Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

mňa dnes prekvapilo (aj potešilo) toto:
išla som ráno vyvenčiť psicu, a všade po okolitých uliciach sa vo veľkom kosilo.. keďže je to centrum, všade, kde je to možné, sú zaparkované autá.. a aby sa zabránilo poškodeniu karosérií alebo čelných skiel, vždy popri koscovi išli s veľkými zástenami dve občianky (asi z VPP) a keď bolo zaparkované auto, tak tienili zástenou, aby nedošlo k poškodeniu..
to sa mi páčilo..
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pali, v tomto prípade to bude gastrofília... Ja to vidím na pochod od mrazáku k sporáku...
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
ani na autobusových zastávkach sa nesmie fajčiť. A pozri sa koľko je tam špakov. Takéto zákony sú nám na hovno. Tu by si polícia mohla slušne zarobiť a nie vodičov pokutovať za hocijakú chujovinu. V takom Singapoore si ani odpľuť na chodník nemôžeš bez pokuty.
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft
Terezia13
pred časom som tu písala o ............. tu prikladám článok
http://www.lifenews.sk/10778/kraft-p...7VRRe7miH1QC_Q
Terka, je to HOAX!

https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php
58. poradie.
Mňa len zakaždým prekvapí, ako tým konšpirátorom.sk veríš. Majú vari vedecké laboratória a či detektívnu kanceláriu? Alebo len strácajú dôveru ľudí inde a tak vytvorili nové stránky a zarábajú na reklame ďalej. Veď koľko ľudí im denne klikne, alebo na ich ďalšiu stránku zomri, odpudzujúcu už len svojím názvom, nieto ešte obsahom. Podporuj si ich ďalej, je to tvoja voľba, len nám ich tu tak často neprikladaj.
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

toto ma zložilo do kolien
68613358_1300947523416963_1228171088274391040_n.jpg  
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

buchač
Kočner sa má za mrežami ako vo wellnesse! Naštvaná Zlatica Kušnírová si o tom myslí svoje
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...&utm_content=1

...hehehe...a minimálne pol republiky si myslí o Kušnírovej svoje.
áno juraj - máš pravdu! Myslíme si svoje - a to, že ak by nebolo jej "naštvaného" postoja hneď v začiatkoch - tak by sa možno všetko zamietlo pod koberec ... a možno by pribudlo aj niekoľko vrážd ... ???
Ja osobne - klobúk dolu, že sa nedala ... a nedá sa, aj napriek vyhrážkam
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pokiaľ ide o spôsob vyšetrovania.
Stačí si dať otázku:Cui prodest?
Myslím že Ficovi alebo Kaliňákovi to nijako neprospelo.
Gašpar mohol mať z toho úžitok že by si odfajkol vyrieseny pripad.
Skutocny úžitok majú tí, ktorým ide o zmenu. Či to bude k lepsiemu, uvidíme po voľbách. Ja až taký optimista nie som. To čo sa deje v našom kocúrkove má nepatrný vplyv na to čo sa deje vo svete. Napr. USA versus Rusko.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) Ved ste písali,že doktori robia len dopoludnia,nie?
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Skoršiu penziu pre matky môže zastaviť únia
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/c...zastavit-unia/
- že zámer „zaváňa“ diskrimináciou pohlaví a rozporom s legislatívou Európskej únie.
- Ministerstvo financií v tom však vidí možný problém súvisiaci s rodovou rovnosťou.
- u rodičov a ďalších osôb vychovávajúcich dieťa bez ohľadu na ich pohlavie. Inak to môže byť diskriminačné a v rozpore s legislatívou* únie.

P.S.:
V tej únii im dočista yebe.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lubko6394
Tento rok sa mi podarilo vyplatiť 13.plat a je nádej na 14. a nie je problém vyplatiť v decembrovej výplate odmeny aby zisk bol v minimálnej výške...
...nemáš voľný flek ?
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
že je to samá Panna Mária. A potom vidieť, ako sa finančne správa /plat+odmeny+podiely+navýšenia/ k sebe a ako svojim blízkym zamestnancom a k ostatným zamestnancom, tak z Panny Márie sa razom stane Satan v ľudskej koži..
Ono to funguje na rovnakom princípe, ako poslanci.
Zvýšenie minimálnej mzdy o pár € je problém schváliť. No zvýšenie poslaneckých platov prejde prvým hlasovaním...a zaujímavé, že tie kurvy poslanecké vtedy nehľadia na stranícku príslušnosť.

Také zvýšenie platu zamestnancom o (doslovne) pár centov na hodinu je priam neskutočný problém....a z tej porady je ten hajzel podnikateľský tak unavený, že presunie novým autom na letisko a ide dať leháro k moru.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
mačka múdrosti

Drž sa Amazónia, aj Sibír

LY ZNIČIT LIDSTVO...
TOHLE JE FAKT PRŮSER!
Možná to lidem nedochází, ale Amazonský deštný prales je klíčem k zachování stabilního klimatu na Zemi, společně s dalšími světovými pralesy Konžské pánve a JV Asie. Poslední jmenovaná oblast hoří pod tlakem šířícího se pěstování palmy olejové, zatímco Amazonie pod tlakem pěstování GMO sóji a dalších produktů pro krmiva pro hospodářská zvířata na celém světě. Káva, čaj, kakao, kukuřice, řepka, sója, palma olejová atd. Konžská pánev je v politicky naprosto nestabilní oblasti, v níž vládnou těžařské společnosti a osud zdejších pralesů je více než nejistý.
Víte, človíčkové, mně je to vlastně jedno, co zde bude za 20 - 30 let, poněvadž jsem se úmyslně rozhodl nemít děti, poněvadž nevěřím v logiku tohoto světa, ale i přesto se snažím dělat, co je v mých silách, abych otevíral lidem oči a šel příkladem, chránil zvířata a přírodu před marnivosti, chamtivostí a hloupostí. Reálně se to nedaří, poněvadž je nás málo a ten zbytek tupě konzumuje a pomalu,ale jistě umírá společně s lesem kolem nás. Je to až tragikomické, jak se daří ničit šmejdům ničit Zemi bez boje, prostě jen tak...
Víte, Země nebude zničena, jen se změní biosféra do podoby, která však pro nás lidi bude nežitelná a tím pádem budeme zničeni. Bude to však hodně bolet při téměř 8mi miliardách lidiček, kteří milují svůj život, život svých dětí, vnoučat atd. Bude to moc bolestivé období ztrát, rozvratu lidské společnosti, krádeží, vraždění a to až do úplného konce, poněvadž to vypadá, že to prostě lidé nebudou chtít pochopit, o co tady vlastně jde. Je to tak prosté! Současná Země pro člověka nemůže existovat bez lesa...a i přesto ničení pokračuje závratným tempem.
Jako by všechno vzdělání bylo vlastně k ničemu, poněvadž chybí výchova človíčka k přírodě a respektu k ní... Máme tisíce ekonomických a manažerských škol a profesí, máme miliony IT pracovníků, ale nemáme etické politiky, nemáme etické lesníky, nemáme etické školství, nemáme etický obchod, takže vlastně nemáme budoucnost.
Je mi skutečně líto všech těch, kteří mají v současné době malé děti...a nechápu, že právě tito lidé nebojují za lepší svět... Kariéra, majetek, hypotéky, společenské postavení, to všechno je jen přelud a podvod na děti a jejich budoucnost! Je mi těch dětí skutečně líto, poněvadž jim naše generace chystá skutečnou apokalypsu bytí...
Se zármutkem v srdci oznamuji tomuto světu, že se zničením Amazonie už nás čeká jen boj o holé přežití a to bude při počtu 8 miliard lidí hodně velká estráda...
Nevzdáváme to, konáme, vzděláváme, chráníme a víme, že naděje umírá poslední... jsme však zvyklí bojovat do poslední kapky krve!
Naposledy upravil bettylou : 22.08.19 at 09:03
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nerozčúlilo, ani nič, len nesúhlasím a píšem poznámku mimo témy o obedoch. A keď už sme pritom, tebou uvedený stav som pri jedle nikdy nemala, sú jedlá, ktoré nejem, ale je to v hlave, nie v pocitoch.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
Dobre im "ide" ...( dosadiť primeraný a patričný výraz...napríklad = drbe).
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...-do-new-yorku/

Chorá (na hlavu) čajočka hýbe svetom ???...CHORÉ !!!

" Greta Thunbergová, že o klimatické změně zaslechla poprvé, když jí bylo osm let, a když slyšela, co se děje, nemohla pochopit, že se s tím problémem nic nedělá.[18] Ve věku 11 let z toho dostala deprese a přestala mluvit. Později jí byl diagnostikován Aspergerův syndrom, obsedantně kompulzivní porucha a selektivní mutismus.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Greta_Thunbergov%C3%A1
sa z toho šeckého dzivého sveta posra.la

a samozrejme, celá tá kopa plastu, na ktorej sa priplavila nezanechala ani deko emisií, haha vrátane zamestnancov, ktorí ju vyrobili a do roboty chodili na mopedoch
Keby bola eko, tak sedí doma na riti a dojí kravu a ked chce niekam ísť tak ide pešo. Celé je to len reklama na ďalší biznis pre niekoho...
Chce se mi zvracet..
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ziakom nastanu tvrde casy, tak trochu pritvrdime
skola - pripravte sa.jpg  
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
K tým policajtom .....minule dali video na svoju oficiálnu stránku na FB...
Ako sa v lete chladí jeden z nich.....kusy ľadu sekal sekerou tak,že ten ľad držal v ruke.
Prvá debilita,mohol si odfakliť ruku.Potom sa ponoril do suda s kusami ľadu,druhá debilita,toto sa robí v zime,nie v lete,veď mohol dostať infarkt.
Mal tam voliéru a psov bez možnosti tieňa,tretia debilita.Ale hlavne,že on sa schladil,hlavne mozog má zachladený.
Ja sa ani nečudujem tým vtipom o blbých policajtoch...
Normálne zíram....na základe takejto onačiny odsúdiť dotyčného.
Škoda, že som nevidel video...a hľadať sa mi nechce.
Ale hlavne, že si do poliša kopneme...

P.S.:
Dám nejaké vtipy o predavačkách..o Tescu ?
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Pekne tie smeracke curvy zenieme))
bolo 5 gramov bieleho dizajnu?
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Telefony uz vsetci vymenili
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čo sa popísalo v zahraničí.

Slovenský Róm v Británii: Doma sme nenávidení bielymi
https://www.aktuality.sk/clanok/2432...ideni-bielymi/

Ďalšie hlasy z Británie: Slovenskí Rómovia zmeňte svoju kultúru, odkazuje bývalý britstký minister vnútra
https://www.aktuality.sk/clanok/2400...yvaly-premier/
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať