Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
misoft
buchač
Kto plánuje dovolenku na Slovensku, nemôže urobiť nič lepšie.
- podporí podnikateľov
- peniaze skončia na Slovensku
- krásy Slovenska je potrebné poznať skôr ako iné krajiny
- rúška je potrebné nosiť vo vnútri aj na Slovensku...dezinfekcia podobne
- žiadne kolóny a žiadne hranice
-a navyše, dohovoríš sa tak, ako ti zobák narástol....
" Kolko jazykov vies, tolkokrat si clovekom.... "
Občas mi zavolajú naháňači duchov, a raz jedna zatiahla po východňarsky a hneď som prešiel na vychdniarčinu a už sa pýtala odkiaľ som, je že zo západu (ona že zo Sniny). Potom som ju strašne sklamal, spýtal som sa jej či bola na Kremenci ani nevedela kde to je (trojný bod Poľsko Ukrajina Slovensko) No keby tam bola ta by som investoval, takto má smolu
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

BXLmiami
bjuty smis
Keď to tu sledujem, tak sa to darí skôr iným ...
Vdaka Bohu.
skôr infovojne )))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
Kto planuje dovolenku v Chorvatsku, juzna Dalmacia. Pokojne. Malo ludi na sezonu. Ruska vo vnutri funguju. Dezinfekcia tiez. Hranice a dialnica v pohode.
Keby...okamzite padam...rezervaciu /17 dni/ chlap vcas zrusil....hned urobil novu.....aj ked uz mam aj svoju krasu na vidieku...aj tak by som vypadla "ku sebe dole"
Bracho mal ist na Vir...to moja oblast zadarska župa..nechcel ist az "k sebe dole" makarska,omiš a pod......nakoniec nesli...lebo decko malo jeden den teplotu...potom uz nic...mozno v auguste....ak nic...mytna krabicka nabita na buduci rok
Kazdy nech si dovolenkuje tam kde ma pocit,ze je na dovolenke .......ja som na dovolenke pri mori.....doma mam iba dovolenku.....ale to som ja
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lujza.j
alaya1
Kto planuje dovolenku v Chorvatsku, juzna Dalmacia. Pokojne. Malo ludi na sezonu. Ruska vo vnutri funguju. Dezinfekcia tiez. Hranice a dialnica v pohode.
Keby...okamzite padam...rezervaciu /17 dni/ chlap vcas zrusil....hned urobil novu.....aj ked uz mam aj svoju krasu na vidieku...aj tak by som vypadla "ku sebe dole"
Bracho mal ist na Vir...to moja oblast zadarska župa..nechcel ist az "k sebe dole" makarska,omiš a pod......nakoniec nesli...lebo decko malo jeden den teplotu...potom uz nic...mozno v auguste....ak nic...mytna krabicka nabita na buduci rok
Kazdy nech si dovolenkuje tam kde ma pocit,ze je na dovolenke .......ja som na dovolenke pri mori.....doma mam iba dovolenku.....ale to som ja
Musite sa veľmi ľúbiť, keď dáte 17 dňovu dovolenku.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

?aky problemvzdy tam 14dni...uz dva krat iba ja, chlap a pes....bez decka....pes po 8mich rokoch nejde prvy krat k moru
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
.....ale to som ja
Sa neposer...
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
alaya1
Kto planuje dovolenku v Chorvatsku, juzna Dalmacia. Pokojne. Malo ludi na sezonu. Ruska vo vnutri funguju. Dezinfekcia tiez. Hranice a dialnica v pohode.
Keby...okamzite padam...rezervaciu /17 dni/ chlap vcas zrusil....hned urobil novu.....aj ked uz mam aj svoju krasu na vidieku...aj tak by som vypadla "ku sebe dole"
Bracho mal ist na Vir...to moja oblast zadarska župa..nechcel ist az "k sebe dole" makarska,omiš a pod......nakoniec nesli...lebo decko malo jeden den teplotu...potom uz nic...mozno v auguste....ak nic...mytna krabicka nabita na buduci rok
Kazdy nech si dovolenkuje tam kde ma pocit,ze je na dovolenke .......ja som na dovolenke pri mori.....doma mam iba dovolenku.....ale to som ja
Lujza mas to jedno ci si tu ci tam. Aj tu dole opatrenia a velmi malo ludi.Cesta dobra. Bola som hore na otocku. Teraz uz tu na dlho. Zadar horsi ako my tu dole, ale pod kontrolou. V auguste TalianiUvidime ako bude.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ala..viem ako tam...sledujem ich
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dovolenka na Slovensku

Keďže patríme celosvetovo ku krajinám s najnižším počtom nakazených, je veľmi rozumné a zodpovedné zostať toto leto na Slovensku.

Tým, že zostaneme na Slovensku:

znížime možnosť cezhraničného šírenia ochorenia – a tým aj prípadné zavedenie opätovných striktných opatrení,
podporíme domáci cestovný ruch – aj od nás závisí prežitie mnohých slovenských podnikateľov a živnostníkov po mesiacoch krízy,
môžeme spolu s deťmi lepšie spoznať našu domovinu.
https://korona.gov.sk/dovolenka-zodpovedne/

Ohliadnuc od uvedeného a aj inakších dôvodov je hlavne ten, že situácia sa múže veľmi rýchlo zvrtnúť a dovolonkári skončia v karanténe v zahraničí....a po návrate na Slovensko si karanténu zopakujú. Takže taká fajnovo predĺžená dovolenka... na ktorú by bola vystavená náležitá faktúra...
...a ani nespomínam, ak nejaký dovolenkár si predsa len donesie ten darček domov a následne ho posunie iným a pošle ich tým pádom na maródku.
Takže trošku zodpovednosti by neuškodilo.

Cestovným kanceláriám je u prdele zdravie klientov...tie pozerajú na svoj kšeft a zisk.
...a podobne je to s chorvátmi...najprv dlabali na opatrenia a včul sa trasú za každým dovolenkárom.
Turisti budú zachraňovať ekonomiku iného/iných štátu a na ten náš sa (ako zvyčajne) vyserú...
Naposledy upravil buchač : 25.07.20 at 07:48
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A navyše: kým u nás sa podniky, turistické centrá, obchody zatvárali (takže žiadny zisk), platilo sa zamestnancom (ďalšie straty), štát im niečo preplácal (a ďalšie straty) - tak oni veselo turistikovali, prachy hrabali, na nejakú coronu dlabali.
A teraz? Odrazu idú pýtať nehorázne sumy na "záchranu" (a pritom zarábali) a pre nás (väčšie straty) sa majú ujsť len odrobinky?

Srať na Grécko, Taliansko, Chorvátsko - sami si to spôsobili, nech sa SAMI z toho vyhrabú. My sme boli zodpovední a doplácame na to, oni na to kašlali a hrabú aj naďalej.

Dievčatá - kde budete chytať slnečnú radiáciu - to je na vás, ale tým, že budete tam dole - opäť len pomôžete tým nezodpovedným a na Slovensko sa vykašlete. Prachy dáte im a nenecháte doma.
(Nič ma do toho - ale asi je to také "slovenské" - trepať sa tam, kde je slnko [a to je dokonca aj u nás] a k tomu ešte corona - šak len sledujte, ako zase "bačujú" [a to ešte nadávame na nášho šaša])
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
lujza.j
.....ale to som ja
Sa neposer...
Aj, aj. Body na porade dávaj!

Nieže nechápem. Ale, neviem pochopiť prečo nejaké rylo dalo - Jurovi?

Neviem, ako je na tom Lujza? Ale, ja som za to, aby sa neposrala, aby bola dlho zdravá a plienky už nikdy nepo....., nikdy ich už nepotrebovala.

Takže,

" Sa neposer ..."

neposerte, sa gratulanti ...

Prajem lujze, nech je jej, srdce je vždy v správnom pulze!

Jurko, Tebe tiež, Veď vieš, sereš tiež!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V každom prípade je dobre myslieť na seba a podporovať svoje existenčné záujmy v zmysle nášho štátu. Pretože najviac si môžeme pomôcť sami svojím prístupom. I keď každý máme svoje informácie z rôznych súdkov a tým utvorený svoj názor.
Ale keď nebudú čísla, nebudú môcť vznikať obmedzenia a zákony. Vôbec sa mi nepáči kam sa uberá školská dochádzka, i tak úroveň školstva roky klesala, postihnutí sú mnohí chorí ľudia, pretože nedostávajú adekvátnu liečbu ako predtým, termíny zákrokov a operácií sa nabaľujú, pretože sa znížil ich počet v súčasnosti na 50 a viac %. To fakt nepotrebujeme.
Či je to cielené, nutné, a pod., to neriešim. Je to proste fakt.
.
Ale tiež chápem, ako dokáže more pomôcť pri niektorých dg nielen fyzicky, ale aj psychicky, nech ľudia idú, a hlavne ak majú svoje domy, resp. dobré súkromné ubytovanie, tak je to bezpečné rovnako, akoby zostali tu.
Inak sa trepať zbytočne von za každú cenu iba pre zmenu vzduchu a za zážitkami, ako si to nevedia dnes odpustiť chronickí cestovatelia, a pritom sa vystavovať riziku možného lek. ošetrenia za týchto oklieštených podmienok v zahraničí, je fakt na pováženie.

Heslo sami pre seba je dnes úplne namieste.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Spomenul, koho produktom je Maťko. To nie je otázkou posledných rokov, ale tiahne sa až približne do doby začiatkov jeho podnikania. Čiže mečiarizmu. Netuším, čo ho v jeho mladom veku až tak naštartovalo.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Spomenul, koho produktom je Maťko. To nie je otázkou posledných rokov, ale tiahne sa až približne do doby začiatkov jeho podnikania. Čiže mečiarizmu. Netuším, čo ho v jeho mladom veku až tak naštartovalo.
Že by produktom školstva? Čo robila hodnotiaca komisia čo robili tí vedúci diplomových projektov.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
A navyše: kým u nás sa podniky, turistické centrá, obchody zatvárali (takže žiadny zisk), platilo sa zamestnancom (ďalšie straty), štát im niečo preplácal (a ďalšie straty) - tak oni veselo turistikovali, prachy hrabali, na nejakú coronu dlabali.
A teraz? Odrazu idú pýtať nehorázne sumy na "záchranu" (a pritom zarábali) a pre nás (väčšie straty) sa majú ujsť len odrobinky?

Srať na Grécko, Taliansko, Chorvátsko - sami si to spôsobili, nech sa SAMI z toho vyhrabú. My sme boli zodpovední a doplácame na to, oni na to kašlali a hrabú aj naďalej.

Dievčatá - kde budete chytať slnečnú radiáciu - to je na vás, ale tým, že budete tam dole - opäť len pomôžete tým nezodpovedným a na Slovensko sa vykašlete. Prachy dáte im a nenecháte doma.
(Nič ma do toho - ale asi je to také "slovenské" - trepať sa tam, kde je slnko [a to je dokonca aj u nás] a k tomu ešte corona - šak len sledujte, ako zase "bačujú" [a to ešte nadávame na nášho šaša])
Tal ja tam dole byvam. Tu chodim na navstevu
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
No, na Slovensku po slovensky ...

... šišmária. Ak náhodou prvá žena ktorá porodí na Marse bude zo Slovenska? No čo budeme? Či už sme?
0 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

sito
Premiér - hrobár.



visací zámek a eextip

0 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

to je pre nás, čo sme hluchejší. ale ak chceš hučanie tak skús Hrdinové nové fronty napr. a to prvé (hrobar) mohol byť aj orlík v origináli
Naposledy upravil skuš : 26.07.20 at 07:20 Dôvod: gram.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
Tal ja tam dole byvam. Tu chodim na navstevu
Aha! Tak v tom prípade si budem myslieť svoje.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať