Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Žabinka
že radšej budem na bezpečnej dovolenke v zahraničí (samozrejme si treba vybrať to správne zahraničie)
Prenášači sú zvyčajne dovozcovia zo zahraničia..
Potvrdené prípady sú zväčša importované zo zahraničia

Nahlásených 41 potvrdených prípadov za utorok je zväčša importovaných zo zahraničia, alebo sa vyskytli medzi dohľadanými kontaktmi už potvrdených prípadov. V niektorých prípadoch sa ešte uskutočňuje epidemiologické vyšetrovanie. Uviedol to Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) na sociálnej sieti.

Väčší počet nahlásených potvrdených prípadov ochorenia za utorok zaznamenali vo svojej územnej pôsobnosti regionálne úrady verejného zdravotníctva (RÚVZ) v Prievidzi, Košiciach a Bratislave.

ÚVZ SR doplnil, že osoby, ktoré prišli zo zahraničia, do obdržania výsledkov testov, rešpektujúc aktuálne nariadenie úradu, zostali v domácej izolácii.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-v-bratislave/
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Veru, niet nad domácu dovolenku

https://www.facebook.com/watch/?v=280855759883143
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Za 6 let stoupl počet turistů, kteří navštíví Chorvatsko, o polovinu. Odborníci ale varují, že země není na další takový nárůst připravena. Pokud se nic nezmění, chorvatskému pobřeží hrozí kolapsy elektrické sítě a kanalizace. Dostat se do letovisk bude kvůli nedostatečné kapacitě silnic velký problém.

Připomíná, že zatímco v roce 2010 Chorvatsko navštívilo 10 milionů 600 tisíc turistů, vloni to bylo 16 milionů 300 tisíc a letos očekávají Chorvaté nový rekord. Zatímco si ale ti, kteří pracují v turistickém tuchu, mnou ruce, ostatní na růst počtu návštěvníků koukají s obavami.
https://tn.nova.cz/clanek/chorvatsko...ni-kolaps.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Hmmmm.... odkazovať na TRI roky starý článok.... ts-ts-ts.... veď teraz horko-ťažko im tam niekto príde.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft

Hmmmm.... odkazovať na TRI roky starý článok.... ts-ts-ts.... veď teraz horko-ťažko im tam niekto príde.
...ts-ts-st-ts-ts-st-ts-ts-ts-ts-st-ts-st-ts-ts-st-ts-st-ts-ts-st....

..a čo tak prečítať si predchádzajúce príspevky a uvedomiť si súvislosti ???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jedna vec je co pisu media- lebo vieme ako pisu....druha co ti povedia domaci....pripadne oko vidi....ked si tam kazdy rok...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Neverim,ze ak by niekto prisiel z dov.s covidom...ze by to media nehlasili aj s mudrosráčom ako pojašeni...
A vobec..co ako teraz....do konca zivota sa vypneme a zamkneme?!
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
- Neverim,ze ak by niekto prisiel z dov.s covidom...ze by to media nehlasili aj s mudrosráčom ako pojašeni...
- A vobec..co ako teraz....do konca zivota sa vypneme a zamkneme?!
- možno si Múdrosráč uvedomil, že všetkého veľa škodí...
Médiá tému coroňáka pravidelne živia...

- ale nie, to predsa nik netvrdí. Možno to z mojich viet tak vyzerá, že nejak brojím voči dovolenkám v zahraničí, ale to rozhodne nie je pravdou.
Skôr mi ide o nejakú tú opatrnosť, správanie sa vzhľadom k situácii.

Niekto ide vonku autom, zastaví len občas natankovať...ubytuje sa v nejakej dedinke, v malom penzióne...atď, atď....
Iný ide na dovolenku lietadlom...ubytuje sa v hotelovom komplexe, kde je plno hostí zo všetkých kútov Európy...atď, atď...
Predsa v tom je veľký rozdiel...či ?

...a najhoršie na tom všetkom je, že na to všetko ohľadom covidu a karantény doplatili/tia bežní jedinci.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A už si nejakého videl?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
A už si nejakého videl?
Ja ?
Koho som mal vidieť ? Dovolenkára, turistu...? ...šak jasné, že hej.

P.S.:
Otázka za všetky drobné, čo mám k dispo...čiže nič.
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Susedovcom prišiel na dovolenku syn aj s rodinou z cudziny, všetci mali covid a teraz čo? Nechcela som to písať verejne, zrejme teraz nenapíšeš, aby som sa nepototo, čo?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Susedovcom prišiel na dovolenku syn aj s rodinou z cudziny, všetci mali covid a teraz čo? Nechcela som to písať verejne, zrejme teraz nenapíšeš, aby som sa nepototo, čo?
Nenapíšem...neboj sa, ono to nepototo musí aj zapasovať...

Vidieť som nevidel...ale podobne, ako u teba, tak aj tu v dedinke sme mali jedného (cigán), čo prišiel zo zahraničia a rovno keroval do domácej karantény.
0 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Vy nemáte inú robotu dôchodcovia? Vám jebe asi. Veď už nikto ani neprispeje, všetko ste zlikvidovali. Milujem tie Vaše monotónne názory, ten negativizmus
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft

Hmmmm.... odkazovať na TRI roky starý článok.... ts-ts-ts.... veď teraz horko-ťažko im tam niekto príde.
Presne tak. Videla som vcera zabery z Besenovej. Hlava na hlave v bazenoch. Tu malo ludi na sezonu. Najviac mudruju ti co paty z domu nevytiahnu.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

posielam raňajky..
20200730_110414.jpg  
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Svježe smokve..mnam
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
misoft

Hmmmm.... odkazovať na TRI roky starý článok.... ts-ts-ts.... veď teraz horko-ťažko im tam niekto príde.
Presne tak. Videla som vcera zabery z Besenovej. Hlava na hlave v bazenoch. Tu malo ludi na sezonu. Najviac mudruju ti co paty z domu nevytiahnu.
Poznámka o mudrovaní patrila mne...a to bez diskusie.

1. Mudrovať môžu a aj mudrujú tiež takí, čo sú skoro celý rok ta het...nie iba päty vytiahli z domu, ale celého človeka odšibujú preč.
2. Títo mudrlanti ale veľmi rýchlo zmenia svoje pôsobisko, keď k niečomu dôjde...viď repatrianti...
3. Títo tiež prídu na Slovensko, ak potrebujú opraviť zuby alebo inú zložitejšiu zdravotnú starostlivosť.
4. Ako som v predchádzajúcich príspevkoch spomenul, určité lokality (Vysoké a Nízke Tatry, aquaparky, jaskyne, hrady a zámky...atď) sú v dovolenkovom období VŽDY preplnené...lenže mudrlanti o tom nevedia, nakoľko krásy Slovenska NEPOZNAJÚ.
5. Tiež som spomenul, že ja k moru nemôžem, nakoľko ho mám zo zdravotných dôvodov ZAKÁZANÉ.
Kto vie, ako budú mudrlanti na tom so zdravím v budúcnosti...potom budú inú pesničku spievať.

---------------------------------------------------
alaya1
misoft
alaya1
Tal ja tam dole byvam. Tu chodim na navstevu
Aha! Tak v tom prípade si budem myslieť svoje.....
Nech sa paci...kazdy byva kde mu je dobre
buchač
AMEN !

Veľa som počul, veľa som videl...hada čúrať proti vetru, leva kŕmiť sa špenátom, koňa lietať... ale toto je sila, na to by neprišiel snáď ani Matovič...dokonca ani Bláha by také niečo nevymyslel.
Návštevu a či bývanie neriešim...aj keby ma zaujímalo, že ako vlastne vykonávaš svoje zamestnanie.

" kazdy byva kde mu je dobre "

Ale toto nemá chybu a preto som aj dal reakciu, na ktorú neprišla odozva. Žeby preto, lebo mudrlant si uvedomil, čo za blbosť je to ?
Ozaj každý býva tam, kde mu je dobre ? To fakt naozaj ?
Vysvetli to mileniálom, čo bývajú so svojimi partnermi a deckami spolu so starými rodičmi v 3izbovom byte...vysvetli to cigánom, čo bývajú v chatrčiach...vysvetli to tým, čo žijú z ruky do úst a sú radi, že žijú tak, ako im situácia povolí.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lui... .... konšpirplátok....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na sk...dvaja na jiske s covidom...0 na ventilatore...tiez konšpiracia?!
Skoda,ze ine pocty pacientov nemaju tato medialnu masaž...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať