Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

.
Screenshot_20201106-115738.png  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
buchač
BXLmiami
Tak dalšie-Digoxin?
Také otázky v podstate nemajú význam. Predsa nie jeden liek má pôvod vo flóre a či faune.
Odpovede sa jeden dočíta na nete raz dva.
Lenže prírodné liečivá by bolo v takých množstvách, ktoré sú potrebné na liečbu pacientov, dosť náročné pestovať a aj vyrábať.
Veď aj inzulín sa v počiatkoch vyrábal z hovädzích a bravčových pankreasov, no teraz sa vyrába už len humánnym spôsobom, čiže chemicky.
To je pravda,ale je treba pripomínať že aj orech má rôzne účinky a niektoré sú skutočne skvelé.Odpojili sme sa od prírody.
Inak neskúšajte Digitalis,čiže náprstnik :-))
nielen orech ale všetky semiačka (durman by som neodporúčal) tento poznáš Stretol sa jeden politik s druhým. jeden lúska jablkové jadierka a hovorí druhému je to dobré na podporu myslenia.
-nepredáš?
-jedno jadierko za jedno euro súhlasí kúpi 10
-po chvíli lúskania hovorí prvému však za 1 euro kúpim kilo jabĺk
-No vidíš ako to rýchlo účinkuje
2 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

misoft
Nandrolon
Vie mi niekto vysvetliť, z akého dôvodu sa neustále menia pravidlá/podmienky testovania?
Iba mne sa tieto debilné praktiky podobajú na praktiky podnodníkov, ktorí prídu do potravín /alebo iného obchodu/ a začnú stále rozmieňať a zamieňať bankovky, až je z toho pokladníčka pomýlená a podvodník odchádza s ukradnutými peniazmi preč?
Alebo to každý berie korektne a iba mne to pripadá čudne???
Nás sa nepýtaj.... pýtaj sa toho koňa z Trnavy.
Ale že si teraz urazil koníkov
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ak si nedám na ulici rúško je zle - na pokutu. ak si poslankyňa správnej strany zloží po pultíkom rúško lebo nevie dýchať, je to na kývnutie ruky a smiech.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mikae
misoft
Nandrolon
Vie mi niekto vysvetliť, z akého dôvodu sa neustále menia pravidlá/podmienky testovania?
Iba mne sa tieto debilné praktiky podobajú na praktiky podnodníkov, ktorí prídu do potravín /alebo iného obchodu/ a začnú stále rozmieňať a zamieňať bankovky, až je z toho pokladníčka pomýlená a podvodník odchádza s ukradnutými peniazmi preč?
Alebo to každý berie korektne a iba mne to pripadá čudne???
Nás sa nepýtaj.... pýtaj sa toho koňa z Trnavy.
Ale že si teraz urazil koníkov
aj hojdacích
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
.
https://www.porada.sk/attachment.php...8&d=1604661079

šaško, " Hmmm, tak toto som s Merkelovou, to sme nedomysleli, to som posral ja, nie ľudia. No čo, hodím sa do karantény. Nech si to riešia samosprávy, ľudia zodpovedne, sami. "
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jeden zaujímavý príspevok k téme celoplošného očkovania, citujem:
"Neexistuje prehled o lidech, co se testovali. Úplně zbytecne se predkladala obcanka. Psala se jmena. Proč ??? Následně je hodili do kose. Hygiena nema zadny zaznam ani prehled o testovanych. Primo hygiena v Ziline rekla, ze oni s tim nic nemaji, že to je akce ministerstva obrany. Tam mi rekli, ze zadne zaznamy neexistuji a kdo papir stratil je automaticky pozitivni. Cize zadne zaznamy zadny prehled, jen divadlo s OP."

Ja osobne verím, že to tak je. Nevidel som tam žiaden notebook, nič. Vybavenie ako za "prvej svetovej" - pero a papier, nič iné.
Pochybujem, že niekto tie údaje následne pracne hádzal do nejakého systému, ktorý ani neexistuje.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Ja osobne verím, že to tak je. Nevidel som tam žiaden notebook, nič. Vybavenie ako za "prvej svetovej" - pero a papier, nič iné.
Pochybujem, že niekto tie údaje následne pracne hádzal do nejakého systému, ktorý ani neexistuje.
Ja osobne tomu verim tiez. Nik im totiz nedal suhlas na spracovavanie osobnych udajov.
Ak sa pamatam, najprv sa mal vypisovat pred testovanim nejaky papier, mal byt aj zverejneny na stranke korony. Nakoniec ale bolo vsetko inak.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dokonca každé odberové miesto malo mať aj svoje unikátne "označenie".
A na papieri nie je žiaden podpis, ani pečiatka, proste nič. Ak by mi dal niekto ten papier čistý, tak si ho sám vypíšem a finito....
Nakoniec ani nevieš, kto ťa vlastne testoval a to myslím, že už nie je s kostolným poriadkom....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

https://www.bystricoviny.sk/titulka/...oko2M6htUqC6vQ

Nikto nevie,kde sú všetky údaje,a ani čísla pozit.nesúhlasili.... v Myjave bolo podľa starostu 0,7 podľa ich vlastnej štatistiky a v celoslovenských čislach mali zrazu 1,4
Naposledy upravil kopretinka : 06.11.20 at 13:47
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Jeden zaujímavý príspevok k téme celoplošného očkovania, citujem:
"Neexistuje prehled o lidech, co se testovali. Úplně zbytecne se predkladala obcanka. Psala se jmena. Proč ??? Následně je hodili do kose. Hygiena nema zadny zaznam ani prehled o testovanych. Primo hygiena v Ziline rekla, ze oni s tim nic nemaji, že to je akce ministerstva obrany. Tam mi rekli, ze zadne zaznamy neexistuji a kdo papir stratil je automaticky pozitivni. Cize zadne zaznamy zadny prehled, jen divadlo s OP."

Ja osobne verím, že to tak je. Nevidel som tam žiaden notebook, nič. Vybavenie ako za "prvej svetovej" - pero a papier, nič iné.
Pochybujem, že niekto tie údaje následne pracne hádzal do nejakého systému, ktorý ani neexistuje.
never tomu skríň, je dosť. voľakedy sa písalo ku každému výdaju zbrane jej číslo, (bolo to na nič) zrazu z ničoho nič šifrovka sme mali nájsť jedno nájdenej po trestnej činnosti. našlo sa zistilo sa po piatich rokoch k akému útvaru išlo a tam že pol roka na rote zatĺkali stratu. Takže na vojne jeden nikdy nevie na čo je dobrý zoznam
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Jeden zaujímavý príspevok k téme celoplošného očkovania, citujem:
"Neexistuje prehled o lidech, co se testovali. Úplně zbytecne se predkladala obcanka. Psala se jmena. Proč ??? Následně je hodili do kose. Hygiena nema zadny zaznam ani prehled o testovanych. Primo hygiena v Ziline rekla, ze oni s tim nic nemaji, že to je akce ministerstva obrany. Tam mi rekli, ze zadne zaznamy neexistuji a kdo papir stratil je automaticky pozitivni. Cize zadne zaznamy zadny prehled, jen divadlo s OP."

Ja osobne verím, že to tak je. Nevidel som tam žiaden notebook, nič. Vybavenie ako za "prvej svetovej" - pero a papier, nič iné.
Pochybujem, že niekto tie údaje následne pracne hádzal do nejakého systému, ktorý ani neexistuje.
ten vysypaný kôš niekto videl?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Asi by to lacnejšie vyšlo, keby tie testy za 50 melonov vysypali do Dunaja. Ušetrilo by sa kopec peňazi pre samosprávy, zdravotníkov, vojakov, policajtov a asistentov a tiež nervov všetkých. Akurát by zaplakala ekologia, ale to je predsa to najmenej. V takom Ružíne je bordelu oveľa viac.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

To bol ucel..len papier a pero
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Však ešte doteraz nevyčíslili, koľko boli náklady, mňa by tiež zaujímalo, aké boli napríklad na jedného "pozitívneho"? Nuž aj keby vysoké, však životy sú cennejšie, by povedali.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Kvaka
Však ešte doteraz nevyčíslili, koľko boli náklady, mňa by tiež zaujímalo, aké boli napríklad na jedného "pozitívneho"? Nuž aj keby vysoké, však životy sú cennejšie, by povedali.
Poznám osobne 6 pozitívnych, z toho minimálne 2 mali príznaky a kašlali na to. Nebyť testovania, spokojne chodí učiteľka ďalej do školy. Dodnes nie je v poriadku, ale vôbec jej to minulý týždeň nevadilo. Hoci kašlala, stratila chuť aj čuch. Na test by dobrovoľne nebola išla
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dáška, cca 1% odhalili, sú izolovaní, viem, ale aj tak to bolo nepresné a nebezpečné. Hromadné zoskupovanie občanov dobrovoľne z donútenia, mali to urobiť inak.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Jeden zaujímavý príspevok k téme celoplošného očkovania, citujem:
"Neexistuje prehled o lidech, co se testovali. Úplně zbytecne se predkladala obcanka. Psala se jmena. Proč ??? Následně je hodili do kose. Hygiena nema zadny zaznam ani prehled o testovanych. Primo hygiena v Ziline rekla, ze oni s tim nic nemaji, že to je akce ministerstva obrany. Tam mi rekli, ze zadne zaznamy neexistuji a kdo papir stratil je automaticky pozitivni. Cize zadne zaznamy zadny prehled, jen divadlo s OP."

Ja osobne verím, že to tak je. Nevidel som tam žiaden notebook, nič. Vybavenie ako za "prvej svetovej" - pero a papier, nič iné.
Pochybujem, že niekto tie údaje následne pracne hádzal do nejakého systému, ktorý ani neexistuje.
ten vysypaný kôš niekto videl?
To vysypanie do koša je samozrejme myslené obrazne /podľa mňa/. Bude to naukladané niekde v archíve bez ďalšieho spracovania, takže to isté ako v koši...
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

V aktuálnom uznesení vlády (306/2020 Z.z.) je už cesta k doktorom doplnená a upravená. Výnimka platí na cestu do zdravotníckeho zariadenia za účelom neodkladnej zdravotnej starostlivosti, preventívnej prehliadky alebo plánovanej zdravotnej starostlivosti vrátane sprevádzania blízkou osobou alebo príbuzným a cestu späť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
Nandrolon
Jeden zaujímavý príspevok k téme celoplošného očkovania, citujem:
"Neexistuje prehled o lidech, co se testovali. Úplně zbytecne se predkladala obcanka. Psala se jmena. Proč ??? Následně je hodili do kose. Hygiena nema zadny zaznam ani prehled o testovanych. Primo hygiena v Ziline rekla, ze oni s tim nic nemaji, že to je akce ministerstva obrany. Tam mi rekli, ze zadne zaznamy neexistuji a kdo papir stratil je automaticky pozitivni. Cize zadne zaznamy zadny prehled, jen divadlo s OP."

Ja osobne verím, že to tak je. Nevidel som tam žiaden notebook, nič. Vybavenie ako za "prvej svetovej" - pero a papier, nič iné.
Pochybujem, že niekto tie údaje následne pracne hádzal do nejakého systému, ktorý ani neexistuje.
ten vysypaný kôš niekto videl?
To vysypanie do koša je samozrejme myslené obrazne /podľa mňa/. Bude to naukladané niekde v archíve bez ďalšieho spracovania, takže to isté ako v koši...
zatiaľ bez ďalšieho spracovania
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať