Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bettylou
tak jej to skús vysvetliť
A čo som ja slizský had Truban?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Misoft, nepochopil som ten Dvůr Králové. To je podľa mňa najlepšia ZOO v ČR/SR, je tam možnosť aj safari vlastným autom, aj okruh pre peších. Dali sme oba.
Potom ešte parádna je Ostrava /na bud. týždeň ak počasie dovolí valíme zase/. Zlín, krása. Slovenské bieda, hanba, biznis.
Dvůr Králové som uviedol ako príklad, ako by to malo byť. Pozri si niektoré ZOO na Slovensku. I keď majú "výbehy" - koľko árové sú? Dvůr Králové bol, je a bude stále ponímaný ako Safari Park - a alaya1 tiež spomínala tie parky - Safari parky v Afrike a inde. V nich je práve človek chránený v klietke (aute) a zvieratá majú voľnosť - síce nie kilometre štvorcové, ale aspoň hektáre štvorcové.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Buchac, Lujza - toto je prava tvar Progresivneho Slovenska.
Caputova prva cesta do CR za "spiacim zidom" z TOP09, to co je toto???
Nandy... nechápeš. Ona ešte NIE JE prezidentka (je síce zvolená, má zo zákona ochranku), prezidentkou sa stáva v okamihu inaugurácie a zložením sľubu.
Do tej doby je len obyčajný občan, ktorý má navyše ochranu.
Alebo si snáď myslíš, že okamihom víťazstva vo voľbách má sedieť doma na riti? Má okamžitý zákaz niekam chodiť? Niekoho navštíviť? Ísť za hranice? Dovolenkovať?

Ajajaj....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Buchac, Lujza - toto je prava tvar Progresivneho Slovenska.
Caputova prva cesta do CR za "spiacim zidom" z TOP09, to co je toto???
Aka prva cesta ? Este je ander prezident...
Ja nepíšem prvá cesta prezidentky. Ale je zvláštne, že ide práve za Schwarzenbergom, možno tebe nie, ale nám ostatným áno.
TOP09 je totiž obdoba nášho PS, chválabohu na českej politickej scéne sú permanentne v prdeli :-))
ako správne píšeš, nie je prezidentka

táto cesta je za swarzenbergerom, ktorý ju podporil ťa prekvapuje ??
je to krásna facka senilnému proruskému a čínskému ožranovi, za ktoré sa česi hanbia po celom svete.... ktorý ako prezident susedného štátu verejne podporil birmovaného komunistu...čím zasahoval do naších volieb.....
Napríklad v moravskoslezskom kraji má Zeman obrovskú podporu /ako na Kysuciach LSNS/ tam pekne TOP09 dostáva pravidelne v každých voľbách na hubu a nie iba tam.
Zeman je predsa prezident, či nie? To znamená, že má zhruba rovnakú podporu ako Čaputová u nás, nakoľko tiež vyhral vtedy voľby. Ale ona sa vybrala radšej za starým koktákom...
Dúfam, že jej to Zeman vráti takým spôsobom a v takej chvíli, že jej PS bude musieť najať psychologičku :-)))))))))))))))

možno sa jej páči a sce sa mu rovnať, hádam aj šľachtický titul získa, keď už je prezidentka
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
Nandrolon
Buchac, Lujza - toto je prava tvar Progresivneho Slovenska.
Caputova prva cesta do CR za "spiacim zidom" z TOP09, to co je toto???
Nandy... nechápeš. Ona ešte NIE JE prezidentka (je síce zvolená, má zo zákona ochranku), prezidentkou sa stáva v okamihu inaugurácie a zložením sľubu.
Do tej doby je len obyčajný občan, ktorý má navyše ochranu.
Alebo si snáď myslíš, že okamihom víťazstva vo voľbách má sedieť doma na riti? Má okamžitý zákaz niekam chodiť? Niekoho navštíviť? Ísť za hranice? Dovolenkovať?

Ajajaj....
Neviem, čo tu toľko konšpirujete, bola na koncerte Boba Dylana ako súkromná osoba, a koho potom navštívila je iba jej vec. Svoje antipatie si nechajte.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Nandrolon
Misoft, nepochopil som ten Dvůr Králové. To je podľa mňa najlepšia ZOO v ČR/SR, je tam možnosť aj safari vlastným autom, aj okruh pre peších. Dali sme oba.
Potom ešte parádna je Ostrava /na bud. týždeň ak počasie dovolí valíme zase/. Zlín, krása. Slovenské bieda, hanba, biznis.
Dvůr Králové som uviedol ako príklad, ako by to malo byť. Pozri si niektoré ZOO na Slovensku. I keď majú "výbehy" - koľko árové sú? Dvůr Králové bol, je a bude stále ponímaný ako Safari Park - a alaya1 tiež spomínala tie parky - Safari parky v Afrike a inde. V nich je práve človek chránený v klietke (aute) a zvieratá majú voľnosť - síce nie kilometre štvorcové, ale aspoň hektáre štvorcové.
Aj tam sú lákané, prevádzkovateľmi parku, aby sa pri trasách s turistami ukazovali. to sa volá jemná drezúra
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No veď to Nandymu vysvetľujem - Čaputka je zatiaľ len občan s určitými výhodami.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandrolon
Buchac, Lujza - toto je prava tvar Progresivneho Slovenska.
Caputova prva cesta do CR za "spiacim zidom" z TOP09, to co je toto???
Nandy... nechápeš. Ona ešte NIE JE prezidentka (je síce zvolená, má zo zákona ochranku), prezidentkou sa stáva v okamihu inaugurácie a zložením sľubu.
Do tej doby je len obyčajný občan, ktorý má navyše ochranu.
Alebo si snáď myslíš, že okamihom víťazstva vo voľbách má sedieť doma na riti? Má okamžitý zákaz niekam chodiť? Niekoho navštíviť? Ísť za hranice? Dovolenkovať?

Ajajaj....
To, čo si napísal v ničom nekoliduje s mojim príspevkom vyššie. Škoda, že sa nestretávali častejšie, hlavne pred voľbami.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tweety
misoft
Nandrolon
Buchac, Lujza - toto je prava tvar Progresivneho Slovenska.
Caputova prva cesta do CR za "spiacim zidom" z TOP09, to co je toto???
Nandy... nechápeš. Ona ešte NIE JE prezidentka (je síce zvolená, má zo zákona ochranku), prezidentkou sa stáva v okamihu inaugurácie a zložením sľubu.
Do tej doby je len obyčajný občan, ktorý má navyše ochranu.
Alebo si snáď myslíš, že okamihom víťazstva vo voľbách má sedieť doma na riti? Má okamžitý zákaz niekam chodiť? Niekoho navštíviť? Ísť za hranice? Dovolenkovať?

Ajajaj....
Neviem, čo tu toľko konšpirujete, bola na koncerte Boba Dylana ako súkromná osoba, a koho potom navštívila je iba jej vec. Svoje antipatie si nechajte.
Noo, to nie je celkom tak, lebo ako prezident stále reprezentuješ štát, to nie je osemhodinová šichta dakde v cukrárni a potom padla
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jak fasa stíhame dva témy naraz, keď sa zídeme
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bettylou
Tweety
misoft
Nandrolon
Buchac, Lujza - toto je prava tvar Progresivneho Slovenska.
Caputova prva cesta do CR za "spiacim zidom" z TOP09, to co je toto???
Nandy... nechápeš. Ona ešte NIE JE prezidentka (je síce zvolená, má zo zákona ochranku), prezidentkou sa stáva v okamihu inaugurácie a zložením sľubu.
Do tej doby je len obyčajný občan, ktorý má navyše ochranu.
Alebo si snáď myslíš, že okamihom víťazstva vo voľbách má sedieť doma na riti? Má okamžitý zákaz niekam chodiť? Niekoho navštíviť? Ísť za hranice? Dovolenkovať?

Ajajaj....
Neviem, čo tu toľko konšpirujete, bola na koncerte Boba Dylana ako súkromná osoba, a koho potom navštívila je iba jej vec. Svoje antipatie si nechajte.
Noo, to nie je celkom tak, lebo ako prezident stále reprezentuješ štát, to nie je osemhodinová šichta dakde v cukrárni a potom padla
Ešte oficiálne prezidentkou nie je.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nejdem sa vadiť.Možno má "rozlúčku so slobodou", keby náhodou. Tak potom o čom točíme?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

De iure, ale de facto? Už ju tak vníma celý svet a ide sa z nej zjančiť.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
bettylou
misoft
Nandrolon
Misoft, nepochopil som ten Dvůr Králové. To je podľa mňa najlepšia ZOO v ČR/SR, je tam možnosť aj safari vlastným autom, aj okruh pre peších. Dali sme oba.
Potom ešte parádna je Ostrava /na bud. týždeň ak počasie dovolí valíme zase/. Zlín, krása. Slovenské bieda, hanba, biznis.
Dvůr Králové som uviedol ako príklad, ako by to malo byť. Pozri si niektoré ZOO na Slovensku. I keď majú "výbehy" - koľko árové sú? Dvůr Králové bol, je a bude stále ponímaný ako Safari Park - a alaya1 tiež spomínala tie parky - Safari parky v Afrike a inde. V nich je práve človek chránený v klietke (aute) a zvieratá majú voľnosť - síce nie kilometre štvorcové, ale aspoň hektáre štvorcové.
Aj tam sú lákané, prevádzkovateľmi parku, aby sa pri trasách s turistami ukazovali. to sa volá jemná drezúra
he?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou

Noo, to nie je celkom tak, lebo ako prezident stále reprezentuješ štát, to nie je osemhodinová šichta dakde v cukrárni a potom padla
Ešte NIE JE prezidentka!!!!!!! ) Ňou sa stáva až inauguráciou a zložením sľubu! Zatiaľ je LEN zvolená do funkcie prezidenta/tky SR na základe volieb. Až inauguráciou a sľubom sa stáva predstaviteľom štátu - a ten sľub končí až jej smrťou. Takže ak skončí svoje volebné obdobie, má určité výhody z titulu svojej bývalej funkcie, vrátane čiastočnej reprezentácie vo svete (a mnoho ex-prezidentov to tak robí).
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Twety tam doplnila to slovíčko "oficiálne" lebo bez neho to vyznieva dosť úsmevne.
Áno, oficiálne nie, ale neoficiálne už reprezentuje každým krokom SR a je pod drobnohľadom.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Trošku som sa minule nasmial keď sa pochválila, že s partnerom /idiotské a ponižujúce pomenovanie pre frajera/ chodili každý rok k nejakému splavu či kde to. Pričom rozvedená má byť iba od jesene. Darmo, podvádzať je dnes v móde.... No, žumpa nad žumpou.
Radšej už nejdem čítať, koho sme si zvolili, lebo ani obed mi nebude chutiť.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ešte nepochopila, že medzištátne vzťahy sa nadväzujú dopredu a neoficiálne,
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
.............
Radšej už nejdem čítať, koho sme si zvolili, lebo ani obed mi nebude chutiť.
Radšej čítaj.... bude menší príjem kalórií... pomôže postave.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ale no tak, snád by si nechcel , aby sa pokazili naše dobré vzťahy s čechmi

zeman podporil štetkoviča....čaputová podakovala knížemu....nič sa nestalo,1. návšteva bude určite zeman....
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať