Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rozosmialo, ako Sulík pre "vykorisťovateľov" /schválne nepíšem o všetkých podnikateľoch/ ktorí boli nútení doplácať do minimálnej mzdy túto povinnosť "prakticky" zruší /lebo minimálka sa pre všetky stupne znižuje oproti pôvodnému vzorcu.
Zoberme si taký 5. stupeň náročnosti. Dnes musí človek mať v hrubom MINIMÁLNE 1044 eur, ak nemal, zamestnávateľ mu to musel doplatiť. Po novom mu bude stačiť pre 5. stupeň 795,- eur v hrubom, teda o 249 eur menej /to bude mať vo vrecku zamestnávateľ/. A takto je to so všetkými stupňami, nakoľko namiesto násobkov bude iba +43 eur :-))))))))))))))))))))))))))))
Takže vykorisťovatelia /tí, ktorí dávajú aj vyšším profesiám minimálku/ budú ešte viac vykorisťovať.
Seriózny zamestnávateľ platy nezníži, ale už sa nebude tlačiť ani do nejakých rastov pre ďalšie roky.
No, zdá sa, že chudoba pomaly nastupuje. Pevne verím, že ľudia začnú konečne odchádzať viac do zahraničia a nenechajú si na svojom chrbte "rúbať drevo".
https://e.dennikn.sk/2014007/burliva...-dialog/?ref=e
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Krajniak sa nenechá vydierať, Krajniak nechce vyjednávať, Krajniak chce odrbať zamestnancov o príjem....
Krajniak si vie predstaviť pri rokovaniach aj iné organizácie...napríklad neziskové, rôzne občianske združenia a podobne. Konkrétne spomenul jednu - Inštitút zamestnanosti.
https://www.iz.sk/

Prešiel som si pár blogov...to je teda solídne výživný materiál.
https://www.iz.sk/sk/o-nas/blogy
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://www.poslednykriziak.sk/o-mne/
Krajniak sa narodil v roku 1973 a krstil sa v roku 2000.
Teraz sa vydáva za vzorového kresťana. Čo robil do roku 2000? Satanistické obrady? Z kresťanskej rodiny asi teda nepochádza....
Ešte hľadám jeho strednú školu, lebo mám tušáka, že zas je to nejaký vysokoškolský vzdelaný človek s pôvodne učňovským vzdelaním /nič proti nemu, ale na takýto post ozaj učňovka nestačí/.
On je "posledný križiak", ale ten v tmavom rohu pivnice, na ktorého treba použiť biolit!
:-))))))))))))))))))))))))))))
Edit: prečo sa v jeho životopise nemôžem nič dočítať o jeho kompletnom vzdelaní? Nie je to náhodou povinná súčasť štandardného CV? https://www.employment.gov.sk/files/...r-sj-final.pdf
Naposledy upravil Nandrolon : 25.08.20 at 06:54
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon netrep chujoviny.
Minister hospodárstva nemá také kompetencie ...zas si bol na infovojne,???
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon netrep chujoviny.
Minister hospodárstva nemá také kompetencie ...zas si bol na infovojne,???
Nie, na tvojom denníku N /uviedol som aj link, hoci ho nemám predplatený ako ty/.
On to ale nevykonáva ako minister hospodárstva, ale predkladá tieto PODNIKATEĽSKÉ KILEČKÁ ako predseda vládnej strany SaS...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon netrep chujoviny.
Minister hospodárstva nemá také kompetencie ...zas si bol na infovojne,???
Nie, na tvojom denníku N /uviedol som aj link, hoci ho nemám predplatený ako ty/.
On to ale nevykonáva ako minister hospodárstva, ale predkladá tieto PODNIKATEĽSKÉ KILEČKÁ ako predseda vládnej strany SaS...
Krajniak je pre teba Sulík?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon netrep chujoviny.
Minister hospodárstva nemá také kompetencie ...zas si bol na infovojne,???
Nie, na tvojom denníku N /uviedol som aj link, hoci ho nemám predplatený ako ty/.
On to ale nevykonáva ako minister hospodárstva, ale predkladá tieto PODNIKATEĽSKÉ KILEČKÁ ako predseda vládnej strany SaS...
Krajniak je pre teba Sulík?
Nie, ja píšem o 2 rôznych osobách...
Kilečká predsa predkladá Sulík a tieto bludy zas Krajniak. Ale dosť sa to vzájomne prelína asi "kto dá viac"...
Edit - hádam si nemyslíš, že toto by si Krajniak pred spaním vycucal z prsta.
Je jedno, koho si zvolia ako predkladateľa, ale toto čo "akože" navrhol Krajniak, tak toto je presne Sulíkov rukopis.
Samozrejme, nemôže všetky nepopulárne opatrenia predkladať iba 1 človek z vlády, nakoľko v budúcich voľbách by jeho strana mala pod 5%, lebo už aj teraz prešli s odretými ušami.
V ekonomických a hospodárskych opatreniach si vedľa Sulíka SÁM nikto ani neškrtne. A nie tobôž nejaký Krajniak s politickou školou a neznámou "školou" pred ňou /nikde som to zatiaľ nenašiel/.
Naposledy upravil Nandrolon : 25.08.20 at 10:54
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

U mojeho obvoďáka na nastenke....ma tam rozne vyroky-frky.....v jeho štyle humoru..
"pan doktor mame ocakavat druhu vlnu covid 19?....ja neviem... ja som lekar...nie politik"
Takze asi tak
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
ja som lekar...nie politik
Obvoďák je fajn, pokiaľ sa k tomu takto stavia. Obvoďáci liečia, no kapacity (a nie nie raz iba tie) špekulujú.

Citujem z jedného článku :
" Každý odborník, který komunikuje o této pandemii by měl strávit čas přemýšlením o tom, jak hodně záleží na datech a slovech, a také podle toho jednat..."

P.S.:
Napríklad Bukovský rozhodne nie je odborník na pandémie...on tak môže jedálne lístky zostavovať (a ani to, čo by dal, nie je normálne)....a seno nech si žerie sám.
0 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jój strasne si ty alergićni na bukiho...jeden s tych co gundžuje okolo covidu....asi nie je priposraty...ze ho za iny nazor vyhodia a daju si tam "našho človeka"....
V rasiu hlasili ....o 200% vzrastol zaujem onkopacošov o navstevu psychologa....v tychto hystericko-historickych covid casoch oni fakt potrebuju mat " rozhadzanu hlavu"...
....a kolko ludi je na lexiku a inych "srandach"?!....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Jój strasne si ty alergićni na bukiho...jeden s tych co gundžuje okolo covidu....asi nie je priposraty...
Lui...ja si z Bukiho robím srandu...alergiu mám na TTC a na určitých jednotlivcov.
Na Porade som alergický tiež na pár oných...
Napríklad taká Mila12345678900000 niekde písala, že moje príspevky nečíta...ale hodnotiť ich hodnotí....holt, dáma, ktorá si myslí, že keď jej obe dcéry sú čerstvé doktorečky bez atestácií, tak je niečo viac ???

Nie z pasie tu nedávam určité linky...to je jak hádzať perly sviniam...
...a sliepok je tu teda veru dostatok.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
durman
Ach jaj.Niečo prečíta.Nepochopí,že je to vymyslená blbosť.Ale sem napíše ako fakt.
Hlavne, že ty si si urobil ďalší nový nick...a následne píšeš bludy, ako zdurmanovaný.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Durmanix, takže to vôbec nie je pravda, že sa rušia/chcú rušiť násobky u stupňov náročnosti?
:-))
Ty si riadne vymletý.
Edit: http://www.employment.gov.sk/sk/info...u-623-eur.html
Naposledy upravil Nandrolon : 26.08.20 at 06:04 Dôvod: Oprava linku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Z netu..
FB_IMG_1598363444396.jpg  
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
Veterinári vedia o coronavíruse 20 rokov.
*
Všetci vedia o koronaviruse 20 rokov.Aj o africkom more či vtáčej chrípke.Alebo prečo myslíš že sú tie manévre a zabíjanie v skafandroch vždy ked to niekde zistia.Kvôli sliepkam či diviakom?Nie.Kvôli tomu že sa boja mutácie víru na človeka.Tak ako sa to teraz stalo s jedným z XY typov koronavírov.Začnite už konečne žiť svoje životy a prestante sa stále báť,čo sa má stať sa aj tak stane.Zákaz klikania a čítania článkov na túto tému v novinách inak sa novinári toho biznisu s Covidom nevzdajú.
6 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
korela
Veterinári vedia o coronavíruse 20 rokov.
*
Všetci vedia o koronaviruse 20 rokov.Aj o africkom more či vtáčej chrípke.Alebo prečo myslíš že sú tie manévre a zabíjanie v skafandroch vždy ked to niekde zistia.Kvôli sliepkam či diviakom?Nie.Kvôli tomu že sa boja mutácie víru na človeka.Tak ako sa to teraz stalo s jedným z XY typov koronavírov.Začnite už konečne žiť svoje životy a prestante sa stále báť,čo sa má stať sa aj tak stane.Zákaz klikania a čítania článkov na túto tému v novinách inak sa novinári toho biznisu s Covidom nevzdajú.
Ja som to iba sucho skonštatovala, neňúrim po nových info v tomto ohľade, informáciu som si vypočula v rámci jednej prednášky, nemohla som dopredu vedieť, o čom všetkom bude reč.

Prečo som práve ja teraz vyfasovala pucung?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A nakoniec, niekedy je aj dobré sa hrabať za novými informáciami po vlastnej línii, čo sa zdravia týka, pretože lekári tiež všetko nevedia, žiaľ, aj keby mali. Tak to bolo aj v našom prípade, dg jasná roky, iba mne to ako matke nenapadlo. Pod nosom som mala známej syna s tou istou dg, ale keďže sa v rodine ani široko-ďaleko nevyskytovala okrem neho, nenapadlo mi to. Ale lekárka to v škole preberala. Ako ju mohla vylúčiť z diagnostikovania?
Keby sa to ťahalo rok až dva, nepoviem. Ale trúba na to neprišla za 16 rokov!!!, a to už bol organizmus dobre zničený.

Nič ju neospravedlňuje, že to nevedela. Však má aj také recenzie na nete od pacientov.
Dnes je to už, žiaľ, častá dg, tak je v povedomí verejnosti. Ale vtedy to bolo iné. Kus zdravia a prežívania normálneho života odišlo.

O pár rokov už bolo v nočných reláciách v rozhlase pomerne dosť osvety cez gastroenterológov, sami vyzývali praktických lekárov, aby deti a ľudí neposielali s bolesťami brucha a inými prejavmi najprv k psychológom, ale k nim!
Nikdy nezabudnem na pacienta vo vysielaní, ktorý si na túto dg prišiel sám v piešťanskej nemocnici, kde ho už nechávali zomierať, a začal sa držať pri živote na sójovom nápoji, a sám prišiel na to, že sa mu začal zlepšovať zdrav. stav.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To nebol pucung,len už prestante všetci prosím objavovať ríšu vírusov,lebo Vám to na pohode a kľude nikomu nepridá.Koronaviry rôzne kmene boli aj budú a v podstate na každý vírus sa nakoniec dá zomrieť,tak to prestante konečne riešiť,pretože panické a úzkostné poruchy letia do nebies.To tvrdia v podstate takmer všetci lekári naprieč krajinou.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať