Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
On by nemal pomáhať tomu, komu netreba /mne/. Mal by v prvom rade pomôcť sám sebe a vyhľadať znova psychiatra, prípadne zmeniť doterajšiu liečbu. Asi si jeho receptory už zvykli na dané množstvo preparátov, tak potrebuje vymeniť, prípadne zvýšiť dávky.

Dôchodcom by som sa určite nesnažil pomôcť spôsobom, že z nich urobím menejcenných ľudí 2. kategórie vydaním protiústavného opatrenia, z ktorého sa všetci teraz akurát tak smejú a chytajú za bruchá. Za takéto opatrenie by podľa mňa neprešiel skúškou ani žiak 1. ročníka právnickej fakulty.

A neboj sa, 4 roky nevydrží ani keby chcel. Bude musieť na striedačku.
Už si napísal, čo by si určite neurobil a teraz daj, čo by si pre dôchodcov urobil.
A myslím, že ani ty už nemáš až tak ďaleko do dôchodku. Dúfam, že si uvedomuješ, že ty budeš určite bez akejkoľvek penzie.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jedno viem takmer na 100%. Štatistiky nepustia.
Keď ja pôjdem do dôchodku /ak sa dožijem/, ty tu už dávno nebudeš.
Takže si ešte raz rozober, čo si vlastne napísal :-)))))
Keďže nie som premiér, neviem prečo by som mal niekomu darovať svoje riešenia.
Možno by mu na začiatok pomohlo, keby zachoval status dôchodcu aspoň na úrovni predošlej vlády...
PS: o svojom dôchodku som ešte nikdy neuvažoval a ani ma to nenapadlo. Každopádne konám v źivote tak, akoby pojem "dôchodok" v zmysle dávky ani neexistoval.
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
Nandrolon
On by nemal pomáhať tomu, komu netreba /mne/. Mal by v prvom rade pomôcť sám sebe a vyhľadať znova psychiatra, prípadne zmeniť doterajšiu liečbu. Asi si jeho receptory už zvykli na dané množstvo preparátov, tak potrebuje vymeniť, prípadne zvýšiť dávky.

Dôchodcom by som sa určite nesnažil pomôcť spôsobom, že z nich urobím menejcenných ľudí 2. kategórie vydaním protiústavného opatrenia, z ktorého sa všetci teraz akurát tak smejú a chytajú za bruchá. Za takéto opatrenie by podľa mňa neprešiel skúškou ani žiak 1. ročníka právnickej fakulty.

A neboj sa, 4 roky nevydrží ani keby chcel. Bude musieť na striedačku.
Už si napísal, čo by si určite neurobil a teraz daj, čo by si pre dôchodcov urobil.
A myslím, že ani ty už nemáš až tak ďaleko do dôchodku. Dúfam, že si uvedomuješ, že ty budeš určite bez akejkoľvek penzie.
oni majú teraz iné starosti....

„Zjavenia Jána jasne hovoria: kto neprijme čip, nebude môcť obchodovať, nebude môcť robiť prakticky nič,“ vysvetlí Kotleba.
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jedno viem takmer na 100%. Štatistiky nepustia.
Keď ja pôjdem do dôchodku /ak sa dožijem/, ty tu už dávno nebudeš.
Takže si ešte raz rozober, čo si vlastne napísal :-)))))
Keďže nie som premiér, neviem prečo by som mal niekomu darovať svoje riešenia.
Možno by mu na začiatok pomohlo, keby zachoval status dôchodcu aspoň na úrovni predošlej vlády...
PS: o svojom dôchodku som ešte nikdy neuvažoval a ani ma to nenapadlo. Každopádne konám v źivote tak, akoby pojem "dôchodok" v zmysle dávky ani neexistoval.
A to "jedno" čo takmer vieš, je akože čo?
Čo ti vravia tie štatistiky?
---------------------------------
Akože si si vedomý, že terajší systém povinného sociálneho, dôchodkového a zdravotného zabezpečenia, sa po dvadsiatich rokoch preukazateľne ukázal, ako úplne nemohúcny?
----------------------------------
Ja mám svoju penziu a naviac aj dobrý dôchodok.
Čo budeš mať ty?
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To, čo si ušetrím/nadobudnem/vyprodukujem za celý svoj aktívny vek od 1. dňa.
Určite nebudem naťahovať paprče ako ty, a najlepšie ešte tak 20r. predtým mať vybavený invalidný dôchodok so všetkými finančnými kompenzáciami k nemu. To takí ako ty robia.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
Nandrolon
buchač
Zajtra má byť v relácii " Na telo " ako hosť ....no kto asi ?
To zas bude rečí a samochvály.
https://www.tvnoviny.sk/na-telo/1995...igora-matovica

Ale čo ma takpovediac prekvapilo ?
Nuž toto...." Okrem toho ponúkneme aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS, v ktorej sme sa pýtali, či lepšie zvláda/zvládal krízu Igor Matovič alebo Peter Pellegrini. "

Dať takúto neobjektívnu otázku ?
Dnes keď som toho plačka videl v cigánskej osade s tým vyžratým prasaťom /hlavným hygienikom/ ako Matovič rástol a všetkým nám odkázal, že si z tej cigánskej osady máme brať príklad, no na zvracanie. By som tam nasťahoval celú jeho rodinu, nech si tam žijú blahom.
Normálne sa mi ten "škrt" hnusí čoraz viac.
Prv som až takú averziu na neho nemal /párkrát som tu aj písal, že takého v parlamente potrebujeme/. Teraz keď ho vidím /nechtiac, lebo už jeho tlačovky nepozerám/ je mi z neho ako z človeka na vracanie.
V pondelok ide film "Srdečne vás vítame", mal by si zobrať príklad a zobrať si domov aspoň jednu rodinu. treba konať vždy tak aby si nemusel ľutovať svoje výroky.
Ale veď Matovič má s cigánmi veľký zámer. On plánuje v osadách zriadiť škôlky, neskôr aj školy a vodovod (aby sa nemuseli kúpať vo vaničke ako nemenovaní) a nakoniec tých najúspešnejších "absolventov" dostať z prostredia osád medzi slušných ľudí. To ako za odmenu. Vraj im budú prispievať na kúpu vlastného bývania, ale čo najďalej od veľkých a skazených aglomerácií. Najlacnejšie to bude na severe, severozápade Slovenska.
---------------------------------------------------------------
Nando sa bude tešiť, že mal pravdu v tom, že Matovič si ich na západ nevezme. Zjavne to bude smerovať na Kysuce a podobne.
Aj za socíku mali mocipáni veľké plány, dokonca aj sídlisko sa im postavilo vzorový model vojaci policajti cigáni ostal Luník IX a už lepšie podmienky na socializáciu nebudú len ak by sa vrátil socializmus (pracovná povinnosť, príživníctvo, povinne do školy...).
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Nandrolon
korela
Citáty
„Ako dospelý som sa rozplakal vtedy, keď mi oco, ktorý už 13 rokov nie je medzi nami, pri nedeľňajšom obede zobral opečenú kožu z kuraťa a že, či si ju môže zobrať a zjesť. A ja jasné, ale veril som, že mi ju nezje, ale on mi ju zjedol a mne začali tiecť takto veľké slzy a neudržal som emócie, no a čo?“
Vidíš, tak sa potvrdilo, že zrejme už nemá rodičov tak preto "serie" na dôchodcov....
Ojojoj, dôchodci to budú mať ešte s tým autofootfetišistom ťažké :-)
Politika typu ja nemám, ty nebudeš mať ani toľko :-))
Zaujímavé, ako vieš každému priradiť niečo, čo si o ňom sám vymyslíš.
Vraj serie na dôchodcov. Ty to jednoducho vieš.
A tiež politika typu ja "nemám", ani ty nebudeš mať. Ale on má a má pre celú rodinu, len mu akosi vadí, že tí tvoji nemajú a vie aj prečo nemajú.
--------------------------------------------------------------------
On vám chce pomôcť, vám ktorí si sami neviete pomôcť a neviete pomôcť ani svojim.
---------------------------------------------------------------------

Bol by som zvedavý, ako by si chcel ty pomôcť dôchodcom. Teda ako by si si to konkrétne predstavoval? Bol by si vôbec schopný čokoľvek pre nich vymyslieť? No daj, ako by si to ty riešil, čo by si ty očakával od premiéra.
neserie dobre si ich všíma však asi cestujú zadarmo po Slovensku, navštevujú dôchodcovské zariadenia, segregované osady a roznášajú korona vírus, treba im to podliakom zákerným zaraziť zobrať vlaky zadarmo a hotovo. čo tu budú ohrozovať populáciu Slovenska banda jenna a ešte si dovolí disciplinovane čakať od 09 do 11 na to aby si mohli kúpiť niečo pod zub.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
jar88
Nandrolon
On by nemal pomáhať tomu, komu netreba /mne/. Mal by v prvom rade pomôcť sám sebe a vyhľadať znova psychiatra, prípadne zmeniť doterajšiu liečbu. Asi si jeho receptory už zvykli na dané množstvo preparátov, tak potrebuje vymeniť, prípadne zvýšiť dávky.

Dôchodcom by som sa určite nesnažil pomôcť spôsobom, že z nich urobím menejcenných ľudí 2. kategórie vydaním protiústavného opatrenia, z ktorého sa všetci teraz akurát tak smejú a chytajú za bruchá. Za takéto opatrenie by podľa mňa neprešiel skúškou ani žiak 1. ročníka právnickej fakulty.

A neboj sa, 4 roky nevydrží ani keby chcel. Bude musieť na striedačku.
Už si napísal, čo by si určite neurobil a teraz daj, čo by si pre dôchodcov urobil.
A myslím, že ani ty už nemáš až tak ďaleko do dôchodku. Dúfam, že si uvedomuješ, že ty budeš určite bez akejkoľvek penzie.
oni majú teraz iné starosti....

„Zjavenia Jána jasne hovoria: kto neprijme čip, nebude môcť obchodovať, nebude môcť robiť prakticky nič,“ vysvetlí Kotleba.
včera fúkal veľký vietor, vari ti niečo neublížilo
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Aj za socíku mali mocipáni veľké plány, dokonca aj sídlisko sa im postavilo vzorový model vojaci policajti cigáni ostal Luník IX a už lepšie podmienky na socializáciu nebudú len ak by sa vrátil socializmus (pracovná povinnosť, príživníctvo, povinne do školy...).
Rómsky problém, v dnešných dňoch toľko skloňovaný nie je žiadnou novinkou. Žijeme s ním už niekoľko storočí, no teraz sa už dostal do takých obrích rozmerov, že mnohými je považovaný za prioritu, ktorú treba urýchlene riešiť. Otázka znie, ako na to.

Vlády riešia rómsky problém rôznorodo. Nechoďme po príklad ďaleko. Naša vláda sa rozhodla ísť cestou vyplácania sociálnych dávok a snahou poskytovať Rómom rovnaké podmienky pre život ako ostatným obyvateľom. Toto riešenie však ani zďaleka riešením nie je, pretože je zneužívané a vedie k tomu, že zbavuje Rómov akejkoľvek zodpovednosti a dovoľuje im žiť ich zbedačené životy. Navyše stojí krajinu peniaze, ktoré skončia v nenávratne a ktoré by sa v konečnom dôsledku mohli využiť efektívnejšie.

Príčina, ktorú je treba riešiť, sa nachádza vo vnútri rómskych hláv. Rómovia žijú svoje životy s filozofiou „prežitia každého dňa" ( neplánovať, čo bude zajtra), ktorá sa storočia prenášala z generácie na generáciu. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sú nám takí nepochopiteľní. Lebo my - teda napríklad aj ja
- myslím na to, že každý mesiac musím zaplatiť účty,
- že aj zajtra sa musím za niečo najesť,
- že si z času na čas potrebujem kúpiť niečo na seba
- a ešte niečo aj ušetriť na horšie časy.
Neprispôsobivý Róm sa takýmito vecami netrápi.
- Keď ráno zistí, že nemá čo jesť, jednoducho sa zoberie a ide si jedlo zaobstarať. A je mu jedno, ako to urobí.
- Keď potrebuje svetlo a práve ho nemá, nič mu nebráni zabezpečiť si ho od suseda.
- Keď má chuť na ženu, dokáže skočiť aj na sestru, len aby uspokojil svoju potrebu.
Čo na tom, že porušuje zákony? Že porušuje „normy"?
Nič mu to nehovorí. Potrestaný nie je. Po peniaze na úrad sa dostaví.
Nič iné k životu nepotrebuje.

20 rokov demokracie podporovalo v Rómoch ich filozofiu žitia. Falošná solidarita vo forme vyplácania sociálnych dávok nevyšla .
https://nataliamilanova.blog.sme.sk/...nasa-vina.html
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
jar88
Nandrolon
On by nemal pomáhať tomu, komu netreba /mne/. Mal by v prvom rade pomôcť sám sebe a vyhľadať znova psychiatra, prípadne zmeniť doterajšiu liečbu. Asi si jeho receptory už zvykli na dané množstvo preparátov, tak potrebuje vymeniť, prípadne zvýšiť dávky.

Dôchodcom by som sa určite nesnažil pomôcť spôsobom, že z nich urobím menejcenných ľudí 2. kategórie vydaním protiústavného opatrenia, z ktorého sa všetci teraz akurát tak smejú a chytajú za bruchá. Za takéto opatrenie by podľa mňa neprešiel skúškou ani žiak 1. ročníka právnickej fakulty.

A neboj sa, 4 roky nevydrží ani keby chcel. Bude musieť na striedačku.
Už si napísal, čo by si určite neurobil a teraz daj, čo by si pre dôchodcov urobil.
A myslím, že ani ty už nemáš až tak ďaleko do dôchodku. Dúfam, že si uvedomuješ, že ty budeš určite bez akejkoľvek penzie.
oni majú teraz iné starosti....

„Zjavenia Jána jasne hovoria: kto neprijme čip, nebude môcť obchodovať, nebude môcť robiť prakticky nič,“ vysvetlí Kotleba.
včera fúkal veľký vietor, vari ti niečo neublížilo
len citujem .....však vieš, kto ho volil
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Na Slovensku máme rôzne krízové štáby, dokonca jeden je permanentný krízový štáb. Snáď to nebolo myslené tak, že v krajine bude permanentná kríza – alebo ju bude niekto permanentne vyvolávať.
Toto nie je kritika hlavného hygienika a jeho tímu, ktorý bol jeden z tých, ktorí sa vrchovatou mierou zaslúžili o to, že Slovensko patrí v pandémii medzi premiantov, ale kritika jedného nedomysleného rozhodnutia.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ary-na-nakupy/

...ale mala by byť, tá kritika .... a festovná.

Ozaj...permanentný krízový štáb je len výmysel Bláznoviča....to aby ste boli v obraze.
Tento " štáb " NEMÁ absolútne žiadnu právomoc, ktorá by vyplývala z nejakého zákona.
Na Slovensku PLATIA len rozhodnutia Ústredného krízového štábu....a punktum.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
jar88
Nandrolon
On by nemal pomáhať tomu, komu netreba /mne/. Mal by v prvom rade pomôcť sám sebe a vyhľadať znova psychiatra, prípadne zmeniť doterajšiu liečbu. Asi si jeho receptory už zvykli na dané množstvo preparátov, tak potrebuje vymeniť, prípadne zvýšiť dávky.

Dôchodcom by som sa určite nesnažil pomôcť spôsobom, že z nich urobím menejcenných ľudí 2. kategórie vydaním protiústavného opatrenia, z ktorého sa všetci teraz akurát tak smejú a chytajú za bruchá. Za takéto opatrenie by podľa mňa neprešiel skúškou ani žiak 1. ročníka právnickej fakulty.

A neboj sa, 4 roky nevydrží ani keby chcel. Bude musieť na striedačku.
Už si napísal, čo by si určite neurobil a teraz daj, čo by si pre dôchodcov urobil.
A myslím, že ani ty už nemáš až tak ďaleko do dôchodku. Dúfam, že si uvedomuješ, že ty budeš určite bez akejkoľvek penzie.
oni majú teraz iné starosti....

„Zjavenia Jána jasne hovoria: kto neprijme čip, nebude môcť obchodovať, nebude môcť robiť prakticky nič,“ vysvetlí Kotleba.
včera fúkal veľký vietor, vari ti niečo neublížilo
len citujem .....však vieš, kto ho volil
voľby sú tajné môže každý tvrdiť čo chce( hoci aj HZDS však od ich posledných volieb má plnú šopu volebných lístkov)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

8 %, sú v parlamente.....načo špekulovať...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
https://mytrnava.sme.sk/c/22391726/p....html?ref=njct



P.S.:
Škoda, že je zákaz zhromažďovania, lebo dotyční porušili zákon.
Ale dúfam, že o nejaký čas si to zopakujú.
LEBO robia (v podstate) len to isté, čo robil Bláznovič pred Bonaparte.....
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a majú na to dôvod ?
matovič tu buduje mafiánský štát ako fico ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nebuduje mafiánsky štát - skúša vybudovať inú formu štátu... na základe príkazov, zákazov, nariadení...... a zatiaľ sa mu to darí -šak kua tá koroňa mu pomáha - svynna jedna koronovaná...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vidíš nejaký rozdiel v ostatných krajinách ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
a majú na to dôvod ?
matovič tu buduje mafiánský štát ako fico ?
Majú na to právo ??? MAJÚ !!! Dôvod sa vždy nájde...a je ich vcelku aj dosť.

Ten (nazvime ho takto) mafiánsky štát je už dávno vybudovaný...a nezruší ho nikto... !
Bude skôr horšie ako lepšie...samozrejme, pre bežných obyvateľov.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Pätica sa na polícii naďalej správala agresívne a vulgárne. „Všetci piati sú riešení za priestupok proti občianskemu spolunažívaniu a priestupok na úseku civilnej ochrany,“

Mužom za takýto priestupok spáchaný počas mimoriadnej situácie hrozí pokuta 1659 eur


primitívi budú mať na výlet peknú spomienku ))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
a majú na to dôvod ?
matovič tu buduje mafiánský štát ako fico ?
Majú na to právo ??? MAJÚ !!! Dôvod sa vždy nájde...a je ich vcelku aj dosť.

Ten (nazvime ho takto) mafiánsky štát je už dávno vybudovaný...a nezruší ho nikto... !
Bude skôr horšie ako lepšie...samozrejme, pre bežných obyvateľov.
samozrejme nemajú...
pre mimoriadnu situáciu je zakázané zhromažďovanie sa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať