Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
19.03.2020 - ÚVZ SR – Dr. Trusková – stravovanie na pracoviskách (závodné stravovanie v uzavretom systéme stravovania)

Pri vydávaní stravy dodržiavať všetky hygienické a protiepidemické opatrenia podľa súčasne platných právnych predpisov. Ak nie je možné v uzavretom systéme zariadenia spoločného stravovania zabezpečiť konzumáciu jedla inak (napr. konzumácia stravy na izbe) musia sa dodržať nasledovné opatrenia:

personál prevádzky stravovania musí mať osobné ochranné pracovné prostriedky (vrátene prikrývky úst a nosa a ochranných jednorazových rukavíc)
výdaj stravy je potrebné zabezpečiť tak, aby sa v jedálni nachádzal obmedzený počet ľudí a aby za stolom sedela jedna osoba,
výdaj jedla možno podávať aj v dlhšom časovom termíne ako sú 3 hod, s tým že je zabezpečený ohrev jedla podľa HACCP,
stoly rozmiestniť minimálne 2 metre od seba,
príbor pre osobu zabaliť do papierovej vreckovky, aby nedošlo ku kontaminácii ďalších príborov (ideálne ak personál odovzdá takto zabalený príbor do rúk stravníkovi),
pre stravníkov pri vstupe do jedálne poskytnúť možnosť dezinfekcie rúk,
zamedziť, aby sa pred jedálňou zhromažďovali stravníci čakajúci na obed.
Hm...všetko pekné....ALE ako keby ste nechápali / nechceli pochopiť, kde smerujem.

Kuwa...porovnávať Parlamentku s inou firmou je tak trochu od veci.
Poslanec príde "do roboty" a hajde na raňajočky, prípadne len na kávičku a cigu.
Normálny zamestnanec nemá šancu ísť do závodnej jedálne/ bufetu len tak...predsa zákonník práce vraví niečo o počte hodín na nárok na občerstvenie.

Tie iné podmienky sa nedajú proste zvládnuť v každej jedálni - presnejšie vo firme...maximálne v nejakej IT a nie tam, kde sa maká manuálne a sú na seba navzájom závislí.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
Uja do trémy a aj do nehody....
ALE ty by si fakt bol za to, aby bol Lipšic generálny prokouš ?
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mila123
korela
buchač
korela
No, neviem, ako by niektorí lekári preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Čo sa týka zdravia, ani ústava sa nedodržuje roky.
No, neviem, ako by niektorí účtovníci (daniari, finančníci.....) preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
To bol jeden z dôvodov, prečo Harabín neprekročil ani min. hranicu.
teda kto nevolil Harabina má nakradnuté? či ako ?
Kto chcel, pochopil, čo tým myslím. Nerobte tu z toho frašku.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
Ty tu zavádzaš ako keby sme to my ostatní nezažili alebo boli v tom čase niekde vo vesmíre mimo zemegule. Však on jediný zo všetkých komunikáciu so Zsuzsovou do poslednej sekundy zatĺkal, zatĺkal, zatĺkal. Aj maznák, aj Danko, už prestali zatĺkať, zrejme ich to už nebavilo, ale Lipšic išiel ako píla. Kollár sa priznal ako prvý a tak si aspoň trochu zachránil vlastnú tvár.
Až pod tiažobou tlače sa konečne priznal aj Lipšic a tváril sa ako svätý za dedinou, dokonca vymyslieť takú hlúposť s napadnutím svojho vlastného účtu.
Ak je taký sprostý, čo si nevie zabezpečiť vlastnú bezpečnosť v súkromí, čo bude robiť na prokuratúre? Vlastne to, čo doteraz v každom jednom prípade.
Únik, únik, únik, viď ako sa nasáčkoval ku Kuciakovcom a potom denník N mal čo denno denne písať.
Kto iný ako dristák Lipšic to vynášal...
Či Threema, či FB, v podstate je to úplne jedno. Ide o to, že ty aj ja myslíme na rovnaké 2 osoby...
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
bjuty smis
buchač
bjuty smis
pravda je semenište hlúposti a podrazov, preto ...

netuším, nezaujíma ma to

som objektívny, o čom točíš ?
...hm...a na SME, na DenníkuN je to ako ?
Aktuality a iné íčoviny ani len neriešim...to je iný level "diskusie".

Netušíš, nezaujíma...ale poddžubnúť si neodpustíš.

...a nie...nie si objektívny.
Už len v tom prípade Múdrosráča...neexistuje totiž, aby si mal ohľadom neho vždy pravdu, ktorú ale nepriznáš.
najobjektívnejšiu su dnes práve aktuality

sme a dennikn sú ešte stále v šoku, že slniečkari dostali po chrape a kopú do vlády ako besné

pravde vždy bola aj ostala smerácka.... tam sú ale naozaj otrasné blogy a doskusie, čo sem stále kopíruješ.....klamstvo na klamstvo a v diskusiácj nenáviť až na smrt....

konšpiračné žvásty ani nekomentujem,

čo ja pri matovičovi nepriznávam ? koronakrízu zvláda výborne, komunikačne je to trtko,

síce šteká na sulíka, ale ide sa naštastie podla neho, žiadny bléékaut

čo mu chceš ako vyčítať ? že pri ludia stáli 2hodiny v kolonách jeden deň ?
čo robí teda zle ?
*
Zle nerobí nič/okrem bufetu v parlamente/ a teraz ked robí tlačovky Krajčí miesto Matoviča tak aj to je v poriadku.Ten uletený začiatok,kedy zabudol že má ukľudnovať a nie hysterčiť sa dá odpustiť.Dalej uvidíme.S napätím čakám,kedy pôjde sedieť Počiatek a spol.A kedy splní zdravotnícky program v bode-zadefinujeme nadštandard.Ak to urobia,majú nového voliča.
korela
"Prečo ho tu stále od začiatku obhajuješ? Neustále tu jediná spomínaš Krajčího, akoby neišlo aj o ostatných členov vlády. Dobre vieš, že príčina je niekde inde. Iba odkláňaš od problému.
Skús odpustiť prešľapy každému bez rozdielu, potom ti uverím.[/QUOTE]
*
BXLmiami
Som lekár a zaujíma ma ministerstvo zdravotníctva a náš minister,náš zdrav.program,informácie o Covide z môjho hľadiska-čo ma má zaujímať obrana?Čo mám podľa Teba odpúšťať?

korela
Ibaže ja som hovorila o všetkých, nielen o Krajčím.
Dovolila som si to prekopírovať, aby to malo celé náväznosť a nebolo vytrhnuté z kontextu. Ja som reagovala na Maťka, Krajčí evidentne na jeho tlačovkách trpel. To si musel všimnúť hádam každý súdny človek.
Ty si novú vládu od začiatku s nadšením podporovala, že nech ich ľudia nechajú robiť, že ide o mladých a dravých ľudí.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
Uja do trémy a aj do nehody....
ALE ty by si fakt bol za to, aby bol Lipšic generálny prokouš ?
hej, nemal by som s ním najmenší problém

prečítaj si len dnešné články o finančnej polícii, čo tam vyvadzajú....
treba poriadnu metlu...

ale to je úplne zbytočná debata, sulík len odpovedal moderatorovi na otázku a novinári robia z toho halo......gp bude šanta......čentéš sa mi zdá mäkký, nepretlačí sa..
špirko mal odvahu vyšetrovať počiatka a kaliňáka za dph podvody, ale je ešte mladý

bude to šanta
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Ale on vtedy mal výnimku (ako ten parlamentný bufet), čo my výnimky nemáme....
nie ja zakázané ísť do parlamentného bufetu minimálne ako vodič vozidla so surovinami
Zase tu miešaš hrušky a rúška - hovoríme o nariadeniach a príkazoch - nie o zásobovaní.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
Ty tu zavádzaš ako keby sme to my ostatní nezažili alebo boli v tom čase niekde vo vesmíre mimo zemegule. Však on jediný zo všetkých komunikáciu so Zsuzsovou do poslednej sekundy zatĺkal, zatĺkal, zatĺkal. Aj maznák, aj Danko, už prestali zatĺkať, zrejme ich to už nebavilo, ale Lipšic išiel ako píla. Kollár sa priznal ako prvý a tak si aspoň trochu zachránil vlastnú tvár.
Až pod tiažobou tlače sa konečne priznal aj Lipšic a tváril sa ako svätý za dedinou, dokonca vymyslieť takú hlúposť s napadnutím svojho vlastného účtu.
Ak je taký sprostý, čo si nevie zabezpečiť vlastnú bezpečnosť v súkromí, čo bude robiť na prokuratúre? Vlastne to, čo doteraz v každom jednom prípade.
Únik, únik, únik, viď ako sa nasáčkoval ku Kuciakovcom a potom denník N mal čo denno denne písať.
Kto iný ako dristák Lipšic to vynášal...
Či Threema, či FB, v podstate je to úplne jedno. Ide o to, že ty aj ja myslíme na rovnaké 2 osoby...
milej zlatej, teba sa polietla treema a tá zverejnená komunikácia z roku 2012..
v celej treeme kočner chystá na lipšica svinstvá a diskretritáciu, lipšic tam nemá žiadnu komunikáciu

tie prepisy z roku 2012 už v tom 2012 sám ohlásil na polícii, ktorá to aj normálne vyšetrovala a potvrdila...akurát samozrejme páchatela sa jej najsť nepodarilo

aj z treemy je práveže jasné, že lipšic bol prenho nepriatel č. 1 a dlhodobo sa ho snažil diskretitovať

tie prepisy mimochodom zverejnil datel.sk.....kočnerová pravá ruka a havný eštebák peter toth...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
bjuty smis
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
Uja do trémy a aj do nehody....
ALE ty by si fakt bol za to, aby bol Lipšic generálny prokouš ?
Milej zlatej...ešte si stále neodpovedal...takže ???
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Parlamentka je alebo bola restika vedla nrsr na terase a ta predpokladam zavreta.
..v budove nrsr je bufet a jedalen......
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
Mila123
korela
buchač
korela
No, neviem, ako by niektorí lekári preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Čo sa týka zdravia, ani ústava sa nedodržuje roky.
No, neviem, ako by niektorí účtovníci (daniari, finančníci.....) preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
To bol jeden z dôvodov, prečo Harabín neprekročil ani min. hranicu.
teda kto nevolil Harabina má nakradnuté? či ako ?
Kto chcel, pochopil, čo tým myslím. Nerobte tu z toho frašku.
frašku z toho ten tvoj príspevok...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
buchač
bjuty smis
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
Uja do trémy a aj do nehody....
ALE ty by si fakt bol za to, aby bol Lipšic generálny prokouš ?
Milej zlatej...ešte si stále neodpovedal...takže ???
milej zlatej, odpovedal som už o 15 : 05
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, softy neriešim. Riešim vecnú stránku, ako sa daná osoba verejného politického života stavia k vlastným činom a vlastnej komunikácii.
O tom je čestnosť, podľa mňa nikto z tvojich predkov nevedel a nevie, čo to je, vrátane teba.
Slovo chlapa už dnes málokto pozná.
Chlap je dnes asi už iba kastrát, ktorému sa rozklepú zdravé kolená ak zacíti peniaze. Kam sme to dospeli. Lipšic, gorilie mláďa Beblavý, do toho 150cm svalnáč Miháľ.
Riadni chlapi! :-)))))))))))))))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
Ty tu zavádzaš ako keby sme to my ostatní nezažili alebo boli v tom čase niekde vo vesmíre mimo zemegule. Však on jediný zo všetkých komunikáciu so Zsuzsovou do poslednej sekundy zatĺkal, zatĺkal, zatĺkal. Aj maznák, aj Danko, už prestali zatĺkať, zrejme ich to už nebavilo, ale Lipšic išiel ako píla. Kollár sa priznal ako prvý a tak si aspoň trochu zachránil vlastnú tvár.
Až pod tiažobou tlače sa konečne priznal aj Lipšic a tváril sa ako svätý za dedinou, dokonca vymyslieť takú hlúposť s napadnutím svojho vlastného účtu.
Ak je taký sprostý, čo si nevie zabezpečiť vlastnú bezpečnosť v súkromí, čo bude robiť na prokuratúre? Vlastne to, čo doteraz v každom jednom prípade.
Únik, únik, únik, viď ako sa nasáčkoval ku Kuciakovcom a potom denník N mal čo denno denne písať.
Kto iný ako dristák Lipšic to vynášal...
Či Threema, či FB, v podstate je to úplne jedno. Ide o to, že ty aj ja myslíme na rovnaké 2 osoby...
milej zlatej, teba sa polietla treema a tá zverejnená komunikácia z roku 2012..
v celej treeme kočner chystá na lipšica svinstvá a diskretritáciu, lipšic tam nemá žiadnu komunikáciu

tie prepisy z roku 2012 už v tom 2012 sám ohlásil na polícii, ktorá to aj normálne vyšetrovala a potvrdila...akurát samozrejme páchatela sa jej najsť nepodarilo

aj z treemy je práveže jasné, že lipšic bol prenho nepriatel č. 1 a dlhodobo sa ho snažil diskretitovať

tie prepisy mimochodom zverejnil datel.sk.....kočnerová pravá ruka a havný eštebák peter toth...
tóth bol štb alebo sis?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
tóth bol štb alebo sis?
A nie je to prakticky jedno? Oba totiž šmírovali spoza bučka na to či čuráš rovno, alebo doľava, alebo doprava. A podľa odklonu ťa pekne zaradili - náš, ľavičiar, pravičiar....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Matelko len sníva o tom, že Lipshit bude GP. Aj keby bol čistý ako ľaľija - nemôže byť GP, pretože nemá min. 5 rokov odpracovaných na prokuratúre ako prokurátor.
Takže - škoda nad tým uvažovať. Aby ho tam dostal - musel by veľa toho (Matelko) zmeniť, veľmi veľa!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Matelko len sníva o tom, že Lipshit bude GP. Aj keby bol čistý ako ľaľija - nemôže byť GP, pretože nemá min. 5 rokov odpracovaných na prokuratúre ako prokurátor.
Takže - škoda nad tým uvažovať. Aby ho tam dostal - musel by veľa toho (Matelko) zmeniť, veľmi veľa!
A to je pre Matelka problém?
Ako píšem, budem čakať na reálneho kandidáta, ktorého tam touto fraškou chcú dosadiť.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pre Matelka nie nič problém... ale z toho problému urobiť nemproblém - to bude aj pre neho problém....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať