Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
misoft
Nandrolon
... som na mobile a bol som presvedčený, že tá mínuska je od Teba. Takže aj ja som opätoval "paľbu". Idem zapnúť notebook a Boh nech ochraňuje mínusKára. Samozrejme tú svoju odstránim.
Ser na mínusky! Iné treba odstrániť.... šaľeneho Trnafčana.
Robil kúsky dávno predtým, koľko lekcií ešte budú voliči potrebovať?
Kôň má štyri nohy a predsa sa potkne. Koľkože bolo tých koní? Vyše 400 000 ks.
Aj tak bolo " kráľovstvo za koňa " Aby ešte aj tak bolo a netrvalo to tri roky a päť mesiacov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Takže prišlo k tomu, v čo som nemyslel...myslel som, že k tomuto sa podliak nezníži....
Lenže jeho dno je teda solídne nízko...
Hodnotiť (negatívne) príspevky v téme Onkologické ochorenia ???
Toto normálny jedinec neurobí...

Keď som si pozrel príspevky, ktoré chuj " hodnotil ", tak mi došlo, že Arizona sa vlastne pýtala na seba a nie na známu.
https://www.porada.sk/t140934-p77-on...ml#post3017013


Raz darmo, bodliak.
Bol si, si a aj budeš len podliak.....že si aj hovado, o tom svedčí aj nasledovný screen.
Screenshot_2020-10-19 Nastavenia - PORADA sk.png  
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy nerieš, nemá zmysel reagovať ... ak sa niekto až takto zníži ... božie mlyny melú ... len mi je ľúto tých onkáčov ... ak sú zneistený v takej ťažkej téme ...
1 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Heh, ten pravý sa ozval.
Ze fer plej---.png  
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Hnus, hnus . Ak by to bolo v mojej moci, oboch sa vylúčim z Porady. Rozum mi zastavuje, ako sa môžu takto správať dospelí chlapi. Veď to je už diagnóza. Ani matovič na vás dvoch nemá.
9 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ja vychystaná do obchodu,lebo vychádzky mám 10-12,ešte volám tiež chorej známej,či nejde so mnou a ona že ale šak hodiny pre dôchodcov!
No tak som si zase sadla......asi by ma švihlo,keď by ma do obchodu nepustili.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kopretinka, ale veď ak pred 11 už budeš pred obchodom, tak stíhaš, či - máš to ďaleko?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bodliak
Heh, ten pravý sa ozval.
môžeš uviesť jeden rozumný dôvod prečo sa realizuješ mínuskami v starých témach ?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ešteže sú tie mínusky zadarmo. Keby admin vyberal za ne sankcie, po schválení poraďákmi, až potom by tu bol riadny šrumec, zábava.
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Oliwa
Kopretinka, ale veď ak pred 11 už budeš pred obchodom, tak stíhaš, či - máš to ďaleko?
Noo, už idem aj ja. Tak päť - šesť minúť.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

veronikasad
môžeš uviesť ...
"Aký požičaj, taký vráť."
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bodliak
veronikasad
môžeš uviesť ...
"Aký požičaj, taký vráť."
ako malí chlapci na pieskovisku, už by ste konečne mohli mať rozum. Stretnite sa niekde na pive a dajte si po hube a bude pokoj ...
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

veronikasad
bodliak
veronikasad
môžeš uviesť ...
"Aký požičaj, taký vráť."
ako malí chlapci na pieskovisku, už by ste konečne mohli mať rozum. Stretnite sa niekde na pive a dajte si po hube a bude pokoj ...
... po papuli, nie po hube, tobôž po ústach.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

veronikasad
ako malí chlapci na pieskovisku, už by ste konečne mohli mať rozum. Stretnite sa niekde na pive a dajte si po hube a bude pokoj ...
Iba on tu vyplakáva a je vulgárny ... Ja som ticho.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bodliak
veronikasad
ako malí chlapci na pieskovisku, už by ste konečne mohli mať rozum. Stretnite sa niekde na pive a dajte si po hube a bude pokoj ...
Iba on tu vyplakáva a je vulgárny ... Ja som ticho.
Bodliak nebolo ťa tu dlho, tak aj ja som svoje dostala, ale ignorovať je podľa môjho názoru lepšie ako prilievať olej do ohňa........
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Oliwa
Kopretinka, ale veď ak pred 11 už budeš pred obchodom, tak stíhaš, či - máš to ďaleko?
Ja som bola vychystaná o 10,00......do obchodu mám max.7minút....takže by som musela ísť domov,3/4 hod.by som tam nečakala.
Ale mám dojem,že u nás ani ludí nepočitajú,aj bez vozika išiel jeden von,mal veci v krabici....
Ani v počas prvej vlny tam nikoho nič nezaujímalo.
Dokonca ešte teraz predľžili otv.hodiny do 21,00 .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
OT

Jarka 1
buchy nerieš, nemá zmysel reagovať ... ak sa niekto až takto zníži ... božie mlyny melú ... len mi je ľúto tých onkáčov ... ak sú zneistený v takej ťažkej téme ...
Výborne Jaruška...
Snád len podotknem, že ak by som ja spomenul niečo o Božích mlynoch, tak by tu okamžite nabehla jedna osoba a začala by mudrovať.
Práve o tých onkáčov, diabetikov a aj iných sa mi jedná.
Jeden sa tu snaží dať na základe (žiaľ) svojich vlastných skúseností dať nejakú radu, poznámku a či informáciu ohľadom danej choroby...a ten druhý (čo má trt odžité) tu ide mudrovať, ba dokonca nesúhlasiť ?
Veď to je choré...

Podotknem znova, že za pár mesiacov mi ten dotyčný nasúkal vyše 3 tisíc negatívnych hodnotení.
--------------------------------------------
Mila123
Bodliak nebolo ťa tu dlho, tak aj ja som svoje dostala...
Odo mňa ani veľmo nie...snáď len nejakú poznámku, ktorú ste ale (aspoň si to myslím) fásli zaslúžene.
...a ozaj...tiež si myslím, že ste si svoje poniektoré poznámky (nie na mňa, ale na iných) mohli odpustiť.

Pokiaľ sa nemýlim, tak ste boli prvá, ktorá začala na základe negatívneho hodnotenia (určite nie odo mňa) dávať odpovede formou komentárov.
----------------------------------------------
sito
Keby admin ...
Keby admin na svoje dodžubané dielo zvysoka nekadil, tak by to tu vyzeralo úplne inak.
Lenže on na to zvysoka ondí a preto to tu takto aj vyzerá.
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
OT

sito
Keby admin ...
Keby admin na svoje dodžubané dielo zvysoka nekadil, tak by to tu vyzeralo úplne inak.
Lenže on na to zvysoka ondí a preto to tu takto aj vyzerá.
Juraj, si tu o päť mesiacov skorej ako ja, teda si aj niečo vyše pamätáš, že? Si pamätám, že admin bol rasan s niektorými členmi sa nehral, vylúčil za prkotiny. No možno sústavne vylučoval toho istého a samého. No nie všetci boli Kamil. Po čase prišiel, že mu taká porada nevyhovuje. Spravil veľkú zmenu, Poradu dojebabral! A teraz má poradu podľa svojho gusta, tak na poradu s..ie, nie ju perie. A preto tu v tejto dobe lieta všeličo, nie len mínusky a perie. Takže, tak.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
Ja vychystaná do obchodu,lebo vychádzky mám 10-12,ešte volám tiež chorej známej,či nejde so mnou a ona že ale šak hodiny pre dôchodcov!
No tak som si zase sadla......asi by ma švihlo,keď by ma do obchodu nepustili.
Kvjetoček - mám dojem, že "dôchodcovská dvojhodinka" platí pre potraviny a drogérie a pre ostatné to neplatí. Aspoň ja som to tak pochopil.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

misoft
kopretinka
Ja vychystaná do obchodu,lebo vychádzky mám 10-12,ešte volám tiež chorej známej,či nejde so mnou a ona že ale šak hodiny pre dôchodcov!
No tak som si zase sadla......asi by ma švihlo,keď by ma do obchodu nepustili.
Kvjetoček - mám dojem, že "dôchodcovská dvojhodinka" platí pre potraviny a drogérie a pre ostatné to neplatí. Aspoň ja som to tak pochopil.
a okrem toho to platí pondelok-piatok..
Prehľad najdôležitejších zmien od 15.10.2020
.....osoby nad 65 rokov majú vyhradený čas na nákup potravín a drogérie od 9:00 do 11:00 (pondelok až piatok); môžu však využiť aj iný čas..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať