Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes som užasla, opäť to isté. Vymýšľa, neverí nám, vydiera nás, vyhráža sa nám. Najprv demisiou (to by som nereptala), potom lockdownom, najnovšie základnou zdravotnou starostlivosťou. Nemôžem si pomôcť, ale asi by o tom (aj o ňom) mali odborníci rozhodnúť.
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo toto?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...nej-velitelky/
Ten trnafsky trtko prekročil všetky normálmńe medze - obišiel hlavu štátu, porušil ústavu, vydiera, vyhráža sa!
Jediné, čo by sa asi dalo na jeho osobu urobiť - obviniť ho z porušovania ústavy, vlastizrady.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Po proteste (na proteste) zadržali 3 ľudí. Z toho boli dvaja cudzí štátní príslušníci....

https://www.facebook.com/KRPZBA/posts/1044520482637148
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Odbornici v danej/danych oblastiach.....su asi fuč.......alebo....drzia hubu a krok....
Vcera som videla aj titulok...ze ten kto nie na test...nedostane socialku,podporu,dochodok...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kde sú teraz lekári anticoviďáci...prečo mlčia ?
Buki je jasný....ten čaká na zdroje, aby mal odkiaľ svoje čípoviny čerpať.

Kde sú vyznávačky SV ... nič k problematike (podotýkam, že vlastný názor a nie linky) ?
0 2
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

lujza.j
Odbornici v danej/danych oblastiach.....su asi fuč.......alebo....drzia hubu a krok....
Vcera som videla aj titulok...ze ten kto nie na test...nedostane socialku,podporu,dochodok...
Veď to ... že sa šíria všelijaké "overené" blbosti. A bežný občan už nevie kde je sever - ani že čo aktuálne platí ?
Už by som prirovnala k večným diskusiám o mimozemšťanoch. Tiež som videla videjká, aj ako operujú ľudí - tak terazky neviem - veriť, či neveriť ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Odbornici v danej/danych oblastiach.....su asi fuč.......alebo....drzia hubu a krok....
Vcera som videla aj titulok...ze ten kto nie na test...nedostane socialku,podporu,dochodok...
odborníci lapajú dych
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
Dnes som užasla, opäť to isté. Vymýšľa, neverí nám, vydiera nás, vyhráža sa nám. Najprv demisiou (to by som nereptala), potom lockdownom, najnovšie základnou zdravotnou starostlivosťou. Nemôžem si pomôcť, ale asi by o tom (aj o ňom) mali odborníci rozhodnúť.
a poskytuje sa v tomto období iná ako základná zdravotná starostlivosť? Ako to je s odkladnými operáciami?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
Katy a R
pavol54
Bol som šokovaný osoba idúca po ľudoprázdnej ulici bola políciou pokutovaná za to že nemala rúško cez nos a ústa ale len pod bradou. Ak mi chce polícia dokázať porušenie zákazu vodenia vozidla po požití alkoholu má tester. Ak si dám rúško (obrazne povedané ) zo záclony akú normu poruším? ako preverujú funkčnosť rúška a hygienickú nezávadnosť? Môžem dezinfikovať rúško v toluéne?
naozaj si toto videl- a nenatočil si to? (to by bola sledovanosť!) ... asi tá ulica ľudoprázna až tak nebola, keď si tam bol ty a policajti - či?
A ktým rúškam čo píšeš - že obrazne - no to ozaj už zostane rozum stáť, ako ti vôbec môže takáto ujovina napadnúť ??? čo by si si chcel s tým dokázať ?
Ja som videla video,keď bezrúškový policajt niečo vypisoval,asi pokutu,občan sa ohradzoval,že policajt nemá rúško a policajt aj jeho kolegyňa kričali na občana,nech sa k nim nepribližuje,lebo nemá rúško(ten občan)
Čo je už toto za chujovinu od policajtov......
Normálny občan má ruku dlhú cca 60- 70 cm, ako mu dal doklad aby dodržali vzdialenosť 2 m?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

a je po dušičkách
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1603040441721.jpg  
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

lujza.j
Odbornici v danej/danych oblastiach.....su asi fuč.......alebo....drzia hubu a krok....
Vcera som videla aj titulok...ze ten kto nie na test...nedostane socialku,podporu,dochodok...
Preboha,, čo to tu zas dávaš?
Kto nedostane dôchodok ???? Kto sociálku ???
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač
Nandrolon
Dokiaľ tá sviňa neskape, stále budeme v prdeli.
Podliak bol vždy len podliakom...
Ale ja som myslel Matoviča. Nie blbečka podliaka/bjutyho.
Šak aj ja...ale jedno nevylučuje druhé.

To sú tie slovné hračičky....na tie nie každý má.....a o účtovníkoch ani nevravím.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nemá chybu......
https://www.facebook.com/SaleneVycho...55957847793362
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

A ďakujem za upozornenie )
0 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

ovce.jpg  
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
tritonys
pavol54
Jarka 1
Dosť pochybujem, že by som sa nakazila vonku na ulici, ak budeme všetci nosiť rúška a nebudeme sa na seba tlačiť.
povedz na autobusovej zastávke, kto bude pod prístreškom, kto na daždi aby ste sa na seba netlačili
môžeš sa aj tlačiť
ale pre vyžitie miesta pod strechou napríklad traja chrbtom k sebe
čo je to "vyžitie miesta" už ani pravopis neovládaš? ako sa vyžíva miesto?
Práve na takýchto miestach si prídu na svoje frotéri, mysliac si, že sú pre zbytok ľudí nenápadní. O obeti nehovoriac, čím mladšia, tým horšie, čím starší bl .., tým viac si príde na svoje.
Aj by to možno prešlo podľa hesla vyžiť sa :-)))

3. vhodnejšie uplatniť sa, realizovať sa: spoločensky, športovo sa v., vhodnejšie uplatniť sa;
možnosť kultúrneho v-tia, vhodnejšie uplatnenia;

nedok. vyžívať sa -a

1. k 1 – 3

2. neviazane, zlomyseľne sa tešiť z niečoho: v-l sa na jej rozpakoch
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
tritonys
pavol54
Jarka 1
Dosť pochybujem, že by som sa nakazila vonku na ulici, ak budeme všetci nosiť rúška a nebudeme sa na seba tlačiť.
povedz na autobusovej zastávke, kto bude pod prístreškom, kto na daždi aby ste sa na seba netlačili
môžeš sa aj tlačiť
ale pre vyžitie miesta pod strechou napríklad traja chrbtom k sebe
čo je to "vyžitie miesta" už ani pravopis neovládaš? ako sa vyžíva miesto?
Práve na takýchto miestach si prídu na svoje frotéri, mysliac si, že sú pre zbytok ľudí nenápadní. O obeti nehovoriac, čím mladšia, tým horšie, čím starší bl .., tým viac si príde na svoje.
Aj by to možno prešlo podľa hesla vyžiť sa :-)))

3. vhodnejšie uplatniť sa, realizovať sa: spoločensky, športovo sa v., vhodnejšie uplatniť sa;
možnosť kultúrneho v-tia, vhodnejšie uplatnenia;

nedok. vyžívať sa -a

1. k 1 – 3

2. neviazane, zlomyseľne sa tešiť z niečoho: v-l sa na jej rozpakoch
díky, on sa mi vysmial že som miesto vedenie auta napísal vodenie a trafila ho hus on miesto využitie napísal vyžitie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
... som na mobile a bol som presvedčený, že tá mínuska je od Teba. Takže aj ja som opätoval "paľbu". Idem zapnúť notebook a Boh nech ochraňuje mínusKára. Samozrejme tú svoju odstránim.
Ser na mínusky! Iné treba odstrániť.... šaľeneho Trnafčana.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Nandrolon
... som na mobile a bol som presvedčený, že tá mínuska je od Teba. Takže aj ja som opätoval "paľbu". Idem zapnúť notebook a Boh nech ochraňuje mínusKára. Samozrejme tú svoju odstránim.
Ser na mínusky! Iné treba odstrániť.... šaľeneho Trnafčana.
Robil kúsky dávno predtým, koľko lekcií ešte budú voliči potrebovať?
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať