Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bingo!
Hľa:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Miss_Slovensko
Ktorá z týchto niečo robí pre charitu - podľa mňa - ANI JEDNA.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

To si kukal...ale faaakt???
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ále trt. Takéto onačiny (Miss...., Voice.... a iné) ma nebavia. A ani som nevedel, že je nejaká Miss.... súťaž.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Najväčšou výzvou pre novú kráľovnú krásy bude podľa jej slov príprava na Miss World, popri čom sa plánuje venovať aj svojej vlastnej charitatívnej činnosti. „Takáto svetová súťaž si vyžaduje perfektnú pripravenosť vo všetkom. A popri tom sa chcem venovať charite. Mám veľmi blízko k malým deťom, takže by som si vedela predstaviť pomoc detičkám v detských domovoch, motivovať ich, učiť ich jazyky, to je podľa mňa veľmi dôležité,“ priblížila Kurtulíková.
https://koktail.pravda.sk/miss-a-mod...carila-porotu/

Hehehe...vraj charite...tak sme sa pobavili.




...a svetový mier

To čo sa stalo?
Dúfam, že si nedostal lopatou po hlave, či?...
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Potrebujeme odvážnych vodcov, dokonca hrdinov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
buchač
Najväčšou výzvou pre novú kráľovnú krásy bude podľa jej slov príprava na Miss World, popri čom sa plánuje venovať aj svojej vlastnej charitatívnej činnosti. „Takáto svetová súťaž si vyžaduje perfektnú pripravenosť vo všetkom. A popri tom sa chcem venovať charite. Mám veľmi blízko k malým deťom, takže by som si vedela predstaviť pomoc detičkám v detských domovoch, motivovať ich, učiť ich jazyky, to je podľa mňa veľmi dôležité,“ priblížila Kurtulíková.
https://koktail.pravda.sk/miss-a-mod...carila-porotu/

Hehehe...vraj charite...tak sme sa pobavili.




...a svetový mier

To čo sa stalo?
Dúfam, že si nedostal lopatou po hlave, či?...
A dôvod tvojej dnešnej kultivovanej debaty mal byť aký?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

misoft
Ále trt. Takéto onačiny (Miss...., Voice.... a iné) ma nebavia. A ani som nevedel, že je nejaká Miss.... súťaž.
Nepytala som sa teba...
0 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

Potešila včerajšia Gardenia v Nitre, pekné aranžmány z ľalií a iných kvietkov. Tiež sme stihli v Hlohovci fraštácke putovanie za vínom. Chválime dobré slovenské vína.
IMG_3598 2JPG.jpg  
IMG_3599JPG.jpg  
IMG_3600JPG.jpg  
IMG_3602 2JPG.jpg  
IMG_3610 2JPG.jpg  

IMG_3604JPG.jpg  
IMG_3605JPG.jpg  
IMG_3615 2JPG.jpg  
IMG_3616JPG.jpg  
IMG_3619 2JPG.jpg  

IMG_3620 2JPG.jpg  
IMG_3617JPG.jpg  
IMG_3622 2JPG.jpg  
IMG_3624 2JPG.jpg  
IMG_3627JPG.jpg  

1/1
9 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mikae
Potešila včerajšia Gardenia v Nitre, pekné aranžmány z ľalií a iných kvietkov. Tiež sme stihli v Hlohovci fraštácke putovanie za vínom. Chválime dobré slovenské vína.
Mňa tiež teší že potravinová zelenina sa dostáva cenove na úroveň kvetín, len aby to vydržalo
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Moc sa netes, budu sa rylovat travniky
Kedysi boli aj pri bytovkach mini zahradky
IMG_20190428_152241.jpg  
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Veru tak...svata pravda
IMG_20190428_153104.jpg  
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Toho umelca musela múza ale riadne kopnúť.
https://www.cas.sk/clanok/831554/odb...cou-pre-vtaky/
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
korela
Tak s hokejom v rodine skúsenosť, začal ešte v predškolskom veku, finančne a časovo náročné, ....
Nezveličuj...alebo upresni obdobie.

Dám VLASTNÚ skúsenosť..?
Hrával som hokej za ZDŠku...celý mančaft vyfasoval komplet výstroj....KO-M-PLET.
Tréningy pravidelne pravidelné...šak ľad sme mali na školskom dvore.
Tak aké financie a čas ?
My sme zase fasovali v oddieli lyže, viazania, palice, lyžiarky a tí najlepší myslím aj okuliare a tie sme si ale posúvali straší mladším, až kým neboli komplet vydreté, resp. sa niečo zlomilo. tréningy sme mali ako vonku na svahu (aj keď nebol sneh) a ak sa nedalo, tak v telocvični. Po pár rokoch sme dostali aj použitú "umelú hmotu", na ktorej sa lyžovalo v lete. To si susedný oddiel kúpili novú, tak sa tie veci normálne posúvali. Na preteky sa chodilo spolu, kto mal auto, bral aj ostatných...
O prilbách sa vtedy nechyrovalo , a nikto sa nezabil ani neostal debil, ani po pretekoch
Akurát na tej hmote sme mali poobdierané kolená, lakte, sem tam aj fasádu, keď sa ténovalo, ale to absolútne nikto neriešil . Každému bolo jasné, že treba jazdiť opatrnejšie, domakať techniku a potom znova zrýchliť
Naposledy upravil bettylou : 28.04.19 at 15:12
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Toho umelca musela múza ale riadne kopnúť.
https://www.cas.sk/clanok/831554/odb...cou-pre-vtaky/
Ten umelec je "debil", pretože nevie, ako sa vták bude chovať a nadrbe tam zrkadlá. Dokonca už ornitológovia majú čo kecať do návrhov veľkých budov s obrovskými presklenenými plochami - odporúčajú často rôzne samolepky dravých vtákov, aby sa iné vtáctvo týmto plochám včas vyhlo.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
bárs by tí vtáci neboli sprostí a čím skôr to dielo osrali, aby sa nezrkadlilo. Fakt úroveň vzdelania mnohých mladých rapídne klesá.

Z diskusie pod článkom:

palo08080
včera 14:20 | | +16 -1 Reagovať
pasca nie len na vtáky... minule tade išiel ožratý sused Jožo Antaloš a nej€bal to rovno cez to zrkadlo... ešte že sa mu nič nestalo, akože myslite aj na ludí trošku

včera 13:57 | | +43 -0 Reagovať
To snáď nie je už možné. Čím väčší umelec, tým menší rozum. Myslím zdravý rozum. A kto mu to tam povolil inštalovať, zrejme väčší de.bil.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
Moc sa netes, budu sa rylovat travniky
Kedysi boli aj pri bytovkach mini zahradky
No iste, táto kategória vie len pobehovať s motorovou kosačkou a s ručným aplikátorom postreku na nežiadúcu burinu
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Toho umelca musela múza ale riadne kopnúť.
https://www.cas.sk/clanok/831554/odb...cou-pre-vtaky/
bacha aby si nedostala mínusku ako ja, však toto nie je o životnom prostredí vtákov
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Na tie trávniky je oveľa pohodlnejšia tá tornadika ako rýľ, (nerobímm reklamu). odskúšané, veci, čo mi aj 5 rokov stáli, čo mi trebalo terén zrovnať som za pár týždňov sama dala. S rýľom som sa dosŕť išla a nevedela som s tým pohnúť, hlavne "briždžaľe" s tým idú parádne dole.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
" Ide o umelecké dielo Mateja Kréna a Galérie mesta Bratislava ..."

Kretén z Blavy...povedané všetko.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Pochadza z Trencina a jeho matka sa narodila v Kosiciach...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať