Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
korela
Premiér Matovič varuje: Buďme ostražití! KORONAVÍRUS opäť naberá na sile

Na Slovensku podľa ústredného krízového štábu pribudol v piatok (29. 5.) jeden prípad nákazy novým koronavírusom

https://www.topky.sk/cl/10/1911529/M...U-nadalej-ciha
ešte že si dala ten zdroj....už sa len naučiť čítať s porozumením

"Slovensko je po zdravotnej stránke európskou 1*, ale celosvetovo vírus zďaleka neustupuje, práve naopak, po stabilnom apríli celý máj výrazne naberá na sile," napísal na sociálnej sieti predseda vlády. Poukázal pritom, že z aprílového štandardu zhruba 75.000 denných nových prírastkov ochorenia, sa svet blíži ku 100.000 prípadov denne. "Buďme naďalej ostražití pri akomkoľvek stretnutí s cudzími ľuďmi, najmä tými, ktorí boli v zahraničí,"
Minule sa tu zjavil link na Pekovú...lebo to alebo ono...robila proste bububu.
Včul nejak otočila...
Vakcína na koronavirus je nesmysl. Druhá vlna nepřijde, tvrdí mikrobioložka Peková
https://zpravy.denikplus.cz/1679-vak...feed.sznhp.box

...a teraz nech sa jeden z toho vyonačí.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
no včera bolo 28.05. a nič ?
opozičníci zúfalí, tak ako to je ? sľubovali ste davy a masy )
nandrolon, aspoň ty si bol, však ? ))
Bol som v ČR, aj včera aj predvčerom. Ale nenašiel som nič, či odsúdili toho Kotlebu. Nevieš ako to dopadlo???
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
Premiér Matovič varuje: Buďme ostražití! KORONAVÍRUS opäť naberá na sile

Na Slovensku podľa ústredného krízového štábu pribudol v piatok (29. 5.) jeden prípad nákazy novým koronavírusom

https://www.topky.sk/cl/10/1911529/M...U-nadalej-ciha
ešte že si dala ten zdroj....už sa len naučiť čítať s porozumením

"Slovensko je po zdravotnej stránke európskou 1*, ale celosvetovo vírus zďaleka neustupuje, práve naopak, po stabilnom apríli celý máj výrazne naberá na sile," napísal na sociálnej sieti predseda vlády. Poukázal pritom, že z aprílového štandardu zhruba 75.000 denných nových prírastkov ochorenia, sa svet blíži ku 100.000 prípadov denne. "Buďme naďalej ostražití pri akomkoľvek stretnutí s cudzími ľuďmi, najmä tými, ktorí boli v zahraničí,"
Tebe prekáža prvý zdroj?
Tu máš ďalšie zdroje

https://www.ta3.com/clanok/1184462/b...a-na-sile.html

https://slovensko.hnonline.sk/215564...na-ostrazitost

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...koronavirusom/

https://glob.zoznam.sk/budme-ostrazi...tvrdi-matovic/

https://www.trend.sk/dnes/matovic-bu...u-nadalej-ciha

https://dennikn.sk/minuta/1913035/?ref=mpm
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
no včera bolo 28.05. a nič ?
opozičníci zúfalí, tak ako to je ? sľubovali ste davy a masy )
nandrolon, aspoň ty si bol, však ? ))
Bol som v ČR, aj včera aj predvčerom. Ale nenašiel som nič, či odsúdili toho Kotlebu. Nevieš ako to dopadlo???
Dobre ty vieš, že vodcu máš ešte na slobode.....
A čo si robil u čehuňov, aj tam ste 5 protestovali?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Korela neprekáža, však píšem... dobre, že si ho dala...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
no včera bolo 28.05. a nič ?
opozičníci zúfalí, tak ako to je ? sľubovali ste davy a masy )
nandrolon, aspoň ty si bol, však ? ))
Bol som v ČR, aj včera aj predvčerom. Ale nenašiel som nič, či odsúdili toho Kotlebu. Nevieš ako to dopadlo???
Dobre ty vieš, že vodcu máš ešte na slobode.....
A čo si robil u čehuňov, aj tam ste 5 protestovali?
Práveže vôbec nie. Ráno som na mobile hľadal v rýchlosti, ale nič konkrétne, kde by bolo stanovisko som nenašiel. Iba rôzne články so zavádzajúcimi názvami.
A prečo je teda na slobode?
V ČR som bol zajazdiť, pobehať po obchodoch, pozrieť zaujímavé miesta v lesoch a naspäť. Taká oddychovka osamote... Sem-tam si urobím takúto "jazdu"...
Okrem toho krásne a silno lialo, vtedy ma to úplne ťahá za volant, takže som si ten dážď nemohol nechať ujsť s tým, že budem doma.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Dobrý deň, mám otázku, vylepujú nám na vchodové dvere bytovému domu ktokoľvek, kedykoľvek a čokoľvek. Mňa to neskutočne irituje, keď by použili aj lepidlo stará značka Kanagón, ktoré sa veľmi ťažko odstraňuje . A mňa zaujíma čo máme ako bytový dom s tým urobiť? Ostatné vchody sú "zalepené", keď by sa im vysypalo sklo, nemusia volať sklenára, plagáty, inzeráty držia......
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Bol som v ČR, aj včera aj predvčerom. Ale nenašiel som nič, či odsúdili toho Kotlebu. Nevieš ako to dopadlo???
Zatiaľ nijako. Sudkyňu viac zaujímalo aký vzťah má Ďurica (bol svedkom) s Ortelom(zlatý slávik v česku).

Sudkyňa Sabová sa pýtala Ďuricu aj na jeho spoluprácu s českou skupinou Ortel. Pri otázke novinárov, či nepovažuje túto skupinu za kontroverznú, uviedol, že je kontroverzná doba. „Pre mňa aj kopec reperov je kontroverzných, svojím repertoárom a svojím prejavom,“ dodal poslanec.
https://glob.zoznam.sk/kauza-kotlebo...slanec-durica/
Naposledy upravil marjankaj : 30.05.20 at 13:06
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Mila123
A mňa zaujíma čo máme ako bytový dom s tým urobiť?
Musela by si vypátrať - že kto je zodpovedný (organizátora podujatia) a s ním to riešiť . Nám trošku pomohol "zákaz vylepený na papieri" (ďalšie lepidlo)
Pri letákoch je to ľahšie - že ak si napíšeš na schránku - tak nemajú dávať - ale tam sa ľahko dopátraš distribútora, keby porušovali ...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Katy a R
Mila123
A mňa zaujíma čo máme ako bytový dom s tým urobiť?
Musela by si vypátrať - že kto je zodpovedný (organizátora podujatia) a s ním to riešiť . Nám trošku pomohol "zákaz vylepený na papieri" (ďalšie lepidlo)
Pri letákoch je to ľahšie - že ak si napíšeš na schránku - tak nemajú dávať - ale tam sa ľahko dopátraš distribútora, keby porušovali ...
Katy ale to tí ľudia lepia na naše vchodové dvere.....to ako keby som ja prišla k inej súkromnej nehnuteľnosti a tam si na ich vchodové dvere nalepila svoj plagát, inzerát, kúpim/ predám/ vymením.....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač

...a teraz nech sa jeden z toho vyonačí.
Ta boli také hlášky, že je informačná vojna, ta či si sa nedostal dakde medzi dva kyber kanony...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

pre milu: veď ja veľmi dobre viem - však všade je to tak , len od ľudí záleží - aj keď by si strážila s metlou ( a to asi nemieniš) ... drzosť vždy vyhrá . Inak máš pravdu - ozaj to dobre drží rozbité sklo . Alebo namiesto umytia - nový plagát ? Môžeš skúsiť priestupkové konanie - ak niekoho načapeš?.
Obce zvyknú mať VZN k nalepovaniu plagátov.
Naposledy upravil Katy a R : 30.05.20 at 14:12
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Mila123
Katy a R
Mila123
A mňa zaujíma čo máme ako bytový dom s tým urobiť?
Musela by si vypátrať - že kto je zodpovedný (organizátora podujatia) a s ním to riešiť . Nám trošku pomohol "zákaz vylepený na papieri" (ďalšie lepidlo)
Pri letákoch je to ľahšie - že ak si napíšeš na schránku - tak nemajú dávať - ale tam sa ľahko dopátraš distribútora, keby porušovali ...
Katy ale to tí ľudia lepia na naše vchodové dvere.....to ako keby som ja prišla k inej súkromnej nehnuteľnosti a tam si na ich vchodové dvere nalepila svoj plagát, inzerát, kúpim/ predám/ vymením.....
A čo je na tom zlé? Ale keď vám to vadí, otrhať, umyť a vchod potrieť tenkým olejovým filmom. Jedno aký olej.Nenalepia nič. Možno vám miesto toho namaľujú grafiti. Tie potom riedidlom dole dávať
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bettylou
Mila123
Katy a R
Mila123
A mňa zaujíma čo máme ako bytový dom s tým urobiť?
Musela by si vypátrať - že kto je zodpovedný (organizátora podujatia) a s ním to riešiť . Nám trošku pomohol "zákaz vylepený na papieri" (ďalšie lepidlo)
Pri letákoch je to ľahšie - že ak si napíšeš na schránku - tak nemajú dávať - ale tam sa ľahko dopátraš distribútora, keby porušovali ...
Katy ale to tí ľudia lepia na naše vchodové dvere.....to ako keby som ja prišla k inej súkromnej nehnuteľnosti a tam si na ich vchodové dvere nalepila svoj plagát, inzerát, kúpim/ predám/ vymením.....
A čo je na tom zlé? Ale keď vám to vadí, otrhať, umyť a vchod potrieť tenkým olejovým filmom. Jedno aký olej.Nenalepia nič. Možno vám miesto toho namaľujú grafiti. Tie potom riedidlom dole dávať
ťažko je na také pripomienky slušne reagovať........
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


buchač

Minule sa tu zjavil link na Pekovú...lebo to alebo ono...robila proste bububu.
Včul nejak otočila...
Vakcína na koronavirus je nesmysl. Druhá vlna nepřijde, tvrdí mikrobioložka Peková
....................

...a teraz nech sa jeden z toho vyonačí.
Šak to ako Bukovský v sukni.... jeden týždeň je niečo zlé, na druhý je to dobré....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
....................
Okrem toho krásne a silno lialo, vtedy ma to úplne ťahá za volant, takže som si ten dážď nemohol nechať ujsť s tým, že budem doma.
Ešte dobre, že teba to ťahalo. Horšie by bolo, keby to ťahalo ten volant - do garadu...
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mila123
Dobrý deň, mám otázku, vylepujú nám na vchodové dvere bytovému domu ktokoľvek, kedykoľvek a čokoľvek. Mňa to neskutočne irituje, keď by použili aj lepidlo stará značka Kanagón, ktoré sa veľmi ťažko odstraňuje . A mňa zaujíma čo máme ako bytový dom s tým urobiť? Ostatné vchody sú "zalepené", keď by sa im vysypalo sklo, nemusia volať sklenára, plagáty, inzeráty držia......
Mila, dom, dvere aj sklo na nich je váš majetok. Jeho zašpinenie je ako poškriabať korunou, auto. Teda niekto poškodzuje váš majetok, úmyselne. Na tom ozname, reklame, plagáte je vždy kontaktný údaj. Takže, treba zločinca kontaktovať a požiadať ho, aby si z vášho okna odstránil svoj majetok. Ak nie, treba ho nahlásiť na polícii aj s fotografickou dokumentáciou. Predsa polícia "pomáha a chráni". A nemáte nápis "Zákaz lepiť plagáty"?

Ale, ak to irituje len teba, nič s tým nespravíš, leda tak infarkt si privodíš. Ak to ostatným v dome nevadí, tak ti doporučuje pokračovať ukončením príspevku.



Pridám.



urva, nalepí sa niekto na kopirku ...
Naposledy upravil sito : 30.05.20 at 15:49
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
Takže, treba zločinca kontaktovať...
Dobre vám ide (čítaj drbe)...tzv. letákovo.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mila123
Dobrý deň, mám otázku, vylepujú nám na vchodové dvere bytovému domu ktokoľvek, kedykoľvek a čokoľvek. Mňa to neskutočne irituje, keď by použili aj lepidlo stará značka Kanagón, ktoré sa veľmi ťažko odstraňuje . A mňa zaujíma čo máme ako bytový dom s tým urobiť? Ostatné vchody sú "zalepené", keď by sa im vysypalo sklo, nemusia volať sklenára, plagáty, inzeráty držia......
Vystriehnuť, prinútiť očistiť.
U nás tiež takto každú chvíľu sme mali polepené na rôzne akcie, telefóny na taxiky, reklamy na otvorené obchody. Až sme sa raz na*sra*li a vyčíhali sme si. A potom to začalo. Najskôr bol upozornený, lenže sa nám vysmial a pokračoval k ďalšiemu vchodu. Tak sa - i keď je to radikálne riešenie - zavolali MsP. No a tá si pekne ho odchytila (le****) a pekne krásne ho zobrali. A dôvod? Poškodzovanie cudzieho majetku. Lepič potom vyklopil, kto to "organizuje" a ten dostal mastnú pokutu.
A už si dávajú pozor. A letáky? Robia to brigádnici - a nejaké upozornenie na schránke - se*rú na to!
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
sito
Takže, treba zločinca kontaktovať...
Dobre vám ide (čítaj drbe)...tzv. letákovo.
Ako je to o tej husi ...

A Tebe, čo sa stalo? Podľa Teba nekoná nič zlé, zlý čin, zlo činí?
Naposledy upravil sito : 30.05.20 at 15:59
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať