Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito

Oni si tykali, tykajú. Hmm..., ale možno už nie?
Ak nezmenil telefón a číslo - ešte furt ho mám u seba. Poddžubávať sa budeme, ale inak sa nehádame... Každý má svoj názor.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Nandrolon
pavol54
Nandrolon
buchač
pavol54
Koľko munície sa nájde z ničoho nič pri policajnom zásahu,
......
Ak niekto veľmi chce tak si ju kúpi aj desať krát drahšie ako v obchode a tam sa predávajúci nepýta na náležitosti
No povedz mi...koľko ?
......
Uhm...určite, jak oči.
Choď a kúp mi desať krát drahšie...ja ich od teba kúpim za desať krát drahšiu cifru.
To by si mal inú cenu za 7,62x39/ks.
:-))))))))
Škoda, že si nehovoril 10r. späť, bolo by na nové auto :-)))
7,62 x 39 je typ munície, inak ja som napísal "aj desať krát" teda aj viac
No 7,62x39 je typ munície. Buchač písal, že nech mu ju kúpiš aj 10x drahšie a on ju kúpi od teba zase 10x drahšie, to znamená, že napr. 0,2 eura /neviem koľko stojí ofiko, som na mobile/ x 10 = 2 eurá kus a Buchač to kúpi za 20 eur/ks...
....ale hlavne, že sa ideme baviť o kúpe na čierno.
Ešte keby to tak jeden nemenovaný pochopil...no nekúp to.
ak má niekto v pivnici zásoby nedá to na internet podobne ako ten čo má marišku či podobné matroše tiež nehodí inzerát nemám zbrojný ale ako to funguje na strelnici?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dnes som si pozrel " Na telo ", kde sa samozrejme preberala momentálna situácia...presnejšie povedané, chcel som si pozrieť a zároveň si dať obed.
Bol tam Raši a Naď. Lekár a Bezpečnostný analytik....politik a "politik".
No niečo strašné, čo Naď vystrájal...takže samozrejme, že v rámci svojho duševnej pohody a dobrého trávenia som radšej dal na iný program.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
ak má niekto v pivnici zásoby nedá to na internet podobne ako ten čo má marišku či podobné matroše tiež nehodí inzerát nemám zbrojný ale ako to funguje na strelnici?
Nerieš, nepitvaj...a neťahaj zo mňa rozumy.

Nehodí na net ? By si sa čudoval, že čo za inzeráty som už čítal.
Jeden by chcel kúpiť zbraň a iný by zasa rád predať.

Akože čo má a ako fungovať na strelnici ?
Šak normálne...hlavne, aby zbraň fungovala...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nad je jeden z najschopnejších...len má smolu, že ty ho máš na čiernej listine....
mal si pozreť aj e.t. na stv
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty - vieš čo je na tomto najhoršie?
To, že v ére trvania našej republiky bol ministrom len JEDEN vojak - Gajdoš (a aj ten to dodrbal a nechal sa ovplyvňovať svojou stranou). Ostatní - i tí ktorí dočasne museli toto ministerstvo viesť - boli NEVOJACI, niektorí ani vojnu neoňuchali!
Politici, analytici, poradcovia, rozumbrady. Tak netvrď že najschopnejší.
Na toto netreba ani čiernu, zelenú, ružovú, bielu listinu!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

aj ten smerácky zlodej kašický bol
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a andrejčák, ako prvý
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

kopretinka
Že nejaký dedko umrel v rade na testovanie
A čo má byť? Aj na autobusovej zástavke už zomrel človek, aj mladý (netere 28 ročný manžel) po príchode do práce. Smrť si miesto nevyberá.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nad je jeden z najschopnejších...len má smolu, že ty ho máš na čiernej listine....
mal si pozreť aj e.t. na stv
Áno, priznávom, že mladý je u mňa na blackaut.
Ty zasa priznávaš, že je u teba pomaly prím.
Prečo by som sa mal pozerať na STV ? To mladý vraví v STV inak ako na Narkóze...a keď príde do TA3, tak zmení tiež rétoriku ?
Aj Galko bol v tvojich očiach schopný a kukni, ako skončil.

E.T. si pozriem radšej originál...sci-fi ako sci-fi...akurát originál je lepší.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
nad je jeden z najschopnejších...len má smolu, že ty ho máš na čiernej listine....
mal si pozreť aj e.t. na stv
Áno, priznávom, že mladý je u mňa na blackaut.
Ty zasa priznávaš, že je u teba pomaly prím.
Prečo by som sa mal pozerať na STV ? To mladý vraví v STV inak ako na Narkóze...a keď príde do TA3, tak zmení tiež rétoriku ?
Aj Galko bol v tvojich očiach schopný a kukni, ako skončil.

E.T. si pozriem radšej originál...sci-fi ako sci-fi...akurát originál je lepší.
E.t. je Erik Tomáš...toho je radosť pozerať....

Galko sa prepočítal a narazil si frnak, ale ako dopadol ???je generálny Lo tn
A berie min. 10 000...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nevedel som, na koho síce myslíš...ale trafil som sa aj tak.
E.T. je tiež číslo, aj keď na Naďa nemá.

Galko ? Na neho radšej názor nedávam...bez expresívnych slov by to nebolo ono.
Mne ale nejak nejde do hlavy, že prečo sa tak dlho v kauze jeho odpočúvania nekoná...
Miesto trestu dostal lukratívny flek ? Kuwa...manager (vzdelaním matematik-fyzik) z Kaufáča ide riadiť tak vysoko odbornú firmu ?

Prisámfakt, jak na vojne..." Pojebať a povýšiť "...dámy prominou za plný výraz, ale tak sa to vraví, keď niekto z vyšších urobil prúser.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Miriam Kamenicka
Jaro Naď - minister obrany SR, OĽANO
6. novembra o 10:10 ·
Dobry den, mam otazku, moj syn bol v prvom testovani ako pomocny personal 16 hodin v oblasti, kde sa druhy tim ani nedostavil takze museli celu mestsku cast zvladnut dvaja ludia zdravotna sestra a on ako asistent, je len stvrtak na zdravotnej skole, co aj povedal este pred podpisanim dohody, ze maturuje len v toto skolskom roku, a nechce byt v tak tvrdych podmienkach bezotplatne. Bola s nim podpisana dohoda o vykonani prace s ruzomberskou nemocnicou. Teraz sa dozvedel, ze za riadne vykonanu prácu, /od 6h do 22h/ mu nezaplatite, lebo este nematuroval. To naozaj? Je to velmi neferove, podla mna aj nezakoné, kedze dohoda /č. 120805/ bola riadne oboma stranami podpisana a hlavne on ako mladý 18ročný človek dostal svoj prvý uder pod pas priamo od štatu. A viete čo je čeršnička ne torte, že ste ho kontaktovali opat, či može príst na výpomoc aj tento víkend. Viete aj taketo malickosti robia pravny štat právnym.
https://www.facebook.com/JaroNadPubl...92045548021869
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Vy tu stále ficite na bodorovsko --kocnerovsko- ficovej propagande...
Aká kauza ? Čo sa
nevyšetruje?
Však to bolo vyriešené za 3 mesiace, každé odpočúvanie bolo schválené súdom....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nad je jeden z najschopnejších...len má smolu, že ty ho máš na čiernej listine....
mal si pozreť aj e.t. na stv
Naď je iba ďalší ambiciózny sociopat, ktorý nahradil vedľa Matoviča riťopicha Hegera.
Ten je kde? Išiel si dať konečne urobiť zuby?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
a predtým
Michelka je plateným poradcom poslanca koaličného Smeru Jána Podmanického, v minulosti v parlamente pracoval pre Augustína Mariána Húsku z HZDS – teda pre poslancov zo strán, ktoré sú so SNS vo vláde. Je aj predsedom politologického odboru Matice slovenskej,

Čítajte viac: https://www.sme.sk/c/3902020/sns-hod...nca-smeru.html
Tak ono je to jedno,aj veľký liberál Šimečka najspravodlivejší pracoval roky ako asistent poslanca Smeru Zalu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dnes 07:00 Nandrolon: Ránečko pracovné! next time a prázdne mesto a parkoviská! mohlo by to ešte aspoň rok vydržať

Dnes 07:08 buchač: Dnes 07:00 Nandrolon: Ránečko pracovné! mohlo by to ešte aspoň rok vydržať ...////....TY SI ALE riadny kus CHUJA. Ten chlap ti mal vraziť do nosa, ale nie tyčinku.

Dnes 07:19 Nandrolon: Ja za to nemôžem, že musíš byť zavretý kdesi v riti vo svojej kuči.
----------------------------------------------------------

Takže ty by si chcel, aby hentá situácia vydržala ešte rok ? Možno by to chcela aj celá Orava, kde je coroňákov jak nasratých...stupídne hovadá, čo rozniesli vírus...voda na mlyn dvom debilom.

Takže ty by si chcel, aby hentá situácia vydržala ešte rok ?
- Už teraz padá ekonomika jak hovado. Koľkí malí podnikatelia padnú ešte do januára, lebo Matovičovi drbe ? ...a čo o rok ?
- Koľkí účtovníci si budú musieť utiahnuť opasky, lebo nebudú mať koho a čo účtovať ?
...a ja ti to z celého srdca prajem. Aspoň na rok prísť o jeden príjem, ten vyšší.
- Koľkí pacienti s inými diagnózami za ten rok pôjdu ta het, lebo prím v ošetrovaní majú coroňáci ? Koľko jedincov sa nedozvie o prípadnom ochorení, proti ktorému je covid malina ?
- Koľko ľudí bude mať nižší dôchodok, lebo za dva roky zarobili trt a tým pádom to ovplyvní výpočet dôchodku ? Koľkí už išli do predčasného dôchodku a tým pádom ho majú nižší ?
- Koľko rodičov sedí doma na OČR a tým pádom tiež trt zarobia ?
- Koľko rodín má na krku hypotéku (pôžičku) a nestíha ju platiť ? Ani to odloženie splácania im nepomohlo...tak čo by bolo o rok ? Čo nastúpi o ten čas ? Dobrovoľný bankrot, exekúcie...?
- Že stúpla kriminalita oproti minulému roku, to vieš ? Že by stúpla o ďalší rok, tak to je jasné jak facka.
- ...atď, etc...

Takže ty by si chcel, aby táto situácia mohla ešte rok vydržať, lebo prázdne mesto a prázdne parkoviská.
Hm...na parádu taký názor...ani prišiť, ani priplátať.
Tak kto je tu prijebaný ?

P.S:
..a že si sedím na riti ? Dokonca, že musím byť zavretý ?
Ber na vedomie, že mňa sa teda netýka. Ak by som chcel, tak si chodím kade tade. Lenže ja nechcem...
...a nie nemusím. Ja chcem...a to je rozdiel.
Roky fungujem v rovnakom režime...či by bola korona alebo nie, pre mňa sa nič nemení. A včul je chalupa oproti paneláku fasa výhoda...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Dnes 07:00 Nandrolon: Ránečko pracovné! next time a prázdne mesto a parkoviská! mohlo by to ešte aspoň rok vydržať

Dnes 07:08 buchač: Dnes 07:00 Nandrolon: Ránečko pracovné! mohlo by to ešte aspoň rok vydržať ...////....TY SI ALE riadny kus CHUJA. Ten chlap ti mal vraziť do nosa, ale nie tyčinku.

Dnes 07:19 Nandrolon: Ja za to nemôžem, že musíš byť zavretý kdesi v riti vo svojej kuči.
----------------------------------------------------------

Takže ty by si chcel, aby hentá situácia vydržala ešte rok ? Možno by to chcela aj celá Orava, kde je coroňákov jak nasratých...stupídne hovadá, čo rozniesli vírus...voda na mlyn dvom debilom.

Takže ty by si chcel, aby hentá situácia vydržala ešte rok ?
- Už teraz padá ekonomika jak hovado. Koľkí malí podnikatelia padnú ešte do januára, lebo Matovičovi drbe ? ...a čo o rok ?
- Koľkí účtovníci si budú musieť utiahnuť opasky, lebo nebudú mať koho a čo účtovať ?
...a ja ti to z celého srdca prajem. Aspoň na rok prísť o jeden príjem, ten vyšší.
- Koľkí pacienti s inými diagnózami za ten rok pôjdu ta het, lebo prím v ošetrovaní majú coroňáci ? Koľko jedincov sa nedozvie o prípadnom ochorení, proti ktorému je covid malina ?
- Koľko ľudí bude mať nižší dôchodok, lebo za dva roky zarobili trt a tým pádom to ovplyvní výpočet dôchodku ? Koľkí už išli do predčasného dôchodku a tým pádom ho majú nižší ?
- Koľko rodičov sedí doma na OČR a tým pádom tiež trt zarobia ?
- Koľko rodín má na krku hypotéku (pôžičku) a nestíha ju platiť ? Ani to odloženie splácania im nepomohlo...tak čo by bolo o rok ? Čo nastúpi o ten čas ? Dobrovoľný bankrot, exekúcie...?
- Že stúpla kriminalita oproti minulému roku, to vieš ? Že by stúpla o ďalší rok, tak to je jasné jak facka.
- ...atď, etc...

Takže ty by si chcel, aby táto situácia mohla ešte rok vydržať, lebo prázdne mesto a prázdne parkoviská.
Hm...na parádu taký názor...ani prišiť, ani priplátať.
Tak kto je tu prijebaný ?

P.S:
..a že si sedím na riti ? Dokonca, že musím byť zavretý ?
Ber na vedomie, že mňa sa teda netýka. Ak by som chcel, tak si chodím kade tade. Lenže ja nechcem...
...a nie nemusím. Ja chcem...a to je rozdiel.
Roky fungujem v rovnakom režime...či by bola korona alebo nie, pre mňa sa nič nemení. A včul je chalupa oproti paneláku fasa výhoda...
Takže "poddžubávať" môžeš iba ty? Máš to patentované?
Druhý, ak sarkasticky niečo napíše, tak je automaticky chuj?
Ja viem, že teba sa to netýka, ver, že ani mňa nie, akurát mám viac práce ako inokedy a netrvá mi cesta autom do práce hodinu, ale do 10 minút. :-)
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Takže "poddžubávať" môžeš iba ty? Máš to patentované?
Druhý, ak sarkasticky niečo napíše, tak je automaticky chuj?
Ja viem, že teba sa to netýka, ver, že ani mňa nie, akurát mám viac práce ako inokedy a netrvá mi cesta autom do práce hodinu, ale do 10 minút. :-)
Nikdy som netvrdil, že poddžubovať môžem len ja.
Ja tvrdím, že poddžubovať je potrebné vedieť.
Tiež tvrdím, že poddžubovať sa v určitých situáciách proste nehodí.
Tvrdím tiež to, že hento "fórum" čítajú aj iní, nakoľko čítanie je verejné. Ak si ale niekto prečíta taký názor (ten tvoj), tak si silnejšie povahy o tom niečo pomyslia...tie slabšie rovno zrezignujú a idú si to hodiť.

Máš jedno, koľko trvá cesta...niekto má možnosť činnosti home made, no čo z toho, keď nemá do čoho pichnúť.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať