Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veronikasad
kopretinka
Nandrolon
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...Bkav9pTWeH23HA
... som sa nasmial z diskusie, kiež by som sa toho sám dožil, citujem:
"V tom pripade bude platit pre politikov aj vynimka v sietej hlave Ustavy, clanku 15, odsek 3: "Trest smrti sa nepripúšťa"."
Tú výnimku vytvorili asi na matovičovu žiadosť.
Ktorý "smrtelník" dostane výsledky PCR testu do pár hodín po testovaní ?
Ja som mala po 10hodinách.
Neni problém mať rýchly výsledok testu.Tyčinku niekto okamžite odnesie do laboratória,počká tam na výsledok.Výsledok zatelefonuje matovicovi.
Prípadne sa test urobí priamo v laboratóriu. U matrtaja by som sa nečudovala ničomu.
Veď v čase prvej vlny,keď boli otvorené len potraviny,si dal otvorit obch.centrum,aby si mohol kupiť oblek.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kopretinka
Prípadne sa test urobí priamo v laboratóriu. U matrtaja by som sa nečudovala ničomu.
Veď v čase prvej vlny,keď boli otvorené len potraviny,si dal otvorit obch.centrum,aby si mohol kupiť oblek.
Veď ako premiér tu nemohol behať v rifliach a teniskách. A nebodaj aj v Bruseli.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

dobrá správa pre ficových fandov..

ešte máte poslednú šancu vidieť ho naživo
čoskoro bude na cca 20 r. stiahnutý z obehu...a pri jeho veku a zdravotnom stave )


Smer kritizuje „odídencov“, že doteraz nepodpísali návrh na odvolávanie Igora Matoviča. Strana vo videu vyzvala aj na účasť na proteste proti epidemiologickým opatreniam, ktorý má byť 17. novembra pred Prezidentským palácom. Politici Smeru sľubujú, že tiež prídu.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
dobrá správa pre ficových fandov..

ešte máte poslednú šancu vidieť ho naživo
čoskoro bude na cca 20 r. stiahnutý z obehu...a pri jeho veku a zdravotnom stave )


Smer kritizuje „odídencov“, že doteraz nepodpísali návrh na odvolávanie Igora Matoviča. Strana vo videu vyzvala aj na účasť na proteste proti epidemiologickým opatreniam, ktorý má byť 17. novembra pred Prezidentským palácom. Politici Smeru sľubujú, že tiež prídu.
Ak budú dva metre od seba kde je problém?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nech aj spolu sedia....žiaden problém
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bez úspechu, čo sa týka otvárania prevádzok, skončilo stretnutie zástupcov hotelov, reštaurácií a fitnescentier s premiérom Igorom Matovičom (OĽaNO). Zdá sa, že znovuotvorenie je nateraz v nedohľadne.

- Na testovanie by však nedozeral štát, ale samotné prevádzky.
- Rozhodnúť sa majú samotné subjekty do piatka tohto týždňa. Od ich odpovede má závisieť aj to, kedy a nakoľko sa hotely, reštaurácie a posilňovne otvoria. Týkať sa to však má aj kostolov a škôl.
- Harbuľák nevylúčil ani testovanie zákazníkov – zatiaľ však ide podľa neho len o návrhy.
- Sme ochotní zabezpečiť aj náročnejšie podmienky, aby prevádzky mohli otvoriť,“ hovorí Harbuľák.
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/cl...i-s-matovicom/

Citujem :
" Nandrolon: Ránečko pracovné! next time a prázdne mesto a parkoviská! mohlo by to ešte aspoň rok vydržať ..... "
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
nech aj spolu sedia....žiaden problém
zuzanka dá stoličky,
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Bez úspechu, čo sa týka otvárania prevádzok, skončilo stretnutie zástupcov hotelov, reštaurácií a fitnescentier s premiérom Igorom Matovičom (OĽaNO). Zdá sa, že znovuotvorenie je nateraz v nedohľadne.

- Na testovanie by však nedozeral štát, ale samotné prevádzky.
- Rozhodnúť sa majú samotné subjekty do piatka tohto týždňa. Od ich odpovede má závisieť aj to, kedy a nakoľko sa hotely, reštaurácie a posilňovne otvoria. Týkať sa to však má aj kostolov a škôl.
- Harbuľák nevylúčil ani testovanie zákazníkov – zatiaľ však ide podľa neho len o návrhy.
- Sme ochotní zabezpečiť aj náročnejšie podmienky, aby prevádzky mohli otvoriť,“ hovorí Harbuľák.
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/cl...i-s-matovicom/

Citujem :
" Nandrolon: Ránečko pracovné! next time a prázdne mesto a parkoviská! mohlo by to ešte aspoň rok vydržať ..... "
No - Bláznovič "našiel" riešenie. Rôzne prevádzky sú na kraji krachu.
Chcete mať otvorené? Tak si zriaďte svoje VLASTNÉ odberné miesta!
Ale tam musí byť odborný personál, on to zadarmo robiť predsa nebude. Takže si to ZAPLAŤTE! A testy? Tie zadarmo už nedostanú - nech si zaplatia.
Ale ak by to aj splnili - budú pravidlá... a tak prevádzkar zaplatí testy, personál, návštevnosť bude 1/3, prípadne 1/4... a kde bude na konci? V RITI! Pretože to, čo zarobí, vrazí do tých testov, zdravotníkov. A to ešte sa nespomenuli náklady.

Šikovný to podfukár, ten trnafský pojašenec. A to tej šašo ešte obmedzí slobodu pohybu na 90 dní. NARIADENÍM!!!! Nie ZÁKONOM, ale nariadením od nejakej komisie!
Pre toho drbnutého je Ústava len zdrap papiera.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
V utorok 17. novembra sa má v Bratislave konať ďalší protest proti obmedzeniam súvisiacim s koronavírusom. Podľa organizátorov, ktorí o tom informujú na sociálnej sieti, sa má začať o 15:00 na bratislavskej Hlavnej stanici. Po provom proteste tohto typu, ktorý sa konal pred Úradom vlády SR 17. októbra, polícia obvinila z obzvlášť závažného zločinu útoku na verejného činiteľa, spáchaného počas núdzového stavu, 31-ročného občana ČR Pavla R. a 31-ročného Martina J. z okresu Poprad. Obvinený občan ČR je momentálne stíhaný väzobne.

Účasť na proteste potvrdili aj predstavitelia opozičnej strany Smer. Aj SNS avizuje, že sa pridá k protestu pred Prezidentským palácom. Ďalší protest organizuje Ultras Slovan.

Smer vo videu presne nepovedal, na ktorý z protestov pôjde.
https://www.facebook.com/watch/?ref=...54367054795847

bjuty...idééééš ???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač Pozri príspevok
Bez úspechu, čo sa týka otvárania prevádzok, skončilo stretnutie zástupcov hotelov, reštaurácií a fitnescentier s premiérom Igorom Matovičom (OĽaNO). Zdá sa, že znovuotvorenie je nateraz v nedohľadne. - Na testovanie by však nedozeral štát, ale samotné prevádzky. - Rozhodnúť sa majú samotné subjekty do piatka tohto týždňa. Od ich odpovede má závisieť aj to, kedy a nakoľko sa hotely, reštaurácie a posilňovne otvoria. Týkať sa to však má aj kostolov a škôl. - Harbuľák nevylúčil ani testovanie zákazníkov – zatiaľ však ide podľa neho len o návrhy. - Sme ochotní zabezpečiť aj náročnejšie podmienky, aby prevádzky mohli otvoriť,“ hovorí Harbuľák. https://ekonomika.pravda.sk/ludia/cl...i-s-matovicom/ Citujem : " Nandrolon: Ránečko pracovné! next time a prázdne mesto a parkoviská! mohlo by to ešte aspoň rok vydržať ..... "
Už ti to Kvaka vysvetlila, ak si nepochopil, zavolaj niekomu kto ti to vysvetlí zrozumiteľnejšie.

Možno by bolo lepšie, keby som nenapísal rok, ale aspoň štvrťstoročie
Misoft - už vidím tie rady na obedy a predtým povinno-dobrovoľné špachtľovanie. To radšej budem hladný a najem sa až doma.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač Pozri príspevok
Citujem : " Nandrolon: Ránečko pracovné! next time a prázdne mesto a parkoviská! mohlo by to ešte aspoň rok vydržať ..... "
Už ti to Kvaka vysvetlila, ak si nepochopil, zavolaj niekomu kto ti to vysvetlí zrozumiteľnejšie.
Toto považuješ za vysvetlenie ?
Kvaka
Situáciu si popísal dobre, ale určite nie to, že by to nandrolon takto ešte rok chcel, vyjadril spontánne reakciu na prázdne cesty a parkoviská, je jasné, kto býval denne v kolónach, pozná. To nie je o tom, či máš pravdu alebo nie.
To je len jej názor, má v tom starká hokej, taký spontánny...vysvetlenie ti dám ja.

Veta...." prázdne mesto a parkoviská! mohlo by to ešte aspoň rok vydržať ..... "mne dáva jednoznačný význam.
Logicky mi z toho vychádza to, že ak je prázdne mesto a parkoviská, tak sa tak udialo z určitého dôvodu.
Ak by mali byť prázdne mestá a parkoviská aj naďalej, tak by sa tak dialo z toho istého dôvodu.

...ak chceš byť za vtipného a dať svojim vetám patričný význam (irónia, sakrazmus), tak sa to aj nauč. Blbosť vety určite nezmierni - nezmení šóra rehotajúcich sa smajlíkov.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Blbosť užívateľa nezmenia žiadne tvoje litánie.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ludia potrebuju z princípu frflat. Napr. tu niečo zalinkujem, to sa človek môže uchechta. Ten pako Hnízdil je taky česky Kotleba. Takže moj komentar: Každy, kto ma doma takychto tínežerov, povie, že sedia doma a ťukaju doma do mobilov, tabletov, či PC, alebo čumia na stupidne americke serialy. A zrazu aka zmena! Ludia chcú to, čo je akože zakazane.

Milý pane Hnízdile, už nějakou dobu sledujeme Váš postoj k současnému virovému šílenství. Je nám velmi blízký a jsme Vám moc vděční, že se nebojíte jít proti proudu. Obracíme se na Vás s prosbou o radu. Moc rádi bychom zvedli svůj hlas proti vládním opatřením, ale moc nevíme jak. Jsme rodina s dvanáctiletým synem a sedmnáctiletou dcerou a naše děti velmi trpí omezením sociálních kontaktů.

Syn právě přišel do životní fáze, kdy by si potřeboval najít nové kamarády, ale současná situace mu nic takového neumožňuje. Dcera, která studuje střední veterinární školu a opravdu jí záleží na tom, aby se toto „řemeslo“ dobře naučila...
http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=38165
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
veronikasad
kopretinka
Nandrolon
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...Bkav9pTWeH23HA
... som sa nasmial z diskusie, kiež by som sa toho sám dožil, citujem:
"V tom pripade bude platit pre politikov aj vynimka v sietej hlave Ustavy, clanku 15, odsek 3: "Trest smrti sa nepripúšťa"."
Tú výnimku vytvorili asi na matovičovu žiadosť.
Ktorý "smrtelník" dostane výsledky PCR testu do pár hodín po testovaní ?
Veronika neuveríš, ja som bola s kolegyňami v Dolnom Smokovci (Šrobárov ústav) minulý pondelok, odber sme mali o 10,oo hod, a o cca 14.30 sme mali výsledky (v pondelok, ten istý deň), je to o ľuďoch, o systéme práce.....
čo je na mojom tvrdení nesprávne???? dostala som 2 x neužitočná.....znovu idem v piatok, tiež na PCR, tiež do Dolného Smokovca uvidím ako dlho budem čakať za výsledkami, napíšem ako to išlo, pozn. financujem si to sama
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
V utorok 17. novembra sa má v Bratislave konať ďalší protest proti obmedzeniam súvisiacim s koronavírusom. Podľa organizátorov, ktorí o tom informujú na sociálnej sieti, sa má začať o 15:00 na bratislavskej Hlavnej stanici. Po provom proteste tohto typu, ktorý sa konal pred Úradom vlády SR 17. októbra, polícia obvinila z obzvlášť závažného zločinu útoku na verejného činiteľa, spáchaného počas núdzového stavu, 31-ročného občana ČR Pavla R. a 31-ročného Martina J. z okresu Poprad. Obvinený občan ČR je momentálne stíhaný väzobne.

Účasť na proteste potvrdili aj predstavitelia opozičnej strany Smer. Aj SNS avizuje, že sa pridá k protestu pred Prezidentským palácom. Ďalší protest organizuje Ultras Slovan.

Smer vo videu presne nepovedal, na ktorý z protestov pôjde.
https://www.facebook.com/watch/?ref=...54367054795847

bjuty...idééééš ???
na protest proti vláde s mafiou, fašistami a ultras ??
nie...ja som volič tejto koalície a som spokojný s vládou...pre toto sme ich volili
múdrosráči dostanú dobre na trubky, prúd studenej vody a nocľah v cpz )


ľudia, už úplne otupiievaváju....
Naposledy upravil bjuty smis : 11.11.20 at 09:24
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dúfam, že ich tam bude čo najviac a aspoň takto virtuálne dostane Testovič po "hubje" :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
.................

Možno by bolo lepšie, keby som nenapísal rok, ale aspoň štvrťstoročie
Misoft - už vidím tie rady na obedy a predtým povinno-dobrovoľné špachtľovanie. To radšej budem hladný a najem sa až doma.
A možno rovnaký názor budú mať i zákazníci. Ľutujem tých, ktorí majú také prevádzky - vyjdú na psí tridsiatok....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

to, že ľudom lezie na nervy matovič neznamená, že chcú zmenu vlády....to si trošku mimo....

to sa len fico trepoce....už počuje na chodbe kroky chlapcov z naka....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Blbosť užívateľa nezmenia žiadne tvoje litánie.
Týýý kokos....a teraz si prečítaj po sebe, čo si vlastne napísal.

Takže reakcia ?
Máš pravdu...moje litánie tvoju blbosť teda fakt nezmenia.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
to, že ľudom lezie na nervy matovič neznamená, že chcú zmenu vlády....to si trošku mimo....

to sa len fico trepoce....už počuje na chodbe kroky chlapcov z naka....
Možno by stačilo vymeniť premiéra a zopár ministrov-"odborníkov" a potom by sa to dalo ako-tak do poriadku.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať