Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

Zdravim , mne sa stala nemila vec , bol som na prehodnoteni v socialnej poistovni vlani, rozhodli ze mi zvysia percento id zo 45% na 55% dobre , posudkovy lekar mi povedal ze mi zvysia dochodok a dorataju zameskane. Cakam cakam pol roka a nic , napisem im teda na soc a oni mi poslu vyjadrenie ze ma prehodnotili ale ze mi nezvysia dochodok ani o cent lebo vraj nova legislativa. Takze ked som aj viac chory, na dochodku sa mi nic nemeni. Hladal som na nete nieco o tom , nasiel som iba vyjadrenia politicky Duris Nicholsonovej , citujem Sociálna poisťovňa (SP) naďalej klame a okráda invalidných dôchodcov. Tvrdí to opozičná strana SaS, ktorá už minulý týždeň upozornila na to, že niektorým ľuďom vyplácala nižšie invalidné dôchodky, než na aký mali nárok. Musim s nimi suhlasit , tiez som presvedceny a stalo sa mi to osobne ze ma sp okradla.. Este su taky drzi ze mi cez telefon tvrdili ze mi dali viac, pritom mam iba to co som mal aj pred prehodnotenim.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kazda fotomontaz ma asi pricinu...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ivka70
Terezia13
Na obale s rúškami je upozornenie - nechráni pred žiadnymi vírusmi a je tam vyslovene aj korona, tak vlastne proti čomu nás majú chrániť?
Slogan:
moje rusko chrani teba, tvoje rusko chrani mna ti nic nehovori?
myslím že prvý pomenoval správne funkcie nandrolon cez rúško vydychuješ čokoľvek a zabraňuje sa šíreniu do daleka. vdychuješ a prechádza ním čokoľvek(ak majú všetci rúška tak čistý). FFP- znečistený vzduch prejde cez filter a vdychuješ očistený, vydychuješ čokoľvek
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

letavizu 1
Zdravim , mne sa stala nemila vec , bol som na prehodnoteni v socialnej poistovni vlani, rozhodli ze mi zvysia percento id zo 45% na 55% dobre , posudkovy lekar mi povedal ze mi zvysia dochodok a dorataju zameskane. Cakam cakam pol roka a nic , napisem im teda na soc a oni mi poslu vyjadrenie ze ma prehodnotili ale ze mi nezvysia dochodok ani o cent lebo vraj nova legislativa. Takze ked som aj viac chory, na dochodku sa mi nic nemeni. Hladal som na nete nieco o tom , nasiel som iba vyjadrenia politicky Duris Nicholsonovej , citujem Sociálna poisťovňa (SP) naďalej klame a okráda invalidných dôchodcov. Tvrdí to opozičná strana SaS, ktorá už minulý týždeň upozornila na to, že niektorým ľuďom vyplácala nižšie invalidné dôchodky, než na aký mali nárok. Musim s nimi suhlasit , tiez som presvedceny a stalo sa mi to osobne ze ma sp okradla.. Este su taky drzi ze mi cez telefon tvrdili ze mi dali viac, pritom mam iba to co som mal aj pred prehodnotenim.
SaS je koaličná
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bettylou
Ale s bibliou pred kostolom - šou mast gouon a vždy je to človek ako aj ty, žije podľa svojho presvedčenia ako aj ty. načo ho súdiš, nepoznáš ho, ale opisuješ ho ako dlhoročný priateľ a sused - hráš sa na pánaboha ?
Trump je k0k0t, ale musím uznať, že zna jak na to
Ja ho súdim? Píšem len svoj názor. Alebo mám písať iba to, čo mi vtĺkajú do hlavy médiá, že je pravda???
Ja osobne častokrát súhlasím s Trumpom, aj preto /pre jeho tvrdé postoje za Ameriku voči zvyšku sveta/ ho chce určitá skupina zhodiť. Pre samotnú Ameriku je niečo ako Orbán v maďarsku.
Aj my by sme potrebovali takého Trumpa, alebo Orbána, ale máme iba trtka, čo sa hrá na premiéra a nikto ho v zahraničí nerešpektuje.
Ale s tou bibliou je to fakt brutál na smiech, hlavne, keď predtým /kvôli foteniu/ muselo vojsko tvrdo rozohnať protestujúcich demonštrantov. :-))))))))))
Naposledy upravil Nandrolon : 04.06.20 at 10:37 Dôvod: oprava
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
Nandrolon
bettylou
Ale s bibliou pred kostolom - šou mast gouon a vždy je to človek ako aj ty, žije podľa svojho presvedčenia ako aj ty. načo ho súdiš, nepoznáš ho, ale opisuješ ho ako dlhoročný priateľ a sused - hráš sa na pánaboha ?
Trump je k0k0t, ale musím uznať, že zna jak na to
Ja ho súdim? Píšem len svoj názor. Alebo mám písať iba to, čo mi vtĺkajú do hlavy médiá, že je pravda???
Ja osobne častokrát súhlasím s Trumpom, aj preto /pre jeho tvrdé postoje za Ameriku voči zvyšku sveta/ ho chce určitá skupina zhodiť. Pre samotnú Ameriku je niečo ako Orbán v maďarsku.
Aj my by sme potrebovali takého Trumpa, alebo Orbána, ale máme iba trtka, čo sa hrá na premiéra a nikto ho v zahraničí nerešpektuje.
Ale s tou bibliou je to fakt brutál na smiech, hlavne, keď predtým /kvôli foteniu/ muselo vojsko tvrdo rozohnať protestujúcich demonštrantov. :-))))))))))
Zabil dve muchy jednou ranou: predviedol, že armádu má pod kontrolou, a keď je biblia americký symbol, tak ju propaguje aj keby osobne ateistom bol. Hlavne že cirkev sa doňho nepremyslene obula... nepremyslene vzhľadom na cirkevnú históriu zavádzania kresťanskej lásky pomocou križiackych výprav. Také ironické zrkadielko im nastavil
Proti komu boli tie križiacke výpravy v princípe je to súčasný ekvivalent ruského zásahu v Sýrii proti isil
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
buchač
KoxXxo
...
Toto robí evanjelik ? ...a nie náhodou jehovista ?
Podľa wikipédie má byť minister zdravotníctva baptista, takže u týchto pseudo-cirkví by som ten fanatizmus aj chápal.
Väčšinový kresťan-katolík by to zrejme nerobil.
M inister zdravotníctva by sa mal zdravotníctvu rozumieť a nie spoliehať sa na vôľu Božiu, pretože sa môže stať, že lekári sa budú snažiť a minister im potom odkáže, nech to nechajú na Boha.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandrolon
buchač
KoxXxo
...
Toto robí evanjelik ? ...a nie náhodou jehovista ?
Podľa wikipédie má byť minister zdravotníctva baptista, takže u týchto pseudo-cirkví by som ten fanatizmus aj chápal.
Väčšinový kresťan-katolík by to zrejme nerobil.
M inister zdravotníctva by sa mal zdravotníctvu rozumieť a nie spoliehať sa na vôľu Božiu, pretože sa môže stať, že lekári sa budú snažiť a minister im potom odkáže, nech to nechajú na Boha.
Nemám dôvod si myslieť, že sa zdravotníctvu nerozumie. I keď ja si myslím, že minister zdravotníctva ani nemusí byť lekár, ale v prvom rade ekonóm. Lebo neviem o tom, žeby ako minister mal niekoho liečiť, teda využívať svoje štúdium. Ak bude ako minister aktívne liečiť /bude to v náplni práce ministra/, tak potom pochopiteľne musí byť lekár.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Nandrolon
buchač
KoxXxo
...
Toto robí evanjelik ? ...a nie náhodou jehovista ?
Podľa wikipédie má byť minister zdravotníctva baptista, takže u týchto pseudo-cirkví by som ten fanatizmus aj chápal.
Väčšinový kresťan-katolík by to zrejme nerobil.
M inister zdravotníctva by sa mal zdravotníctvu rozumieť a nie spoliehať sa na vôľu Božiu, pretože sa môže stať, že lekári sa budú snažiť a minister im potom odkáže, nech to nechajú na Boha.
taký minister čo také by odkázal, sa môže tak akurát dať vypchať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No vidíš.... a skoro takého už máme. Akurát nie je vypchatý - je skutočný.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
pavol54
bettylou
Nandrolon
bettylou
Ale s bibliou pred kostolom - šou mast gouon a vždy je to človek ako aj ty, žije podľa svojho presvedčenia ako aj ty. načo ho súdiš, nepoznáš ho, ale opisuješ ho ako dlhoročný priateľ a sused - hráš sa na pánaboha ?
Trump je k0k0t, ale musím uznať, že zna jak na to
Ja ho súdim? Píšem len svoj názor. Alebo mám písať iba to, čo mi vtĺkajú do hlavy médiá, že je pravda???
Ja osobne častokrát súhlasím s Trumpom, aj preto /pre jeho tvrdé postoje za Ameriku voči zvyšku sveta/ ho chce určitá skupina zhodiť. Pre samotnú Ameriku je niečo ako Orbán v maďarsku.
Aj my by sme potrebovali takého Trumpa, alebo Orbána, ale máme iba trtka, čo sa hrá na premiéra a nikto ho v zahraničí nerešpektuje.
Ale s tou bibliou je to fakt brutál na smiech, hlavne, keď predtým /kvôli foteniu/ muselo vojsko tvrdo rozohnať protestujúcich demonštrantov. :-))))))))))
Zabil dve muchy jednou ranou: predviedol, že armádu má pod kontrolou, a keď je biblia americký symbol, tak ju propaguje aj keby osobne ateistom bol. Hlavne že cirkev sa doňho nepremyslene obula... nepremyslene vzhľadom na cirkevnú históriu zavádzania kresťanskej lásky pomocou križiackych výprav. Také ironické zrkadielko im nastavil
Proti komu boli tie križiacke výpravy v princípe je to súčasný ekvivalent ruského zásahu v Sýrii proti isil
rusko nehlása kresťanskú lásku ako dôvod útokov, nevytrhávaj z kontextu.
na vedenie vojny sa musí vymyslieť dôvod aby to všetci zbaštili. kedy sa viedli križiacke vojny? kedy sa maximálne začal rozpínať islam?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

[QUOTE="Nandrolon"]
bettylou

Trump je k0k0t, ale musím uznať, že zna jak na to

Ale s tou bibliou je to fakt brutál na smiech, hlavne, keď predtým /kvôli foteniu/ muselo vojsko tvrdo rozohnať protestujúcich demonštrantov. :-))))))))))
Sila je sila, moc. Ale on nepoužil SVOJU silu! Svoju moc, ktorú má na chvíľočku požičanú, podvodom. A zaliezol do bunkra ako adolo. Žeby za adlo?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zaujalo.

O koľko vzrástlo cez koronakrízu domáce násilie? Nevieme, lebo sme neratifikovali Istanbulský dohovor, tvrdí Nicholsonová
https://dennikslovensko.sk/43454/o-k...-nicholsonova/
.
Slovensko však odmietlo ratifikáciu Istanbulského dohovoru. To je podľa Nicholsonovej dôvod, prečo dnes nedokážeme zbierať dáta o obetiach domáceho násilia.

Radšej chránia zhluk buniek, komentuje saskárka

„Koľko slovenských žien zdieľa domácu karanténu s násilníkom a nemá si ako privolať pomoc? Koľko slovenských detí je bitých a nikto ich modriny nevidí, lebo nechodia do školy ani k pediatrovi?“ pýta sa liberálna poslankyňa.

Vadí jej, že napriek štatistikám o počte obetí z radov žien, ktoré bol vystavené fyzickému alebo sexuálnemu násiliu, neprijala slovenská vláda výnimočné opatrenia počas koronakrízy. „Naopak, niektorí poslanci budú radšej ochraňovať zhluk buniek a hovoriť o obmedzovaní reprodukčných práv žien,“ dodáva.
.
Policajti nemohli mať výjazdy?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Zaujalo.

O koľko vzrástlo cez koronakrízu domáce násilie? Nevieme, lebo sme neratifikovali Istanbulský dohovor, tvrdí Nicholsonová
https://dennikslovensko.sk/43454/o-k...-nicholsonova/
.
Slovensko však odmietlo ratifikáciu Istanbulského dohovoru. To je podľa Nicholsonovej dôvod, prečo dnes nedokážeme zbierať dáta o obetiach domáceho násilia.

Radšej chránia zhluk buniek, komentuje saskárka

„Koľko slovenských žien zdieľa domácu karanténu s násilníkom a nemá si ako privolať pomoc? Koľko slovenských detí je bitých a nikto ich modriny nevidí, lebo nechodia do školy ani k pediatrovi?“ pýta sa liberálna poslankyňa.

Vadí jej, že napriek štatistikám o počte obetí z radov žien, ktoré bol vystavené fyzickému alebo sexuálnemu násiliu, neprijala slovenská vláda výnimočné opatrenia počas koronakrízy. „Naopak, niektorí poslanci budú radšej ochraňovať zhluk buniek a hovoriť o obmedzovaní reprodukčných práv žien,“ dodáva.
.
Policajti nemohli mať výjazdy?
Vieš čo je najväčšia sranda a zároveň paradox?
Že keď tieto štetky niekto nabúcha, tak budú dávať týžden čo týždeň nové fotky na FB a instagram "s bruškom". Vidieť to denno denne v článkoch v bulvárnych médiách.
Škoda, že im vtedy niekto nenapíše do komentára niečo v tom zmysle, že čo to má v tom bachore za "zhluk buniek".
:-))
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="sito"]
Nandrolon
bettylou

Trump je k0k0t, ale musím uznať, že zna jak na to

Ale s tou bibliou je to fakt brutál na smiech, hlavne, keď predtým /kvôli foteniu/ muselo vojsko tvrdo rozohnať protestujúcich demonštrantov. :-))))))))))
Sila je sila, moc. Ale on nepoužil SVOJU silu! Svoju moc, ktorú má na chvíľočku požičanú, podvodom. A zaliezol do bunkra ako adolo. Žeby za adlo?
Ha, ale teba by to nenapadlo. Bola to jeho sila.. niektorí ľudia používajú také na 5písmen a podobá sa tvarom na vlašský orech. To ti je niekedy obrovská sila, ktorá ovládne na čas ďalšie sily.. Keby si ju vedel používať, tak nestrašíš tu na porade, a ani ja nie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito

Sila je sila, moc. Ale on nepoužil SVOJU silu! Svoju moc, ktorú má na chvíľočku požičanú, podvodom. A zaliezol do bunkra ako adolo. Žeby za adlo?
Kde si potom sadol na sádlo .
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
potešilo.
cit: "V San Diego. Pushkin Russia, reštaurácie a kafé, ktorý vlastní Aik Gazarjan sa tiež bál , aby mu demonštranti nevytĺkli reštauráciu a bar, tak zavolal kamarátom, Rusom, Gruzíncom, Azerbajdžancom, aby mu pomohli. Tí prišli a postavili sa pred zariadenie a spokojne stáli a sledovali, čo sa deje.No neboli to žiadne " tintítka" a demonštranti to radšej obchádzali a tí odvážlivci, ktorí boli zvedaví, len pokojne prešli okolo. V miestnych novinách ale chytili sa toho snáď všetky americké noviny sa píše " Ruská mafia si chráni svoju reštauráciu a bar". Pozeral som asi 15 minútové video, ktoré nakrúcal sám majiteľ a s chuti som sa smial. Bolo vidno, že Američania, bieli, čierni a akýkoľvek majú z Rusov obrovský rešpekt. Samozrejme na obrázkoch zbrane nevidno, ale " mužíci" z bývalého Sovietskeho zväzu mali aj tie a pripravené na použitie, ak by sa niekto odhodlal zaútočiť na Puskhina. Nikto sa neodhodlal...."
pus.jpg  
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ivka70
Terezia13
Na obale s rúškami je upozornenie - nechráni pred žiadnymi vírusmi a je tam vyslovene aj korona, tak vlastne proti čomu nás majú chrániť?
Slogan:
moje rusko chrani teba, tvoje rusko chrani mna ti nic nehovori?
slogan sem slogan tam, môžem ich vytvoriť xyz......keď je raz upozornenie, že nechráni pred kovidom, tak nechráni ani mňa ani teba
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
ivka70
Terezia13
Na obale s rúškami je upozornenie - nechráni pred žiadnymi vírusmi a je tam vyslovene aj korona, tak vlastne proti čomu nás majú chrániť?
Slogan:
moje rusko chrani teba, tvoje rusko chrani mna ti nic nehovori?
slogan sem slogan tam, môžem ich vytvoriť xyz......keď je raz upozornenie, že nechráni pred kovidom, tak nechráni ani mňa ani teba
Mala by si si uvedomiť jedno.

Nie je upozornenie ako upozornenie...teda hlavne pre našinca a pre američana.
Hentí sú až tak sprostí, až do het..

" Známy je prípad keď Američanka Stella Libeck vysúdila od fastfoodového giganta 2,7 milióna dolárov. Objednala si kávu, s ktorou sa obarila, lebo na poháriku nebolo žiadne varovanie. Po tomto kurióznom prípade vyšiel v USA nový zákon, ktorý nariaďuje nápis POZOR HORÚCE na všetkých pohárikoch, v ktorých sa podávajú teplé nápoje. "

Chápeš, kde tým mierim ?
Tu ide o to, že výrobca tým upozornením nechráni nositeľa rúška, na toho zvysoka kladie bobek...tu výrobca chráni seba.
Lebo ak by niekto dostal vírus aj napriek nasadenému rúšku a exol by ? Výrobca sa proste nedoplatí na odškodnom.
2 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

chceš povedať - teda napísať - čistý alibizmus?
niečo podobné, ako donedávna bolo na obaloch mlieka napísané - pozor výrobok obsahuje mlieko?......nuž ja len kde sme došli
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať