Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stačila tá jedna veta, nebolo treba zbytočné omáčky, ani k jednej, ani k druhej stránke, ani ju farbiť, ani kopať jamy, keď si v nej padnutý.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
...a nebolo potrebné dávať ani hlúpe linky...
Juraj, kroť sa, nezjedol si všetku múdrosť sveta, rešpektuj aj názor druhého ...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mladý IT-čkár vydumal aplikáciu.
https://zive.aktuality.sk/clanok/149...a-sikovny-web/
Myslel to dobre - ako pomôcku. Žiaľ - aplikácia by mala potenciál v tom prípade, ak by sa tam užívateľmi vkladali relevantné údaje pravidelne. Pretože (na skúšku som sa na ňu pozrel) dáta o obsadenosti boli nepravidelné - údaje boli nepravidelné - často 3-4 hodiny tam nik nič nezadal a tak nebolo možno ani zistiť, kde sú aké čakacie doby.
Ale nemožno očakávať, že to bude na 100% fungovať - predsa len - vytvoril to ako pomôcku, bez finančnej a inej podpory, v čase svojho voľna. A to sa predsa počíta - niekto si dal námahu, aby to vymyslel, naprogramoval, pustil do sveta. Že to hneď nefunguje - možno nabudúce to bude lepšie.
Držím mu palce.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-)))) v skutočnosti nerealizovateľné...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Realizovateľné by to mohlo byť - ide však o prísun dát. Pokiaľ nie je prísun - je to nepresné, prípadne nefunkčné.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Realizovateľné by to mohlo byť - ide však o prísun dát. Pokiaľ nie je prísun - je to nepresné, prípadne nefunkčné.
podľa mňa je super, že to skúsili. Malo to svoje muchy, ja som skúšala aj pridávať, ale nebolo to celkom OK. Nevadí. Mne sa veľmi páči, že to skúsili a dokázali doviesť do nejakého konca. Je to nádejné, že máme šikovných ľudí
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Realizovateľné by to mohlo byť - ide však o prísun dát. Pokiaľ nie je prísun - je to nepresné, prípadne nefunkčné.
Veď sa tam píše Funkčnosť ale bude závisieť od toho, koľko ľudí ho použije.
Lenže mne to nefungovalo vôbec,mrzlo mi to.
A dnes zase,nikam som sa nedostala,obrazovka sa "triasla"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No u mňa na webe - stránka fungovala, len neboli z niektorých miest dáta.
A ak sa ti triasla - mala si asi zemetrasenie (alebo decká od susedov sa besneli tak, až sa barák triasol )
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tak to vôbec
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Potešilo ma, že u nás nebol zamknutý cintorín. Hroby upratané, nazdobené, no bol prázdny, pár ľudí. Veľmi mi chýbajú tie stretnutia príbuzných a známych aspoň raz do roka na cintoríne. Ako ľahko sa všetkého vzdávame.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kukučka
Potešilo ma, že u nás nebol zamknutý cintorín. Hroby upratané, nazdobené, no bol prázdny, pár ľudí. Veľmi mi chýbajú tie stretnutia príbuzných a známych aspoň raz do roka na cintoríne. Ako ľahko sa všetkého vzdávame.
kuki, dnes este platilo obmedzenie pohybu
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Údajne všetky cintoríny zaplavené kvetmi, teda aspoň okolo ktorých sa išlo.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

korela
Údajne všetky cintoríny zaplavené kvetmi, teda aspoň okolo ktorých sa išlo.
ludia s negativnym testom si tu Matovicovu vstupenku vysvetlili po svojom.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kukučka
Potešilo ma, že u nás nebol zamknutý cintorín. Hroby upratané, nazdobené, no bol prázdny, pár ľudí. Veľmi mi chýbajú tie stretnutia príbuzných a známych aspoň raz do roka na cintoríne. Ako ľahko sa všetkého vzdávame.
To sa niekto bojí, aby tí mŕtvi neutiekli, že ich treba zamykať?
:-))))))))))))
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
korela
Údajne všetky cintoríny zaplavené kvetmi, teda aspoň okolo ktorých sa išlo.
ludia s negativnym testom si tu Matovicovu vstupenku vysvetlili po svojom.
Aby mi už niekto zakazoval chodiť na cintorín, tak to by som sa pozrel :-)
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Kvaka
Testy v ambulanciách budú asi až v budúcnosti, zatiaľ sú iba v nemocniciach, v prijímacích alebo v nemocničných ambulanciách, tam si zrejme pretestujú aj celé oddelenia.
Treba povedať kto to bude v tých ambulanciách platiť.Pretože v ambulanciách kupuje všetko lekár a ak to poistovne nebudú preplácať tak mu nebude na to stačiť mesačný limit od poistovne.Ked rozprávate o ambulanciách treba automaticky uvažovať aj o tejto otázke.Ambulancie nie sú nemosnice,ktoré sú automaticky dlžníci a treba ich oddlžovať.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
Ja mám pocit, že výživové poradenstvo nie je v SR uznaný medicínsky odbor a hovoril, že atestáciu nemá žiadnu, aj vysvetľoval prečo.
To ale neznamená, že nie je lekár.
Zase si si niečo navymýšľal a podávaš to ako fakty, alebo faktu??
:-))
Je to veľká chyba,slováci by výživových poradcov teda potrebovali.Možno by sme nevyhrávali celosvetovú hitparádu a 1 miesto v dg Ca hrubého čreva.Ved my pomaly aj prikrmovanie detí začíname udeninami.
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Údajne všetky cintoríny zaplavené kvetmi, teda aspoň okolo ktorých sa išlo.
Už je to ako za socializmu, zakazovalo sa chodiť do kostolov a tie boli plné aj komunistov s prižmúrenými očami vrchnosti (okrem Popradu) teraz zakázané ísť na cintoríny ale s prižmúrenými očami vrchnosti nikto nikoho nevidel.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Nandrolon
Ja mám pocit, že výživové poradenstvo nie je v SR uznaný medicínsky odbor a hovoril, že atestáciu nemá žiadnu, aj vysvetľoval prečo.
To ale neznamená, že nie je lekár.
Zase si si niečo navymýšľal a podávaš to ako fakty, alebo faktu??
:-))
Je to veľká chyba,slováci by výživových poradcov teda potrebovali.Možno by sme nevyhrávali celosvetovú hitparádu a 1 miesto v dg Ca hrubého čreva.Ved my pomaly aj prikrmovanie detí začíname udeninami.
Pred 30 rokmi som si prečítal článok aký je prepálený olej karcinogénny, odvtedy som podľa možnosti vyprážané rezne vylúčil z jedálnička. Je to výsledok výživového poradenstva? JE
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Nandrolon
Ja mám pocit, že výživové poradenstvo nie je v SR uznaný medicínsky odbor a hovoril, že atestáciu nemá žiadnu, aj vysvetľoval prečo.
To ale neznamená, že nie je lekár.
Zase si si niečo navymýšľal a podávaš to ako fakty, alebo faktu??
:-))
Je to veľká chyba,slováci by výživových poradcov teda potrebovali.Možno by sme nevyhrávali celosvetovú hitparádu a 1 miesto v dg Ca hrubého čreva.Ved my pomaly aj prikrmovanie detí začíname udeninami.
ale ba
opýtaj sa lubovoľných 10 - 20 - x tučniakov, či nevedia, akú robia výživovú chybu...
vedia to pekne všetci do jedného...inde je chyba
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať