Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito
pavol54
Diplomovka plagiát, bakalárka plagiát, poďme ďalej: ročníkové práce plagiát, písomná maturita plagiát, aby to neskončilo pri rodnom liste plagiát matka istá, otec plagiátor (sused napísal polovičku vlastným perom)
Plagiát, že by život bol? Pre človeka, najsamnajvyšieho predátora, áno! Ale od koho sa to naučil? Predátory pod ním žijú reálny, skutočný život, život o prežitie. Teda +/- ... výhra/prehra, život.
ak niekto tvrdí že robil diplomovku a niekto mu ju dodá materiály inej tak je to plagiátor, ak niekto tvrdí že si urobil dieťa a pritom mu spermie dodá sused tak je plagiátor či? (vždy vydáva cudziu prácu za svoju).
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
korela
Naivní ľudia si mysleli, že to tu nová vláda komplet prekope, nie, ona to doslova preorie až tak, že budeme na posmech celému svetu.
Všimni si, že tí, ktorým zrejme tečú peniažky z toho 8 miliardového tunela, ako sa ich zastávajú.
Ideálne by som bol rád, keby sa Matovič dožil súdu, ktorý ho odsúdi na trest smrti za vlastizradu /teraz to možné nie je, ale ktovie, čo bude po občianskej vojne/.
o akom tunely točíš ?
a o akej vlastizrade?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
korela
buchač
korela
misoft

kopretinka
To načo sem dávaš? České???
To často robí.... odkazy na CZ paragrafy, výpočty...
Niekto nechápe, prečo tom sem prikladám? To zasa nechápem ja, predsa pre porovnanie. Rada by som aj z iných krajín min. z Európy, pretože žijeme v tomto priestore, je to prosté.
Prečo je to pre vás červeným súknom, nerozumiem.
Keby ste si to prečítali, asi by ste videli rozdiel v princípe zvyšovania dôchodkov, aj ktorý systém je vhodnejší.
Aj ja si myslím, že je to zbytočné.
Ako to pomôže (to porovnávanie) našincovi ?
Tá tvoja informácia by bola zaujímavá maximálne pre niekoho, kto poberá z Čiech nejaký ten dôchodok...ale pochybujem, že by bol taký na Porade.

Ono kľudne stačí, že sú k dispozícii minimálne platy v Európe a jedného vystrie z toho porovnávania.
https://ec.europa.eu/eurostat/statis..._FP2020-SK.png
Napríklad Grécko, ktorému sa poskladala na dlh celá EU má vyššiu minimálku ako niektoré krajiny, ktoré prispeli na ich pohodlnosť.
Aj to je názor, ja to beriem.


Ešte sa vrátim k tomuto príspevku.

"Aj ja si myslím, že je to zbytočné.
Ako to pomôže (to porovnávanie) našincovi ?"

Práve pre takéto a podobné myšlienky si našinec nevidí ďalej od nosa, a všetko novozavedené prijíma ako samozrejmosť.
Ako za čínskym múrom, nič nevidím, nič nepočujem, nič nečítam, neuvažujem, neporovnávam, nehodnotím, slepo prijímam, nepredvídam.

Resp. v kurníku, trochu zobu a vzduchu.
Fakt čistý primitivizmus, aj tie zvieratá majú väčší pud samozáchovy.
najprv napíšeš, že berieš iný názor a za chvíľu ho označíš za čistý primitivizmus ?
a pritom tvoj link na čechov bol na nobelovú cenu....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
najprv napíšeš, že berieš iný názor a za chvíľu ho označíš za čistý primitivizmus ?
a pritom tvoj link na čechov bol na nobelovú cenu....
Veď to nie je nič nové pod
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ešte sa vrátim k tomuto príspevku.
Vrátim sa aj ja ?

Radšej nie...nie jeden by krutú kritiku (vrátane teba) nezniesol ...
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
sito
pavol54
Diplomovka plagiát, bakalárka plagiát, poďme ďalej: ročníkové práce plagiát, písomná maturita plagiát, aby to neskončilo pri rodnom liste plagiát matka istá, otec plagiátor (sused napísal polovičku vlastným perom)
Plagiát, že by život bol? Pre človeka, najsamnajvyšieho predátora, áno! Ale od koho sa to naučil? Predátory pod ním žijú reálny, skutočný život, život o prežitie. Teda +/- ... výhra/prehra, život.
ak niekto tvrdí že robil diplomovku a niekto mu ju dodá materiály inej tak je to plagiátor, ak niekto tvrdí že si urobil dieťa a pritom mu spermie dodá sused tak je plagiátor či? (vždy vydáva cudziu prácu za svoju).
No, veď píšem " Pre najsamnajvyšieho predátora, áno!"

Chameleón mení barvy, človek kabáty.

Lev sa cíti byť kráľom. Ak sa dostane k moci, pozabíja všetky levíčatá, ktoré nie sú jeho z jeho krvi, rodu.

Vlci sú jedna smečka, svorka, rodina. Ľudia tiež, ale žerú sa ako vlci.

Dinosaurusy boli, už nie sú. Ľudia, dokedy tu budú? Od dinosaurusov to už nezávisí, či? Ak, od ktorých?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
korela
buchač
korela
misoft

kopretinka
To načo sem dávaš? České???
To často robí.... odkazy na CZ paragrafy, výpočty...
Niekto nechápe, prečo tom sem prikladám? To zasa nechápem ja, predsa pre porovnanie. Rada by som aj z iných krajín min. z Európy, pretože žijeme v tomto priestore, je to prosté.
Prečo je to pre vás červeným súknom, nerozumiem.
Keby ste si to prečítali, asi by ste videli rozdiel v princípe zvyšovania dôchodkov, aj ktorý systém je vhodnejší.
Aj ja si myslím, že je to zbytočné.
Ako to pomôže (to porovnávanie) našincovi ?
Tá tvoja informácia by bola zaujímavá maximálne pre niekoho, kto poberá z Čiech nejaký ten dôchodok...ale pochybujem, že by bol taký na Porade.

Ono kľudne stačí, že sú k dispozícii minimálne platy v Európe a jedného vystrie z toho porovnávania.
https://ec.europa.eu/eurostat/statis..._FP2020-SK.png
Napríklad Grécko, ktorému sa poskladala na dlh celá EU má vyššiu minimálku ako niektoré krajiny, ktoré prispeli na ich pohodlnosť.
Aj to je názor, ja to beriem.


Ešte sa vrátim k tomuto príspevku.

"Aj ja si myslím, že je to zbytočné.
Ako to pomôže (to porovnávanie) našincovi ?"

Práve pre takéto a podobné myšlienky si našinec nevidí ďalej od nosa, a všetko novozavedené prijíma ako samozrejmosť.
Ako za čínskym múrom, nič nevidím, nič nepočujem, nič nečítam, neuvažujem, neporovnávam, nehodnotím, slepo prijímam, nepredvídam.

Resp. v kurníku, trochu zobu a vzduchu.
Fakt čistý primitivizmus, aj tie zvieratá majú väčší pud samozáchovy.
najprv napíšeš, že berieš iný názor a za chvíľu ho označíš za čistý primitivizmus ?
a pritom tvoj link na čechov bol na nobelovú cenu....
"Aj to je názor, ja to beriem."....v zmysle, že som rada za každý iný názor, teda aj tvoj, lepšie ako žiadny.
Pod čistým primitivizmom je myslený nezáujem a pasivita ľudí hraničiaca s odovzdaním sa osudu.
Niekto si myslí, že ešte stále môže všetko, čudujem sa, že pri cca 20 r. príprave na kreslo si nedal dobrý pozor predovšetkým na seba. Založenie plátku s inzerciou malo svoj cieľ postupne podchytiť celé Slovensko. Inzercia bola podružná.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
korela
Niekto si myslí, že ešte stále môže všetko, čudujem sa, že pri cca 20 r. príprave na kreslo si nedal dobrý pozor predovšetkým na seba. Založenie plátku s inzerciou malo svoj cieľ postupne podchytiť celé Slovensko. Inzercia bola podružná.
...áááále trt sa pripravoval na kreslo.
Jemu sa ani v tom najlepšom (najhoršom) sne neprisnilo, že by sa stal predsedom.

Ale kreslo by mu možno pomohlo...pár voltov do hlavy by mu snáď prospelo, že by sa chytil rozumu.
...a keď nie ? Nuž pridať pár voltov naviac...za tie hovadiny a klamstvá by si ich aj zaslúžil.
Žeby klamal? Hádam nie, keď mu toľko ľudí uverilo, to je teraz pravda. Klamár klamal ... , ostatní ho podporili. Koho oklamali ...

Ľavý, či pravý pred voľbami všetko pre občana spraví, teda nasľubuje mu, národu, ľudu. No potom si zaserú hubu, sľuby sa plniť nebudú. "Zabudol vôl, že teľaťom bol" ...
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

korela
[čudujem sa, že pri cca 20 r. príprave na kreslo si nedal dobrý pozor predovšetkým na seba. Založenie plátku s inzerciou malo svoj cieľ postupne podchytiť celé Slovensko.
Veľmi zvláštny svetonázor = hodný zlej komunistickej povahy Slovákov ! ! ! :

ako študák už pred 20 rokmi plánoval ako oblbne celé Slovensko, aby bol premiérom
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

mari2x
korela
[čudujem sa, že pri cca 20 r. príprave na kreslo si nedal dobrý pozor predovšetkým na seba. Založenie plátku s inzerciou malo svoj cieľ postupne podchytiť celé Slovensko.
Veľmi zvláštny svetonázor = hodný zlej komunistickej povahy Slovákov ! ! ! :

ako študák už pred 20 rokmi plánoval ako oblbne celé Slovensko, aby bol premiérom
Čo to má spoločné so svetonázorom?
Podnikať začal dva roky pred koncom školy.
Poznal si ho v tej dobe osobne, aký mal on názor, motiváciu?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Podnikať začal dva roky pred koncom školy.
Povedal kto ? ON ? TY ? Agentúra JPP ?

Neoveriteľné
https://demagog.sk/vyrok/vr14671/
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

korela
mari2x
korela
[čudujem sa, že pri cca 20 r. príprave na kreslo si nedal dobrý pozor predovšetkým na seba. Založenie plátku s inzerciou malo svoj cieľ postupne podchytiť celé Slovensko.
Veľmi zvláštny svetonázor = hodný zlej komunistickej povahy Slovákov ! ! ! :

ako študák už pred 20 rokmi plánoval ako oblbne celé Slovensko, aby bol premiérom
Čo to má spoločné so svetonázorom?
Podnikať začal dva roky pred koncom školy.
Poznal si ho v tej dobe osobne, aký mal on názor, motiváciu?
https://www.zrsr.sk/zr_vypis.aspx?ID=2&V=U
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
korela
Podnikať začal dva roky pred koncom školy.
Povedal kto ? ON ? TY ? Agentúra JPP ?

Neoveriteľné
https://demagog.sk/vyrok/vr14671/
aj si čítal ten link ?
toto je z neho

Štúdium na Fakulte managementu Univerzity Komenského Matovič ukončil v roku 1998. Podnikať podľa živnostenského registra začal už 3. marca 1997, kedy bol vo štvrtom ročníku štúdia
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bjuty smis
buchač
korela
Podnikať začal dva roky pred koncom školy.
Povedal kto ? ON ? TY ? Agentúra JPP ?

Neoveriteľné
https://demagog.sk/vyrok/vr14671/
aj si čítal ten link ?
toto je z neho

Štúdium na Fakulte managementu Univerzity Komenského Matovič ukončil v roku 1998. Podnikať podľa živnostenského registra začal už 3. marca 1997, kedy bol vo štvrtom ročníku štúdia
inak podnikať sa dá aj inak ako podľa živnostenského zákona......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač
korela
Podnikať začal dva roky pred koncom školy.
Povedal kto ? ON ? TY ? Agentúra JPP ?

Neoveriteľné
https://demagog.sk/vyrok/vr14671/
aj si čítal ten link ?
toto je z neho

Štúdium na Fakulte managementu Univerzity Komenského Matovič ukončil v roku 1998. Podnikať podľa živnostenského registra začal už 3. marca 1997, kedy bol vo štvrtom ročníku štúdia
Poviem inak ?

Aj ja (v podstate) podnikám..a nemám pritom na to žiadne lajstro.
Chápeš tu pointu ?
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

12 sek.
Igor Matovič hovorí o mafii s milým úsmevom

0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Áno, má to vplyv aj na zdravie ľudí.

Predseda vlády SR: Kradol som. No a čo?!
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A bon-bon.
Fenomén Vallo, časť prvá: „Kde sa liahnu progresívni politici“.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

:-) Posledná návšteva dnes o 13.00. Buď si to už videl inde, alebo mínuskuješ z čistej averzie alebo bezmocnosti. Jedno horšie ako druhé.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať