Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
https://www.topky.sk/cl/10/1887673/K...lsom-zariadeni
A župana neodvolajú? On nezanedbal nič?
Čítajte diskusiu.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Predvčerom bol v správach šot z cigánskych osád...téma neporiadok a s tým súvisiace...t.j. že sa okolo kontajnerov nedá upratovať, lebo zákaz zhromažďovania, že dostanú aj tak príspevky.

No ja teda neviem...poriadok degeši nemôžu robiť, ale neporiadok aj hej ?
Upratovať nemusia predsa v tej veľkej skupine, dá sa aj po dvoch-troch...či ?

Najviac ma zarazilo to, že som včera videl makať cestárov a aj záhradníkov...partie o počte zo 10 osôb...
Lenže hentí maníci boli bieli a nie cigáni.
Kuwa...toto je, tomu sa vraví rasizmus !
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ta tak
cor15.4.2020.png  
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
20 VECÍ, KTORÉ SME SA ZATIAĽ NAUČILI

1. Ľudia nerozumejú ničomu, keď tomu nechcú rozumieť. Ani očividné nie je očividné.
2. Európania majú kopu vzdelania, ale správajú sa tupo a odovzdane štátom.
3. Štáty pozostávajú z politikov a úradníkov, ktorí len odvádzajú činnosť kvôli peniazom a robia ruky na média. Sú absolútne neschopní a skorumpovaní.
4. WHO je zbytočná politická organizácia, ktorá len posluhuje čínskym geopolitickým záujmom.
5. Zdravotníci sú vzácnejší a hodnotnejší, ako herci, či futbalisti.
6. Väčšina našich politických debát pozostávala z problémov, ktoré si vymýšľali politici, aktivisti a médiá.
7. Ropa je bezcenná v spoločnosti, ktorá ju nespotrebuje.
8. Ekosystém sa regeneruje veľmi rýchlo bez ľudskej deštrukcie.
9. Mnoho ľudí dokáže pracovať z domu. Práca robotníkov sa nedá robiť od počítača a spoločnosť na nej závisí.
10. Štátne hranice dávajú zmysel.
11. Globálna potravinová závislosť nie je dobrý nápad.
12. Celebrity sú zbytočné. Herci sú zabávači a kult hercov a filmovej zábavy nebol na mieste.
13. Bar každý piatok nie je životná nevyhnutnosť.
14. Prestali sme poznať svojich najbližších a nesnažili sme sa o to.
15. Hygiena nie je taká ťažká.
16. Máme tikajúce sociálne bomby, ktoré sme ignorovali.
17. Banky a megakorporácie na nás pozerajú výlučne ako na zdroje a radi nás všetkých strčia pod kolesá, ak im to zachráni príjmy - s podporou politikov.
18. Média sú plné sprostostí.
19. Ľudia s plnou hubou o znižovaní populácie si podozrivo vážia vlastné životy.
20. Ľudský život má hodnotu a v samote nám chýbajú ľudia, ktorých berieme ako samozrejmých.
Dobrý postreh. Tá 19stka sa mi ľúbi
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bettylou
buchač
20 VECÍ, KTORÉ SME SA ZATIAĽ NAUČILI

1. Ľudia nerozumejú ničomu, keď tomu nechcú rozumieť. Ani očividné nie je očividné.
2. Európania majú kopu vzdelania, ale správajú sa tupo a odovzdane štátom.
3. Štáty pozostávajú z politikov a úradníkov, ktorí len odvádzajú činnosť kvôli peniazom a robia ruky na média. Sú absolútne neschopní a skorumpovaní.
4. WHO je zbytočná politická organizácia, ktorá len posluhuje čínskym geopolitickým záujmom.
5. Zdravotníci sú vzácnejší a hodnotnejší, ako herci, či futbalisti.
6. Väčšina našich politických debát pozostávala z problémov, ktoré si vymýšľali politici, aktivisti a médiá.
7. Ropa je bezcenná v spoločnosti, ktorá ju nespotrebuje.
8. Ekosystém sa regeneruje veľmi rýchlo bez ľudskej deštrukcie.
9. Mnoho ľudí dokáže pracovať z domu. Práca robotníkov sa nedá robiť od počítača a spoločnosť na nej závisí.
10. Štátne hranice dávajú zmysel.
11. Globálna potravinová závislosť nie je dobrý nápad.
12. Celebrity sú zbytočné. Herci sú zabávači a kult hercov a filmovej zábavy nebol na mieste.
13. Bar každý piatok nie je životná nevyhnutnosť.
14. Prestali sme poznať svojich najbližších a nesnažili sme sa o to.
15. Hygiena nie je taká ťažká.
16. Máme tikajúce sociálne bomby, ktoré sme ignorovali.
17. Banky a megakorporácie na nás pozerajú výlučne ako na zdroje a radi nás všetkých strčia pod kolesá, ak im to zachráni príjmy - s podporou politikov.
18. Média sú plné sprostostí.
19. Ľudia s plnou hubou o znižovaní populácie si podozrivo vážia vlastné životy.
20. Ľudský život má hodnotu a v samote nám chýbajú ľudia, ktorých berieme ako samozrejmých.
Dobrý postreh. Tá 19stka sa mi ľúbi
Pripájam sa.
A ešte
21. Páprdi, čo okradli stovky zamestnancov by sa ukryli v atómových krytoch, ale tlieskať budú.
Tí dvaja "bačovia" berú za pár hodín cca 1500+ eur, ale tlieskať budú predavačkám na minimálke :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
Dáša_
Volala som teraz s tetou, je v podstate v centre nákazy na severe Talianska, bývala lekárka, onkohematologička, vek blízko 80. Povedala mi pár takých postrehov. Neviem, či to je aj u nás tak, informácia je z talianskych štatistík

Pomer nakazených aj mrtvych mužov a žien je v pomere 70/30.

No a veľký počet mrtvych v najvyšších vekových kategóriach je hlavne preto, lebo nákaza sa dostala do domov dôchodcov. Tých je tam veľa. A tak menovala DD z Bergama, kde v priebehu jedného týždňa zomrelo 60 klientov. Takže tam to kosí vo veľkom.

A ešte ku kolektívnej imunite mala poznámku - prirodzená imunita tým, že populácia ochorenie prekoná sa dá podľa učebníc virológie dosiahnuť iba do cca 60%. Potrebná 90% imunita obyvateľstva sa dá dosiahnuť iba očkovaním. A na to si ešte počkáme.

Doma sú spolu s manželome už 4 týždne izolovaní, nechodia fakt nikam, nákup dostanú pred dvere, zabezpečí syn. Ani ich nenavštívi

K starostlivosti o seniorov na Slovensku sa hneď v úvode prepuknutia nákazy vyjadril niekto v dosť obšírnom rozhovore, že v prvom rade sa mal štát postarať o túto skupinu obyvateľstva ani nie z hľadiska priority ako-takej, ale kvôli ich najvyššej náchylnosti k ochoreniu, čím následne spôsobia ako prví obsadenie JISiek a príde k nedostatku pľ. ventilácií, personálu atď. a preto mali zostať v úplnej izolácii s tým, že by im mali všetko potrebné donášať ľudia vo vydenzifikovaných zdrav. oblekoch.

Najjednoduchšie opatrenie. Ale nie, ešte dnes sa im vytvárajú nezmyselné podmienky pre nákup potravín v obchodoch. Im prvým sa mal úplne obmedziť kontakt s inými ľuďmi. Nejde iba o obchody, ale kým sa dostanú do obchodov.
Okrem toho skoro v každom obchode je už dnes klimatizácia, vzduch tam cirkuluje, takže o čom ...
Všade sa iba varuje a odporúča nekontaktovať starých rodičov s malými deťmi. Aleže stretnú iks detí vonku, to nikomu ešte asi nedochádza.
Myslela som, že to bol Mesík, neviem ten článok nájsť.
Je zaujímavé sledovať, ako v rámci svojej osobnej záchrany vyššie hlavy stínajú nižšie. Pritom sa o hrozbách vedelo od prvých chvíľ, názorné nešťastné príklady pre poučenia prichádzali najmä z ES a IT.
Takýto bol názor na prístup ku kontaktom so starými ľuďmi a ich starostlivosti https://dennikn.sk/1856179/minuta-po...16-04/?ref=top

Ústredný krízový štáb. Náplň práce je v samotnom názve. Fatalisti a uznávajúci karmu však môžu mať svoj názor.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Korona: Verejná prosba – ľuďom, médiám a vláde
Začiatok jeho videa začína reklamou na jeho stránky...
Potom sa Buki zmieňuje o vysokom tlaku a jeho znížení...
Dlhšie som nevydržal...tlak mám skôr nižší, ale okamžite mi šiel hore ...a hodinu drísty teda nemienim počúvať.
Videá predlžuje spájaním viacerých tém.
Ja s ním tiež vo všetkom nesúhlasím, ale nikde nie je napísané, ak ide o video, že ho musím aj pozerať. Stačí ho počúvať pri akejkoľvek vhodnej činnosti.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Riešia finančnú situáciu? Alebo Riešia!.
31 Slovákov si odletelo do Deutschlandu na brigádu. Sezónni pracovníci.
A čo po návrate? Čo ak tam niečo chytia? A pošlú ich domov? Hlavná vec, že šli pracovať, čo bude potom, aké prípadné dôsledky môžu byť - to už až tak neriešia.

Kopa ľudí sedí doma, niektorí na 55, niektorí na 80, maloobchodníci (súkromníci), rôzni SZČO na (zatiaľ) 0% - platiť však musia.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Zaujímavé toto počasie na prelome marca a apríla:

https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Riešia finančnú situáciu? Alebo Riešia!.
31 Slovákov si odletelo do Deutschlandu na brigádu. Sezónni pracovníci.
A čo po návrate? Čo ak tam niečo chytia? A pošlú ich domov? Hlavná vec, že šli pracovať, čo bude potom, aké prípadné dôsledky môžu byť - to už až tak neriešia.

Kopa ľudí sedí doma, niektorí na 55, niektorí na 80, maloobchodníci (súkromníci), rôzni SZČO na (zatiaľ) 0% - platiť však musia.
tam sú iné peniaze v poľnohospodárstve keď ich môžu viesť súkromným lietadlom, ale keď môžu sestričky utierať nemecké zadky
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Riešia finančnú situáciu? Alebo Riešia!.
31 Slovákov si odletelo do Deutschlandu na brigádu. Sezónni pracovníci.
A čo po návrate? Čo ak tam niečo chytia? A pošlú ich domov? Hlavná vec, že šli pracovať, čo bude potom, aké prípadné dôsledky môžu byť - to už až tak neriešia.

Kopa ľudí sedí doma, niektorí na 55, niektorí na 80, maloobchodníci (súkromníci), rôzni SZČO na (zatiaľ) 0% - platiť však musia.
tam sú iné peniaze v poľnohospodárstve keď ich môžu viesť súkromným lietadlom, ale keď môžu sestričky utierať nemecké zadky
No hej.... iné peniaze..... ale keď náhodou prídu a donesú so sebou aj "pridanú hodnotu" - tak to nebudú platiť dojčlanderi, ale naši! Teda i ty. Ale ONI budú mať zarobené v Dojčlande.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
ta tak
A zvyšok je kde?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Riešia finančnú situáciu? Alebo Riešia!.
31 Slovákov si odletelo do Deutschlandu na brigádu. Sezónni pracovníci.
A čo po návrate? Čo ak tam niečo chytia? A pošlú ich domov? Hlavná vec, že šli pracovať, čo bude potom, aké prípadné dôsledky môžu byť - to už až tak neriešia.

Kopa ľudí sedí doma, niektorí na 55, niektorí na 80, maloobchodníci (súkromníci), rôzni SZČO na (zatiaľ) 0% - platiť však musia.
To teraz??
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol,ty sa venuješ polnohospodárstvu, na toto čo hovoríš ? na naších najsociálnejších....

https://www.aktuality.sk/clanok/7829...-milionov-eur/

naozaj to bolo za predchádzajúcej vlády až tak strašné ?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

teraz som pozerala opatrenia v Grécku, ide tam byť Veľká noc.. opatrenia sú rovnaké ako u nás, zákaz premiestňovania sa, neplatí len pre tých čo sa vracajú do trvalého bydliska.. za neuposlúchnutie je pokuta 300€ plus odobratie ŠPZ z vozidla..
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pekne to vymysleli
https://www.youtube.com/watch?list=U...ature=emb_logo
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski a co isli do de?na šparglu?ak... budu tam do konca spargla sezony a potom karantena..ak este....
Špargla...revem tevem revem....
Bio mojeho decka tak chodil...xy rokov
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Bio mojeho decka tak chodil...xy rokov
Že bio mojeho decka. Tak toto som ešte nepočul
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol,ty sa venuješ polnohospodárstvu, na toto čo hovoríš ? na naších najsociálnejších....

https://www.aktuality.sk/clanok/7829...-milionov-eur/

naozaj to bolo za predchádzajúcej vlády až tak strašné ?
No ja viem len že som vypracoval 4 projekty bez akejkoľvek pomoci, jeden schválený do 19000 vyčerpaný(refundácia 6000). druhý schválený projekt 42000 refundácia mala byť 21000. vďaka mojim milovaným teroristom a udavačom z ulice nevyčerpaný, a 2 zrejme na základe toho neschválené. Ale za takých podmienok(nesplniteľných) som povedal že nech si ich strčia aj s úniou za kruhový sval. ALE TENTO TAM NEBOL U MATEČNEJ. Je to svinstvo. Mám taký dojem že v predchádzajúcom programovacom období toto je 2017-2021
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Duski a co isli do de?na šparglu?ak... budu tam do konca spargla sezony a potom karantena..ak este....
Špargla...revem tevem revem....
Bio mojeho decka tak chodil...xy rokov
slečna na letisku hovorila že pretrhávať kukuricu, ale tá je ešte vo vreci možno tak na juhu 2 cm. (háklivá na mrazy a podchladenie)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať