Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
buchač
bjuty smis
samozrejme
Aké ?
Tie od Lipshita...?
Asi od Tótha, ktorý je nejaký superčlovek a od Remiášovej vraždy svedčil permanentne pri viacerých takýchto, nazvime to "závažných prípadoch"...
Bjuty - nepriame dôkazy sa dajú vyrobiť, priame nie.
V tomto ma Kurilovská, ktorú som doteraz mal za autoritu veľmi sklamala, ale nevadí. Asi cez tú svoju naivitu nemôže byť úplne objektívna.
Spochybňujem Threemu, nakoľko mobil odovzdal Tóth a "orgány" ho mali určitú dobu, za ktorú tam mohli konverzáciu kľudne predpripravenú niekoľko mesiacov aj nahrať /prípadne doplniť existujúcu/.
Lipšica tu ani nespomínaj, ten je rovnako s Tóthom záhadne pri každej takejto poprave, ako samozvadý advokát.
Podľa mňa on osobne z tohto spisu vynášal.
Bjuty - neviem aké nové časti máš na mysli, lebo ona bola zverejnená už celá, mám ju na disku, je to xlsx súbor s 80184 riadkami o veľkosti 4.66 MB.
toth je už od močárových časov sis-káár a treba ho brať veľmi opatrne
každú jeho info x - krát preveriť a to sa v tomto prípade deje
nepriame dôkazy sa dajú vyrobiť, priame nie ....čo to zas vymýšlaš...si pletieš nepriamy a falošný dôkaz
kurilovská ťa nemala ako sklamať, one je rektorka a iba povedal zákonnú prax...zdotazňujem zákonnú
tá úprava threemy už nestojí ani za koment..všal na súde o tom hodiny vypovedal súdny znalec a všetko zmietol


napr. tu :
https://dennikn.sk/1875911/nasla-sa-...-proti-sudcom/


to máte tak...ked je vám vela dať 3 € mesačne a veríte radšej tým vaším
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

BXLmiami
bjuty smis
ja iy myslím, že sa mali použiť nepriame dôkazy

ale nespochybňujem sudcov.........
*
Napriek tomu že stále funguje vynášač faktov a týmto spôsobom prakticky sabotuje celé vyšetrovanie-nech mi nikto nevykladá že sa nevie kto to je-sa sudcovia rozhodli vystaviť seba aj svoje rodiny neuveriteľnému tlaku a šikanovaniu zo strany celej spoločnosti a médií.Myslíš že keby si to nevedeli ustáť,spravili by to?Teraz sa ukáže či žijeme dobu Horákovej.
ja to vidím naopak....
bez tých únikov by sa nevyšetrila ani desatina.......
viac krát sa stalo, že polícia mala info vyše roka a vôbec nekonala....až po úniku
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
BXLmiami
... stále funguje vynášač faktov a týmto spôsobom prakticky sabotuje celé vyšetrovanie-nech mi nikto nevykladá že...
Ten dilino je neskutočný...žiari vo svetlách reflektorov jak psie gule...
Lenže dokafral počas svojho pôsobenia v politike teda dosť.

Si teraz predstavme, že čo by sa dialo, ak by si henten hajzel sadol na stoličku generálneho prokurátora.
Múdrosráč veľmi dobre vie, že prečo ho tam chcel dosadiť...doslova silou mocou, aj za cenu cieľavedomej zmeny zákona, ktorá v tomto prípade nevyšla.
zas si pletieš osobnú nevraživosť s faktami
čo dokafral tak, že by ho to diskvalifikovalo ?
len nepovedz, že radšej nechám tak...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
čo dokafral tak, že by ho to diskvalifikovalo ?
Napríklad zbraňový zákon...ešte šťastie, že všetky jeho návrhy (chorej hlavy) neprešli legislatívou.
Len mi tu nezačni oponovať Harmanom z Devínskej...lebo na základe jednej udalosti postihovať tisíce ostatných je poriadne od veci.
Niečo podobné robí Múdrosráč....na základe pár nezodpovedných dovolenkárov je schopný priškrtiť ventil ostatným.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, zas máš pocit, že si nás tu svojimi "znôškami hlúpostí" rozniesol na kopytách. Nechám ťa v tej radosti.
:-)))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
čo dokafral tak, že by ho to diskvalifikovalo ?
Napríklad zbraňový zákon...ešte šťastie, že všetky jeho návrhy (chorej hlavy) neprešli legislatívou.
Len mi tu nezačni oponovať Harmanom z Devínskej...lebo na základe jednej udalosti postihovať tisíce ostatných je poriadne od veci.
Niečo podobné robí Múdrosráč....na základe pár nezodpovedných dovolenkárov je schopný priškrtiť ventil ostatným.
zo žiadnym človekom na svete nebudeš vždy súhlasiť na 100 %
nie to ešte s politikom
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Bjuty, zas máš pocit, že si nás tu svojimi "znôškami hlúpostí" rozniesol na kopytách. Nechám ťa v tej radosti.
:-)))))))
pekný argument
najprv pravopis
potom zosmiešňovania, nakoniec budú urážky...
ty by si mohol chodiť na dišpútne súťaže

zatiaľ nám teda povedz, ako sa falšujú nepriame dôkazy a ako sa falšuje threema...
ďakujem
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
zo žiadnym človekom na svete nebudeš vždy súhlasiť na 100 %
nie to ešte s politikom
Hehehehe...si sa z toho nejak vyvliekol...

Ale šak jasné, že nie...
Lenže je rozdiel, ak s politikom nesúhlasí pár stoviek alebo pár tisíc jedincov ...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

1. falšovanie nepriamych dôkazov je napr. vymyslenie alebo pozmenenie príbehu /čo urobil Tóth/
2. každý program sa dá nabúrať, aj threema. Dokážu to na zemeguli MINIMÁLNE tí, čo ju stvorili, ale aj iní experti. Boli viac zabezpečené systémy, ktoré boli prelomené. Každý vývojársky tím si nechá v kóde "zadné dvierka".
PS: napr. taký "generátor náhodných čísiel" ešte dodnes neexistuje. Prečo? Lebo všetok softvér a aplikácie vykonávajú iba to, načo boli naprogramované. Viem si predstaviť generátor spojený so živým organizmom alebo iným mechanickým zariadením, ale čisto matematicky generátor neexistuje. Aj keď tam bude XYZ možností, stále to bude iba postupnosť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
buchač
bjuty smis
čo dokafral tak, že by ho to diskvalifikovalo ?
Napríklad zbraňový zákon...ešte šťastie, že všetky jeho návrhy (chorej hlavy) neprešli legislatívou.
Len mi tu nezačni oponovať Harmanom z Devínskej...lebo na základe jednej udalosti postihovať tisíce ostatných je poriadne od veci.
Niečo podobné robí Múdrosráč....na základe pár nezodpovedných dovolenkárov je schopný priškrtiť ventil ostatným.
zo žiadnym človekom na svete nebudeš vždy súhlasiť na 100 %
nie to ešte s politikom
Ale že to vravíš práve ty, ktorý ostatným nadáva do kotlebovcov a smerákov :-)))))))))))))))
Ako keby aj medzi nimi nebol žiaden normálny.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
zo žiadnym človekom na svete nebudeš vždy súhlasiť na 100 %
nie to ešte s politikom
Hehehehe...si sa z toho nejak vyvliekol...

Ale šak jasné, že nie...
Lenže je rozdiel, ak s politikom nesúhlasí pár stoviek alebo pár tisíc jedincov ...
ja som sa vyvliekol )
však si dal úplne nepodstatný zákon, o ktorom 99 % ľudí ani netuší a nezaznamenal som žiadne protesty - nesúhlas naň. Nikoho to nezaujíma, ani nijako neobmedzuje..

Len som tebe dal slušnú možnosť sa vyvliesť )))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
1. falšovanie nepriamych dôkazov je napr. vymyslenie alebo pozmenenie príbehu /čo urobil Tóth/
2. každý program sa dá nabúrať, aj threema. Dokážu to na zemeguli MINIMÁLNE tí, čo ju stvorili, ale aj iní experti. Boli viac zabezpečené systémy, ktoré boli prelomené. Každý vývojársky tím si nechá v kóde "zadné dvierka".
PS: napr. taký "generátor náhodných čísiel" ešte dodnes neexistuje. Prečo? Lebo všetok softvér a aplikácie vykonávajú iba to, načo boli naprogramované. Viem si predstaviť generátor spojený so živým organizmom alebo iným mechanickým zariadením, ale čisto matematicky generátor neexistuje. Aj keď tam bude XYZ možností, stále to bude iba postupnosť.
hej...vložil ten príbeh do viacerých mobilov...aj s fotkami ...a presne v ten čas
a presne na to nadväzujú ďalšie udalosti....hlavne keď každá správa má v tom programe svoje špeciálne číslo, podľa ktorého to musí sedieť
nájdi si k tomu to vyjadrenie súdneho znalca

alebo ver ďalej svojím médiam, mne je to jedno
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

https://zive.aktuality.sk/clanok/147...vetluje-preco/
neviem, či to nie je platené, tak to podstatné...čo na infovojne asi nepísali


Privátny kľúč, ktorý je previazaný s unikátnym ID používateľa a používa sa na dešifrovanie prijatých správ, bol na telefónoch 1K a 2K totožný. V praxi to znamená, že na nich aplikáciu využíval ten istý používateľ.
Každá prenesená správa má unikátny identifikátor (zvaný nonce) – reťazec zložený z desiatok znakov. Existuje len minimálna matematická šanca, aby aplikácia vygenerovala dvom správam ten istý „poznávací kód“. Slúži na to, aby sa aplikácia uistila, že konkrétna správa bola odoslaná len raz a nie opakovane.
Identifikátor správy nesúvisí s jej obsahom. Ak používateľ dvakrát odošle tú istú správu, každá bude mať vlastný nonce.
Identifikátor správy ostáva v databázovom súbore aplikácie aj po jej vymazaní. Predstavuje tak dôležitú stopu, ktorá má zároveň svoj „pár“ na telefóne používateľa na druhej strane komunikácie.
Vyšetrovatelia porovnali kompletnú komunikáciu medzi telefónmi Kočnera (2K) a Zsuzsovej (1Z). Všetky identifikátory správ boli zhodné. To isté platí o komunikácii medzi Kočnerom a Petrom Tóthom.
Naposledy upravil bjuty smis : 04.09.20 at 11:05
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

čo dokafral tak, že by ho to diskvalifikovalo ?
len nepovedz, že radšej nechám tak...[/QUOTE]
*
Je v podmienke a nemá čistý výpis z trestného registra.U mňa je to silná diskvalifikácia.
Generálny prokurátor SK v podmienke?Neprijateľné.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

ja to vidím naopak....
bez tých únikov by sa nevyšetrila ani desatina.......
viac krát sa stalo, že polícia mala info vyše roka a vôbec nekonala....až po úniku[/QUOTE]
*Nech na to dávajú pozor a nútia ich.Ale nech nerobia nadprácu a nezmagoria celú krajinu SVOJOU pravdou.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty - článok pre úplných laikov dobrý.
Ale nebodaj vieš /lebo ja nie/ akými ľuďmi a technickými prostriedkami disponuje tajná služba, armáda a ďalšie medzinárodné a nadnárodné prepojené organizácie?
Ja netvrdím, že do Threemy sa dostane na počkanie každý programátor za 5 minút a nahrá tam cez 80 000 správ.
Takéto úlohy sa pripravujú mesiace, roky. A Kočner bol určite odpočúvaná osoba v tých rokoch, takže mohlo byť možné odchytiť dátové packety a prípadne ich skladať a dekódovať.
Nikto z nás nevie, čo dokážu najmodernejšie zariadenia na svete a robotická umelá inteligencia spojená s najlepšími vývojármi sveta.
Si myslíš, že niekto v 1950 roku by si vedel predstaviť dnešný USB kľúč veľkosti XY GB a rozmerom 1x1 cm keď nebol ešte ani prvý PC?
Všetkými najnovšími technológiami najprv disponuje armáda a až oneskorene o pár rokov, kľudne aj viac ako 10 to ide do civilného sektora pre verejnosť.
Treba sa riadiť svojim sedliackym rozumom. Ak mi človek s 10-timi titulmi bude tvrdiť, že môžem vyskočiť z 12-teho poschodia a nič sa mi nestane, tak prvé čo urobím, ho z toho 12-teho poschodia sotím dole.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

„Ak vám niekto povie, že koronavírus je výmysel, a že je to len slabá chrípka, tak mu hneď jednu pri***. Ja som mal 11 dní teploty a 8 dní z toho som strávil v nemocnici na infekčnom....

https://www.cas.sk/clanok/1021576/sp...jem-to-nikomu/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

BXLmiami
čo dokafral tak, že by ho to diskvalifikovalo ?
len nepovedz, že radšej nechám tak...
*
Je v podmienke a nemá čistý výpis z trestného registra.U mňa je to silná diskvalifikácia.
Generálny prokurátor SK v podmienke?Neprijateľné.[/QUOTE]
to hej...

ale teraz sa bavíme o tom, čo pokafral v politike.....nie, či je vhodný na gp
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mikuláš Černák tiež nič nepokafral v politike, ani Fero z krčmy v Dolnej Maríkovej.
Tak ich máme dať za GP?
Ty nám napíš, čím sa v politike "vyznamenal", teda to, čo dokázal. Podľa toho by sme mali hodnotiť a nie podľa toho, čo NEpokafral...
Máš to pomýlené naopak.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kde píšem, že máme dať lipšica za gp ??
teraz som vysvetlil bxl, že sme sa s buchačom nebavili o voľbe gp, ale o tom - čo podľa neho -dokafral jeho politickej činnosti a ty napíšeš toto....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať