Zavrieť

Porady

lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo...skoro po roku....vonku behat s deckom....ja cca.iba 4km...2 beh..2velmi rychla chodza...lebo bocny upon na kolienku....inak nohy,pajšle slapali ako hodzinky....som spoko
Naposledy som tusim bola 24.12
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
... zločinecká organizácia už pátra po osobách z protestu.
https://www.facebook.com/policiaslovakia/
Nesúhlasím s takýmto osočením a tvrdením.
To je asi tak, ako keby som povedal, že všetci Oraváci sú debili.
Ja zasa vravím, že poliši z ulíc sú v podstate chudáci.

...a ozaj...je podľa teba normálne, že rodičia vezmú na protest - demonštráciu svoje deti, ktorú organizuje ultras Slovana ?

P.S.:
Len aby si raz nejakého "zločinca " nepotreboval...
=========================
Pozrime sa na to ale inak.
Poliši dostali rozkaz ... a neverím, že ho vydal policajt, tu išlo o systém padajúceho hovna.
Samozrejme, že Múdrosráč nenesie za nič zodpovednosť...no som si viacmenej istý, že takýto príkaz dal on, nakoľko nik iný na to nemá nárok.

Zaujímavé je, že vo svete boli iné demonštrácie, oveľa väčšieho rozsahu, dokonca rabovačky, použitie zbraní demonštrantmi.....no nik na nich na nich nepoužil vodné delá.
... zase si sa musel realizovať. Za mínus.
Ak raz budem nejakého zločinca potrebovať, tak to bude jeho psia povinnosť, nakoľko si ich platím.
A ty o tom rozhodovať určite nebudeš.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Niektorí ľudia sú ako oblaky. Keď nevidím v debate ich nick, hneď je krajší deň. ...viac
Nandrolon
A ty o tom rozhodovať určite nebudeš.
Takže asi takto :

- žiadne mínus som ti nedal...ja nie som žiaden pokrytec, radšej si to vydiskutujem.
Na hodnotiacu činnosť sú tu iné persóny...(ja ich nazývam kurwy).
- prv, ako niečo chceš tvrdiť a osočiť, tak si to najprv láskavo over
- že si nepochopil analógiu, čo som naznačoval, tak to je tvoja vec a aj problém
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Robei
Mila123
Nandrolon
... zločinecká organizácia už pátra po osobách z protestu.
https://www.facebook.com/policiaslovakia/
naučte vlastné deti takto sa vyjadrovať a uvidíte čo z nich vychováte, stratili ste už zdravý úsudok? kritické myslenie?
Najhoršia pandémia na Slovensku je nenávisť.
"Matovič je kxkxt. Pochopte, že ho treba zabiť.", znelo z úst malého chlapca do megafónu na proteste proti vláde, to to normálne????
Ako je to s tým vetrom a tým kto ho seje ...
0 0
buchač buchač

Niektorí ľudia sú ako oblaky. Keď nevidím v debate ich nick, hneď je krajší deň. ...viac
sito
Ako je to s tým vetrom a tým kto ho seje ...
By som chcel počuť deti tu poniektorých mudrlantov.

Ale poďme na to inak.
Mňa v poslednej dobou dostáva do kolien reklama, ktorá bojuje proti šikane (hlavne na školách). Hneď po nej ide nejaký film, hlavne z prostredia amerických škôl, kde je je šikany habadej...doslova by sa v určitých prípadoch dalo vravieť o návode, ako správne šikanovať.
1 1
buchač buchač

Robei
"Matovič je kxkxt. Pochopte, že ho treba zabiť.", znelo z úst malého chlapca do megafónu na proteste proti vláde, to to normálne????
No a nie je ujo...?

Prečítaj si, čo vydumal...je toto normálne ?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...zrGErs--WXn0vM
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Katy a R
pavol54
Bol som šokovaný osoba idúca po ľudoprázdnej ulici bola políciou pokutovaná za to že nemala rúško cez nos a ústa ale len pod bradou. Ak mi chce polícia dokázať porušenie zákazu vodenia vozidla po požití alkoholu má tester. Ak si dám rúško (obrazne povedané ) zo záclony akú normu poruším? ako preverujú funkčnosť rúška a hygienickú nezávadnosť? Môžem dezinfikovať rúško v toluéne?
naozaj si toto videl- a nenatočil si to? (to by bola sledovanosť!) ... asi tá ulica ľudoprázna až tak nebola, keď si tam bol ty a policajti - či?
A ktým rúškam čo píšeš - že obrazne - no to ozaj už zostane rozum stáť, ako ti vôbec môže takáto ujovina napadnúť ??? čo by si si chcel s tým dokázať ?
Ja som videla video,keď bezrúškový policajt niečo vypisoval,asi pokutu,občan sa ohradzoval,že policajt nemá rúško a policajt aj jeho kolegyňa kričali na občana,nech sa k nim nepribližuje,lebo nemá rúško(ten občan)
Čo je už toto za chujovinu od policajtov......
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes som užasla, opäť to isté. Vymýšľa, neverí nám, vydiera nás, vyhráža sa nám. Najprv demisiou (to by som nereptala), potom lockdownom, najnovšie základnou zdravotnou starostlivosťou. Nemôžem si pomôcť, ale asi by o tom (aj o ňom) mali odborníci rozhodnúť.
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo toto?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...nej-velitelky/
Ten trnafsky trtko prekročil všetky normálmńe medze - obišiel hlavu štátu, porušil ústavu, vydiera, vyhráža sa!
Jediné, čo by sa asi dalo na jeho osobu urobiť - obviniť ho z porušovania ústavy, vlastizrady.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Po proteste (na proteste) zadržali 3 ľudí. Z toho boli dvaja cudzí štátní príslušníci....

https://www.facebook.com/KRPZBA/posts/1044520482637148
1 0
lujza.j lujza.j

Odbornici v danej/danych oblastiach.....su asi fuč.......alebo....drzia hubu a krok....
Vcera som videla aj titulok...ze ten kto nie na test...nedostane socialku,podporu,dochodok...
2 0
buchač buchač

Kde sú teraz lekári anticoviďáci...prečo mlčia ?
Buki je jasný....ten čaká na zdroje, aby mal odkiaľ svoje čípoviny čerpať.

Kde sú vyznávačky SV ... nič k problematike (podotýkam, že vlastný názor a nie linky) ?
0 2
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

lujza.j
Odbornici v danej/danych oblastiach.....su asi fuč.......alebo....drzia hubu a krok....
Vcera som videla aj titulok...ze ten kto nie na test...nedostane socialku,podporu,dochodok...
Veď to ... že sa šíria všelijaké "overené" blbosti. A bežný občan už nevie kde je sever - ani že čo aktuálne platí ?
Už by som prirovnala k večným diskusiám o mimozemšťanoch. Tiež som videla videjká, aj ako operujú ľudí - tak terazky neviem - veriť, či neveriť ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
odborníci lapajú dych
1 0
pavol54 pavol54

Kvaka
Dnes som užasla, opäť to isté. Vymýšľa, neverí nám, vydiera nás, vyhráža sa nám. Najprv demisiou (to by som nereptala), potom lockdownom, najnovšie základnou zdravotnou starostlivosťou. Nemôžem si pomôcť, ale asi by o tom (aj o ňom) mali odborníci rozhodnúť.
a poskytuje sa v tomto období iná ako základná zdravotná starostlivosť? Ako to je s odkladnými operáciami?
1 0
pavol54 pavol54

kopretinka
Katy a R
pavol54
Bol som šokovaný osoba idúca po ľudoprázdnej ulici bola políciou pokutovaná za to že nemala rúško cez nos a ústa ale len pod bradou. Ak mi chce polícia dokázať porušenie zákazu vodenia vozidla po požití alkoholu má tester. Ak si dám rúško (obrazne povedané ) zo záclony akú normu poruším? ako preverujú funkčnosť rúška a hygienickú nezávadnosť? Môžem dezinfikovať rúško v toluéne?
naozaj si toto videl- a nenatočil si to? (to by bola sledovanosť!) ... asi tá ulica ľudoprázna až tak nebola, keď si tam bol ty a policajti - či?
A ktým rúškam čo píšeš - že obrazne - no to ozaj už zostane rozum stáť, ako ti vôbec môže takáto ujovina napadnúť ??? čo by si si chcel s tým dokázať ?
Ja som videla video,keď bezrúškový policajt niečo vypisoval,asi pokutu,občan sa ohradzoval,že policajt nemá rúško a policajt aj jeho kolegyňa kričali na občana,nech sa k nim nepribližuje,lebo nemá rúško(ten občan)
Čo je už toto za chujovinu od policajtov......
Normálny občan má ruku dlhú cca 60- 70 cm, ako mu dal doklad aby dodržali vzdialenosť 2 m?
1 0
pavol54 pavol54

a je po dušičkách
0 0
lujza.j lujza.j

.
FB_IMG_1603040441721.jpg  
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lujza.j
Preboha,, čo to tu zas dávaš?
Kto nedostane dôchodok ???? Kto sociálku ???
0 1
buchač buchač

Nandrolon
buchač
Nandrolon
Dokiaľ tá sviňa neskape, stále budeme v prdeli.
Podliak bol vždy len podliakom...
Ale ja som myslel Matoviča. Nie blbečka podliaka/bjutyho.
Šak aj ja...ale jedno nevylučuje druhé.

To sú tie slovné hračičky....na tie nie každý má.....a o účtovníkoch ani nevravím.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať