Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Kvaka
Z koncepcie ďalšieho rozvoja vš z roku 2000!!!, citujem:
Vysoké školstvo na Slovensku v 21. storočí stojí na nasledujúcich zásadách (je tam 7 bodov):
1. Rozvoj poznania prostredníctvom výskumu a vývoja je jednou zo základných funkcií vysokého školstva.

Na prvom mieste teda pred 20 rokmi bol tento bod. Sa pýtam, koľko rokov je toto nevyriešený problém? Namiesto toho sa riešili kadejaké súkromné vš so študentami plagiátormi.
Skutočne vzdelaní ľudia sa zväčša už v hroboch obracajú.
Súkromné školy sa neriešili, ani plagiátorov. Súkromné školy si dravým marketingom robili zadarmo negatívnu reklamu štýlovo prezentovanú jednou z našich vlád.
Čo v ich prípade malo absolútne pozitívny vplyv na naplnenie študijných odborov súkromných VŠ, štúdiachtivými solventnými mladými ľuďmi, čo pochopili, kde sa majú vzdelávať na úrovni a kde sa následne so svojím titulom uplatnia.
Naposledy upravil bettylou : 25.06.20 at 07:56
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
misoft
bettylou
https://www.epi.sk/zz/2007-250 §18[/Q

Reklamuješ tam, kde si kúpil. Vypíšeš reklamačný protokol, kde popíšeš vadu. Predajca rozhodne, podľa svojej obchodnej politiky, či ti vymení tovar kus za kus alebo vráti peniaze (tovar sa nedá z rozličných dôvodov opraviť), alebo objedná nd a opravu. Ak závada nespĺňa podmienky reklamačného poriadku, má právo reklamáciu odmietnuť.
Betty - to všetko viem - lenže v obchode po (akože) otázke "A čo my s tým" a po ich tej "odbornej rade", aby som si to dal opraviť inde som sa mohol rozprávať akurát s dverami - ignorácia.
rovno poviem: ste mi dali nefunkčný tovar. ja som vám zaplatila za tovar, ktorý môžem používať. Vy ste mi ho nedali. Toto nefunguje, nemôžem ho používať. Tak mi buď vráťte peniaze, alebo mi dajte druhú kolobežku.
Nič si nebudem opravovať, ja som zaplatila za funkčný tovar. Vy ste mi ho nedali. Toto je váš tovar, ktorý nefunguje. Musíš pekne nahlas nie krikom vysvetliť, niektorí majú dlhé vedenie.
nehovoriť ale písať
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Pali, ty píš. Ja pôjdem osobne, lebo tak mám možnosť hneď spísať reklamačný protokol, prípadne vziať so sebou nový kus, alebo peniaze Každý podľa svojho gusta
Naposledy upravil bettylou : 25.06.20 at 07:58
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Pred cca rokom (necelým) si moja 3/4 ...
Ja sa len čudujem ....
bettylou
Každý podľa svojho gusta
Ja sa skôr čudujem, že stará korytnačka sa potrebuje kolobežkovať...

Ale šak každý podľa svojho gusta...
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Zrejme jej to na kolobežke či bicykli ide lepšie ako na nohách.Nie je jediná.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

To prvé, nie mne, nám. Padla posledná bašta, Medzilaborce. A stúpame, teda stĺpec nakazených. Včera osemnásť, dnes dvadsaťtri! Čo na to šašovič? Rúška asi nestačia, či?
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bettylou
sito
To prvé, nie mne, nám. Padla posledná bašta, Medzilaborce. A stúpame, teda stĺpec nakazených. Včera osemnásť, dnes dvadsaťtri! Čo na to šašovič? Rúška asi nestačia, či?
Nechceš si založiť inú tému na tieto nezmysly? pls

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...hBQgrJTH5_5Rh3
1 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

bettylou
lujza.j
Som rada,ze tato republika nema ine problemy... akoó kto a na kolko % pajcol diplomovku a zas interupcie....(:t
Lui, MÁ. Ide sa predsa upravovať rodinné právo a zmeny pre neúplné rodiny. Z nadhodených tém si odvodíš výšku príjmov do republiky, ktoré sa budú rozdeľovať.

Sa boja vyjsť s farbou von. Pretože s najvyššou pravdepodobnosťou nám zase naši silnejší kapitalistickí bratia zablokovali všetky dostupné možnosti prosperity. Všetky vlády si v tomto prípade určili najvyššiu prioritu pracovať spločne aj s opozíciou všetkými silami na tom, nájsť ďalšie možnosti prosperity inde za každú cenu. Modifikovať pôvodné zámery a umiestňovať ich do na to vytvorených alternatív, aj s iným algoritmom generácie zisku. Zamerať sa ich na rýchle a efektívne zabehnutie a vytvárať ďalšie efektívne direkcie,pre svoje aktivity napriek pozícii vyradeného hráča. Okrem našich vlád. Naši yebnú flintu do žita, podhodia sa Monarchii, Bruselu, Amerike a pod. A serú ony zvysoka na svoju republiku aj jej prosperitu len, aby ničím neurazili "dobrodincov" a dostali ohryzené kosti, prípadne podradnejšie využitie v plánoch EU, čo zvyčajne končí na pi.. pre slovákov. A to od čias Cyrila a Metoda, či kedy sme sa tu vlastne objavili. Témy preberané v parlamente, ktorými na dlho zabavia občanov,odpútajú pozornosť od bašovačky v republike a tí psychologicky zdatnejší si zdvihnú preferencie. Národ podľa vzoru v priamom prenose poctivo napodobňuje, čo vidí a počuje a krásne prenesie odraz až do svojich životov. Kde model správania preberá aj mladá generácia. Keby sa s tým aspoň zakopali pod čiernu zem a vyliezli o 4 roky, by sa po nich nikto tak nekriticky neopičil. Hore by stačilo posielať len tie výsledky, čo dohodli, aby si t Bjuty a spol., čo majú nárok mohli odkontrolovať. By 100% stúpla mentálna úroveň občanov, keby v prenosoch riešili prosperitu. Ale to by niekomu vonku strašne vadilo. Občania chcú sledovať, tak sledujú. Toľko oslavované vytváranie pozitívneho podnikateľského prostredia ... páni podnikatelia a živnostníci, ako ste spokojní s napredovaním? Pri slove korona a kríza, by práve PP malo byť na programe parlamentu každý deň. Nie. Radšej potom s plnu hubou výhovoriek chytať vola za chvost, nie za rohy. Ako vždy poslední.
Kontroverzne v dobe voľného šírenia informácií ("voľného") sa prepadáme do doby temna. Ak vás to poteší, spolu so všetkými ostatnými. Na rozdiel od stredoveku sa zvolila taktika overloadu informácií, kde výpovedná hodnota informácií sa dá rýchlo a ľahko zmeniť z plus na mínus. Zosilniť alebo pritlmiť ich závažnosť a celkový dopad pre život. Rozšíriť podľa potreby buď celoplošne alebo účelovo. Súčasne si nimi sa ako protiklad vytvárajú a šíria dezinformácie. Táto virtuálna ilúzia, prepletená s realitou, mätie ľudí, lebo hoci princíp informovania je ten istý, prísun nevyžiadaných informácií je nepretržitý. Fenoménom je, mienka k nejasnej info, ktorú je potrebné nekriticky zdieľať s ostatnými. Tentokrát si to platí každý sám, VR sa stáva osobnou súčasťou človeka, na ktorú sa takmer každý veľmi silne naviazal. Prepojil s ňou podľa svojho uváženia i donútený okolnosťami svoj súkromný a pracovný život, domácnosť....Bežný človek nevníma celý rozsah prepojenia seba a inteligentnej elektroniky.Vo vysoko vyspelých zónach život človeka závisí od prírody a od umelej inteligencie. Nastáva stav že kompletná likvidácia umelej inteligencie zlikviduje aj ľudí, čo tam žili. Výpadok produkcie a prípadné presídlenie negatívne ovplyvní ostatné územia fungujúce pomocou UI. Siete a UI sú na vzostupe odhadované riziko kolapsu siete je takmer nulové - zatiaľ. Schopnosť človeka prežiť mimo nej sa znižuje, a je daná postupnou zmenou viacerých faktorov. Husársky kúsok sa podaril vývojárom smartfonov. Ľudia sú hračkou už niekoľko rokov tak očarení a to, že sa ho čo i len ne chvíľu mali vzdať mnohým spôsobuje utrpenie (podráždenosť, nervozitu,zmeny tlaku, tepu, dýchania, stavy paniky). V jeho blízkosti, sú pokojnejší aj keď nič s mobilom nerobia. Dakto máte tušenie prečo mobil vypína racionálne myslenie a mení mobil z vášho "nechávam doma" na pohyb ruky, ktorým ho beriete so sebou kdekoľvek.?
bettylou
lujza.j
Som rada,ze tato republika nema ine problemy... akoó kto a na kolko % pajcol diplomovku a zas interupcie....(:t
Lui, MÁ. Ide sa predsa upravovať rodinné právo a zmeny pre neúplné rodiny. Z nadhodených tém si odvodíš výšku príjmov do republiky, ktoré sa budú rozdeľovať.

Sa boja vyjsť s farbou von. Pretože s najvyššou pravdepodobnosťou nám zase naši silnejší kapitalistickí bratia zablokovali všetky dostupné možnosti prosperity. Všetky vlády si v tomto prípade určili najvyššiu prioritu pracovať spločne aj s opozíciou všetkými silami na tom, nájsť ďalšie možnosti prosperity inde za každú cenu. Modifikovať pôvodné zámery a umiestňovať ich do na to vytvorených alternatív, aj s iným algoritmom generácie zisku. Zamerať sa ich na rýchle a efektívne zabehnutie a vytvárať ďalšie efektívne direkcie,pre svoje aktivity napriek pozícii vyradeného hráča. Okrem našich vlád. Naši yebnú flintu do žita, podhodia sa Monarchii, Bruselu, Amerike a pod. A serú ony zvysoka na svoju republiku aj jej prosperitu len, aby ničím neurazili "dobrodincov" a dostali ohryzené kosti, prípadne podradnejšie využitie v plánoch EU, čo zvyčajne končí na pi.. pre slovákov. A to od čias Cyrila a Metoda, či kedy sme sa tu vlastne objavili. Témy preberané v parlamente, ktorými na dlho zabavia občanov,odpútajú pozornosť od bašovačky v republike a tí psychologicky zdatnejší si zdvihnú preferencie. Národ podľa vzoru v priamom prenose poctivo napodobňuje, čo vidí a počuje a krásne prenesie odraz až do svojich životov. Kde model správania preberá aj mladá generácia. Keby sa s tým aspoň zakopali pod čiernu zem a vyliezli o 4 roky, by sa po nich nikto tak nekriticky neopičil. Hore by stačilo posielať len tie výsledky, čo dohodli, aby si t Bjuty a spol., čo majú nárok mohli odkontrolovať. By 100% stúpla mentálna úroveň občanov, keby v prenosoch riešili prosperitu. Ale to by niekomu vonku strašne vadilo. Občania chcú sledovať, tak sledujú. Toľko oslavované vytváranie pozitívneho podnikateľského prostredia ... páni podnikatelia a živnostníci, ako ste spokojní s napredovaním? Pri slove korona a kríza, by práve PP malo byť na programe parlamentu každý deň. Nie. Radšej potom s plnu hubou výhovoriek chytať vola za chvost, nie za rohy. Ako vždy poslední.
Kontroverzne v dobe voľného šírenia informácií ("voľného") sa prepadáme do doby temna. Ak vás to poteší, spolu so všetkými ostatnými. Na rozdiel od stredoveku sa zvolila taktika overloadu informácií, kde výpovedná hodnota informácií sa dá rýchlo a ľahko zmeniť z plus na mínus. Zosilniť alebo pritlmiť ich závažnosť a celkový dopad pre život. Rozšíriť podľa potreby buď celoplošne alebo účelovo. Súčasne si nimi sa ako protiklad vytvárajú a šíria dezinformácie. Táto virtuálna ilúzia, prepletená s realitou, mätie ľudí, lebo hoci princíp informovania je ten istý, prísun nevyžiadaných informácií je nepretržitý. Fenoménom je, mienka k nejasnej info, ktorú je potrebné nekriticky zdieľať s ostatnými. Tentokrát si to platí každý sám, VR sa stáva osobnou súčasťou človeka, na ktorú sa takmer každý veľmi silne naviazal. Prepojil s ňou podľa svojho uváženia i donútený okolnosťami svoj súkromný a pracovný život, domácnosť....Bežný človek nevníma celý rozsah prepojenia seba a inteligentnej elektroniky.Vo vysoko vyspelých zónach život človeka závisí od prírody a od umelej inteligencie. Nastáva stav že kompletná likvidácia umelej inteligencie zlikviduje aj ľudí, čo tam žili. Výpadok produkcie a prípadné presídlenie negatívne ovplyvní ostatné územia fungujúce pomocou UI. Siete a UI sú na vzostupe odhadované riziko kolapsu siete je takmer nulové - zatiaľ. Schopnosť človeka prežiť mimo nej sa znižuje, a je daná postupnou zmenou viacerých faktorov. Husársky kúsok sa podaril vývojárom smartfonov. Ľudia sú hračkou už niekoľko rokov tak očarení a to, že sa ho čo i len ne chvíľu mali vzdať mnohým spôsobuje utrpenie (podráždenosť, nervozitu,zmeny tlaku, tepu, dýchania, stavy paniky). V jeho blízkosti, sú pokojnejší aj keď nič s mobilom nerobia. Dakto máte tušenie prečo mobil vypína racionálne myslenie a mení mobil z vášho "nechávam doma" na pohyb ruky, ktorým ho beriete so sebou kdekoľvek.?

Máš to aj pekné

aj DLHÉ.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
sito
bettylou
sito
To prvé, nie mne, nám. Padla posledná bašta, Medzilaborce. A stúpame, teda stĺpec nakazených. Včera osemnásť, dnes dvadsaťtri! Čo na to šašovič? Rúška asi nestačia, či?
Nechceš si založiť inú tému na tieto nezmysly? pls

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...hBQgrJTH5_5Rh3
Ma to zaujíma asi tak, ako lanský sneh.
To je presne ten typ informácií, vhodných na masovú manipuláciu. Virtuálna realita. Ako skutočnosť sa to brať nedá, lebo...
A zábavné to tiež nie je.. Tak čo s tým? Cieľová skupina sú maníci, čo majú radi horory a že ich nie je málo.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Marix2

ta dobre, že si len 2x skopíroval, už to budem teraz zbytočne skracovať. A čo hovoríš na to vytváranie podnikat. prostr? Dobre im to zatiaľ ide, či ani nie?
Naposledy upravil bettylou : 25.06.20 at 21:45
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
buchi, nazdar. ne sú všetci suchári jak ty
....hehehehe...ja mám auto.

Po horách by to na kolobežke išlo (hlavne hore kopcom) asi ťažko...dole kopcom by to asi jeden ťažko ubrzdil.
...a po meste sa drbať na hentej onačine ? Nejak v mojom prípade nehrozí.
1 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
mari2x
Máš to aj pekné

aj DLHÉ.
Aj ty by si chcel také?
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bettylou
sito
bettylou
sito
To prvé, nie mne, nám. Padla posledná bašta, Medzilaborce. A stúpame, teda stĺpec nakazených. Včera osemnásť, dnes dvadsaťtri! Čo na to šašovič? Rúška asi nestačia, či?
Nechceš si založiť inú tému na tieto nezmysly? pls

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...hBQgrJTH5_5Rh3
Ma to zaujíma asi tak, ako lanský sneh.
To je presne ten typ informácií, vhodných na masovú manipuláciu. Virtuálna realita. Ako skutočnosť sa to brať nedá, lebo...
A zábavné to tiež nie je.. Tak čo s tým? Cieľová skupina sú maníci, čo majú radi horory a že ich nie je málo.
... no mňa tiež. Ale, ten jarný sa roztopil a toho na jeseň, zimného bolo ako maku, vlčieho?

"Ako skutočnosť sa to brať nedá, lebo..." Čo na Teba šašovič? Alebo Mikas s Tebou pomyká? Zobuďte sa pani ... svet sa baví, ale kedy sa zbaví ...

Vraj " smrť nechodí po horách, po ľuďoch " Žeby?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ŠOK! Šéf parlamentu Boris Kollár má ĎALŠIE DIEŤA: Otvorená SPOVEĎ mamičky Miriam!
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...qAePOMusaHsbF4
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
ŠOK! Šéf parlamentu Boris Kollár má ĎALŠIE DIEŤA: Otvorená SPOVEĎ mamičky Miriam!
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...qAePOMusaHsbF4
No a čo? Však je kolár. Kade koluje, tade pracuje, deti produkuje. Nemôže on opustiť koryto, prišiel by o dobré rito. Šašovič ho podrží, vláda štyri roky vydrží. Vydrží?
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

bettylou
Marix2

ta dobre, že si len 2x skopíroval, už to budem teraz zbytočne skracovať. A čo hovoríš na to vytváranie podnikat. prostr? Dobre im to zatiaľ ide, či ani nie?

DLHÉ - asi sa na mňa nalepil štýl vyjadrovania prenosov z parlamentu.. :
Podnikateľslé prostredie je OK
=
zákony treba / stačí :
prečítať
pochopiť / nebrblať
použiť.
Tam starosti nemám.

PS
A iba dúfam , že (do 5 pracovných dní t.j. do piatku) na druhý raz predseda súdu pochopí , čo píšem.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
Pali, ty píš. Ja pôjdem osobne, lebo tak mám možnosť hneď spísať reklamačný protokol, prípadne vziať so sebou nový kus, alebo peniaze Každý podľa svojho gusta
U mňa ešte nikto nič hovoreným slovom nevyriešil. Problém môže byť subjektívny alebo objektívny, ťažko posudzovať hovorenú argumentáciu podľa noriem a zákonov, a je dosť možné že si ju sťažovateľ ani nezapamätá. No ani ja osobne sa nepokúšam nič riešiť ústne lebo "Co je psáno to je dáno"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty...a kdeže si ?
Čo povieš na postoj tvojho miláááášika ?

https://domov.sme.sk/c/22433136/mato...tml?ref=njctse
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

Ja sa skôr čudujem, že stará korytnačka sa potrebuje kolobežkovať...

Ale šak každý podľa svojho gusta...
Načo by drala nohy a podošvy, keď kolieska sa lepšie kotúľajú
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať