Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

[QUOTE="Nandrolon"
............ /resp. si to ty myslíš, že ti to pomohlo/. ............
Presne na rovnakom princípe funguje aj placebo efekt, ktorí sa hojne využíva.[/QUOTE]

nandy, ale presne to vystihuje to známe: Na čo myslíš, to si priťahuješ.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Ale bližšie asi nepovieš /i keď ma takéto veci dosť vážne zaujímajú/, tak aj tak nič.
Dcéra mala svojho času akciu so škôlky, že Mikuláš. Akcia prebiehala v jednej nemenovanej kultúrnej budove. My sme tam neboli...akurát po skončení som šiel po ňu.
Decko nevrlé, podráždené, bolesti hlavy a brucha...ani z voza, ani na voz....len plakala a nakoniec sa aj povracala.
Manželka sa rozhodla páliť zápalky...uuž neviem, koľko ich bolo dokopy...posledná ostala na hladine vody v pohári, ostatné klesli na dno.
Do piatich minút taká premena, že som zíral jak puk.

Odvtedy sme to pár krát praktizovali, vždy s rovnakým výsledkom.
Dokonca už mala česť prejsť si cez túto "kúru" aj vnučka.
Díky, že si napísal.
Mňa dosť zaujímajú takéto, nazvime to "paranormálne javy". Lenže moc toho nie je, čo sa týka seriálov, dokumentov a tak.
Ak mám príležitosť, tak pozriem, vypočujem.
Nikdy som o zápalkách nepočul, až keď čosi napísala alaya a vzápätí ty.
Čo ma najviac fascinuje, to sú príhody okolo klinickej smrti ľudí, ktorí prežili. Lenže zase moc toho nie je...
Každý verí, že niečo existuje, rôzne nevysvetliteľné javy a tak.
Ale ako hovorím, horoskopy sú blbosť, resp. biznis a rôzne piatky trinásteho zasa zovšeobecnené povery.
Taktiež švagrinej mamka dávala niečo červené na kočiar, osobne mi to prišlo trochu "mimo".
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nikoho nepresviedčam, ale možno by nebolo od veci prečítať si, čo je to korelácia a čo kauzalita....
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Červená farba ako ochrana je z pohanských čias. Zaujímavé, že niektoré veci cirkev použila. Pohanské zvyky máme aj vo svojom folklore napr. topenie Moreny na jar.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

[QUOTE="Jarka 1"]
"Nandrolon"
............ /resp. si to ty myslíš, že ti to pomohlo/. ............
Presne na rovnakom princípe funguje aj placebo efekt, ktorí sa hojne využíva.[/QUOTE

nandy, ale presne to vystihuje to známe: Na čo myslíš, to si priťahuješ.
ešte pomáha aj handra namočená v panenskom moči priložená na čelo
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ako vidím ocitla som sa v stredoveku........vy ozaj tomu všetkého veríte?????? , alebo
Středověk neskončil středověk trvá.
1 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Nandrolon


Horoskop sa dá napísať tak, že to platí v podstate takmer na každého človeka.

Ale je pravda čo badám, že ľudia narodení v určitom znamení majú spoločné charakteristické črty, to áno.
Takto to dopadne , ak si niekto nepamätá , čo napísal v predošlom riadku
- horoskop je blbosť
- 12 skupín charakteristických čŕt , nie je

(a číňania majú za ten istý rok 18 skupín ! )
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
buchač
bjuty smis
no teda........už nech ten slobodný vysielač konečne zablokujú.....
Neonač, lebo budeš označený za zúrivého hejtera....kukučka, korela a iní (utajení) sa zbláznia...
Buchač, vysvetlíš mi, prosím ťa, prečo si môj nick uviedol v tvojom príspevku? Zdôvodni mi to. Vopred ďakujem.
Posúvam s očakávaním odpovede.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mila123
ako vidím ocitla som sa v stredoveku........vy ozaj tomu všetkého veríte?????? , alebo
Středověk neskončil středověk trvá.
Bol pred, bol v strede je v novoveku. Život. Bol aj pračlovek a verím tomu, že nevymyslel ... knihu, plast, atómovú bombu ... a neverím tomu, že ju vymyslel Pán Boh.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

mari2x
Nandrolon


Horoskop sa dá napísať tak, že to platí v podstate takmer na každého človeka.

Ale je pravda čo badám, že ľudia narodení v určitom znamení majú spoločné charakteristické črty, to áno.
Takto to dopadne , ak si niekto nepamätá , čo napísal v predošlom riadku
- horoskop je blbosť
- 12 skupín charakteristických čŕt , nie je

(a číňania majú za ten istý rok 18 skupín ! )
... horoskop som myslel v ponímaní predpovede pre dané znamenie.
... znamenia sú znamenia...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Posúvam s očakávaním odpovede.
...
1 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Včera som sa povinne, lebo sa iné nedalo a mala som prinesené jabĺčka, hoci sa mi moc nechcelo hrala. Urobila som nejaké kompóty a kože. Na šutáku padla otázka, ako ich skladujem. Predtým som cez Skype debatovala o tom s kamarátkou, tak odpoveď kopírujem odtiaľ. Jarka, tie v krabici zatiaľ ešte sú doma.
Toto je z internetu. Nezabudnite ju skladovať zabalenú vo fólii, alebo vo vzduchotesnej nádobe. Takto vám vydrží až 3 mesiace. A máte voňavú vitamínovú kožu, vhodnú ako darček pre svojich blízkych. Dá sa jednoducho zabaliť do celofánu a urobí radosť nielen deťom.........
Ja mám v komore v šrobovacom pohári na centimetrové kúsky pokrájanú od augusta a je dobrá. S poslednými sa nehrám. Celú rolku, alebo prekrojenú na polovičku balím do fólie a rozdávam kade - tade. Čo mi ešte zostalo mám po jednej zabalenú vo fólii v takej plastovej krabici položenú v spálni na starej storočnej skrinke so zrkadlom ak si pamätáš, aké boli niekedy spálne. Posledné dávam celé do fólie. Kto vie, aké by boli tie centimetrové kúsky, keby sa namočili do rozpustenej čokolády. Niekedy možno vyskúšam.
DSCF1788.JPG  
DSCF1773.JPG  
DSCF1789.JPG  
1/1
12 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
korela
buchač
bjuty smis
no teda........už nech ten slobodný vysielač konečne zablokujú.....
Neonač, lebo budeš označený za zúrivého hejtera....kukučka, korela a iní (utajení) sa zbláznia...
Buchač, vysvetlíš mi, prosím ťa, prečo si môj nick uviedol v tvojom príspevku? Zdôvodni mi to. Vopred ďakujem.
Posúvam s očakávaním odpovede.
Ľahko sa niečo len tak bezducho treskne, horšie sa však zdôvodňuje, však?
Tebe, ktorému jeden príspevok neujde, sa robíš, že ho nevidíš.
Keby mi policajti v tomto momente zbalili PC, čo myslíš, čo by našli ohľadom SV?
Už som čosi v živote zažila, ľudská zloba nepozná hranice, zviera tak človeku nevie ublížiť ako človek. Aj ten posledný bezvýznamný, skrčený a "anonymný" za PC.
Tvoja odpoveď formou videa hovorí za všetko.
To isté platí aj pre bjutyho, aj keby rovno sedel na premiérskej stoličke.
Prečo tu chcete rozsievať strach? Čo vás k tomu vedie?
Nenechám sa ani jedným z vás primitívne zastrašovať.
.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

zas si ma musíš brať do zobáka ?
človek sa tu snaží na tie tvoje sprostosti a klamstvá nereagovať...........je jasné, že sa už trochu strácaš a aj tak v kuse budeš otravovať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Tvoja odpoveď formou videa hovorí za všetko.
Ty si normálna alebo ký fras ti je ?
Zastrašovanie, strach...? Ešte čo si nevymyslíš ?

Ja nemám problém svoje obhájiť a či zdôvodniť....ale prečo by som mal, doslova musel ?
Lebo ty to bezducho vyžaduješ ? ...nuž, to je málo.

Dám ti príkladne jeden argument, ktorý bude odpoveďou....pomôžem si príslovím.
" Ako sa do hory vola, tak sa z nej ozýva. "
Nie raz som ja od teba pýtal odpovede na mnou konkrétne položené otázky, no na odpovede čakám dodnes.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Tvoja odpoveď formou videa hovorí za všetko.
Ty si normálna alebo ký fras ti je ?
Zastrašovanie, strach...? Ešte čo si nevymyslíš ?

Ja nemám problém svoje obhájiť a či zdôvodniť....ale prečo by som mal, doslova musel ?
Lebo ty to bezducho vyžaduješ ? ...nuž, to je málo.

Dám ti príkladne jeden argument, ktorý bude odpoveďou....pomôžem si príslovím.
" Ako sa do hory vola, tak sa z nej ozýva. "
Nie raz som ja od teba pýtal odpovede na mnou konkrétne položené otázky, no na odpovede čakám dodnes.
Zastrašovala som ťa tu niekedy alebo bjutyho niekde? Alebo vôbec tu niekoho?
Nepíš o mne nezmysly a nebudem mať na koho reagovať.
Keď nemáš problém, tak zdôvodni.
Ak si bol na ignore, tak si ani nemohol očakávať odpoveď. A vedel si, že istý čas si na ňom bol pomerne dlho a nie iba raz.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
zas si ma musíš brať do zobáka ?
človek sa tu snaží na tie tvoje sprostosti a klamstvá nereagovať...........je jasné, že sa už trochu strácaš a aj tak v kuse budeš otravovať
Niektoré veci si zle vysvetľuješ, to je všetko, čo k tomu môžem povedať.
Ja viem, že by si bol najradšej, keby som tu niektoré veci nespomínala, ale čo už, písala som o pravde. Chápem, že ťa sa ťa to dotklo.
Ty si ma tu viackrát dal do súvisu s SV, tak o čo sa teraz snažíš?
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
zabiť a usmrtiť je rozdiel
tam ide o ten úmysel....
No ale v odpise trestov je to irelevantné.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Už to začína...

https://scontent.fbts6-1.fna.fbcdn.n...48&oe=5FACA294

Som zvedavý, či bude niečo v médiách.
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

babka ježibabka
Ja mám v komore v šrobovacom pohári na centimetrové kúsky pokrájanú od augusta a je dobrá. S poslednými sa nehrám. Celú rolku, alebo prekrojenú na polovičku balím do fólie a rozdávam kade - tade. Čo mi ešte zostalo mám po jednej zabalenú vo fólii v takej plastovej krabici položenú v spálni na starej storočnej skrinke so zrkadlom ak si pamätáš, aké boli niekedy spálne. Posledné dávam celé do fólie. Kto vie, aké by boli tie centimetrové kúsky, keby sa namočili do rozpustenej čokolády. Niekedy možno vyskúšam.[/QUOTE]
*
Spravím dulový lekvár a postupne poháriky vylejem na plech a vysuším,nakrájam,obalím.Ale celkom rada by som zistila do čoho to balia Gréci,pripadá mi to ako cukor s niečím a je to celkom dobré.Poveríme žabinku aby zistila od domácich :-))
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať