Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
bjuty smis
máš s toho príspevku pocit, že je topodľa mňa v poriadku ?
...a čo ja viem ?
Pri tebe je všetko neisté...
Všetko? Nie. Jedno je isté - matka.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
buchač
bjuty smis
máš s toho príspevku pocit, že je topodľa mňa v poriadku ?
...a čo ja viem ?
Pri tebe je všetko neisté...
Všetko? Nie. Jedno je isté - matka.
... osmička ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Brat ma zamestnanca...zenu ma pozitiv na covid....ani bohovi ho nechceli otestovat zadara...bravo....nakoniec ano...je negativ.....ma to tu logiku......
Cigošikov treba aj pretestovat.....vrr
Ja byť ním, tak som od rána do večera v nákupnom stredisku. Keď sa tak vláda správa, treba jej podkurovať. Narovinu by som povedal, že za vlastné sa nedám testovať, aj keby to stálo 5 centov!
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Takže nie ja pripravujem úbohý život svojím deťom, ale tvoja vnučka ho už teraz žije :-))
A na to si už ako prišiel?
No že daj nech sa na staré kolená poučím, aký je úbohý život bez viery v Boha.
Ja ti to určite vysvetľovať nebudem. Dôvod ti už povedala tvoja žena.
1 2
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
lujza.j
Brat ma zamestnanca...zenu ma pozitiv na covid....ani bohovi ho nechceli otestovat zadara...bravo....nakoniec ano...je negativ.....ma to tu logiku......
Cigošikov treba aj pretestovat.....vrr
Ja byť ním, tak som od rána do večera v nákupnom stredisku. Keď sa tak vláda správa, treba jej podkurovať. Narovinu by som povedal, že za vlastné sa nedám testovať, aj keby to stálo 5 centov!
Nandy, mal by si radosť z toho, že nakazíš iných ?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Nandrolon
lujza.j
Brat ma zamestnanca...zenu ma pozitiv na covid....ani bohovi ho nechceli otestovat zadara...bravo....nakoniec ano...je negativ.....ma to tu logiku......
Cigošikov treba aj pretestovat.....vrr
Ja byť ním, tak som od rána do večera v nákupnom stredisku. Keď sa tak vláda správa, treba jej podkurovať. Narovinu by som povedal, že za vlastné sa nedám testovať, aj keby to stálo 5 centov!
Nandy, mal by si radosť z toho, že nakazíš iných ?
To som písal ironicky, ale urobil by som to tak, aby si to zodpovední mysleli... Napísal by som zodpovedným otvorený list, ktorý by som zavesil aj do médií.
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
veronikasad
Nandrolon
lujza.j
Brat ma zamestnanca...zenu ma pozitiv na covid....ani bohovi ho nechceli otestovat zadara...bravo....nakoniec ano...je negativ.....ma to tu logiku......
Cigošikov treba aj pretestovat.....vrr
Ja byť ním, tak som od rána do večera v nákupnom stredisku. Keď sa tak vláda správa, treba jej podkurovať. Narovinu by som povedal, že za vlastné sa nedám testovať, aj keby to stálo 5 centov!
Nandy, mal by si radosť z toho, že nakazíš iných ?
To som písal ironicky, ale urobil by som to tak, aby si to zodpovední mysleli... Napísal by som zodpovedným otvorený list, ktorý by som zavesil aj do médií.
Vyhováranie a klamanie ti naozaj ide.
Už len čakám, kedy nám tu napíšeš, že si ironicky písal aj o svojom kresťanstve.
Že si to písal pre tých, čo ešte stále veria na placatú Zem.
0 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Vyhováranie a klamanie ti naozaj ide.
Už len čakám, kedy nám tu napíšeš, že si ironicky písal aj o svojom kresťanstve.
Že si to písal pre tých, čo ešte stále veria na placatú Zem.
Ty si už čo za chudáka ?


Každé, zdôrazňujem každé, fórum má vo svojich pravidlách niečo v podobnom duchu, že :

..." osočovanie, včítane nábožensky, rasovo alebo národnostne motivovaných urážok bude považované za hrubé porušenie pravidiel fóra. "

Toto je zvyčajne považované za dôvod na vylúčenie. Že takéto niečo nemá v pravidlách Porada, to je mi záhadou.
To ale neznamená, že by sa to tu niečo také malo vyskytovať...ba dokonca do príspevkov montovať rodinu, ba dokonca deti.

Takže čo na to povedia zodpovední ?
Nuž, nepovedia nič...občas niečo vymažú (chválabožku aspoň to), občas niekoho vyhodia (hlavne zdupľované nicky)...ale inak vcelku nič.

...ale čo ma najviac serondí...a vsutku solídne ?
Že na celú stránku serie ten, kto by nemal.
Serie na ňu sám Richard, ktorý nekoná, kde by mal.
Ak by som mal vravieť aj o etike samotného Richarda ? Nuž, rodičia sa málo posnažili...čo z chleba a gačí, ak bola zanedbaná výchova.


P.S.:
...a že etiku nedodržiava okrem SS88 aj ten podliak, to ani nevravím.
Proste dvaja hajzli = jeden pár.
Naposledy upravil buchač : 24.04.20 at 19:36
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
buchač
bjuty smis
máš s toho príspevku pocit, že je topodľa mňa v poriadku ?
...a čo ja viem ?
Pri tebe je všetko neisté...
Všetko? Nie. Jedno je isté - matka.
Dnes už nič nie je isté. Nedávno písali, že v amerike bol tehotný muž. Keď už máme viac druhov pohlaví a dokonca sa dajú aj preoperovať. Potom sa v tom vyznaj.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Prosim pekne co je toto za instituciu.... https://izp.sk/ kto ju-jej plati....momentalne za tie fantasmagórie....kedy,kolko nakazenych...mrtvych....nemaju hanbu....dalej "veštit" vrr....aby ludi este viac deptali a plasili....ale "adolfovi" sa to svíđa
Naposledy upravil lujza.j : 24.04.20 at 20:45
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Prosim pekne co je toto za instituciu.... https://izp.sk/ kto ju-jej plati....momentalne za tie fantasmagórie....kedy,kolko nakazenych...mrtvych....nemaju hanbu....dalej "veštit" vrr....aby ludi este viac deptali a plasili....ale "adolfovi" sa to svíđa
tuto https://covid19.healthdata.org/slovakia tvrdia, že sme 3 dni za vrcholom. Už ani neviem, čo je to za celosvetová organizácia, dáta každý deň prepočítavajp podla aktuálnych údajom. Ale stále je to matematický model
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Daši ja myslim..ten institut zdtavotnej politiky....ze kde sa vzal....a načo?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Daši ja myslim..ten institut zdtavotnej politiky....ze kde sa vzal....a načo?
ja viem, ja som ti rozumela. Na čo robili to, čo robili, to asi nikto netuší. Ja som ti posunula len ine odhady
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tuším sa tu prednedávnom niekto kasal, jak prekračoval na bicykli hranice

https://trencin.dnes24.sk/manzelsky-...ranteny-360075
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Dáša_
lujza.j
Daši ja myslim..ten institut zdtavotnej politiky....ze kde sa vzal....a načo?
ja viem, ja som ti rozumela. Na čo robili to, čo robili, to asi nikto netuší. Ja som ti posunula len ine odhady
No zadarmo to asi nerobili
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
Tuším sa tu prednedávnom niekto kasal, jak prekračoval na bicykli hranice

https://trencin.dnes24.sk/manzelsky-...ranteny-360075
Asi myslíš mňa. Tak im treba. Dúfam, že dostali aj pokutu, za blbosť. Hraničné priechody sú strážené. Lesy nie.
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
bjuty smis
bettylou
Nandrolon
Kde sú tie časy bielych tričiek. Šak teraz ľudia chodia jak počmáraní šašovia.
nech sa páči, tu môžeš si objednať

https://www.farfetch.com/sk/shopping...3-1009b4b2cb14
bez skúšania nekupujem. a nie teraz kôli tomu nariadeniu, ale celkove kupujem, len čo mi pasuje, ale aj tak dik.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Prosim pekne co je toto za instituciu.... https://izp.sk/ kto ju-jej plati....momentalne za tie fantasmagórie....kedy,kolko nakazenych...mrtvych....nemaju hanbu....dalej "veštit" vrr....aby ludi este viac deptali a plasili....ale "adolfovi" sa to svíđa
Lui - šak klikni na Kontakt. A uvidíš, kto ju platí.... Predsa my všetci!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Čítam si recepty s medvedím cesnakom a okrem iných podpecník, čiže posúch, spomínali sme na šuťáku. Potešilo ma, že slovenský posúch upečiem s trstinovým cukrom a himalájskou soľou, no a ako inak, predsa s olivovým olejom. Idem!
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dáša_
lujza.j
Daši ja myslim..ten institut zdtavotnej politiky....ze kde sa vzal....a načo?
ja viem, ja som ti rozumela. Na čo robili to, čo robili, to asi nikto netuší. Ja som ti posunula len ine odhady
Ále prd.... každý oný - tento . musí predsa vykazovať činnosť a tak vyhadzujú prognózy, odhady, výpočty jak na bežiacom páse.
Jeden povie - sme 3 dni za vrcholom, druhý naznačí - najťažšie ešte len príde, tretí vypotí, vrchol bude koncom mája, štvrtý naznačí - Rúška sa budú nosiť aj celé leto ---- a potom sa v tom ani tá divá sviňa nevyzná.
Najlepšie je to ani nečítať.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať