Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Však zázraky sa dejú každý deň, nevieš?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
zas si ma musíš brať do zobáka ?
človek sa tu snaží na tie tvoje sprostosti a klamstvá nereagovať...........je jasné, že sa už trochu strácaš a aj tak v kuse budeš otravovať
Niektoré veci si zle vysvetľuješ, to je všetko, čo k tomu môžem povedať.
Ja viem, že by si bol najradšej, keby som tu niektoré veci nespomínala, ale čo už, písala som o pravde. Chápem, že ťa sa ťa to dotklo.
Ty si ma tu viackrát dal do súvisu s SV, tak o čo sa teraz snažíš?
ako som písal...už sa strácaš
píš si čo uznáš za vhodné....napr. kde ťa zastrašujem...dokonca primitívne
kde rozsievam strach ?

čo sa ma malo dotknúť ? že sa ti niečo prisnije,niečo si k tomu vymyslíš a spravíš z toho príbeh ? a keď na hlúposť radšej nereagujem máš pocit, že sa ma tvoje fantasmogorie dokonca dotkli ?
dotklo sa ma akurát, keď tu slepica blbá brala do zobáku naše mamy...
Nepodal si tu žiadny argument. Prečo ťa zaujíma, čo sledujem? Okrem toho klameš, a to si nenechám páčiť. Staraj sa o svoj okruh ľudí, a druhých nechaj žiť.
Okrem toho SV ešte nie je na indexe. Až bude, ani potom nebudeš môcť niekoho obviňovať len tak od brucha, čo si zmyslíš. Trochu kultúry a slušnosti do tvojich príspevkov by neuškodilo. Potom sa budú dať aj čítať.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tá predstava že poslanci idú do parlamentu ako pán Pávek z "Vesničky... termosky a jedálne nádobie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
misoft
Akej? Zatiaľ som nepobadal ani náznak nejakej inteligencie (možno tak IQ hojdacieho koníka).
Práve si urazil všetkých hojdacích koníkov na svete.
:-)))))))))
Koníky - ospravedlňujem sa - vy sa aspoň viete hojdať - ale tento s nami len húpe!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
korela
bjuty smis
zas si ma musíš brať do zobáka ?
človek sa tu snaží na tie tvoje sprostosti a klamstvá nereagovať...........je jasné, že sa už trochu strácaš a aj tak v kuse budeš otravovať
Niektoré veci si zle vysvetľuješ, to je všetko, čo k tomu môžem povedať.
Ja viem, že by si bol najradšej, keby som tu niektoré veci nespomínala, ale čo už, písala som o pravde. Chápem, že ťa sa ťa to dotklo.
Ty si ma tu viackrát dal do súvisu s SV, tak o čo sa teraz snažíš?
ako som písal...už sa strácaš
píš si čo uznáš za vhodné....napr. kde ťa zastrašujem...dokonca primitívne
kde rozsievam strach ?

čo sa ma malo dotknúť ? že sa ti niečo prisnije,niečo si k tomu vymyslíš a spravíš z toho príbeh ? a keď na hlúposť radšej nereagujem máš pocit, že sa ma tvoje fantasmogorie dokonca dotkli ?
dotklo sa ma akurát, keď tu slepica blbá brala do zobáku naše mamy...
Nepodal si tu žiadny argument. Prečo ťa zaujíma, čo sledujem? Okrem toho klameš, a to si nenechám páčiť. Staraj sa o svoj okruh ľudí, a druhých nechaj žiť.
Okrem toho SV ešte nie je na indexe. Až bude, ani potom nebudeš môcť niekoho obviňovať len tak od brucha, čo si zmyslíš. Trochu kultúry a slušnosti do tvojich príspevkov by neuškodilo. Potom sa budú dať aj čítať.
akého argumentu sa ti zas zažiadalo ? čo mám argumentovať ? ja ťa tu snáď o niečom presviedčam, ale chcem presvedčiť ? alebo dokonca s tebou konverzovať ?

mňa zaujíma, čo ty sleduješ? ))))) ty si fakt dobrá...to, že váčšinou nereagujem na tvoje bludy ťa presvedčilo, že ma zaujíma, čo sleduješ...fajn

neklamem, len ty si mimo...kde klamem ? ty si tu královná klamárov...napr.aj teraz..
si evidentne úplne mimo...ako píšem, už sa strácaš...nemyslím to v zlom, ale kontroluj sa...
skús krížovky, sudoku....
vek nik neoklame..
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty zas jede jak píla. To bude laktátu!
:-))))
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

mari2x
kopretinka

Urieknutá som bola prvý raz,ako novorodenec,furt som revala,mama
si pred kojením zabudla dať poldeci
To si sa pomýlil,to bolo u tvojej matky,keď ťa kojila.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Bjuty zas jede jak píla. To bude laktátu!
:-))))
jak jedu ?
já ju tu snáď obťažujem, ty laktát ?
ja sa na ňu lepím ?

a nezáviď, raz si možno aj teba nejaká vyhliadne ))
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Bjuty zas jede jak píla. To bude laktátu!
:-))))
jak jedu ?
já ju tu snáď obťažujem, ty laktát ?
ja sa na ňu lepím ?

a nezáviď, raz si možno aj teba nejaká vyhliadne ))
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ty sa lepíš iba na každú Matovičovu "ootinu".
.... to zase bude laktátu!
... a nedávaj nám tu príklady z vlastnej rodiny, že pred kojením treba vypiť pol deci!
Pol deci treba naliať do kojeneckej fľaše a až potom mlieko!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo:
https://cnn.iprima.cz/lekar-hnizdil-...KKCoumNe1M-eHg
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no isto...iba ked klamete o vláde
pokial je kritika zaslúžená, ani raz som sa neozval..

a na matoviča som názor vyjadril jasne...ked chceš, najdeš si....ja sa zastávam rozhodnutí vlády...nie trtka...


..a čo sa týka príkladov z rodiny...nick ako nick......další, čo sa stráca.....ale aspoň je zas svet gombička
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Čo ťa potešilo?
Že Česko je z hlediska počtu nově nakažených lidí koronavirem v přepočtu na sto tisíc obyvatel nejhorší v Evropské unii?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
Čo ťa potešilo?
Že Česko je z hlediska počtu nově nakažených lidí koronavirem v přepočtu na sto tisíc obyvatel nejhorší v Evropské unii?
a pripravujú poľnú nemocnicu, teda na výstavisku, vo výstavnom pavilóne už navážajú postele
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka Pozri príspevok
Čo ťa potešilo? Že Česko je z hlediska počtu nově nakažených lidí koronavirem v přepočtu na sto tisíc obyvatel nejhorší v Evropské unii?
My sa tu ešte budeme zmietať v Matovičových opatreniach a v ČR už pôjde ekonomika na plné obrátky a búdu zase 10 rokov pred nami.

Ale pýtala si sa, čo ma potešilo.... To, že sa konečne niekto zaoberá ukončením plošného testovania /a vyhadzovania státisícov eur/ ZDRAVÝCH.



- Ale však dnes Boris Cholera /pardón Kollár/ trtkal /pardón hovoril/ o nejakom vlaku, kde môžu urobiť až 300 /??/ lôžok pre koviďákov.

To nemajú asi nikde vo svete. Dúfam, že to bude súprava zo starých vyradených Sergejov :-))))))))))))))))))))))))))
edit: oprava, malo byť "ukončením plošného testovania"...
Naposledy upravil Nandrolon : 16.10.20 at 06:18 Dôvod: Oprava - testovania, nie očkovania
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

tiež som to počula, keď hovoril o tom vlaku ... no teda fakt neviem ...
0 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

lujza.j
Mohli by aj beznych ludi testovat tym co ucastnikov globseku!vsetci boli negat.zazrak?!
Práve dnes mi niekto hovoril dobrý "vtip": Príde chlapík na tržnicu k číňanovi a pýta sa: máte testy na coronu? - "Máme, máme, všetko máme a aký chcete, negatívny, pozitívny....."
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Mikae
lujza.j
Mohli by aj beznych ludi testovat tym co ucastnikov globseku!vsetci boli negat.zazrak?!
Práve dnes mi niekto hovoril dobrý "vtip": Príde chlapík na tržnicu k číňanovi a pýta sa: máte testy na coronu? - "Máme, máme, všetko máme a aký chcete, negatívny, pozitívny....."
U mňa meškáš 3 dni
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

lujza.j
Mohli by aj beznych ludi testovat tym co ucastnikov globseku!vsetci boli negat.zazrak?!
Ach jááááááááááááj policajtka.

testovali viacerých
negatívni prišli (preto 100 % )
pozitívni NEpreišli !
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

kopretinka
mari2x
kopretinka

Urieknutá som bola prvý raz,ako novorodenec,furt som revala,mama
si pred kojením zabudla dať poldeci
To si sa pomýlil,to bolo u tvojej matky,keď ťa kojila.

To máš ešte z pieskoviska :

Otočiť argument.

Veď skús aj SAMA niečo vymyslieť ( okrem urieknutia !! ! )
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

zaujimava studia https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/69/...mm6936a5-H.pdf
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať