Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
ja sa hlasim ... ale iba ak mysou
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
čo tu furt spomínaš toho Blahu? veď ja konkrétne ho ani nečítam, ani nesledujem na FB. Akurát ho registrujem, ak je niekde článok o jeho veľavravnom statuse.
Ale zrejme ak Blaha uverejní nejaký status, tak slniečkári musia hromadne siahať po lexaurine. A to mu kvitujem, to robí dobre!
lexaurin nie je v lekárňach dostať: správy rtvs
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) možno preto :-))) Nadmerná spotreba :-)))
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stačí pozrieť, koho pozýva Kraus.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hlásia - o 6€ (slovom ŠESŤ) sa zvýši rodičovský príspevok.
Si teda z nás ten štát prdel robí. Politici nadelia rodičom 6€, sebe 1000€.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Tweety.....
........ ten pocit, keď chceš vypadať múdro a napíšeš totálnu p*******, ktorú musíš čím skôr po udelení mínusu editovať......
- čo si vypadla zo stromu rovno na hlavu?
PS: padať z auta? práve, že z auta môžeš vypadnúť, ani z fúrika nemôžeš padať, ale iba vypadnúť.
Ale zo stromu sa nedá vypadnúť, iba padať - padnúť, takže zas si zle zeditovala, možno druhý pokus.....
Nepochopil si podstatu, vypadať je od slova padať a to má diametrálne odlišný význam. V tom texte, ako aj v iných, kde to slovo stále používaš , robíš rovnakú gramatickú chybu.
Ak tu budem písať slohovú prácu, sľubujem, že si dám pozor na správne vyjadrovanie. Ale keďže píšem rýchlopisom, píšem tak ako ma to napadne. https://corectus.webnode.sk/news/vyzerat-alebo-vypadat/

edit: napíšem reakciu a Tvoj príspevok tu už nie je. No nič, musím pridať na počte úderov za minútu
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Hlásia - o 6€ (slovom ŠESŤ) sa zvýši rodičovský príspevok.
Si teda z nás ten štát prdel robí. Politici nadelia rodičom 6€, sebe 1000€.
mne to stačí, tebe nie?
:-))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Tweety.....
........ ten pocit, keď chceš vypadať múdro a napíšeš totálnu p*******, ktorú musíš čím skôr po udelení mínusu editovať......
- čo si vypadla zo stromu rovno na hlavu?
PS: padať z auta? práve, že z auta môžeš vypadnúť, ani z fúrika nemôžeš padať, ale iba vypadnúť.
Ale zo stromu sa nedá vypadnúť, iba padať - padnúť, takže zas si zle zeditovala, možno druhý pokus.....
Nepochopil si podstatu, vypadať je od slova padať a to má diametrálne odlišný význam. V tom texte, ako aj v iných, kde to slovo stále používaš , robíš rovnakú gramatickú chybu.
Ak tu budem písať slohovú prácu, sľubujem, že si dám pozor na správne vyjadrovanie. Ale keďže píšem rýchlopisom, píšem tak ako ma to napadne. https://corectus.webnode.sk/news/vyzerat-alebo-vypadat/

edit: napíšem reakciu a Tvoj príspevok tu už nie je. No nič, musím pridať na počte úderov za minútu
Nechcela som ťa ešte viac štekliť , tak som ho ihneď vymazala. Podstatné je, že si mi dal za pravdu. Polepši sa.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V niečom áno, v niečom nie.
Určite sa nedá zo stromu vypadnúť, ale iba spadnúť. Ale z fúrika sa tiež dá iba vypadnúť, hoci ak to človek urobí viac krát /napríklad vezie niekoho z krčmy/ tak použije množné číslo, že "furt mi padal z fúrika", pardón, nie furt, ale stále.
Tiež som to tu nechcel ešte viac zamotať, tak som pre istotu ani nepísal, ale teraz je to dúfam už jasné.
Nikdy som netvrdil, že som to napísal gramaticky správne. Lenže ak niekto urputne hľadá v mojich príspevkoch iba chyby a sám ich má habadej, je to trochu čudné, možno piatok, možno sa dotyčný človek veľmi nudí...
Tu nie je materská škola a my nie sme učitelia.
edit: ešte pre šetrenie času http://slovniky.juls.savba.sk/?w=urp...tf-8&oe=utf-8#
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nandy...a ked si vo velkej dutine stroma ? ty z nej spadneš , alebo vypadneš ?

twety určite myslela toto....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Tweety.....
........ ten pocit, keď chceš vypadať múdro a napíšeš totálnu p*******, ktorú musíš čím skôr po udelení mínusu editovať......
- čo si vypadla zo stromu rovno na hlavu?
PS: padať z auta? práve, že z auta môžeš vypadnúť, ani z fúrika nemôžeš padať, ale iba vypadnúť.
Ale zo stromu sa nedá vypadnúť, iba padať - padnúť, takže zas si zle zeditovala, možno druhý pokus.....
Nepochopil si podstatu, vypadať je od slova padať a to má diametrálne odlišný význam. V tom texte, ako aj v iných, kde to slovo stále používaš , robíš rovnakú gramatickú chybu.
Ak tu budem písať slohovú prácu, sľubujem, že si dám pozor na správne vyjadrovanie. Ale keďže píšem rýchlopisom, píšem tak ako ma to napadne. https://corectus.webnode.sk/news/vyzerat-alebo-vypadat/

edit: napíšem reakciu a Tvoj príspevok tu už nie je. No nič, musím pridať na počte úderov za minútu
:-)))) Čo ťa napadlo? Zviera?
Myšlienka ti môže iba napadnúť, nie ťa napadnúť. Ani herci v seriáloch to však nehovoria správne. A vôbec málokto. Rozhlasáci sú dobrí v slovenčine, a výslovnosť s.j. okrem pár oblastí a na Orave, keď som počula vo videu to mäkké le, to ja nedám nikdy, pričom našu family ešte nikto nepasoval na B-čanov.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
Hlásia - o 6€ (slovom ŠESŤ) sa zvýši rodičovský príspevok.
Si teda z nás ten štát prdel robí. Politici nadelia rodičom 6€, sebe 1000€.
veď okrem zvýšenia RP sa zvyšuje aj daňový bonus, na ten však mamičky na RD pokial nemaju zdanitelny prijem, nárok nemajú ...
Naposledy upravil veronikasad : 15.04.19 at 09:19
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Hlásia - o 6€ (slovom ŠESŤ) sa zvýši rodičovský príspevok.
Si teda z nás ten štát prdel robí. Politici nadelia rodičom 6€, sebe 1000€.
A niektorí si dokonca spravia štvorčlennú parlamentnú politickú sro a to už je balík na jedného
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

zamestnávatelia už majú lepší prehľad o kvalite naších škôl ako celá sns...
https://www.etrend.sk/ekonomika/matu...oku-skolu.html
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

najnovší výskum ukázal, že:
53557086_2304903876239939_22488414402117632_n.jpg  
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
misoft
Hlásia - o 6€ (slovom ŠESŤ) sa zvýši rodičovský príspevok.
Si teda z nás ten štát prdel robí. Politici nadelia rodičom 6€, sebe 1000€.
mne to stačí, tebe nie?
:-))))))))))))))))))))))))))))))
Ja už nemám nárok.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
zamestnávatelia už majú lepší prehľad o kvalite naších škôl ako celá sns...
https://www.etrend.sk/ekonomika/matu...oku-skolu.html
Myslis tych zamestnavatelov, ktori v Adelacentre, pokial maserka /zamestnanec/ "visi", teda jej zamestnavatel nepriradil pracu, jej nakaze zohnat si priepustky, alebo jej na sucet tych hodin da dovolenku?
Alebo jedneho lekara, ktory ma na svojej nastenke prosbu, aby si neziadali o prispevok na rekreaciu, nakolko nema na to peniaze. A ma rocne 5 "timbildinkof", ktore ho stoja tolko, ako pre 60 zamestbancov poukazy? A este ten bradaty penis aj na nastenku zavesil kopiu ucteniek?
Ak sa zle vyspim, v pondelok to idem sfotit a ihned poslat na inspektorat prace.
Dnes sme so zenou skonstatovali, ze poctivy sukromnik SLOVAK na Slovensku neexistuje.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pokracovanie...
alebo ti zamestnavatelia, ktori do inzeratu daju mzdu v "cistom". To su asi vestci, ktori presne vedia, kto prijde na konkurz a kolko ma deti, lebo cista mzda je u kazdeho ina. Ale oni to vedia. Zamestnaju ta za minimalku /polovicny uvazok/ a zvysok kes. Manzelka sa po skole tiez stretla s podnikatelkou, ktora ju dala na polovicny uvazok a keby nieco, tak je neter a je iba za pultom, kym majitelka isla na zachod... Aspon, ze teraz im to spocitava :-))))) Ale 90-te roky robili svoje. Skoda, ze tych podnikatelov zamestnanci nepostrielali. Mozno to este prijde.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nie...to bola kritika slovenskych vš... Dobry gymnazista lepsi ako absolent socialnej prace z dubnice..co sme mu vsetci spolu zaplatili
Naposledy upravil bjuty smis : 13.04.19 at 06:03
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
pokracovanie...
alebo ti zamestnavatelia, ktori do inzeratu daju mzdu v "cistom". To su asi vestci, ktori presne vedia, kto prijde na konkurz a kolko ma deti, lebo cista mzda je u kazdeho ina. Ale oni to vedia. Zamestnaju ta za minimalku /polovicny uvazok/ a zvysok kes. Manzelka sa po skole tiez stretla s podnikatelkou, ktora ju dala na polovicny uvazok a keby nieco, tak je neter a je iba za pultom, kym majitelka isla na zachod... Aspon, ze teraz im to spocitava :-))))) Ale 90-te roky robili svoje. Skoda, ze tych podnikatelov zamestnanci nepostrielali. Mozno to este prijde.
Robila som výpočet predčasného dôchodku jednej pani, ktorej zamestnávatel vykazoval mesačnú odmenu dohodára viac ako dva roky 40€ mesačne ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať