Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
buchač
bjuty smis
celá kariéra lipšica, boj s mafiou, ficom, kočnerom je záruka, že by bol výborný gp
AMEN...a zbohom.
Urválek by bol lepší
Ale ba...
Nenavidite ho, lebo naň nic nemáte....a bojite sa, ze on nebude len troska hryzkat...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Miraga
bjuty smis
Samozrejme....vysledok 12.r. lupezi fica
bjuty smis
Samozrejme....vysledok 12.r. lupezi fica
vysledok Ficovho bankoveho odvodu, ktory navrhuje jeho minister ZRUSIT

https://index.sme.sk/c/22397637/je-t...pre-odvod.html
Teoreticky!
Ale Fico len dal odvody, pokiaľ banka mala kšefty - bolo i na odvody. Ale teraz sa kšefty zastavili - tak prašule netečú.
2 melóny € ešte neznamená, že banka zajtra krachne.
A k tomuto!
Miraga
utekajte, kym je cas kto mate prasulky v tejto banke
https://index.sme.sk/c/22397637/je-t...pre-odvod.html


Vytváraš poplašné správy - HOAX. Mali by ťa ZAVRIEŤ za širenie poplašnej správy!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
On bude ňáky centralny mozek lidstva
Tiež si myslím....

Přistižen při činu!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pred chvíľou som "prepínal" kanály a na Hnojke minister NO a zachytil som, koľko mesačne bral Balciar - sadnite si - 17500€/mes. (v hrubom) - a poznámka Naďa - toľko neberie ani prezident!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Vytváraš poplašné správy - HOAX. Mali by ťa ZAVRIEŤ za širenie poplašnej správy!
...úplne by stačilo vymazať z tohto fóra....lebo dotyčná osoba si fóry robí a vytvára stále nové nicky.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Miraga
len som chcela vediet, kto ma SLPS
Myslíš vlastníka? Tu sotva niekto ... :-) Možno jar ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Iba by ma zaujímalo koho všetkého mám pokladať v tom uvedenom počte, nejako mi to nesedí.
...a ty si už čítala niečo normálne od Euroaktivu ?
Fest skreslené počty a prispôsobené údaje.
Pod titulkom svieti Autor: TASR | EURACTIV.sk
Po kliknutí na TASR to prehodí na EUROACTIV
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
Korela, samozrejme....vysledok 12.r. lupezi fica
... ako vždy si ubral desiatky rokov.
Asi sa ešte káčer iba strúhal.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
jar88
Nandrolon
Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
A zas tie úžasné múdrosti z nejakého "alternatívneho" akože zdroja?
------------------------------------------------------------------------------------------
Lipšic by nemal byť generálny prokurátor, ale z iných dôvodov, nie z tých ktoré tu uvádzate.
---------------------------------------------
A dám krk na to, že na tak jednoduchú a logickú príčinu ani neprídete.
Napíš, odkiaľ som čerpal, lebo na tvoje weby absolútne nechodím. Mám iba svoju hlavu, svoj mozog. Posledné týždne som v podstate nechodil ani na klasické novinové plátky....
Zaujímavé vysvetlenie, že vraj "mám iba svoju hlavu, svoj mozog."
Ale akosi sa až veľmi nápadne podobá na vyjadrenia na dopoludní na infivojne, na slobodnom vysielači, na kotlebovom kulturblogu, na jurečku a ten na sputnik.
--------------------------------------------
Vždy sa vyjadrujú v tú istú dobu, na tú istú tému a dokonca podobnou rétorikou, ako ty.
Nedaj bióže to majú všetci z tvojej hlavy.
No tak môžem ti čestne prehlásiť, že na žiadnom takom plátku som nebol. Nič z toho som nikdy nečítal, ani nečítam. jurečka a sputnik, to som ani vživote nepočul.
Či mi veríš mám u prdele, ale mám dobrý pocit, že ešte aj iní majú názor podľa teba podobný ako ja, nezávisle odo mňa a ja od nich...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
Nebol režisérom Bebjak?
Nie.
https://www.csfd.cz/film/780357-svina/prehled/
Na začiatku bola info, že film bol natočený podľa knihy nejakého krivohubého židáčka
Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
Ja teda sem-tam chodím so ženou do kina, a chystal som sa aj na toto. Chválabohu, že som nešiel, lebo to by boli vyhodené prachy, radšej hodiť do kanála, prepiť, alebo dať prvému bezdomovcovi na víno, ako zaplatiť za toto. Mal som nejaké očakávania, tešil som sa naň. O to viac ma naštval...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft Pozri príspevok
Tiež si myslím.... Přistižen při činu!
Kto z fóra je ten krivý okuliarnik, ktorý ma pozorne sleduje??
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
pavol54
buchač
bjuty smis
celá kariéra lipšica, boj s mafiou, ficom, kočnerom je záruka, že by bol výborný gp
AMEN...a zbohom.
Urválek by bol lepší
Ale ba...
Nenavidite ho, lebo naň nic nemáte....a bojite sa, ze on nebude len troska hryzkat...
Ja neviem, ako by mohol Lipšic, ako GP hryzkať. Tam je ho škoda dávať.
Vieme (alebo aspoň ja viem) ako sú naši policajti, prokurátori a sudcovia "slobodní" vo svojom konaní. Aj Lipšic by to mal, prípadne mohol vedieť.
Bežne sa totiž stáva, že policajt "opomenie" nejaký paragraf, bod, článok a nekoná. Následne mu to posvetí prokurátor a ak sa proti tomu odvoláš, posvetí to znova a ide sa ďalej.
Jednoducho nemáme žiadny účinný postih pre policajta, prokurátora a sudcu za prípadné nedodržiavanie zákonov.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
jar88
Nandrolon
Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
A zas tie úžasné múdrosti z nejakého "alternatívneho" akože zdroja?
------------------------------------------------------------------------------------------
Lipšic by nemal byť generálny prokurátor, ale z iných dôvodov, nie z tých ktoré tu uvádzate.
---------------------------------------------
A dám krk na to, že na tak jednoduchú a logickú príčinu ani neprídete.
Napíš, odkiaľ som čerpal, lebo na tvoje weby absolútne nechodím. Mám iba svoju hlavu, svoj mozog. Posledné týždne som v podstate nechodil ani na klasické novinové plátky....
Zaujímavé vysvetlenie, že vraj "mám iba svoju hlavu, svoj mozog."
Ale akosi sa až veľmi nápadne podobá na vyjadrenia na dopoludní na infivojne, na slobodnom vysielači, na kotlebovom kulturblogu, na jurečku a ten na sputnik.
--------------------------------------------
Vždy sa vyjadrujú v tú istú dobu, na tú istú tému a dokonca podobnou rétorikou, ako ty.
Nedaj bióže to majú všetci z tvojej hlavy.
No tak môžem ti čestne prehlásiť, že na žiadnom takom plátku som nebol. Nič z toho som nikdy nečítal, ani nečítam. jurečka a sputnik, to som ani vživote nepočul.
Či mi veríš mám u prdele, ale mám dobrý pocit, že ešte aj iní majú názor podľa teba podobný ako ja, nezávisle odo mňa a ja od nich...
Ja neviem na aké plátky chodíš a akú váhu má tvoje "čestné prehlásenie".
Nespomenul som všetky vaše plátky. Napríklad aj Zem a vek, Parlamentné listy a kopec ostatných. Nemôžem predsa čítať všetko.
-----------------------------
Ale napríklad tá tvoja zmienka, že sa jedná o prekrytie čohosi, frčí na všetkých vašich veboch. To sa poprieť nedá.
No a že v tom niesi sám?
To je akože aký argument, že aj iní majú rovnaký názor. Veď práve to napovedá o čomsi poblbnutom.
Naposledy upravil jar88 : 06.05.20 at 06:17
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
jar88
Nandrolon
jar88
Nandrolon
Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
A zas tie úžasné múdrosti z nejakého "alternatívneho" akože zdroja?
------------------------------------------------------------------------------------------
Lipšic by nemal byť generálny prokurátor, ale z iných dôvodov, nie z tých ktoré tu uvádzate.
---------------------------------------------
A dám krk na to, že na tak jednoduchú a logickú príčinu ani neprídete.
Napíš, odkiaľ som čerpal, lebo na tvoje weby absolútne nechodím. Mám iba svoju hlavu, svoj mozog. Posledné týždne som v podstate nechodil ani na klasické novinové plátky....
Zaujímavé vysvetlenie, že vraj "mám iba svoju hlavu, svoj mozog."
Ale akosi sa až veľmi nápadne podobá na vyjadrenia na dopoludní na infivojne, na slobodnom vysielači, na kotlebovom kulturblogu, na jurečku a ten na sputnik.
--------------------------------------------
Vždy sa vyjadrujú v tú istú dobu, na tú istú tému a dokonca podobnou rétorikou, ako ty.
Nedaj bióže to majú všetci z tvojej hlavy.
No tak môžem ti čestne prehlásiť, že na žiadnom takom plátku som nebol. Nič z toho som nikdy nečítal, ani nečítam. jurečka a sputnik, to som ani vživote nepočul.
Či mi veríš mám u prdele, ale mám dobrý pocit, že ešte aj iní majú názor podľa teba podobný ako ja, nezávisle odo mňa a ja od nich...
Ja neviem na aké plátky chodíš a akú váhu má tvoje "čestné prehlásenie".
Nespomenul som všetky vaše plátky. Napríklad aj Zem a vek a kopec ostatných. Nemôžem predsa čítať všetko.
-----------------------------
Ale napríklad tá tvoja zmienka, že sa jedná o prekrytie čohosi, frčí na všetkých vašich veboch. To sa poprieť nedá.
Raz som to už písal na aké plátky chodím. "Najkonšpiračnejší" z nich mám Topky. Zem a vek taktiež nepoznám. Možno, keď raz budem na dôchodku a budem mať viac času ako vy.
Ostatné sú už iba viacmenej odborné a úzko zamerané na konkrétne veci /nič s politikou, kultúrou, ani bulvárom/.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
bjuty smis
pavol54
buchač
bjuty smis
celá kariéra lipšica, boj s mafiou, ficom, kočnerom je záruka, že by bol výborný gp
AMEN...a zbohom.
Urválek by bol lepší
Ale ba...
Nenavidite ho, lebo naň nic nemáte....a bojite sa, ze on nebude len troska hryzkat...
Ja neviem, ako by mohol Lipšic, ako GP hryzkať. Tam je ho škoda dávať.
Vieme (alebo aspoň ja viem) ako sú naši policajti, prokurátori a sudcovia "slobodní" vo svojom konaní. Aj Lipšic by to mal, prípadne mohol vedieť.
Bežne sa totiž stáva, že policajt "opomenie" nejaký paragraf, bod, článok a nekoná. Následne mu to posvetí prokurátor a ak sa proti tomu odvoláš, posvetí to znova a ide sa ďalej.
Jednoducho nemáme žiadny účinný postih pre policajta, prokurátora a sudcu za prípadné nedodržiavanie zákonov.
Ked nevies, tak si pozri jeho pravomoci
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
jar88
bjuty smis
pavol54
buchač
bjuty smis
celá kariéra lipšica, boj s mafiou, ficom, kočnerom je záruka, že by bol výborný gp
AMEN...a zbohom.
Urválek by bol lepší
Ale ba...
Nenavidite ho, lebo naň nic nemáte....a bojite sa, ze on nebude len troska hryzkat...
Ja neviem, ako by mohol Lipšic, ako GP hryzkať. Tam je ho škoda dávať.
Vieme (alebo aspoň ja viem) ako sú naši policajti, prokurátori a sudcovia "slobodní" vo svojom konaní. Aj Lipšic by to mal, prípadne mohol vedieť.
Bežne sa totiž stáva, že policajt "opomenie" nejaký paragraf, bod, článok a nekoná. Následne mu to posvetí prokurátor a ak sa proti tomu odvoláš, posvetí to znova a ide sa ďalej.
Jednoducho nemáme žiadny účinný postih pre policajta, prokurátora a sudcu za prípadné nedodržiavanie zákonov.
Ked nevies, tak si pozri jeho pravomoci
Ale viem o jeho pravomoci.
Ja som spomínal "účinný" postih a ten v skutočnosti nemá.
Povedz mi, čo ja mám z toho, že niekoho disciplinárne postihne, ale poškodenie mojich práv už nijako nerieši.
Ako postihnú sudcu, ktorý nerešpektuje zákon. Myslím rešpektovanie zákona do poslednej bodky. Jednoducho padni komu padni.
----------------------
No a ešte maličkosť na koniec. Čo sa stane GP, ak svoju pravomoc niekedy navyužije. Nič, absolútne nič.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ked vieš jeho právomoci, tak prečo nevieš, ako by mohol hryzkať ?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
*
Ved ano,ked týchto ľudí počúvam tak si vravím čo chceme od detí čo majú takýto vzor vulgárnych chlapov.Slušnú vetu nepovedia ani ked sa pomýlia.Hnus.
4 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

BXLmiami
Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
*
Ved ano,ked týchto ľudí počúvam tak si vravím čo chceme od detí čo majú takýto vzor vulgárnych chlapov.Slušnú vetu nepovedia ani ked sa pomýlia.Hnus.
na jednej strane su to vulgarizmy. Nepáči sa mi to používanie. Aj by som bojovala proti používaniu, aj sa doma snažia. Ale vždy to niekde utečie.
Na druhej strane, sú to iba slová. Pre mladých je to niečo ako "hele vole".... len fráza. A vlastne, fakt sa maju vyjadrovať len jemnučko, aby sa nikoho nedotkli?

Obávam sa, že toto je už bežný jazyk.
A na druhú stranu, to že sa to nepoužívalo vo filmoch ešte neznamená, že to neexistovalo. Že sa vždy nenašli také, čo to používali.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša, opýtam sa priamo. Videla si ten film? Lebo to hrešenie je fakt na smiech.
Vyslovene toto som nezažil ani na stavbách, kde fakt pracovali vo výškach tvrdí chlapi, ani vo fitkách trojbojároch a myslím si, že ani sám veľký Kočner, Fico, Kaliňák sa takto v súkromí nevyjadrujú.
Proste ak sa chceš k tomu filmu vyjadriť, pozri si ho. Pozerám všeličo, od hororov cez akčné nízkorozpočtové, ale toto je už fakt na smiech. To nemôže nikto myslieť vážne, niekedy sa mi aj zdá, že samotní herci si v tom filme robili komédiu a bolo im aj do smiechu keď sa podľa scenára museli takto správať...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať