Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Hľadáš chyby aj tam, kde niesu a tie čo sú, akosi nie a nie zbadať, či ako tak dokázať vôbec pochopiť.
A napokon napíšeš, že tvoj objektívny pohľad. Daj sa vypchať aj s tou tvojou objektivytou.[/QUOTE]
Auuu.Naozaj objektivytou?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Ani jeden dochodca nikdy nedostane pokutu za nakup mimo urcenych hodin..
To je snad jasne, ze je to len odporucanie
Ja nepíšem o dôchodcoch, ale o obchode...
Aj nám sa v tescu vyhrážala jedna 3,14ča, že nech sa netlačíme, lebo prídu policajti a dostaneme pokutu :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ale hlavne, že ľudí plný obchod a išla 1 pokladňa.
PS: Aké odporúčanie, čo ťa niekto nakazil? Však si prečítaj nariadenie, je tam jasný zákaz.
Odporúčanie bolo v minulosti, nie v tomto novom nariadení od 22.4.2020. Zas iba klameš ako vždy.
ty si zas id....ako vždy
to nariadenie je protiústavné, vláda to dobre vie a nikdy nikoho za to nebude pokutovať...

ale - ak to vláda považuje za správny krok, ( čo ja nie ) - tak je takýto postup správny....
vláda je zodpovedná ....nie hejteri z netu...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

[QUOTE="BXLmiami"]tak mi úprimne povedz, čo nestihne za tú dobu 5 x do týždňa nakúpiť...

v iných krajinách je absolútny zákaz...von môžeš ísť, iba ked máš potvrdenú spútnú sms zo súhlasom na presne stanovený čas...

fakt mi povedz, v čom ta to obmedzuje...[/QUOTE]
*
Nebojíš sa ,že spadne primárny kontakt ked lekári so sestrami budú nakupovať počas ambulantných hodín :-))
Nechápal by si ako si to väčšina tých starých ľudí vysvetlila-chovajú sa ku nám ako ku prašivým.......,Coopka prázdna a nechali nás stáť pred dverami že nechcú pokutu....nech nám už dajú nejaké tabletky a bude od nás pokoj.....Už sa nás tak boja že ani s ostatnými ľudmi nemôžem do obchodu....Čoho sme sa to dožili,ved sa nás naše deti boja....Mám pokračovať?[/QUOTE]



nebojím,
teraz sa otcovi dosť priťažilo....chodievam s ním pravidelne na kontroly- geriatria biskupice
objednať ho sestra nechcela, majú stop
volám priamo primárke - nedá sa, iba ak ho pošlú z univeritnej v ružinove
volám obvodákovi - lieči iba cez telefon, mi teraz nepomôžu. mám volať záchranku
záchranka došla - zobrať ho nemôžeme, všetko sa teraz chystá len na koronu...

takže o primárny kontakt sa až tak nebojím....
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Ani jeden dochodca nikdy nedostane pokutu za nakup mimo urcenych hodin..
To je snad jasne, ze je to len odporucanie
Ja nepíšem o dôchodcoch, ale o obchode...
Aj nám sa v tescu vyhrážala jedna 3,14ča, že nech sa netlačíme, lebo prídu policajti a dostaneme pokutu :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ale hlavne, že ľudí plný obchod a išla 1 pokladňa.
PS: Aké odporúčanie, čo ťa niekto nakazil? Však si prečítaj nariadenie, je tam jasný zákaz.
Odporúčanie bolo v minulosti, nie v tomto novom nariadení od 22.4.2020. Zas iba klameš ako vždy.
ty si zas id....ako vždy
to nariadenie je protiústavné, vláda to dobre vie a nikdy nikoho za to nebude pokutovať...

ale - ak to vláda považuje za správny krok, ( čo ja nie ) - tak je takýto postup správny....
vláda je zodpovedná ....nie hejteri z netu...
Takže tvoji superodborníci vydali protiústavné opatrenie? Kto za to ponesie zodpovednosť???
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ale o tej zodpovednosti, by sa dalo dosť dobre polemizovať.
Myslím si, že ešte nikde na svete a u nás už určite nebola nikdy žiadna vláda braná na zodpovednosť.
Vláda nemá žiadnu zodpovednosť. Sú to len a len rečičky.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Ani jeden dochodca nikdy nedostane pokutu za nakup mimo urcenych hodin..
To je snad jasne, ze je to len odporucanie
Ja nepíšem o dôchodcoch, ale o obchode...
Aj nám sa v tescu vyhrážala jedna 3,14ča, že nech sa netlačíme, lebo prídu policajti a dostaneme pokutu :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ale hlavne, že ľudí plný obchod a išla 1 pokladňa.
PS: Aké odporúčanie, čo ťa niekto nakazil? Však si prečítaj nariadenie, je tam jasný zákaz.
Odporúčanie bolo v minulosti, nie v tomto novom nariadení od 22.4.2020. Zas iba klameš ako vždy.
ty si zas id....ako vždy
to nariadenie je protiústavné, vláda to dobre vie a nikdy nikoho za to nebude pokutovať...

ale - ak to vláda považuje za správny krok, ( čo ja nie ) - tak je takýto postup správny....
vláda je zodpovedná ....nie hejteri z netu...
Takže tvoji superodborníci vydali protiústavné opatrenie? Kto za to ponesie zodpovednosť???
Dobre hlúpa otázka.
Vraj kto za to ponesie zodpovednosť?
Nuž nikto.
----------------------------
Ty ani len netušíš, čo všetko je tu "protiústavné" a žerieš im to aj s návnadou.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Ale o tej zodpovednosti, by sa dalo dosť dobre polemizovať.
Myslím si, že ešte nikde na svete a u nás už určite nebola nikdy žiadna vláda braná na zodpovednosť.
Vláda nemá žiadnu zodpovednosť. Sú to len a len rečičky.
... nech vydajú opatrenie, že je beztrestné vraždiť ľudí. A bjuty nás upokojí, že však je to protiústavné. Len neviem, čo na to tí zavraždení...
Bjuty = chorý hajzeľ.
- čo pomôže, že to nariadenie je protiústavné, keď napr. u nás v Bille ho tvrdo uplatňujú a ľudia sa musia otáčať.
Naposledy upravil Nandrolon : 24.04.20 at 07:44
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Ale o tej zodpovednosti, by sa dalo dosť dobre polemizovať.
Myslím si, že ešte nikde na svete a u nás už určite nebola nikdy žiadna vláda braná na zodpovednosť.
Vláda nemá žiadnu zodpovednosť. Sú to len a len rečičky.
... nech vydajú opatrenie, že je beztrestné vraždiť ľudí. A bjuty nás upokojí, že však je to protiústavné. Len neviem, čo na to tí zavraždení...
Bjuty = chorý hajzeľ.
A prečo by to mali robiť?
Veď už sme tu také vlady mali a tá tarajšia vláda, je presne na opačnej strane.
----------------------------------
To len vy tu stále snívate o totaliťákoch.
Každého treba fackovať, šikanovať a kopať do vajcov, treba uznávať mazáctvo a vynucovať si autoritu a podobne.
To sú vaše mokré sny a túžby, nie moje a už vôbec nie terajšej Matovičovej vlády.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

[QUOTE="Nandrolon"]
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Ani jeden dochodca nikdy nedostane pokutu za nakup mimo urcenych hodin..
To je snad jasne, ze je to len odporucanie
..
Takže tvoji superodborníci vydali protiústavné opatrenie? Kto za to ponesie zodpovednosť???
však zažaluj vládu na ústavnom súde, vyhraj ho a žeň ich na tvoju " zodpovednosť "
čo tu len troluješ ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
jar88
Ale o tej zodpovednosti, by sa dalo dosť dobre polemizovať.
Myslím si, že ešte nikde na svete a u nás už určite nebola nikdy žiadna vláda braná na zodpovednosť.
Vláda nemá žiadnu zodpovednosť. Sú to len a len rečičky.
... nech vydajú opatrenie, že je beztrestné vraždiť ľudí. A bjuty nás upokojí, že však je to protiústavné. Len neviem, čo na to tí zavraždení...
Bjuty = chorý hajzeľ.
- čo pomôže, že to nariadenie je protiústavné, keď napr. u nás v Bille ho tvrdo uplatňujú a ľudia sa musia otáčať.
ten ťa akurát splodil.....vidieť to na tvojích rečiach aj výchove...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kope do ľudí iba Matovič svojimi opatreniami.
Ešte raz píšem, daj hlupákovi moc /opatrenie Matoviča/ a hlupák ho začne tvrdo a účelovo využívať.
Napr. Billa u nás tvrdo nevpúšťa ostatných v čase pre dôchodcov a dôchodcov mimo času. Taktiež nebude túto sobotu vpúšťať v súlade s Matopichovým retardovaným opatrením dôchodcov do obchodu.
Lebo je tam jasne napísané, že dôchodcovia majú mimo vyhradených hodín do obchodu zákaz vstupu.
Naposledy upravil Nandrolon : 24.04.20 at 08:05
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
jar88
Ale o tej zodpovednosti, by sa dalo dosť dobre polemizovať.
Myslím si, že ešte nikde na svete a u nás už určite nebola nikdy žiadna vláda braná na zodpovednosť.
Vláda nemá žiadnu zodpovednosť. Sú to len a len rečičky.
... nech vydajú opatrenie, že je beztrestné vraždiť ľudí. A bjuty nás upokojí, že však je to protiústavné. Len neviem, čo na to tí zavraždení...
Bjuty = chorý hajzeľ.
- čo pomôže, že to nariadenie je protiústavné, keď napr. u nás v Bille ho tvrdo uplatňujú a ľudia sa musia otáčať.
ten ťa akurát splodil.....vidieť to na tvojích rečiach aj výchove...
Všimol si si, že dnes si mi tu prvýkrát nadal ty, v príspevku o 8:15, citujem: "ty si zas id....ako vždy"

- aha, zabudol som, že ty neútočíš. radšej dávaj bacha, aby sa tomu tvojmu sploditeľovi nepriťažilo /karma je zdarma/, lebo teraz by mu ani na pohreb susedia neprišli... teraz sa vďaka Matovičovi ľudia pochovávajú ako psy.
1 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nie je to zlý chlapec.....v dedine bude isto oblúbený
len ked tu je sám a nemá za chrbtom dalších štyoch, tak sa trošku stráca...a ked nemá argumenty, tak vždy začne nadávať a urážať....
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Darmo sa hádate.
Vláda (minister) to mysleli dobre, ale REALIZOVALI ZLE!
A) Takýto striktný zákaz je naozaj protizákonný. Č ak vymyslia nabudúce, aby osoby nad 65+ nesmeli vôbec vychádzať? To sa už pomaly rovná stannému právu.
B) Realizácia - určili dobu - v poriadku - tá je určená výhradne pre osoby 65+, osoby pod touto hranicou sú čiastočne (na 2 hodiny) obmedzení. Môžu si však nakúpiť aj v sobotu. Osoba 65+ však už v sobotu má absolútny zákaz vstúpiť (okrem vymedzených prevádzok) do obchodov. To je protizákonné a protiústavné - je to obmedzovanie pohybu.
C) Realizácia - pokiaľ by pochopili zvyky a mentalitu osôb 65+, pochopili by, že majú svoje cestičky a návyka, ktoré je ťažko zmeniť. Mali pridať, aby veľké obchody vyčlenili JEDNU pokladňu, kde by prípadné osoby 65+ boli prednostne vybavení - ostatní pod 65+ by mali tie ostatné.
Toto minister a Matelko však týmto nariadením poriadne pohnojili. V tomto bode vláda zlyhala a to dosť podstatne.

Doplnenie:
Oni si stále myslia (vláda, Matelko, ministri), že osoby 65+ sú bezvládni, málo pohybliví, málo rozumovo aktívni a preto sa im musí uvoľniť "priestor". Ale to je obrovský omyl - sú osoby, ktoré ešte aj v tomto veku aktívne športujú, pracujú, atď.
Môj otec ešte v 80-ke bežne chodil nakupovať do obchodu a nerobilo mu to žiadne problémy, ešte v tej dobe bežne ako dôchodca sa prplal na záhradke, sadil, plel, rýľoval!

Neviem, ako je na tom Matelkova rodina, ale podľa jeho bláznivých nápadov asi veľmi zle.
Naposledy upravil misoft : 24.04.20 at 08:50
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Na dedine sú 65+ fyzicky aj mentálne výkonnejší ako v mestách 55+.
70-tnici tu orajú s traktorami doma vyrobenými, kopú, sadia. Rozmýšľam, či tu niekto z okolia chodí o paličke v 70ke.
V lete plno 60+ v meste vysedáva po lavičkách, pri každej lavičke palička, na sebe výdatný tukový obal ako medveď pred zimným spánkom.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nebojím,
teraz sa otcovi dosť priťažilo....chodievam s ním pravidelne na kontroly- geriatria biskupice
objednať ho sestra nechcela, majú stop
volám priamo primárke - nedá sa, iba ak ho pošlú z univeritnej v ružinove
volám obvodákovi - lieči iba cez telefon, mi teraz nepomôžu. mám volať záchranku
záchranka došla - zobrať ho nemôžeme, všetko sa teraz chystá len na koronu...

takže o primárny kontakt sa až tak nebojím....
....a to všetko je v poriadku ?

Lebo všetko sa chystá na koroňu ?
Nie je to náhodou tak trochu choré ?
Ozaj...a neklesajú náhodou počty nakazených a nestúpajú počty testovaných ?
Keď si pozrieš USA, tak tie počty nakazených za určité obdobie sú neskutočné.
Ak si pozrieš Nemecko alebo Rakúsko, tak sú tam nemocnice prázdne...tiež len čakajú na koroňákov.

Lenže tu ide v podstate o čarovanie s číslami, prispôsobovanie si úmrtia rôzneho druhu na svoj politický obraz.

Keď pozeráš správy, čítaš noviny...čo sa dozvieš ?
Nuž prakticky nič...len nejaké všeobecné názory staršieho dáta (samozrejme prevzaté a prispôsobené) našich všeliakých "analitikov"...do toho pridaj aj lekárov (Krčméry, Bukovský) a máš obraz.

Bláznovičove tlačovky alebo Mimoriadne relácie na Tv Narkóza a Tv Grc už pozerá snáď málokto...
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandy - dobré porovnanie.
Ja nepatrím ani do jednej kategórie.
Ešte nemám 70 a nemám traktor
Už nemám 55+ a nesedávam na lavičke, vedľa s paličkou a tukovým obalom.
Ale 15 km ešte zvládnem prejsť, ak je to potrebné....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandy - dobré porovnanie.
Ja nepatrím ani do jednej kategórie.
Ešte nemám 70 a nemám traktor
Už nemám 55+ a nesedávam na lavičke, vedľa s paličkou a tukovým obalom.
Ale 15 km ešte zvládnem prejsť, ak je to potrebné....
Výnimky sa nájdu v obidvoch kategóriách, ale priemer je jasný.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takže som priemer...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
nebojím,
teraz sa otcovi dosť priťažilo....chodievam s ním pravidelne na kontroly- geriatria biskupice
objednať ho sestra nechcela, majú stop
volám priamo primárke - nedá sa, iba ak ho pošlú z univeritnej v ružinove
volám obvodákovi - lieči iba cez telefon, mi teraz nepomôžu. mám volať záchranku
záchranka došla - zobrať ho nemôžeme, všetko sa teraz chystá len na koronu...

takže o primárny kontakt sa až tak nebojím....
....a to všetko je v poriadku ?

Lebo všetko sa chystá na koroňu ?
Nie je to náhodou tak trochu choré ?
Ozaj...a neklesajú náhodou počty nakazených a nestúpajú počty testovaných ?
Keď si pozrieš USA, tak tie počty nakazených za určité obdobie sú neskutočné.
Ak si pozrieš Nemecko alebo Rakúsko, tak sú tam nemocnice prázdne...tiež len čakajú na koroňákov.

Lenže tu ide v podstate o čarovanie s číslami, prispôsobovanie si úmrtia rôzneho druhu na svoj politický obraz.

Keď pozeráš správy, čítaš noviny...čo sa dozvieš ?
Nuž prakticky nič...len nejaké všeobecné názory staršieho dáta (samozrejme prevzaté a prispôsobené) našich všeliakých "analitikov"...do toho pridaj aj lekárov (Krčméry, Bukovský) a máš obraz.

Bláznovičove tlačovky alebo Mimoriadne relácie na Tv Narkóza a Tv Grc už pozerá snáď málokto...
máš s toho príspevku pocit, že je topodľa mňa v poriadku ?
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať