Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Duški eek: Kde ty na takéto tvrdenia chodíš.
Naposledy upravil Tweety : 01.10.20 at 17:03
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Lenže Matovič si nemôže povedať iba tak, že "zatvorím kostoly" bez toho, aby to prerokoval so zástupcami cirkví.
V tom má Kramara pravdu. Majú sa proste dohodnúť /vedenie cirvki a vedenie štátu/ a na základe nejakej dohody musia následne biskupi nariadiť určité opatrenia.
Na farárov /ako predstaviteľov cirkvi nie ako súkromné osoby/ nemá priamy dosah Matovič. Všetko musí ísť cez samotnú cirkev.
Nariadenia platia rovnako pre všetkých.Dohadoval sa Matovič s niekym,kto zastrešuje reťazce,fitká,malé obchody,divadlá,reštaurácie.....atď.....???
Jednoducho bolo všetko určené a hotovo.Toľko metrov štvorc.na zákazníka,toľko ľudí na akcii,o 22.00zavrieť a hotovo.
Tak keď v divadle môže byť max.50 ľudí vrátane hercov,personálu a divákov,tak to má platiť
aj pre kostoly,čo jaké dohadovanie sa.Kňazi sú platení štátom,tak majú poslúchať prikazy
ako každý iný.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

5rokov staré
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Cirkev iba bráni, aby terajší ateisti nezačali ľubovoľne vraždiť svoje ešte nenarodené deti.
To akože chceme, aby to tu bolo ako v Poľsku alebo v Írsku ?
Ženy bez rozdielu...či ateistky alebo veriace pestujú potratovú turistiku. Poľské chodia aj na Slovensko (a to aj na Oravu), kde na nich bohatnú gyndošské kliniky a teda aj personál.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kopretinka
preto som to dal aj s dátumom.....nandy o tom nevedel, pýtal sa...

podla teba aký majú teraz na to názor záborská, kuffa a vašečka ?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

V texte je toto: geneticky identické s inou ľudskou bytosťou alebo s iným nenarodeným dieťaťom, či živými, alebo mŕtvymi. Ja to čítam ako vytvorenie klonu alebo je tam ešte niečo iné? Pre bjutyho k citácii článku.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
kopretinka
preto som to dal aj s dátumom.....nandy o tom nevedel, pýtal sa...

podla teba aký majú teraz na to názor záborská, kuffa a vašečka ?
Furt rovnaký
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja by som sa chcel Matoviča opýtať iba jedno. Prečo nezavrie alebo neobmedzí otrokárske fabriky zahraničných materských spoločností?
To akože v kostole 30-50 ľudí podľa rozlohy a dispozície, v obchode 1 človek na 10 m2?
Veď už sa z neho na nete smejú, že tí, ktorí sa chcú brať, nech urobia hostinu v autobuse, že tam sa kľudne vôjde aj 50-70 ľudí /keď budú aj stáť/.
Koľko m2 má autobus podlahu?
Ide tu "machrovať" s obchodmi, kostolmi, oslavami, reštikami, ale novodobé koncentráky, kde je hlava na hlave + vysoké percento ukrajincov, srbov, nechá v plnej prevádzke?
Hromadné linky, ktoré daných otrokov vezú do fabrík sú preplnené, že praskajú autobusy vo švíkoch a chodia komplet do všetkých "dolín" na všetky strany. Každá fabrika má 10-ky autobusov premávajúcich denne v trojzmennej prevádzke. Cesta trvá aj 1,5 hodiny, pričom nie všetci majú rúška /nastupujú s nimi, ale potom si ich dajú na bradu/.
Prečo sa týmto vykorisťovateľom bojí dať nejaké obmedzenia?
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Cirkev iba bráni, aby terajší ateisti nezačali ľubovoľne vraždiť svoje ešte nenarodené deti.
To akože chceme, aby to tu bolo ako v Poľsku alebo v Írsku ?
Ženy bez rozdielu...či ateistky alebo veriace pestujú potratovú turistiku. Poľské chodia aj na Slovensko (a to aj na Oravu), kde na nich bohatnú gyndošské kliniky a teda aj personál.
Potratová turistika bola a aj bude, takisto ako turistika zubárska, tomu sa nevyhne nikto.
Ak sa to tu úplne uvolní, tak tu budú chodiť na potraty ešte 20x častejšie ako teraz.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Potratová turistika bola a aj bude, takisto ako turistika zubárska, tomu sa nevyhne nikto.
Ak sa to tu úplne uvolní, tak tu budú chodiť na potraty ešte 20x častejšie ako teraz.
...a to koho zaujíma, či tu budú chodiť. To je ich problém, ich peniaze a nie problém Slovenska.
To akože sa má Slovensko prispôsobovať kléru iných štátov (síce jedna vrchnosť), to nestačia naši mudrlanti ?
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
ÚSTAVU a nadväzujúce zákony vymyslel človek
Choď trocha otvorenými očami po svete toto ako funguje nedokáže vymyslieť človek, to vymyslel Boh a platia jeho zákony, sprostý človek ktorý si namýšľa že je najmúdrejší to chce meniť a potom máme rôzne výkyvy od normálu počínajúc klimatickými cez nemoci včetne corona po telesné defekty
Súhlas!
Nesúhlas! Tie Božie zákony predsa vymyslel človek!!! Nie Boh - viera je jedna vec, prírodné zákony sú druhá vec! Lenže ten "niekto" v snahe ovládať niekoho iného, vymyslel zákony a aby sa nevravelo, že to on vymyslel - tak riekol, že sú to Božie zákony. Možno budeš citovať Starý zákon, Nový zákon.... to všetko tiež niekto spísal - Boh pre veriacich je silný, ale je imaginárny! A pokiaľ niekto veriaci nevie niečo vysvetliť - tak povie Božia moc.

A i to, že vo vesmíre sú hviezdy, ktoré sú v galaxiách, okolo nich krúžia planéty - pokiaľ to nevedia vysvetliť podľa fyziky - tak je to pre nich automaticky Božia vôľa. Bez rozmyslu, uvažovania, hľadania iných možností, to povedia. Ostatné ich už nezaujíma.
Viera je veľmi silná vec, niekedy na úžitok, inokedy na škodu.
Ty si odtrhnutý od života sedíš pri počítači a to je tvoje okno do sveta , tí čo sú spojení každý deň s prírodou, tí to vidia inak, nemusím pozerať na planéty stačí ak sa zaoberám rastlinami a ich šľachtením, vieme všetci čo okolo toho robíme svoje, ty to so svojim pohľadom na svet nikdy nepochopíš. Vyššia moc to všetko nastavila, ako píše BXL niekto jej hovorí Boh iný Alah a iný dáva iné pomenovania, my sme schopní zákony tak monitorovať, ak do toho zasiahneme je to katastrofa (napr GMO, alebo preferovať plasty pred prírodnými materiálmi kde nepoznáme dôsledky ale sa presviedčame aké je to momentálne výborné či budú naši potomkovia mutanti alebo poškodení to nikoho momentálne nezaujíma, Ale sme zmenili štruktúru prírody )
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Ja by som sa chcel Matoviča opýtať iba jedno. Prečo nezavrie alebo neobmedzí otrokárske fabriky zahraničných materských spoločností?
To akože v kostole 30-50 ľudí podľa rozlohy a dispozície, v obchode 1 človek na 10 m2?
Veď už sa z neho na nete smejú, že tí, ktorí sa chcú brať, nech urobia hostinu v autobuse, že tam sa kľudne vôjde aj 50-70 ľudí /keď budú aj stáť/.
Koľko m2 má autobus podlahu?
Ide tu "machrovať" s obchodmi, kostolmi, oslavami, reštikami, ale novodobé koncentráky, kde je hlava na hlave + vysoké percento ukrajincov, srbov, nechá v plnej prevádzke?
Hromadné linky, ktoré daných otrokov vezú do fabrík sú preplnené, že praskajú autobusy vo švíkoch a chodia komplet do všetkých "dolín" na všetky strany. Každá fabrika má 10-ky autobusov premávajúcich denne v trojzmennej prevádzke. Cesta trvá aj 1,5 hodiny, pričom nie všetci majú rúška /nastupujú s nimi, ale potom si ich dajú na bradu/.
Prečo sa týmto vykorisťovateľom bojí dať nejaké obmedzenia?
lebo oni zarobia na platy, dôchodky, podpory, materské...ani matovič, ani teploš, ani fico to nespravia..
iba oni.....................alebo poznáš nejaký iný príjem štátneho rozpočtu ?

oni aj financujú platia cirkev...aj ked je najbohatšia na u nás..
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
ÚSTAVU a nadväzujúce zákony vymyslel človek
Choď trocha otvorenými očami po svete toto ako funguje nedokáže vymyslieť človek, to vymyslel Boh a platia jeho zákony, sprostý človek ktorý si namýšľa že je najmúdrejší to chce meniť a potom máme rôzne výkyvy od normálu počínajúc klimatickými cez nemoci včetne corona po telesné defekty
Súhlas!
Nesúhlas! Tie Božie zákony predsa vymyslel človek!!! Nie Boh - viera je jedna vec, prírodné zákony sú druhá vec! Lenže ten "niekto" v snahe ovládať niekoho iného, vymyslel zákony a aby sa nevravelo, že to on vymyslel - tak riekol, že sú to Božie zákony. Možno budeš citovať Starý zákon, Nový zákon.... to všetko tiež niekto spísal - Boh pre veriacich je silný, ale je imaginárny! A pokiaľ niekto veriaci nevie niečo vysvetliť - tak povie Božia moc.

A i to, že vo vesmíre sú hviezdy, ktoré sú v galaxiách, okolo nich krúžia planéty - pokiaľ to nevedia vysvetliť podľa fyziky - tak je to pre nich automaticky Božia vôľa. Bez rozmyslu, uvažovania, hľadania iných možností, to povedia. Ostatné ich už nezaujíma.
Viera je veľmi silná vec, niekedy na úžitok, inokedy na škodu.
Všetko začalo vo vesmíre veľkým treskom, len kto dal impulz podnet k tomu aby došlo k veľkému tresku. Cela veda sa zaoberá tým čo sa mohlo diať po veľkom tresku to je neskoro.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Potratová turistika bola a aj bude, takisto ako turistika zubárska, tomu sa nevyhne nikto.
Ak sa to tu úplne uvolní, tak tu budú chodiť na potraty ešte 20x častejšie ako teraz.
...a to koho zaujíma, či tu budú chodiť. To je ich problém, ich peniaze a nie problém Slovenska.
To akože sa má Slovensko prispôsobovať kléru iných štátov (síce jedna vrchnosť), to nestačia naši mudrlanti ?
Však ty tu spomínaš prvý Poľsko, nie ja. Tebe vadí, že si naši gynekológovia načierno zarobia, mne nie. Mne len ide o to, aby sa tu nerobili nezmyselné vraždy vo veľkých objemoch.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Ja by som sa chcel Matoviča opýtať iba jedno. Prečo nezavrie alebo neobmedzí otrokárske fabriky zahraničných materských spoločností?
To akože v kostole 30-50 ľudí podľa rozlohy a dispozície, v obchode 1 človek na 10 m2?
Veď už sa z neho na nete smejú, že tí, ktorí sa chcú brať, nech urobia hostinu v autobuse, že tam sa kľudne vôjde aj 50-70 ľudí /keď budú aj stáť/.
Koľko m2 má autobus podlahu?
Ide tu "machrovať" s obchodmi, kostolmi, oslavami, reštikami, ale novodobé koncentráky, kde je hlava na hlave + vysoké percento ukrajincov, srbov, nechá v plnej prevádzke?
Hromadné linky, ktoré daných otrokov vezú do fabrík sú preplnené, že praskajú autobusy vo švíkoch a chodia komplet do všetkých "dolín" na všetky strany. Každá fabrika má 10-ky autobusov premávajúcich denne v trojzmennej prevádzke. Cesta trvá aj 1,5 hodiny, pričom nie všetci majú rúška /nastupujú s nimi, ale potom si ich dajú na bradu/.
Prečo sa týmto vykorisťovateľom bojí dať nejaké obmedzenia?
lebo oni zarobia na platy, dôchodky, podpory, materské...ani matovič, ani teploš, ani fico to nespravia..
iba oni.....................alebo poznáš nejaký iný príjem štátneho rozpočtu ?

oni aj financujú platia cirkev...aj ked je najbohatšia na u nás..
Ďakujem. Práve si tu verejne potvrdil 3 fakty, to sa SaS páčiť asi nebude:
1. na 1. mieste sú peniaze, srať na koronu a nakazených, hlavne, že otroci frčia
2. máme tu novodobé pracovné tábory
3. obrovská masa zamestnancov prevažne na min. mzde odvedie štátu viac, ako živnostníci a práv. osoby
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Však ty tu spomínaš prvý Poľsko, nie ja. Tebe vadí, že si naši gynekológovia načierno zarobia, mne nie. Mne len ide o to, aby sa tu nerobili nezmyselné vraždy vo veľkých objemoch.
1. Pozri spätne, čo som napísal, možno budeš v obraze...mne sa už nechce znova citovať.
2. Gyndoš by bol v dnešnej dobe neskutočne neskutočný blbec, ak by robil potraty na čierno...veď aj na čo, ak si ich dá solídne zaplatiť (že dostane do vrecka nejaké všimné, to je už bónus).
Poznámka - koľko si položil do vrecka ty gyndošovi pred/po narodením detí ?
3. Vražda ? Dosť silné slovo...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Ja by som sa chcel Matoviča opýtať iba jedno. Prečo nezavrie alebo neobmedzí otrokárske fabriky zahraničných materských spoločností?
To akože v kostole 30-50 ľudí podľa rozlohy a dispozície, v obchode 1 človek na 10 m2?
Veď už sa z neho na nete smejú, že tí, ktorí sa chcú brať, nech urobia hostinu v autobuse, že tam sa kľudne vôjde aj 50-70 ľudí /keď budú aj stáť/.
Koľko m2 má autobus podlahu?
Ide tu "machrovať" s obchodmi, kostolmi, oslavami, reštikami, ale novodobé koncentráky, kde je hlava na hlave + vysoké percento ukrajincov, srbov, nechá v plnej prevádzke?
Hromadné linky, ktoré daných otrokov vezú do fabrík sú preplnené, že praskajú autobusy vo švíkoch a chodia komplet do všetkých "dolín" na všetky strany. Každá fabrika má 10-ky autobusov premávajúcich denne v trojzmennej prevádzke. Cesta trvá aj 1,5 hodiny, pričom nie všetci majú rúška /nastupujú s nimi, ale potom si ich dajú na bradu/.
Prečo sa týmto vykorisťovateľom bojí dať nejaké obmedzenia?
lebo oni zarobia na platy, dôchodky, podpory, materské...ani matovič, ani teploš, ani fico to nespravia..
iba oni.....................alebo poznáš nejaký iný príjem štátneho rozpočtu ?

oni aj financujú platia cirkev...aj ked je najbohatšia na u nás..
Ďakujem. Práve si tu verejne potvrdil 3 fakty, to sa SaS páčiť asi nebude:
1. na 1. mieste sú peniaze, srať na koronu a nakazených, hlavne, že otroci frčia
2. máme tu novodobé pracovné tábory
3. obrovská masa zamestnancov prevažne na min. mzde odvedie štátu viac, ako živnostníci a práv. osoby
Ja vždy verejné potvrdim svoj názor....sas sa nepýtal
1. Asi áno..aj vždy boli..opýtaj sa svojho biskupa
2. Aké novodobé ? Za Fica bol raj ?
Za Dzurindu?
Za komancov?
Za Tisa?
Za 1. Republiky
Za grofa Apponyiho, čo tvojho dedka trstenicou dal mlátiť ?
3. Nie...živnostníci odvedú...aj keď si väčšinu uleju..
..minimalkári ..)) však daj ich prínos do rozpočtu..
Keby neboli o čo by rozpočet prišiel ??
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nandrolon
Ja by som sa chcel Matoviča opýtať iba jedno. Prečo nezavrie alebo neobmedzí otrokárske fabriky zahraničných materských spoločností?
To akože v kostole 30-50 ľudí podľa rozlohy a dispozície, v obchode 1 človek na 10 m2?
Veď už sa z neho na nete smejú, že tí, ktorí sa chcú brať, nech urobia hostinu v autobuse, že tam sa kľudne vôjde aj 50-70 ľudí /keď budú aj stáť/.
Koľko m2 má autobus podlahu?
Ide tu "machrovať" s obchodmi, kostolmi, oslavami, reštikami, ale novodobé koncentráky, kde je hlava na hlave + vysoké percento ukrajincov, srbov, nechá v plnej prevádzke?
Hromadné linky, ktoré daných otrokov vezú do fabrík sú preplnené, že praskajú autobusy vo švíkoch a chodia komplet do všetkých "dolín" na všetky strany. Každá fabrika má 10-ky autobusov premávajúcich denne v trojzmennej prevádzke. Cesta trvá aj 1,5 hodiny, pričom nie všetci majú rúška /nastupujú s nimi, ale potom si ich dajú na bradu/.
Prečo sa týmto vykorisťovateľom bojí dať nejaké obmedzenia?
dovolím si zavesiť pod tvoj jeden diskusný príspevok z novín:
citujem:
u nás to funguje tak pekne systémovo... Krajči povie, že max. kapacita je u nás 7500 testov, potom aj s Mikasom dodajú, že testujeme dosť, lebo ešte ani raz sme plnú kapacitu nevyužili a teda nie je koho testovať potom sa zrazu zjaví 9tis testov... bežné čísla oznamuje štandardne oficiálny web, rekordné prírastky oznamuje dopredu Matovič... a to som si myslel, že aspoň v tom zverejňovaní čísel sme sa dostali na úroveň civilizovaného sveta príjmu a oznámia sa prísne opatrenia, počká sa 1-2 dni na reakcie, následne sa príjmu uplne iné opatrenia... načo potom zasadajú 10 hod, ak výsledok ich rokovania sa aj tak zmení podľa nálady ľudí niečo sa navrhne sprísniť, Matovič to zmení, potom Matovič navrhne sprísniť, potom sa to zase zmení... však toto je úplné Kocúrkovo už mi chýba iba tlačová správa Mikasa, že komunitné šírenie u nás nie je a všetko máme pod kontrolou...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka

dovolím si zavesiť pod tvoj jeden diskusný príspevok z novín:
citujem:
u nás to funguje tak pekne systémovo... Krajči povie, že max. kapacita je u nás 7500 testov, potom aj s Mikasom dodajú, že testujeme dosť, lebo ešte ani raz sme plnú kapacitu nevyužili a teda nie je koho testovať potom sa zrazu zjaví 9tis testov... bežné čísla oznamuje štandardne oficiálny web, rekordné prírastky oznamuje dopredu Matovič... a to som si myslel, že aspoň v tom zverejňovaní čísel sme sa dostali na úroveň civilizovaného sveta príjmu a oznámia sa prísne opatrenia, počká sa 1-2 dni na reakcie, následne sa príjmu uplne iné opatrenia... načo potom zasadajú 10 hod, ak výsledok ich rokovania sa aj tak zmení podľa nálady ľudí niečo sa navrhne sprísniť, Matovič to zmení, potom Matovič navrhne sprísniť, potom sa to zase zmení... však toto je úplné Kocúrkovo už mi chýba iba tlačová správa Mikasa, že komunitné šírenie u nás nie je a všetko máme pod kontrolou...
A potom sa ani ten vôl z toho vola nevyzná....pána beka - ako dobre, že môžem povedať, že som toho Matelka nevolil....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať