Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Citam..ze v tv novinach..ziadna zmienka,ze u igora na ulici ho prisli z celeho slovenska vytrubit a ze aj v ba boli....a toto patri k tomu
...a preto je potrebné zdieľať.
https://www.facebook.com/mestskatele...c2Njc0MDUzNzQ/

Nech si užije aj on...nech vie, aké je to, keď on robil bordel v uliciach a nezúčastnení (obyvatelia v okolí) museli počúvať ten hluk.
Dúfam, že v dohľadnom čase sa zhromaždenia budú konať aj pešmo...nech je v jeho okolí poriadny neporiadok z poodhadzovaných vecí.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Citam..ze v tv novinach..ziadna zmienka,ze u igora na ulici ho prisli z celeho slovenska vytrubit a ze aj v ba boli....a toto patri k tomu
to vážne?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
jar88
korela
jar88
Pre odporcov Matoviča.

Teraz máte najlepšiu príležitosť založiť si Občianske hnutie na spôsob Matoviča.
Napríklad "Hnutie proti Matovičovcim".
---------------------------------------------------

Myslím, že vás je dosť a dosť a stále vás pribúdaTak čo to neskúsite? Čo vám v tom bráni?
---------------------------------------------
Že by to bola predsa len tá vaša nekonečná neschopnosť?
Niektoré veci sa vybavia aj samé. On sa sám od... , ak mu však niekto nepodá záchranné lano. To by však v jeho prípade nebolo žiadne terno pre jeho ego.
Akože čakáš návrat ficovcov?
Alebo že vám tú stranu proti Matovičovcom nebodaj založí a rozbehne sám Igor Matovič?
Tu nemusia mať záujem o jeho odchod iba obyčajní ľudia, ktovie komu sa chystá cesta, aby nebolo ešte horšie. Je to dosť priezračné už teraz.
možno si vylieči srdce predseda štvrtej koaličnej strany
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
pravda je semenište hlúposti a podrazov, preto ...

netuším, nezaujíma ma to

som objektívny, o čom točíš ?
...hm...a na SME, na DenníkuN je to ako ?
Aktuality a iné íčoviny ani len neriešim...to je iný level "diskusie".

Netušíš, nezaujíma...ale poddžubnúť si neodpustíš.

...a nie...nie si objektívny.
Už len v tom prípade Múdrosráča...neexistuje totiž, aby si mal ohľadom neho vždy pravdu, ktorú ale nepriznáš.
sadnem k obedu a z rádia počujem dôverne známy hlas politika a hneď ma prešla chuť po výroku "vysrali sa..."(asi predošlí mocipáni) toto je reč politika? rádio som preventívne vypol
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
jar88
korela
jar88
Pre odporcov Matoviča.

Teraz máte najlepšiu príležitosť založiť si Občianske hnutie na spôsob Matoviča.
Napríklad "Hnutie proti Matovičovcim".
---------------------------------------------------

Myslím, že vás je dosť a dosť a stále vás pribúdaTak čo to neskúsite? Čo vám v tom bráni?
---------------------------------------------
Že by to bola predsa len tá vaša nekonečná neschopnosť?
Niektoré veci sa vybavia aj samé. On sa sám od... , ak mu však niekto nepodá záchranné lano. To by však v jeho prípade nebolo žiadne terno pre jeho ego.
Akože čakáš návrat ficovcov?
Alebo že vám tú stranu proti Matovičovcom nebodaj založí a rozbehne sám Igor Matovič?
Tu nemusia mať záujem o jeho odchod iba obyčajní ľudia, ktovie komu sa chystá cesta, aby nebolo ešte horšie. Je to dosť priezračné už teraz.
možno si vylieči srdce predseda štvrtej koaličnej strany
Keby len ten.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
jar88
korela
jar88
Pre odporcov Matoviča.

Teraz máte najlepšiu príležitosť založiť si Občianske hnutie na spôsob Matoviča.
Napríklad "Hnutie proti Matovičovcim".
---------------------------------------------------

Myslím, že vás je dosť a dosť a stále vás pribúdaTak čo to neskúsite? Čo vám v tom bráni?
---------------------------------------------
Že by to bola predsa len tá vaša nekonečná neschopnosť?
Niektoré veci sa vybavia aj samé. On sa sám od... , ak mu však niekto nepodá záchranné lano. To by však v jeho prípade nebolo žiadne terno pre jeho ego.
Akože čakáš návrat ficovcov?
Alebo že vám tú stranu proti Matovičovcom nebodaj založí a rozbehne sám Igor Matovič?
Tu nemusia mať záujem o jeho odchod iba obyčajní ľudia, ktovie komu sa chystá cesta, aby nebolo ešte horšie. Je to dosť priezračné už teraz.
Ale veď sa vymačkni konkrétne, že si zase počúvala toho ťuknutého michelka a akosi sa ti to nepodarilo po ňom zrozumitelne reprodukovať.
1 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ty dobre vieš, o čo ide. Kocky nezapadli.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Ty dobre vieš, o čo ide. Kocky nezapadli.
Čo mám akože vedieť?
To aké kocky majú zapadať?
0 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
korela
jar88
korela
jar88
Pre odporcov Matoviča.

Teraz máte najlepšiu príležitosť založiť si Občianske hnutie na spôsob Matoviča.
Napríklad "Hnutie proti Matovičovcim".
---------------------------------------------------

Myslím, že vás je dosť a dosť a stále vás pribúdaTak čo to neskúsite? Čo vám v tom bráni?
---------------------------------------------
Že by to bola predsa len tá vaša nekonečná neschopnosť?
Niektoré veci sa vybavia aj samé. On sa sám od... , ak mu však niekto nepodá záchranné lano. To by však v jeho prípade nebolo žiadne terno pre jeho ego.
Akože čakáš návrat ficovcov?
Alebo že vám tú stranu proti Matovičovcom nebodaj založí a rozbehne sám Igor Matovič?
Tu nemusia mať záujem o jeho odchod iba obyčajní ľudia, ktovie komu sa chystá cesta, aby nebolo ešte horšie. Je to dosť priezračné už teraz.
Ale veď sa vymačkni konkrétne, že si zase počúvala toho ťuknutého michelka a akosi sa ti to nepodarilo po ňom zrozumitelne reprodukovať.
Už preberáš jeho slovník? A nevytváraj zbytočný nátlak.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_kha
https://www.expres.cz/zpravy/igor-ma...dx-zpravy_peve
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_kha
.
V pořadu se také hovořilo o tom, zda lze nalézt nějakou paralelu mezi Matovičem a českým premiérem Andrejem Babišem. Oba například do politiky vstoupili jako lídři protikorupčně zaměřených hnutí.

Podle Šimkové je lídr vítězného hnutí velmi nepředvídatelný a v parlamentu se doposud ani nechoval příliš jako politik.

Plesl si myslí, že Matovič má mnohem blíže spíše k někomu jinému. „Nejbližší paralela srozumitelná po českého diváka je Pavel Novotný,“ řekl."
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_knn
.
"Ať už bude budoucí slovenská vláda vypadat jakkoliv (a moc možných variant podle stylu a obsahu předvolební kampaně se nerýsuje), bude to vláda ideově nedefinovatelná a programově zřejmě podobně proevropská jako vládní formáty předcházející. To, v kombinaci s progresivistickou a proněmeckou prezidentkou Čaputovou, splní hlavní cíl, se kterým zájmové proudy stojící mimo Slovensko ale uvnitř EU spojily svá očekávání: rozkolísat vnitřní slovenskou politiku natolik, aby byl formát V4 skrze slovenskou účast výrazně oslaben. ...
... Výsledky slovenských parlamentních voleb tak jsou vítanou politickou zprávou v Berlíně a Paříži. V4 nemá nad čím jásat."
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...ahranicni_mama

Atď.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Keď sa v kaviarni rieši aktuálna politika

0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88
korela
Ty dobre vieš, o čo ide. Kocky nezapadli.
Čo mám akože vedieť?
To aké kocky majú zapadať?
To na čo si sa zas preorientovala, veď to iDnes je z druhého února. To je ešte pred voľbami.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...

0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
jar88
korela
Ty dobre vieš, o čo ide. Kocky nezapadli.
Čo mám akože vedieť?
To aké kocky majú zapadať?
To na čo si sa zas preorientovala, veď to iDnes je z druhého února. To je ešte pred voľbami.
Chceš niečo zneužiť? Veď práve, pred aj po voľbách.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Uznal by som, keby ste mali niečo k ich rozdielnym programom.
Kollár chcel stavať 20 000 bytov a presadiť exekučnú amnestiu.
Sulík chcel odvodový bonus a zlepšovať podnikateľské prostredie. Ale jasne dal najavo, že Kollárove byty sú nereálne. Jasne proti.
Matovič chcel vyhubiť úplatkárstvo a štátne byty za garantovanú sociálnu cenu nájomného je priam podhubie na úplatkárstvo. Deto aj stavať pre štát je veľký zdroj korupcie.
No a nakoniec ten nešťastník Kiska a jeho zaludí a tí Trubanovci k tomu, to už ani radšej nespomínam.
--------------------------------------
Ale vy a s Korelou jak by smet, vraj zlá rétorika, a precitlivelosť a zlodej daňový podvodník a tak podobne. No čistá smerácka neschopnosť. To ako keby som tu pranieroval nevkusnosť smerákov v tom, že nosia pomuchlané a naviac nesediace obleky a k tomu si dajú 10 - 20 a viac tisícové hodinky. Jednoducho burani až na púdu.
Naposledy upravil jar88 : 02.05.20 at 16:28
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

dnes ma pobavil Matovič, Vraj právnici čo robia pre štát berú aj 500 eur za hodinu. Tak teda podľa nejakých propag materiálov je Matovičov majetok 25 000 000 asi nepodnikal viac ako 10 rokov potom išiel do politiky. za rok 2 500 000 fond pracovného času za rok je 2096 hodín, tak za hodinu zarobil 1193 eur i tak še dá tvrdiť, ak podnikal 20 rokov tak je to len 596 eur. Kam sa naňho hrabú právnici.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
dnes ma pobavil Matovič, Vraj právnici čo robia pre štát berú aj 500 eur za hodinu. Tak teda podľa nejakých propag materiálov je Matovičov majetok 25 000 000 asi nepodnikal viac ako 10 rokov potom išiel do politiky. za rok 2 500 000 fond pracovného času za rok je 2096 hodín, tak za hodinu zarobil 1193 eur i tak še dá tvrdiť, ak podnikal 20 rokov tak je to len 596 eur. Kam sa naňho hrabú právnici.
Už mi je nad slnko jasné, aký si ty "vzdelaný", akože podnikateľ.
Ja som v niektoré dni zarobil aj 250 000 Kčs za hodinu. Pritom to trvalo 3:20 minúty čistého času.
---------------------
A v inú hodinu som nezarobil ani halier a náklady 12 000 Kčs na deň. Čistá strata aspoň 1 500 Kčs každú čo len načatú hodinu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
dnes ma pobavil Matovič, Vraj právnici čo robia pre štát berú aj 500 eur za hodinu. Tak teda podľa nejakých propag materiálov je Matovičov majetok 25 000 000 asi nepodnikal viac ako 10 rokov potom išiel do politiky. za rok 2 500 000 fond pracovného času za rok je 2096 hodín, tak za hodinu zarobil 1193 eur i tak še dá tvrdiť, ak podnikal 20 rokov tak je to len 596 eur. Kam sa naňho hrabú právnici.
Už mi je nad slnko jasné, aký si ty "vzdelaný", akože podnikateľ.
Ja som v niektoré dni zarobil aj 250 000 Kčs za hodinu. Pritom to trvalo 3:20 minúty čistého času.
---------------------
A v inú hodinu som nezarobil ani halier a náklady 12 000 Kčs na deň. Čistá strata aspoň 1 500 Kčs každú čo len načatú hodinu.
to povedz rovnako "vzdelanému " Matovičovi, ak nevieš s pochopením čítať písané, tak na mňa nereaguj. Ja som len reagoval na jeho výrok v dnešných dialógoch na Slovensku 1
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
pavol54
dnes ma pobavil Matovič, Vraj právnici čo robia pre štát berú aj 500 eur za hodinu. Tak teda podľa nejakých propag materiálov je Matovičov majetok 25 000 000 asi nepodnikal viac ako 10 rokov potom išiel do politiky. za rok 2 500 000 fond pracovného času za rok je 2096 hodín, tak za hodinu zarobil 1193 eur i tak še dá tvrdiť, ak podnikal 20 rokov tak je to len 596 eur. Kam sa naňho hrabú právnici.
Už mi je nad slnko jasné, aký si ty "vzdelaný", akože podnikateľ.
Ja som v niektoré dni zarobil aj 250 000 Kčs za hodinu. Pritom to trvalo 3:20 minúty čistého času.
---------------------
A v inú hodinu som nezarobil ani halier a náklady 12 000 Kčs na deň. Čistá strata aspoň 1 500 Kčs každú čo len načatú hodinu.
to povedz rovnako "vzdelanému " Matovičovi, ak nevieš s pochopením čítať písané, tak na mňa nereaguj. Ja som len reagoval na jeho výrok v dnešných dialógoch na Slovensku 1
Ale veď ja som písal o kozmonautoch, tak čo na mňa tak sprosto reaguješ.
--------------------------------------------------
A naviac ma (mi, akože mne) napadlo, že odkedy má firma časovú mzdu.
Lebo nikdy som o tom akosi nepočul.

Tá tvoja koľko berie? Myslím od kozmonautov, nie od štátu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
pavol54
dnes ma pobavil Matovič, Vraj právnici čo robia pre štát berú aj 500 eur za hodinu. Tak teda podľa nejakých propag materiálov je Matovičov majetok 25 000 000 asi nepodnikal viac ako 10 rokov potom išiel do politiky. za rok 2 500 000 fond pracovného času za rok je 2096 hodín, tak za hodinu zarobil 1193 eur i tak še dá tvrdiť, ak podnikal 20 rokov tak je to len 596 eur. Kam sa naňho hrabú právnici.
Už mi je nad slnko jasné, aký si ty "vzdelaný", akože podnikateľ.
Ja som v niektoré dni zarobil aj 250 000 Kčs za hodinu. Pritom to trvalo 3:20 minúty čistého času.
---------------------
A v inú hodinu som nezarobil ani halier a náklady 12 000 Kčs na deň. Čistá strata aspoň 1 500 Kčs každú čo len načatú hodinu.
to povedz rovnako "vzdelanému " Matovičovi, ak nevieš s pochopením čítať písané, tak na mňa nereaguj. Ja som len reagoval na jeho výrok v dnešných dialógoch na Slovensku 1
Ale veď ja som písal o kozmonautoch, tak čo na mňa tak sprosto reaguješ.
--------------------------------------------------
A naviac ma (mi, akože mne) napadlo, že odkedy má firma časovú mzdu.
Lebo nikdy som o tom akosi nepočul.

Tá tvoja koľko berie? Myslím od kozmonautov, nie od štátu.
takú časovú ako právnická inak koho sa ti podarilo poriadne ošmeknúť keď si mal zisk za hodinu 250 000 Kčs?
Naposledy upravil pavol54 : 02.05.20 at 19:34
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
A že vraj matka je vždy istá.
https://www.topky.sk/cl/13/1895897/F...ycajny-problem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať