Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
hej....slovensko potrebovalo takého šaša, čo mu otvorí oči....
Šašo jeden počmáraný...sere si do huby statočne...

„Musíme ju určiť aj na jednotlivých ministerstvách. Do budúcna to bude znamenať, že ministri a štátni tajomníci sú politické nominácie,“ vysvetlil Matovič. Ako dodal, generálny tajomník služobného úradu jednotlivého ministerstva musí byť človek, ktorému minister dôveruje, a za touto funkciou by sa mala urobiť hrubá čiara.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...okovani-vlady/


To je akože Galko odborník ???...tak kde je tá hrubá čiara ???
Kuwa, veď ten (obrazne povedané) nevie rozdiel medzi revolverom a pištoľou...a nie aby riadil letecké opravovne.
on to myslel až po dalších voľbách
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
buchač
bjuty smis
hej....slovensko potrebovalo takého šaša, čo mu otvorí oči....
Šašo jeden počmáraný...sere si do huby statočne...

„Musíme ju určiť aj na jednotlivých ministerstvách. Do budúcna to bude znamenať, že ministri a štátni tajomníci sú politické nominácie,“ vysvetlil Matovič. Ako dodal, generálny tajomník služobného úradu jednotlivého ministerstva musí byť človek, ktorému minister dôveruje, a za touto funkciou by sa mala urobiť hrubá čiara.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...okovani-vlady/


To je akože Galko odborník ???...tak kde je tá hrubá čiara ???
Kuwa, veď ten (obrazne povedané) nevie rozdiel medzi revolverom a pištoľou...a nie aby riadil letecké opravovne.
keď je bábkoherečka odborne pripravená riadiť ministerstvo informatiky tak jedna dielnička na opravu lietadiel je malina. a to už nehovorím o odbornej pripravenosti ministra obrany
konečne môžeš dokázať, že tu zas a zas len netrepeš...

kto je bábkoherečka ???...no povedz nám..
0 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mi nevrav, že nevieš, o koho a o čo ide...

1. Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD.

2. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...z-ma-len-urad/
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ach bjuty, prečítaj si rozsudok, aj to, čo po ňom Radačovský povedal, a aj neskôr. Čo myslíš, prečo ho ľudia poslali do Bruselu?
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kukučka
Ach bjuty, prečítaj si rozsudok, aj to, čo po ňom Radačovský povedal, a aj neskôr. Čo myslíš, prečo ho ľudia poslali do Bruselu?
Ach, kukučka...vsak nam ho tu precitaj ty...zacituj
Nech mi zas navynadate, ze klamem...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bjuty smis
kukučka
Ach bjuty, prečítaj si rozsudok, aj to, čo po ňom Radačovský povedal, a aj neskôr. Čo myslíš, prečo ho ľudia poslali do Bruselu?
Ach, kukučka...vsak nam ho tu precitaj ty...zacituj
Nech mi zas navynadate, ze klamem...
https://www.hlavnespravy.sk/radacovs...vrdsie/2064977
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tweety
nestihol odletieť.- karanténa, obeť korony
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
Tweety
nestihol odletieť.- karanténa, obeť korony
vychcaný a mazaný bývalý sudca asi presvedčil zamestnankyňu manželku aby za jeho peniazu kúpili byty a potom keď tieklo do topánok, rýchlo ich nútil "predať" svojmu synovi. A koľko majetku ostalo niekde na "potom". Možno aj u takých dobytkárov (poskupované polia na cudzie meno)
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

kukučka
Ach bjuty, prečítaj si rozsudok, aj to, čo po ňom Radačovský povedal, a aj neskôr. Čo myslíš, prečo ho ľudia poslali do Bruselu?
Lebo kandidoval za tu stranu, za ktoru kandidoval?
Alebo si snad myslis, ze ma nejaku pridanu osobnostnu hodnotu?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Mi nevrav, že nevieš, o koho a o čo ide...

1. Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD.

2. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...z-ma-len-urad/
Ty si trúfaš a obzvlášť, pri tvojom "vzdelaní", posudzovať vzdelanie iných a dokonca aj takej, ako je Veronika Remišová.
Veď si už konečne uvedom, aké to svoje vzdelanie v skutočnosti máš.
-------------------------------
Pred Remišovou môžeš len tichúčko šúchať nožičkami.
1 2
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

5 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

[QUOTE="pavol54"][QUOTE="bjuty smis"]
pavol54
buchač
bjuty smis
hej....slovensko potrebovalo takého šaša, čo mu otvorí oči....
..

kto je bábkoherečka ???...no povedz nám..
"Mám tu dosť čítajúcich ktorí ti to napísali"
tak si to už konečne zapamätaj a neklam tu,....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

ivka70
kukučka
Ach bjuty, prečítaj si rozsudok, aj to, čo po ňom Radačovský povedal, a aj neskôr. Čo myslíš, prečo ho ľudia poslali do Bruselu?
Lebo kandidoval za tu stranu, za ktoru kandidoval?
Alebo si snad myslis, ze ma nejaku pridanu osobnostnu hodnotu?
Ja som si vypočul všetky jeho verejne dostupné vyjadrenia a teda že by mal aspoň nejakú "osobnostnú pridanú hodnotu", som akosi nezbadal.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ivka70
kukučka
Ach bjuty, prečítaj si rozsudok, aj to, čo po ňom Radačovský povedal, a aj neskôr. Čo myslíš, prečo ho ľudia poslali do Bruselu?
Lebo kandidoval za tu stranu, za ktoru kandidoval?
Alebo si snad myslis, ze ma nejaku pridanu osobnostnu hodnotu?
podla mna preto, že ho zadržali policajti s kokainom a upravenou gulovnicou v aute...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Mi nevrav, že nevieš, o koho a o čo ide...

1. Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD.

2. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...z-ma-len-urad/
a kde tam máš bábkoherečku ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač
Mi nevrav, že nevieš, o koho a o čo ide...

1. Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD.

2. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...z-ma-len-urad/
a kde tam máš bábkoherečku ?
Pozri sem...to fakt chceš ísť do dôsledkov, slovičkáriť ?
Ale myslím si, že..." bez vetra sa ani lístok vo vetre nepohne.."

Ak nie je bábkoherečka, tak potom čo vyštudovala na VŠMU ??? Tie tituly sa dávajú predsa len určitým oblastiam v oblasti umenia.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vysok%...D_v_Bratislave
Teda rozhodne nie je absolventkou školy technického charakteru, ktorý by ju aspoň trochu oprávňoval viesť IT ministerstvo.
Tie kurzy, čo absolvovala v zahraničí ? Ta fasa odbornosť.
Naposledy upravil buchač : 15.05.20 at 09:28
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

doktorka umenia - bábkoherečka
je to to isté ?
galko - najťažšia škola - mat-fyz, ktorú určite za klobásky nespravíš a pre vás je dokladač regálov v kauflande...

však ked chceš, nájdeš tolko legitímných dôvodov na kritiku....

remišová sa do politiky dostala ako protikorupčná aktivistka, pekných pár ficovín odhalila...
nezabudaj na jej prax a skúsenosti z europskej komisie

minister je manažerská funkcia....on sa musí obklopiť správnými odborníkmi, morálne čistými
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vraj nová móda v poľskej architektúre po karanténe

https://www.facebook.com/kempinskiko...yODM0NDEyODI1/

Aj keď pravdou je, že sa nepostavila počas karantény, ale stavali ju už od Júna minulého roka. A
Naposledy upravil bettylou : 15.05.20 at 11:29
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
doktorka umenia - bábkoherečka
je to to isté ?
galko - najťažšia škola - mat-fyz, ktorú určite za klobásky nespravíš a pre vás je dokladač regálov v kauflande...

však ked chceš, nájdeš tolko legitímných dôvodov na kritiku....

remišová sa do politiky dostala ako protikorupčná aktivistka, pekných pár ficovín odhalila...
nezabudaj na jej prax a skúsenosti z europskej komisie

minister je manažerská funkcia....on sa musí obklopiť správnými odborníkmi, morálne čistými
Môžu byť schopní manažéri. Ale zatiaľ mám dostatok pozorovacieho talentu na to aby som videl, že ak niekto nerobil aspoň chvíľu nižšiu riadiacu funkciu v danej oblasti, tak to dopadá katastrofálne na vyšších postoch stačí mi vidieť činnosť starostov čo väčšinou pred funkciou sedeli v kancli a riadili akurát kalkulačku a ceruzku. Bez ohľadu na to ako dopadli voľby od roku 1989 to tak aj vyzerá každý svoju koncepciu a každý svoju čiernu knihu predchodcov. Prečo by mal správny odborník čo veci rozumie byť menej ohodnotený ako ten pre koho pracuje a nie celkom tomu rozumie? Nastupujú iné benefity, okrem Murpyho zákona"vyhýbaj sa svetlám reflektorov" . A príde na Stalinove slová "Ak niekto nekradne, tak sa chystá" (Aj Hečková sa zamotala a prišla o muža) Základné predpoklady manažéra: Rozumieť problému, riadiť podriadených a kontrolovať podriadených.
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bettylou
Tweety
nestihol odletieť.- karanténa, obeť korony
vychcaný a mazaný bývalý sudca asi presvedčil zamestnankyňu manželku aby za jeho peniazu kúpili byty a potom keď tieklo do topánok, rýchlo ich nútil "predať" svojmu synovi. A koľko majetku ostalo niekde na "potom". Možno aj u takých dobytkárov (poskupované polia na cudzie meno)
to je fakt alebo tvoj dohad?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať