Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na branu sa mozu vesat a skakat iba igorove zaplatene opice....
Ked niekto chcel mohol uz aj vcera...lomcovat....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tak ako neinformuju....tak isto aj informuju iba o tom a iba tak ako sa hodi......
Napr.o testovani v at...este ten tvor...povie,ze ma s kancelarom blizky vztah....chudačik
2 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Na mieste vlády by som konal úplne opačne. Dal by som výnimku na nenosenie rúška vo vymedzenom priestore a čím viac účastníkov tým lepšie, zoskenoval občaňáky a zoznam dal k dispozícii lekárom. Však demokracia. Ak si myslia že rúško a vírus je blbosť nech nám to blbcom ukážu a dokážu. Pri horúčkach a problémoch účastníkov im na vrátnici nemocnice vydať lipový čaj a acylpyrín aby sa doma liečili po svojom.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

... chystane protesty su o maskach na hubje?!ahaá...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Je toto možné, čo si už tento degenerát dovoľuje?
však má pravdu
kto iný tam bude ?
máš iné info ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Žeby Sulík ako naposledy?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

lubko6394
Na mieste vlády by som konal úplne opačne. Dal by som výnimku na nenosenie rúška vo vymedzenom priestore a čím viac účastníkov tým lepšie, zoskenoval občaňáky a zoznam dal k dispozícii lekárom. Však demokracia. Ak si myslia že rúško a vírus je blbosť nech nám to blbcom ukážu a dokážu. Pri horúčkach a problémoch účastníkov im na vrátnici nemocnice vydať lipový čaj a acylpyrín aby sa doma liečili po svojom.
blbcom ?

pozor, nepodceňuj ich....tu majú vodcu

0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Žeby Sulík ako naposledy?
sulík bol protestovať ? hej ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bol tam, takže podľa všetkého je lúza.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nie, akurát podľa teba

organizátori sa predsa jasne prihlásili, tak načo takéto reči
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
blbcom ?
pozor, nepodceňuj ich....tu majú vodcu
Blbec je Matovič...podceňuje iných a tým robí chybu. Je to proste ujo.
Si myslí, že keď zdieľal video s hentým, tak je to fakt organizátor, ba dokonca vodca ?

Pravdepodobne, údajne, možno, neoverené zdroje, nešpecifikované.....nech mi idú do teplej diery z takými informáciami.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Arodt
Včera sa tu objavila téma výmeny žiaroviek v autách. Ktorému ošahanému psychopatomoderátorovi už len toto mohlo vadiť, že to zmazal ? Výmena žiaroviek je veľký problém, už to nie je jednoduché ako v starých autách. Dovolím si zatipovať. Chobot to určite nebol. Toto mohol urobiť len jeden debilko. Dufam, že ma aj odvahu sa priznať a patrične zdôvodniť svoje konanie. Opravujem nedúfam
JA!
Arogantného "yntelygenta", ktorý miesto toho, aby hľadal, sa pýta a keď dostane rady, tak uráža - tak tu nepotrebujeme.

Máš niečo proti tomu? A tiež si daj pozor. Toto sú urážky - na rozdiel od teba - mne nerobí problém to tu oznámiť, že som ho vyhodil.



P.S. Nie som moderátor, ani admin - inak by som ťa možno zablokoval.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
blbcom ?
pozor, nepodceňuj ich....tu majú vodcu
Blbec je Matovič...podceňuje iných a tým robí chybu. Je to proste ujo.
Si myslí, že keď zdieľal video s hentým, tak je to fakt organizátor, ba dokonca vodca ?

Pravdepodobne, údajne, možno, neoverené zdroje, nešpecifikované.....nech mi idú do teplej diery z takými informáciami.
https://dennikn.sk/2140542/shooty-ve...silie/?ref=pop
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nie, akurát podľa teba

organizátori sa predsa jasne prihlásili, tak načo takéto reči
Ten degenerovaný potrat hovoril niečo o organizátoroch? Ja som počul, že nadával všeobecne všetkým účastníkom.
Potešilo by ma, keby toho hajzlíka vydurili z bunkra, kde bude zalezený a dostal by aspoň riadnu nakladačku, alebo ho rovno dal niekto dole. Hneď by som mal krajší utorok. Ale toľko šťastia mať zrejme nebudeme.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
nie, akurát podľa teba

organizátori sa predsa jasne prihlásili, tak načo takéto reči
Ten degenerovaný potrat hovoril niečo o organizátoroch? Ja som počul, že nadával všeobecne všetkým účastníkom.
Potešilo by ma, keby toho hajzlíka vydurili z bunkra, kde bude zalezený a dostal by aspoň riadnu nakladačku, alebo ho rovno dal niekto dole. Hneď by som mal krajší utorok. Ale toľko šťastia mať zrejme nebudeme.
tak potom to sedí - to o tých účastníkoch
Naposledy upravil bjuty smis : 16.11.20 at 15:59
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

organizátori už zverejnili aj oficiálnu hymnu tohto zakázaného ...ani neviem čo to je...pochod ?
stretnutie žúmp ??

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kde ty tie videá berieš :-))))))
To obojpohlavné indivídum by podľa hlasového prejavu malo urýchlene navštíviť otolaryngológiu.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nerob sa, že nepoznáš vašu hymnu...
čo mám info, budete ju povinne spievať
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nerob sa, že nepoznáš vašu hymnu...
čo mám info, budete ju povinne spievať
Dúfam, že budú spievať tú ľudovku o Igorovi. Tá sa mi páči.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
organizátori už zverejnili aj oficiálnu hymnu tohto zakázaného ...ani neviem čo to je...pochod ?
stretnutie žúmp ??
Prečo robíš predčasné uzávery ?
Videl si to video zo včera pred úradom vlády ? Aj to bola žumpa ? Lebo ja som v šote videl len zapálené sviečky v rukách zhromaždených, počul hymnu a hymnus....alebo ty máš iný počítač ?

Zakázaný (tento) pochod ? Takže ak by bol pochod Svedov Matovičových, ktorý by organizovalo OJLAJNO, tak to by bolo v poriadku ?
Kuwa...a ja som bol v tom, že počas núdzového stavu je zákaz zhromažďovania nad 6 osôb.
Poznámka - v Tv novinách som postrehol šot, kde bol Kňažko, Budaj a iní hajzli...a bolo ich na kope rozhodne viac ako 20...a to nerátam novinárske ansáble.

Jedno je isté. Ak by bol premiérom hocikto iný (Fica a Pelleho ani nevravím) a tento by robil opatrenia voči korone (určite inak a iným spôsobom ako ujo - čiže lepšie), tak Matovič a jeho poblúznené stádo by vrieskalo kade tade...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať