Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
Predseda parlamentu k Ficovej kritike nahral v stredu video na Facebooku. „Robert Fico prišiel do politiky s holým zadkom, nemal nič. A potom, po pár rokoch vládnutia, na ruke hodinky v cene štvorizbového bytu. A pozor, nie jedny,“ povedal.

„Tento človek, čo prišiel s holým zadkom do politiky, ma bude napádať, že mám Fun rádio a nejakú zmluvu s Tiposom. Ja som Fun rádio nezískal v politike ani nesprivatizoval, ale kúpil som ho poctivo a čestne pred dvadsiatimi rokmi od Francúzov. (…) Nezískal som kontrakt s Tiposom preto, že som predsedom parlamentu. Získalo ho Fun rádio s tímom pracovitých ľudí, ktorí dokázali mať obrovský podiel na trhu.“

))
ja by som tiež rád kúpil napríklad fun rádio ale som nemal peniaze
Mal si 20 r poctivo vekslovat a hrať sa na prasiakoch s budúcimi mafianmi..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
to ti má po lopate povedať, že aj na chodbách, aj na schodoch, aj v telocvični ??
Teraz Mikas v priamom prenose :
- nepovinne budú v materských školách a na prvom stupni základných škôl.
- druhý stupeň a stredné školy povinne

...ani z voza, ani na voz.
...jedno rozhodnutie za 18 a druhé za 20-2...

Do začiatku šk.roka sú ešte cca dva týždne...čo sa ešte dovtedy zmení ?
Lebo negatívnejších skutočností bude len a len pribúdať.
Naposledy upravil buchač : 13.08.20 at 19:44
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Zmení sa podľa vývoja
To je nomalne

A normálne je aj, že deti v škôlkach nebudú mať..to si nevie asi nik predstavit
Spravme aspoň čo sa dá
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
Zmení sa podľa vývoja
To je nomalne

A normálne je aj, že deti v škôlkach nebudú mať..to si nevie asi nik predstavit
Spravme aspoň čo sa dá
Ja ti neviem, bjuty, ale už dosť dlho mám pri tvojich príspevkoch akýsi zvláštny pocit a neviem sa ho zbaviť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď ste tu otvorili debatu okolo detí, dovolíte sa im hrať s kamarátmi alebo aj s cudzími deťmi? Okolo nás je iba jedna rodina s deťmi, chodia do záhrady zo sídliska. To nie je výpovedné. Aj tak sú spolu iba v rámci rodiny.
Kde sú naši v obci, dieťa na ulici nestretli pár mesiacov, nedávno prvé na ihrisku, matka päťjazyčná, tak sa deti k sebe vrhli, dnes bolo vonku s babkou, učiteľkou, tak sa spolu zabavili.
Také malé deti predsa nebudú celý deň pri obrazovkách. Takýmto deťom je smutno, ja som hneď hovorila mng, že na tejto generácii predškolských to musí zanechať nejakú stopu, už sa o tom hovorí verejne. Situácia na poľutovanie aj pre tento dôvod.
Pritom sú v škôlke aspoň u nich v septembri deti normálne očakávané. Aj na krúžkoch, zatiaľ akože sa vchádza do normálneho života.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
romana147
bjuty smis

Zmení sa podľa vývoja To je nomalne
buchač
bjuty smis

to ti má po lopate povedať ...matovič jasne vraví, že rúška preto, lebo neverí rodičom, že priznajú pobyt...
Hlavne, že Múdrosráč ...
Lopatou po hlave by si zaslúžil...
Múdrosráč z Košíc máva riešenia ako Jano Kelňa
Fúzatý Bláznovič z Nitry len máva jazykom.......prípadne si robí nové nicky.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
Predseda parlamentu k Ficovej kritike nahral v stredu video na Facebooku. „Robert Fico prišiel do politiky s holým zadkom, nemal nič. A potom, po pár rokoch vládnutia, na ruke hodinky v cene štvorizbového bytu. A pozor, nie jedny,“ povedal.

„Tento človek, čo prišiel s holým zadkom do politiky, ma bude napádať, že mám Fun rádio a nejakú zmluvu s Tiposom. Ja som Fun rádio nezískal v politike ani nesprivatizoval, ale kúpil som ho poctivo a čestne pred dvadsiatimi rokmi od Francúzov. (…) Nezískal som kontrakt s Tiposom preto, že som predsedom parlamentu. Získalo ho Fun rádio s tímom pracovitých ľudí, ktorí dokázali mať obrovský podiel na trhu.“

))
Nech neodkláňajú témy od seba, či mal holý alebo nie, ale jeho knižky za neho nikto nepísal.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
bjuty smis
Predseda parlamentu k Ficovej kritike nahral v stredu video na Facebooku. „Robert Fico prišiel do politiky s holým zadkom, nemal nič. A potom, po pár rokoch vládnutia, na ruke hodinky v cene štvorizbového bytu. A pozor, nie jedny,“ povedal.

„Tento človek, čo prišiel s holým zadkom do politiky, ma bude napádať, že mám Fun rádio a nejakú zmluvu s Tiposom. Ja som Fun rádio nezískal v politike ani nesprivatizoval, ale kúpil som ho poctivo a čestne pred dvadsiatimi rokmi od Francúzov. (…) Nezískal som kontrakt s Tiposom preto, že som predsedom parlamentu. Získalo ho Fun rádio s tímom pracovitých ľudí, ktorí dokázali mať obrovský podiel na trhu.“

))
ja by som tiež rád kúpil napríklad fun rádio ale som nemal peniaze
Nerobil si žaluďovi štartéra, nepašoval si striebro a tvrdé drogy, nevytuneloval si Veľkú Raču a desiatky ďalších firiem, preto si nemal peniaze...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
to ti má po lopate povedať, že aj na chodbách, aj na schodoch, aj v telocvični ??

matovič jasne vraví, že rúška preto, lebo neverí rodičom, že priznajú pobyt...že nejaká čestné vyhlásenie nič negarantuje...
A prečo by mali niekomu niečo priznávať?
Je legálne ísť za hranice?
Sú hranice otvorené?
Tak budem chodiť každý týždeň ako doteraz a nikomu to nemienim vešať na nos.
Ináč zaujímavé, že vo všetkých tých formulároch je písané, že "Boli ste za posledných 14 dní v zahraničí?" Teda spadajú tam aj zelené krajiny, aj ČR, aj PL?
Podľa všetkého spadajú, preto všade uvádzam, že NIE, nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.
Aby ma ešte niekto kto ma v riti dieru za to buzeroval, dokonca aj moje deti? Dcérku pravidelne vozím so sebou a naďalej aj budem.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
bjuty smis
Predseda parlamentu k Ficovej kritike nahral v stredu video na Facebooku. „Robert Fico prišiel do politiky s holým zadkom, nemal nič. A potom, po pár rokoch vládnutia, na ruke hodinky v cene štvorizbového bytu. A pozor, nie jedny,“ povedal.

„Tento človek, čo prišiel s holým zadkom do politiky, ma bude napádať, že mám Fun rádio a nejakú zmluvu s Tiposom. Ja som Fun rádio nezískal v politike ani nesprivatizoval, ale kúpil som ho poctivo a čestne pred dvadsiatimi rokmi od Francúzov. (…) Nezískal som kontrakt s Tiposom preto, že som predsedom parlamentu. Získalo ho Fun rádio s tímom pracovitých ľudí, ktorí dokázali mať obrovský podiel na trhu.“

))
Nech neodkláňajú témy od seba, či mal holý alebo nie, ale jeho knižky za neho nikto nepísal.
To vieš, matovič išiel do politiky ako eurový milionár a vyjde z nej ako eurový miliardár :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))) teda ak to unesie a neskončí dovtedy v kazajke priviazaný o posteľ a s tvrdými farmakami na nočnom stolíku.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vadi mu zahranicie....ale zahranicie doma na kupalisku a inde kde hromada ludi mu nevadi...
Ked pocujem necestujte a dovolenkujte na slovensku....uz chytam alergiu....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Rozčúlilo ma obecný policajt napísal nesprávne stanovisko s cieľom poškodiť oznamovateľa čo s tým?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Vadi mu zahranicie....ale zahranicie doma na kupalisku a inde kde hromada ludi mu nevadi...
Ked pocujem necestujte a dovolenkujte na slovensku....uz chytam alergiu....
Stále si myslím, že percentuálne najvyššia šanca je nakaziť sa v hypermarkete. Predsa len sa tie košíky a vozíky chytajú do rúk, potom telefón, obhrýzanie nechtov u niektorých ani nespomínam, špáranie v nose...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
... nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.
Hmmm....neznalosť zákona neospravedlňuje.


Podľa § 39 ods . 3 správneho poriadku je účastník konania povinný v čestnom vyhlásení uviesť pravdivé údaje. Nepravdivé čestné vyhlásenie zakladá skutkovú podstatu priestupku podľa § 21 ods. 1 písm. f) zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov. Podľa okolností prípadu by mohlo dôjsť aj naplneniu skutkovej podstaty niektorého trestného činu (napr. podvodu podľa § 221 Trestného zákona.
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
... nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.
Hmmm....neznalosť zákona neospravedlňuje.


Podľa § 39 ods . 3 správneho poriadku je účastník konania povinný v čestnom vyhlásení uviesť pravdivé údaje. Nepravdivé čestné vyhlásenie zakladá skutkovú podstatu priestupku podľa § 21 ods. 1 písm. f) zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov. Podľa okolností prípadu by mohlo dôjsť aj naplneniu skutkovej podstaty niektorého trestného činu (napr. podvodu podľa § 221 Trestného zákona.
O čestnom prehlásení som nikde nepísal. Zatiaľ som vypisoval iba DOTAZNÍKY, napr. u zubára...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač
Nandrolon
... nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.
Hmmm....neznalosť zákona neospravedlňuje.
O čestnom prehlásení som nikde nepísal. Zatiaľ som vypisoval iba DOTAZNÍKY, napr. u zubára...
ALE ja píšem...lebo debata je vedená v duchu čestných prehlásení ohľadom nástupu detí do škôl.

P.S.:
...na trt zubár (lekár), u ktorého je potrebné vypisovať dotazník.
Maximálne odpovedať na otázky a nie dotazníky vypisovať...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tak potom napíšem, že bola v zahraničí a že tam pravidelne týždenne chodí. Uvidím, aké to bude mať následky...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
to ti má po lopate povedať, že aj na chodbách, aj na schodoch, aj v telocvični ??

matovič jasne vraví, že rúška preto, lebo neverí rodičom, že priznajú pobyt...že nejaká čestné vyhlásenie nič negarantuje...
A prečo by mali niekomu niečo priznávať?
Je legálne ísť za hranice?
Sú hranice otvorené?
Tak budem chodiť každý týždeň ako doteraz a nikomu to nemienim vešať na nos.
Ináč zaujímavé, že vo všetkých tých formulároch je písané, že "Boli ste za posledných 14 dní v zahraničí?" Teda spadajú tam aj zelené krajiny, aj ČR, aj PL?
Podľa všetkého spadajú, preto všade uvádzam, že NIE, nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.
Aby ma ešte niekto kto ma v riti dieru za to buzeroval, dokonca aj moje deti? Dcérku pravidelne vozím so sebou a naďalej aj budem.
aby - ked náhodou vypukne corona v triede - škole - vedeli čo najskôr zistiť kto je zdroj nákazy a zabránili šíreniu

tvoj prístup radšej nebudem ani komentovať

radšej povedz, odkiaľ máš tie debiliny, že kollár vytuneloval desiatky fy. môžeš konkrétne ?
a prečo klameš, že vytuneloval veľkú raču , čo si pamätám, on ju kúpil tesne pred krachom od domorodcov, stabilizoval a predal...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vo všetkých pohraničných oblastiach sa pendluje. A tie štáty sú bezpečné v zmysle nákazy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať