Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

lujza.j
Tiez si myslim,ze ruska ostanu po ruke....lebo tu ked niekto chori...nelezi doma....ale chodi do roboty,obchody a pod....lebo reklama na teraflú "hlasi"ze dáš si a si fit
Tento rok som v polke januara drapla nieco od trenera....telo asi momentalne oslabene...neustalo to....nevedela som sa z toho dostat....uz ked bolo lepsie....sa to vratilo...chlap rovnako...ten po vianociach....potom lepsie a zas sa mu to vratilo......od neho som to napr.nechytila.....
Ja v piatok...dedinska cesta dvaja v aute obaja ruska...
Noo, asi neboli z jednej domácnosti. Tak museli, tak to IGOR nariadil. Ak by ich zastavil policajt a nemali by ich, akoby sa policajt rozhodol s pokutou? Za 1 000 alebo 2 000 €.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

čína môže za to že v usa zomrelo 100 000 na covid, rusko za to že je prezdient trump, som zvedavý kto môže za agresívnych policajtov čo rozpútali v 16 štátoch krvavé nepokoje a ich brutálne potláčanie už tam chýbajú len gruzínski odstreľovači
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
čína môže za to že v usa zomrelo 100 000 na covid, rusko za to že je prezdient trump, som zvedavý kto môže za agresívnych policajtov čo rozpútali v 16 štátoch krvavé nepokoje a ich brutálne potláčanie už tam chýbajú len gruzínski odstreľovači
No kto asi? Ako vždy! Fico!
2 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
pavol54
Neprehnal si to ? Policajti môžu za to že demonštranti zapaľujú autá a rabujú obchody ? Jeden policajt sa zachová neadekvádne a mne zato zapália auto ?
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lubko6394
pavol54
Neprehnal si to ? Policajti môžu za to že demonštranti zapaľujú autá a rabujú obchody ? Jeden policajt sa zachová neadekvádne a mne zato zapália auto ?
Źeby zbrojenie?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lubko6394

Nemal si tam parkovať
A nebol jeden - nestačil by - hneď traja tam boli.
https://tv.idnes.cz/zahranicni/minne...9_idnestv_rejs
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Prosím Vás poraďáci je nejaký rozdiel medzi verejným majetkom a súkromným majetkom?

300/2005, § 245, ods. (1) Kto zničí, poškodí alebo urobí neupotrebiteľnou cudziu vec a spôsobí tak na cudzom majetku malú škodu, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lubko6394
pavol54
Napadlo ma ako na Ukrajine útočili mierumilovní demonštranti do policajtov nakladačom. Ja nikoho nechválim nikoho nesúdim "len tie dva metre" že nikto nedemonštruje u nás s heslom "sme za floida"
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
misoft
lubko6394

Nemal si tam parkovať
Keby aj všetci 4-ia zabíjali toho černocha čo oprávňuje nespokojným s takýmto postupom policajtom zapáliť auto náhodne parkujúceho tisíce kilometrov od miesta činu ? A ak by som z balkóna brokovnicou chránil svoje auto tak by to asi bolo tiež v poriadku ?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lubko6394
misoft
lubko6394

Nemal si tam parkovať
Keby aj všetci 4-ia zabíjali toho černocha čo oprávňuje nespokojným s takýmto postupom policajtom zapáliť auto náhodne parkujúceho tisíce kilometrov od miesta činu ? A ak by som z balkóna brokovnicou chránil svoje auto tak by to asi bolo tiež v poriadku ?
Niekde v správach sa spomínalo, že video hento, video tamto...
No zverejnené nebolo video, čo tomu všetkému predchádzalo...to po prvé.
Po druhé...americkí poliši majú vo svojej výbave video kamery (aj my ich máme...ale v skladoch), ktorými sa zachytáva zákrok voči páchateľovi.
Ale tu nie je žiaden záber...najprv mu dajú len putá a potom vidno, ako mu poliš kľačí na krku. Čo bolo medzitým, čo sa udialo ?

Ak si dám dohromady fakty ? Zomrevší platil falošným šekom, bol evidovaný ako kriminálnik, bol pod drogami ? Holt, v Amerike sa s takýmito neserú...nie ako u nás s cigánmi.
Vezmime v úvahu situáciu, adrenalín u oboch a sme doma.
Pre nezainteresovaných informácia...už som počul a aj videl videjká, kde maník vyfasoval pár guliek do tela a adrenalín spolu s drogami ho tak vybičoval, že fungoval normálne ďalej.

P.S.:
Aby jasné bolo, poliša neobhajujem...len si kladiem otázky.

Naposledy upravil buchač : 31.05.20 at 20:20
2 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

https://www.nechajmetootvorene.sk/
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ja už ničomu nerozumiem
101404894_2658482157722520_4754916511959744512_n.jpg  
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
lubko6394

Nemal si tam parkovať
Asi je to len špička ľadovca toho ich spolužitia
0 0
korela korela

Aké zdražovanie, koho diskriminácia? Takéto vydieranie podpisov nie je namieste.
Zdražujú sa položky jedna za druhou počas celého roka, diskriminovaní sú obyvatelia v okolí obchodov, mohli by mať nárok aspoň jeden deň v týždni na stíšený deň.
Ani na stavbách sa v nedeľu nepracuje. Prečo asi?
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Terezia13
ja už ničomu nerozumiem
čomu nerozumieš? Bez rúška ťa nepustia do MHD, do obchodov, do ambulancie lekára. Nedávno si dokonca mohla dostať aj pokutu na ulici.
Veď za ne zaplatili pekné sumy, tak to musia dostať späť.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
Aké zdražovanie, koho diskriminácia? Takéto vydieranie podpisov nie je namieste.
Zdražujú sa položky jedna za druhou počas celého roka, diskriminovaní sú obyvatelia v okolí obchodov, mohli by mať nárok aspoň jeden deň v týždni na stíšený deň.
Aké vydieranie? Drží ti niekto pištoľ pri hlave?
Ja sa to podpisovať nechystám. Je mi naozaj jedno ak klesne počet pracovných miest v obchodoch. Niektorí odhadujú, že nezamestnanosť môže stúpnuť až na 20%, kvôli koronavíru. Tak čo budeme pozerať po nejakých nezamestnaných predavačkách.
Nakoniec to aj tak hodia na Fica.
2 1
korela korela

marjankaj
korela
Aké vydieranie? Drží ti niekto pištoľ pri hlave?
Ja sa to podpisovať nechystám. Je mi naozaj jedno ak klesne počet pracovných miest v obchodoch. Niektorí odhadujú, že nezamestnanosť môže stúpnuť až na 20%, kvôli koronavíru. Tak čo budeme pozerať po nejakých nezamestnaných predavačkách.
Nakoniec to aj tak hodia na Fica.
Prečítaj si kopretinkin link, a to zdôvodňovanie pre získanie podpisov.
Celý tento humbug nie je o predavačoch. Nech ich normálne zaplatia, aby aj oni mohli občas tiež cez víkendy vycestovať za hranice všedných dní. A nielen oni.v tomto štáte.
Nezamestnanosť pravdepodobne bude rásť, tak načo majú byť obchody otvorené ešte aj v nedeľu? Trochu ohľadu na ŽP a pokojnejšie dni.
Dnes pokladám ticho za jednu z najcennejších vecí.
Počas víkendov má MHD úplne iný grafikon, Prečo funguje v inom režime? Nemôžu aj obchody? A že študenti prídu kvôli obchodom o brigády?
Nech sa radšej učia a intelektuálne rozvíjajú, kedy, ak nie počas školy? Chodia normálne na 8 hod. šichty, načo je to dobré. Všetko sa nezmyselne kopírovalo podľa Ameriky, kde sú cenové relácie úplne iné. Potom nech sa ľudia nesťažujú na súčasné školstvo.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Príliš skoro sme zabudli na zatvorené obchody v nedeľu, aj na to, že sa otvárali, lebo prišlo s otvorenou nedeľou Tesco. Čo je to za žena, ktorá nevie nakŕmiť rodinu bez nedeľného nákupu?
A ak ozaj zavrieť, tak všetci, nie že zase zisk pôjde do zahraničia a Slovák utri hubu.
A nielen to, ani žiadne kosačky a podobne v nedeľu.
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
A nielen to, ani žiadne kosačky a podobne v nedeľu.
...a prečóóóó...???
1 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ked za nedele zrusia alebo podstatne znizia príplatky, taketo peticie sa podpisovať nebudu, lebo u vacsiny zamestnancov obchodu nejde o prácu nadcas cez vikend... Nova vlada sa uz nechala pocut ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať