Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a môžeš mi povedať, kde tam vidíš problém ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prečo Matovič teraz nedáva ako nadriadený svojich ministrov na detektor lži?
Však keď bol v opozícii, tak slovo detektor používal aspoň 2 x denne.
PS: keď doma na prácu používam svoju súkromnú techniku, tak to robím aj opačne a čuduj sa svete, nikto z vedenia s tým problém nemá.
Lenže ty v podstate tak ako aj ostatní nevieš čo robím, takže zbytočne tu mudruješ a dávaš mínusky...
A nepoužívaj kšefty, ale "koníčky". To je veľký rozdiel. Kšeftami sa peniaze vyrábajú, do koníčkov sa dávajú.
Bohužiaľ, to druhé ty nepoznáš, lebo tvoje kšefty sú zrejme aj jediným koníčkom.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nikdy som nedal mínusku zbytočne...
okrem toho, som ti žiadnu nedal...

obkecávaj si to ako chceš, mne je to u prdele...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nikdy som nedal mínusku zbytočne...
okrem toho, som ti žiadnu nedal...

obkecávaj si to ako chceš, mne je to u prdele...
Si chronický klamár. Podobne, ako tvoj spolubojovník SS.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
nikdy som nedal mínusku zbytočne...
okrem toho, som ti žiadnu nedal...

obkecávaj si to ako chceš, mne je to u prdele...
Si chronický klamár. Podobne, ako tvoj spolubojovník SS.
ty chronický idiot
na nikoho sa nepodobáš, si výnimočný
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
Veď práve, že aj zelovoc rovnako ako každý iný zo zákona povinný. Preto nevidím dôvod si ten blok nevypýtať.
Zaujímalo by ma, ako by títo ľudia vydokladovali svoj majetok. Ide sa po veľkých rybách, ktorých nie je až tak veľa, malé sa nechávajú unikať, a je možné, že tie malé vytvárajú spoločne ešte väčšie daňové úniky.

A to nie je všetko pri takomto ich podnikaní, ak sa im vymeria nízky dôchodok, tak zasa nejaký "dobrák", ktorý bude predsedať v niektorej budúcej vláde, im bude dokladať chudákom jedným zo spoločného. Ako k tomu prídu tí, čo poctivo celý život odvádzali to čo mali.
Spravodlivosť je stále slepá.
No ja keď si kupujem papriku, tak ten bloček nepotrebujem. Na podkúrenie krbu je to aj tak málo. A bločkovú lotériu rád prenechám pre iných, ktorí majú viac času na registráciu. Ale samozrejme si ten bloček môžem vypýtať, ale nemusím. Na rozdiel od predávajúceho.
A pokiaľ ide o "spravodlivosť" tak to je veľmi neurčitý pojem. Naviac sa často mení podľa toho, kto je pri moci. Zmeniť zákony je jednoduché. Keby spravodlivosť bola jednoznačná, tak by sme nepotrebovali ministerstvo spravodlivosti ani súdy. V kostoloch majú jednu spravodlivosť a v mešitách zase inú.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
nikdy som nedal mínusku zbytočne...
okrem toho, som ti žiadnu nedal...

obkecávaj si to ako chceš, mne je to u prdele...
Si chronický klamár. Podobne, ako tvoj spolubojovník SS.
ty chronický idiot
na nikoho sa nepodobáš, si výnimočný
Aha, zabudol som, že ty vlastne nechceš kradnúť, ale kradneš preto, lebo kradnú aj tí hore.
Toto môže napísať len zlodej, chudák a bjuty smis.
Úvahy zlodejov ma nezaujímajú.
Takí ako ty budú kradnúť aj keby sme mali všetci svätožiare nad hlavou. Chybami druhých /tých hore/ zakrývaš svoje zlodejské úmysly.
Dokiaľ nevykapú takí ľudia, budeme oproti okolitým štátom stále a vždy pozadu.
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
ryba smrdí od hlavy
snád neočakávaš od malých živnostníkov, že budú poctivo platiť všetky dane a oligarchovia s politikmi su budú kradnúť rádová stámiliony ročne ?
vytvorili si systém, kde majú políciu, prokuratúru, súdy....
kaliňák sa ti smeje do očí....fico od zlosti, že s ním baštrnák vyebal a prišiel o dph-ňáčkarsky byt s nakradnutých daní aj parkety a zárubne vyšklbal a ty si tu budeš utierať hubu ..

treba spraviť poriadok s najvačšími zlodejmi, politikmi, nastavič spravodlivý systém a uvidíš, že aj menší sa začnú chovať poctivejšie
90 % rado zaplatí spravodlivú daň, ked vie, že za ňu dostane protihodnotu a nie fico nový byt...


a hlavne sa nezabudni zas pochváliť, ako ty, čo nekradneš v pracovnej dobe na zamestnávatelovej technike, v ním platených priestoroch si robíš svoje kšefty....
Logickejšie a hlavne spravodlivejšie by bolo urobiť poriadok so všetkými a nevytvárať prostredie pre rozdiely. Pretože sa takto spoločnosti v okamihu vytvára pre tých "menších" možnosť bačovať si po svojom i naďalej. Trochu pokrivená morálka.
Pokračovanie možností kradnutia bude vyznievať ako tichý súhlas vlády iba preto, aby si zachovala priazeň svojich voličov. Pri vás prižmúrime oči ... Iné vysvetlenie osobne preto nenachádzam.
Ako môže niekto naivne predpokladať, že drobnými úpravami odchytením pár ľudí z horných vrstiev sa tí drobní umravnia. To je dosť tragikomická úvaha. A vraj nová metla lepšie metie. Máš ho vidieť!
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
ryba smrdí od hlavy
snád neočakávaš od malých živnostníkov, že budú poctivo platiť všetky dane a oligarchovia s politikmi su budú kradnúť rádová stámiliony ročne ?
vytvorili si systém, kde majú políciu, prokuratúru, súdy....
kaliňák sa ti smeje do očí....fico od zlosti, že s ním baštrnák vyebal a prišiel o dph-ňáčkarsky byt s nakradnutých daní aj parkety a zárubne vyšklbal a ty si tu budeš utierať hubu ..

treba spraviť poriadok s najvačšími zlodejmi, politikmi, nastavič spravodlivý systém a uvidíš, že aj menší sa začnú chovať poctivejšie
90 % rado zaplatí spravodlivú daň, ked vie, že za ňu dostane protihodnotu a nie fico nový byt...


a hlavne sa nezabudni zas pochváliť, ako ty, čo nekradneš v pracovnej dobe na zamestnávatelovej technike, v ním platených priestoroch si robíš svoje kšefty....
Logickejšie a hlavne spravodlivejšie by bolo urobiť poriadok so všetkými a nevytvárať prostredie pre rozdiely. Pretože sa takto spoločnosti v okamihu vytvára pre tých "menších" možnosť bačovať si po svojom i naďalej. Trochu pokrivená morálka.
Pokračovanie možností kradnutia bude vyznievať ako tichý súhlas vlády iba preto, aby si zachovala priazeň svojich voličov. Pri vás prižmúrime oči ... Iné vysvetlenie osobne preto nenachádzam.
Ako môže niekto naivne predpokladať, že drobnými úpravami odchytením pár ľudí z horných vrstiev sa tí drobní umravnia. To je dosť tragikomická úvaha. A vraj nová metla lepšie metie. Máš ho vidieť!
neviem, prečo to dávaš pod môj príspevok .. kto chce vytvárať prostredie pre rozdiely ?
akými drobnými úpravami ? však ja píšem niečo úplne iné..
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

marjankaj
korela
Veď práve, že aj zelovoc rovnako ako každý iný zo zákona povinný. Preto nevidím dôvod si ten blok nevypýtať.
Zaujímalo by ma, ako by títo ľudia vydokladovali svoj majetok. Ide sa po veľkých rybách, ktorých nie je až tak veľa, malé sa nechávajú unikať, a je možné, že tie malé vytvárajú spoločne ešte väčšie daňové úniky.

A to nie je všetko pri takomto ich podnikaní, ak sa im vymeria nízky dôchodok, tak zasa nejaký "dobrák", ktorý bude predsedať v niektorej budúcej vláde, im bude dokladať chudákom jedným zo spoločného. Ako k tomu prídu tí, čo poctivo celý život odvádzali to čo mali.
Spravodlivosť je stále slepá.
No ja keď si kupujem papriku, tak ten bloček nepotrebujem. Na podkúrenie krbu je to aj tak málo. A bločkovú lotériu rád prenechám pre iných, ktorí majú viac času na registráciu. Ale samozrejme si ten bloček môžem vypýtať, ale nemusím. Na rozdiel od predávajúceho.
A pokiaľ ide o "spravodlivosť" tak to je veľmi neurčitý pojem. Naviac sa často mení podľa toho, kto je pri moci. Zmeniť zákony je jednoduché. Keby spravodlivosť bola jednoznačná, tak by sme nepotrebovali ministerstvo spravodlivosti ani súdy. V kostoloch majú jednu spravodlivosť a v mešitách zase inú.
A ja som si myslela, že zákony platia pre každého. Čoraz lepšie. Načo potom vôbec máme parlament?
Pri tejto téme hádžeš udivujúce argumenty.
Ja si blok vypýtam, nemám záujem udávať.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
nikdy som nedal mínusku zbytočne...
okrem toho, som ti žiadnu nedal...

obkecávaj si to ako chceš, mne je to u prdele...
Si chronický klamár. Podobne, ako tvoj spolubojovník SS.
ty chronický idiot
na nikoho sa nepodobáš, si výnimočný
Aha, zabudol som, že ty vlastne nechceš kradnúť, ale kradneš preto, lebo kradnú aj tí hore.
Toto môže napísať len zlodej, chudák a bjuty smis.
Úvahy zlodejov ma nezaujímajú.
Takí ako ty budú kradnúť aj keby sme mali všetci svätožiare nad hlavou. Chybami druhých /tých hore/ zakrývaš svoje zlodejské úmysly.
Dokiaľ nevykapú takí ľudia, budeme oproti okolitým štátom stále a vždy pozadu.

prečo ma stále obviňuješ, že kradnem ?
alebo, že chcem kradnúť ?
alebo, že podporujem kradnutie ?

nečuduj sa potom, aký mám na teba názor...
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
ryba smrdí od hlavy
snád neočakávaš od malých živnostníkov, že budú poctivo platiť všetky dane a oligarchovia s politikmi su budú kradnúť rádová stámiliony ročne ?
vytvorili si systém, kde majú políciu, prokuratúru, súdy....
kaliňák sa ti smeje do očí....fico od zlosti, že s ním baštrnák vyebal a prišiel o dph-ňáčkarsky byt s nakradnutých daní aj parkety a zárubne vyšklbal a ty si tu budeš utierať hubu ..

treba spraviť poriadok s najvačšími zlodejmi, politikmi, nastavič spravodlivý systém a uvidíš, že aj menší sa začnú chovať poctivejšie
90 % rado zaplatí spravodlivú daň, ked vie, že za ňu dostane protihodnotu a nie fico nový byt...


a hlavne sa nezabudni zas pochváliť, ako ty, čo nekradneš v pracovnej dobe na zamestnávatelovej technike, v ním platených priestoroch si robíš svoje kšefty....
Logickejšie a hlavne spravodlivejšie by bolo urobiť poriadok so všetkými a nevytvárať prostredie pre rozdiely. Pretože sa takto spoločnosti v okamihu vytvára pre tých "menších" možnosť bačovať si po svojom i naďalej. Trochu pokrivená morálka.
Pokračovanie možností kradnutia bude vyznievať ako tichý súhlas vlády iba preto, aby si zachovala priazeň svojich voličov. Pri vás prižmúrime oči ... Iné vysvetlenie osobne preto nenachádzam.
Ako môže niekto naivne predpokladať, že drobnými úpravami odchytením pár ľudí z horných vrstiev sa tí drobní umravnia. To je dosť tragikomická úvaha. A vraj nová metla lepšie metie. Máš ho vidieť!
neviem, prečo to dávaš pod môj príspevok .. kto chce vytvárať prostredie pre rozdiely ?
akými drobnými úpravami ? však ja píšem niečo úplne iné..
Veď som ti zvýraznila na čo reagujem.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
Veď som ti zvýraznila na čo reagujem.
Najspravodlivejšie by bolo zaviesť právo šarija. Tam je to dosť jednoznačné. Či?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Liberálny estét Hvorecký narieka nad nepriazňou osudu

https://www.hlavnespravy.sk/liberaln...-osudu/2098934
z diskusie
Smrad klame, az sa prasi...
Ked si zaumieni, ze vyda knihu, tak mu Slovensko (my vsetci) prispejeme dotaciou v sume +3.600€
https://www.crz.gov.sk/index.php?ID=3574095&l=sk
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Liberálny estét Hvorecký narieka nad nepriazňou osudu

https://www.hlavnespravy.sk/liberaln...-osudu/2098934
z diskusie
Smrad klame, az sa prasi...
Ked si zaumieni, ze vyda knihu, tak mu Slovensko (my vsetci) prispejeme dotaciou v sume +3.600€
https://www.crz.gov.sk/index.php?ID=3574095&l=sk
A takéto zbytočné prasatá tu živíme z našich daní.....
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
korela
Veď práve, že aj zelovoc rovnako ako každý iný zo zákona povinný. Preto nevidím dôvod si ten blok nevypýtať.
Zaujímalo by ma, ako by títo ľudia vydokladovali svoj majetok. Ide sa po veľkých rybách, ktorých nie je až tak veľa, malé sa nechávajú unikať, a je možné, že tie malé vytvárajú spoločne ešte väčšie daňové úniky.

A to nie je všetko pri takomto ich podnikaní, ak sa im vymeria nízky dôchodok, tak zasa nejaký "dobrák", ktorý bude predsedať v niektorej budúcej vláde, im bude dokladať chudákom jedným zo spoločného. Ako k tomu prídu tí, čo poctivo celý život odvádzali to čo mali.
Spravodlivosť je stále slepá.
No ja keď si kupujem papriku, tak ten bloček nepotrebujem. Na podkúrenie krbu je to aj tak málo. A bločkovú lotériu rád prenechám pre iných, ktorí majú viac času na registráciu. Ale samozrejme si ten bloček môžem vypýtať, ale nemusím. Na rozdiel od predávajúceho.
A pokiaľ ide o "spravodlivosť" tak to je veľmi neurčitý pojem. Naviac sa často mení podľa toho, kto je pri moci. Zmeniť zákony je jednoduché. Keby spravodlivosť bola jednoznačná, tak by sme nepotrebovali ministerstvo spravodlivosti ani súdy. V kostoloch majú jednu spravodlivosť a v mešitách zase inú.
skontrolovať malých je niekedy drahšie ako prípadný osoh zo zistených omylov. Takže na veľkej svini je veľký krupón. je pravda že prípadný súčet výnosov z kontrol môže dosahovať miliony ale náklady na ich odhalenie môžu stáť desiatky milionov
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
skontrolovať malých je niekedy drahšie ako prípadný osoh zo zistených omylov. Takže na veľkej svini je veľký krupón. je pravda že prípadný súčet výnosov z kontrol môže dosahovať miliony ale náklady na ich odhalenie môžu stáť desiatky milionov
Už som to tu písal. Treba zrušiť hotovosť a nikto nebude klamať pri príjmoch. Vo švédsku už málokto platí v hotovosti.
A štát bude mať prehľad koľko minieš toaletného papiera A teda aj koľko skonzumuješ.
Už iba vymyslieť ako kontrolovať koľkokrát si uprdneš. Metán je sviňa.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
Liberálny estét Hvorecký narieka nad nepriazňou osudu

https://www.hlavnespravy.sk/liberaln...-osudu/2098934
z diskusie
Smrad klame, az sa prasi...
Ked si zaumieni, ze vyda knihu, tak mu Slovensko (my vsetci) prispejeme dotaciou v sume +3.600€
https://www.crz.gov.sk/index.php?ID=3574095&l=sk
Prečo hneď že klame? Možno chcel ísť na miesto "poctivého makača" vo Volkswagene robiť pri páse, a nepustili ho tam. Tulenie ručičky tam asi nepotrebujú.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
https://magazin1.sk/pracujuci-rom-o-...ist-do-roboty/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Niečo na zasmiatie:
https://www.facebook.com/zedolsommem...6016296947577/
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať