Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Nandrolon
Takže právoplatne odsúdený človek vo výkone trestu môže kandidovať na generálneho prokurátora a človek, ktorý si svoj trest odpyká nemôže kandidovať na poslanca.

:-))))))))))))))) bravó kocúrkovo ako sa patrí :-)
je rozdiel medzi úmyselným a úmyselným trestným činom

A pokiaľ viem, už sa vyjadril, že kandidovať na gp nemieni
Máš jedno, či úmyselný alebo neúmyselný.
Pokiaľ viem, tak vo výpise alebo odpise z registra trestov sa neuvádza takýto údaj.

Jasné, že nemieni kandidovať...došlo mu totiž, že nemá šancu.
Aj Múdrosráči si rozmysleli zmenu zákona...Fico by ich rozniesol na kopytáých, ak by takýto elementárny zákon pozmenili.

Dáša_
BXLmiami
Ano,vyjadril sa,teraz prichádza do úvahy špeciálny prokurátor.Pre mňa je to vec princípu Dáša,pokiaľ učitelia ,lekári a neviemkto musia mať čistý ODPIS trestov,neprichádza do úvahy akýkoľvek prokurátor ktorý ho nemá čistý z akéhokoľvek dôvodu.
ja mam stale pocit, že toto celé vymysleli novinári. Lebo jeho sameho som nepočula sa vyjadriť. Len novinári vedia dávať veľmi sugestívne otázky. A odpovede vedia posunúť o milimetre tým smerom, ktorý im práve vyhovuje. Nielen v tomto prípade. A zrazu sa celý národ baví o veci, ktorá chvíľu pred tým nikomu ani nenapadla. Naposledy bola krásna ukážka s Krajčim a jeho odstupovaním
Ale trt novinári. Je síce pravda, že médiá poskytujú tomu hajzlovi až príliš veľa priestoru, no zvyšok už zvládne sám. Veď koľko informácií už vyniesol na povrch...a to dokonca z prebiehajúcich vyšetrovaní a súdnych konaní ?
Ak sa dobre pamätám, tak bol aj na mieste vraždy Kuciaka...a vtedy ešte nebol, nemohol byť právnym zástupcom poškodených.

Je to proste hajzel...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

zabiť a usmrtiť je rozdiel
tam ide o ten úmysel....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
Dáša_
Nandrolon
Takže právoplatne odsúdený človek vo výkone trestu môže kandidovať na generálneho prokurátora a človek, ktorý si svoj trest odpyká nemôže kandidovať na poslanca.

:-))))))))))))))) bravó kocúrkovo ako sa patrí :-)
je rozdiel medzi úmyselným a úmyselným trestným činom

A pokiaľ viem, už sa vyjadril, že kandidovať na gp nemieni
Máš jedno, či úmyselný alebo neúmyselný.
Pokiaľ viem, tak vo výpise alebo odpise z registra trestov sa neuvádza takýto údaj.

Jasné, že nemieni kandidovať...došlo mu totiž, že nemá šancu.
Aj Múdrosráči si rozmysleli zmenu zákona...Fico by ich rozniesol na kopytáých, ak by takýto elementárny zákon pozmenili.

Dáša_
BXLmiami
Ano,vyjadril sa,teraz prichádza do úvahy špeciálny prokurátor.Pre mňa je to vec princípu Dáša,pokiaľ učitelia ,lekári a neviemkto musia mať čistý ODPIS trestov,neprichádza do úvahy akýkoľvek prokurátor ktorý ho nemá čistý z akéhokoľvek dôvodu.
ja mam stale pocit, že toto celé vymysleli novinári. Lebo jeho sameho som nepočula sa vyjadriť. Len novinári vedia dávať veľmi sugestívne otázky. A odpovede vedia posunúť o milimetre tým smerom, ktorý im práve vyhovuje. Nielen v tomto prípade. A zrazu sa celý národ baví o veci, ktorá chvíľu pred tým nikomu ani nenapadla. Naposledy bola krásna ukážka s Krajčim a jeho odstupovaním
Ale trt novinári. Je síce pravda, že médiá poskytujú tomu hajzlovi až príliš veľa priestoru, no zvyšok už zvládne sám. Veď koľko informácií už vyniesol na povrch...a to dokonca z prebiehajúcich vyšetrovaní a súdnych konaní ?
Ak sa dobre pamätám, tak bol aj na mieste vraždy Kuciaka...a vtedy ešte nebol, nemohol byť právnym zástupcom poškodených.

Je to proste hajzel...
ako to môže byť jedno ?
je jedno, či niekoho usmrtíš nešťastnou náhodou - alebo zabiješ pri úmyselnom ťažkom poškodení zdravia ??
je jedno autonehoda - alebo mlátenie bejzbolkou do hlavy, len to " trošičku " preženieš ?

ani náhodou..
a pamätáš sa veľmi zle...čo by robil na mieste vraždy Kuciaka ? on je aj člen smeráckej policajnej mafie ???
Naposledy upravil bjuty smis : 13.10.20 at 09:04
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jeden rozfranforcuje človeka priamo na priechode pre chodcov, dostane iba podmienku, lebo chudáčik to urobil neúmyselne, tak ho ešte všetci ľutujme. Hoci škoda je 1 vyhasnutý ľudský život.

Kotleba dá šeky s 1488 Eur, a hneď ho zavrime na 10 rokov nepodmienečne /lebo asi ON hádzal Uragan D2 v Birkenau/, hoci škoda úplne nulová.
Ak by tam Kotleba dal aj 10 hákových krížov, nikto nebude mať žiadnu ujmu ani na majetku ani na zdraví.
Hádam si tu niekto nemyslí, že Kotleba tam dá dúhovú vlajku a nejaké logo LGBTI, aby ho ešte volali do Bruselu pre špeciálne ocenenie :-)))))

História sa už zmeniť nedá a podľa toho by som aj súdil.
Koľko dali všetci tí, ktorí by ho najradšej zavreli na doživotie zo svojich peňazí?????????????????????????
Bjuty - Kotleba niekoho zabil? Lebo po prečítaní tvojich príspevkov v tejto debate môže mať niekto daký dojem.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Kotleba dá šeky s 1488 Eur a dostane trest 44. Štyri roky, štyri mesiace. To nie je nijaká symbolika????
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

https://mladiprotifasizmu.sk/pojmy/
číslo 44 je neonacistami často používané ako skrytý odkaz na nacistické jednotky SS
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač
Máš jedno, či úmyselný alebo neúmyselný.
ako to môže byť jedno ?
je jedno, či niekoho usmrtíš nešťastnou náhodou a zabiješ pri úmyselnom ťažkom poškodení zdravia ??
je jedno autonehoda a mlátenie bejzbolkou do hlavy, len to " trošičku " preženieš ?

ani náhodou..
a pamätáš sa veľmi zle...čo by robil na mieste vraždy Kuciaka ? on je aj člen smeráckej policajnej mafie ???
Vyššie uvedené v zmysle toho, že je úplne jedno, či úmyselný alebo neúmyselný trestný čin.
Ak bol raz trestaný, tak bol trestaný....punktum.
Ako Dáša spomenula ? Učiteľ, ktorý má záznam v registri trestov (a to aj za neúmyselný čin), nemá šancu zamestnať sa. Podľa tohoto zákona by sa Lipshit nemohol postaviť ani za katedru.
Takže aký prukurátor ?

Možno sa mýlim, netvrdím opak.
Či je člen smeráckej mafie, to ja neviem...ale je člen inej mafie, na to vezmi jed.
...a že je to hajzel, pokrytec a chuj...tak to je isté.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nandrolon
a z ktorých konkrétne ?
z ktorého môjho príspevku máš taký dojem ??

ja nikoho neobhajujem, ani neodsudzujem
len píšem, aký je právny stav
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
Nandrolon
Takže v nasledujúcich voľbách bude kandidovať so statusom politického väzňa /lebo za 3 roky je vonku/.
Nechcem vidieť tie preferencie.
Toto je "medvedia služba".
už nebude môcť kandidovať....
a lsns bude rozpustená
Neraduj sa predčasne. ĽSNS "možno" bude rozpustená (ako soľ vo vode), ale reinkarnácia stále funguje. Zaregistrujú si novú straničku - napr. SNĽS - Slovenská Národná Ľudácka Strana.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nandrolon
a z ktorých konkrétne ?
z ktorého môjho príspevku máš taký dojem ??

ja nikoho neobhajujem, ani neodsudzujem
len píšem, aký je právny stav
Nie z tvojho príspevku, ale z momentálnej "lokálnej debaty".
Lebo sme tu /možno aj ja prvý, ale však uvádzam tie rozdiely/ medzi riadkami začali dávať do spoločného "vreca" Lipšica, ktorý usmrtil osobu a nebol v base ani minútu a zatiaľ neprávoplatne odsúdeného Kotlebu /ktorý nikoho neusmrtil a nespôsobil škodu ani 1 euro, okrem svojej škody v niekoľkých sumách krát 1488 eur/ a je neprávoplatne odsúdený na 4 roky a 4 mesiace.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ked prokuratúra bude chcieť, poradí si s nimi

a ked sa kočner a gp dohodnú, že politici potrebujú zálohu, tak nie....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

OMG ani HH osobne nezabil ani jedného a čo svojou propagandou spôsobil?....... druhú svetovú vojnu, prepáčte musíte opustiť svoju bublinu, v ktorej žijete a hľadieť na svet zo širšieho hľadiska.....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

"páči" sa mi tabulečka https://www.topky.sk/cl/10/1986007/K...-siri-najviac-
ako sa v lete vykrikovalo, že sa nosí choroba zo zahraničia..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka
"páči" sa mi tabulečka https://www.topky.sk/cl/10/1986007/K...-siri-najviac-
ako sa v lete vykrikovalo, že sa nosí choroba zo zahraničia..
Žabík, zo začiatku sa možno aj privliekla, o tom niet pochýb ale potom si niektorí našinci povedali, že načo nosiť zo zahraničia, keď si vystačíme aj sami.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Žabinka
"páči" sa mi tabulečka https://www.topky.sk/cl/10/1986007/K...-siri-najviac-
ako sa v lete vykrikovalo, že sa nosí choroba zo zahraničia..
Žabík, zo začiatku sa možno aj privliekla, o tom niet pochýb ale potom si niektorí našinci povedali, že načo nosiť zo zahraničia, keď si vystačíme aj sami.
Samozrejme že choroba sa tu doniesla, rovnako ako aj ostatné, ktoré nie sú tunajšie. U nás predsa nevznikla.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety
Žabinka
"páči" sa mi tabulečka https://www.topky.sk/cl/10/1986007/K...-siri-najviac-
ako sa v lete vykrikovalo, že sa nosí choroba zo zahraničia..
Žabík, zo začiatku sa možno aj privliekla, o tom niet pochýb ale potom si niektorí našinci povedali, že načo nosiť zo zahraničia, keď si vystačíme aj sami.
doniesla sa, to je jasné, ale nie v takom množstve, ako to niektorí politici hlásali a deklarovali a odporúčali dovolenku na Sk.. v štatistikách z leta boli donesené ochorenia zo zahraničia na konci tabuliek.. to som si občas sledovala..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

je vyhlásený zákaz zhromažďovania viac ako 6 osobám. ale na ktorej ulici a na ktorom jej konci? teda neboli upresnené minimálne vzdialenosti Ak stojí skupina 20 ľudí na autobusovej zastávke vedľa nej si spraví svoje zhromaždenie skupina 6 osôb čo bolo porušené?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

zdravý sedliacky rozum
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď sa vysypú ľudia z vlaku, a prší ako dnes, tak im bude úplne jedno, koľkí sa natlačia pod striešku MHD. :-))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať