Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
marjankaj
duves
Nemusime kupovať darčeky a tolko žradla. Ušetríme.
A ty na to potrebuješ Matoviča?
Tí normálni vedia ušetriť aj bez neho.
Kludne nech ich zakaže aj vocca, alebo preceda.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
korela
Babolka
Dnes ma potesila a zabavila anketa Pelleho. Uz som od rana viac ako 100 x zahlasovala proti skrateniu volebneho obdobia. Ocenujem velmi 10 minutovy mail, na to ako stvoreny
Mňa pobavilo zasa toto.
Tomu človeku právo asi fakt nič nevraví.
Matovič bude anketu Hlasu o predčasných voľbách akceptovať len, ak sa do nej zapojí aspoň 1,5 milióna ľudí.
https://www.finreport.sk/agenturne-s...-miliona-ludi/
právo ?
povieš nám, ako by porušil právo, keby nerešpoktoval internetovú anketu opozičnej strany ???

keď upozorňuješ na nerešpektovanie práva.....
Ja môžem. Veď vieš.
Pre referendum stačí cca 400 tis.
čo má spoločné internetová anketa strany hlas s referendom ?
ak by aj bolo referendum, má obmedzenia
nmapr. český ús už rozhodol, že sa nedá skrátiť volebné obdobie, porušili by sa prává poslancov

je to len sprosté politikárčenie, nestrácaj tu energiu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
bjuty smis
ukradnuté, kde by boli....nečítaš tlač ?
na to čo bolo počkám v rozsudku nad vinníkom ficom . čo bolo bolo to nie je v kase . Mňa zaujíma čo sa teraz nerozkradlo už musí byť v špajzke. Tak kde sú?
Zlá otázka!
Treba sa spýtať - kde je tá špajzka? Na Slovensku určite nie.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
ukradnuté, kde by boli....nečítaš tlač ?
na to čo bolo počkám v rozsudku nad vinníkom ficom . čo bolo bolo to nie je v kase . Mňa zaujíma čo sa teraz nerozkradlo už musí byť v špajzke. Tak kde sú?
v akej špajzke ?
aké miliardy )
tušíš vôbec, ako funguje chod štátu ?
neviem ako funguje ale fico kradol, treba mu ich zobrať, ročne 7 mld dnes nekradne, je tak? ale kde sú? Ja som to nevykrikoval že kradol a vyprázdnil špajzku.
ale účet sa robí na konci, nie na začiatku
aký si to hostinský ???

ty nám povedz, kolko si ušetril vo svojej fy za roky 2020 - 2024......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
ukradnuté, kde by boli....nečítaš tlač ?
na to čo bolo počkám v rozsudku nad vinníkom ficom . čo bolo bolo to nie je v kase . Mňa zaujíma čo sa teraz nerozkradlo už musí byť v špajzke. Tak kde sú?
v akej špajzke ?
aké miliardy )
tušíš vôbec, ako funguje chod štátu ?
neviem ako funguje ale fico kradol, treba mu ich zobrať, ročne 7 mld dnes nekradne, je tak? ale kde sú? Ja som to nevykrikoval že kradol a vyprázdnil špajzku.
ale účet sa robí na konci, nie na začiatku
aký si to hostinský ???

ty nám povedz, kolko si ušetril vo svojej fy za roky 2020 - 2024......
to ti poviem potom keď mi začneš posielať 20% z každého tvojho nákupu na účet mojej firmy
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

mna to nezaujíma
len ti ukazujem nelogickosť tvojej otázky
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Eéééééj, ale sa vám dobre politikárči, keď sa vás netýkajú existenčné problémy...

Testovanie, zatváranie prevádzok, kín, plavárni....šak pohoda.
Všade inde sú fronty, plno ľudí po hromade...no nič sa nedeje...šak pohoda.
Ono by bolo dobré zatvoriť aj veľké automobilky...predsa na kope v jednej hale sú ich stovky (tisíce ?)...kuwa, aspoň na mesiac,dva by som zatvoril. To by bolo asi iná káva, ak by zamestnanci prišli minimálne o tretinu mzdy.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Píšeš, ako keby sa to teba týkalo....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Mňa pobavilo zasa toto.
Tomu človeku právo asi fakt nič nevraví.
Matovič bude anketu Hlasu o predčasných voľbách akceptovať len, ak sa do nej zapojí aspoň 1,5 milióna ľudí.
https://www.finreport.sk/agenturne-s...-miliona-ludi/

No ja na matelkovom mieste by som sa tým absolutne nezaoberala.
Anketa
Okrem toho je to naprogramované tak,že súhlasiť môžeš aj 10000x,ale proti iba 1x.

https://m.topky.sk/cl/10/2007437/Pel...citia-oklamani
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

"Preto je hlasovanie technicky obmedzené tak, aby bolo možné z jednej IP adresy hlasovať len raz v určitom časovom intervale, ktorý je aktuálne nastavený na dve hodiny.

tak to je snáď moc aj na podvodníkov zo smeru II....

po takomto hlasovaní ked nepadne vláda ))))))))))
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tie komentáre pane bože,kde boli tí ľudia,keď si rozum rozdával
Oni už ten článok považujú za anketu a vyjadrujú súhlas.....
https://www.tvnoviny.sk/domace/20128...redcasne-volby
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ale keď matelkovci robili FB anketu, čo bolo vidno, že tam sú taktiež podvodné hlasy tak sa tým oháňali ako písmom svätým.
https://dennikn.sk/blog/1750308/igor...om-je-problem/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lenže korela tu obviňuje na základe tejto ankety k nerešpektovaniu práva )
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
lenže korela tu obviňuje na základe tejto ankety k nerešpektovaniu práva )
Nie, to si si len ty vysvetlil "po svojom". Ja som to pochopil trochu ináč. Samozrejme hovorcu nikomu robiť nemienim, takže sa ma nepýtaj ako. Ale hneď mi bolo smiešne, ako si si to prispôsobil.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

"Tomu človeku právo asi fakt nič nevraví.
Matovič bude anketu Hlasu o predčasných voľbách akceptovať len, ak sa do nej zapojí aspoň 1,5 milióna ľudí."



tak sa smej ďalej
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
korela
duves
Tema bola v podstate o Bratislave. Tak kde sa tych 50 tisic pomestilo?
Tu nejde ani tak o miesto, ale ty si napísal iba 10 tis., a zdroj zasa najmenej 10 tis. zúčastnených. Už ty sám si upravil číslo smerom nadol.

Rozumieš, nad čím som sa pozastavila?

A odporúčam tebe aj bjutymu si prečítať celého Baránka a potom sa vyjadrite k cifre 50 tis.
Výsledok týchto protestov uvidíme až od 14 dní. Aj to, či vám budeme vďačiť za lockdownové Vianoce.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... ty si si nevšimol, že tá prvá veta je písaná nárečím? Veď ona nešpecifikovala aké právo, či právo trestné, alebo iné.
Podľa mňa mohla myslieť právo na vyjadrenie názoru a to by mal každý akceptovať. Akceptovanie ale nezakladá žiadnu povinnosť, ale proste akceptovať názor ľudí.
To, čo napísal, to je zase len napľutie ľuďom do tváre v jeho hulvátskom štýle, že ak vás nebude jeden a pol milióna tak vás mám vy k***i v p**či.
Tomu už hádam chápeš, nie?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Píšeš, ako keby sa to teba týkalo....
...a kurwa, si píš, že sa ma to týka...!!!

To si si nevšimol určité narážky už dávno, ktoré som občas urval do príspevku ?
Teba sa to ale netýka...lebo ty by si chcel takúto situáciu " aspoň ešte rok "...hlavne, že sa smeješ jak drbnutý.
Kuwa, inú by si spieval, ak by si prišiel na pár mesiacov o podstatnú časť mzdy, prípadne by si dostal len pár šušňov.
...ale účty platiť je potrebné.

Aby si bol v obraze...tak takúto situáciu som zažil/li práve po nežnej revolúcii.
...a vtedy neboli ešte úrady práce, takže to boli tvrdé mesiace, pekných pár mesiacov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

duves
korela
duves
Tema bola v podstate o Bratislave. Tak kde sa tych 50 tisic pomestilo?
Tu nejde ani tak o miesto, ale ty si napísal iba 10 tis., a zdroj zasa najmenej 10 tis. zúčastnených. Už ty sám si upravil číslo smerom nadol.

Rozumieš, nad čím som sa pozastavila?

A odporúčam tebe aj bjutymu si prečítať celého Baránka a potom sa vyjadrite k cifre 50 tis.
Výsledok týchto protestov uvidíme až od 14 dní. Aj to, či vám budeme vďačiť za lockdownové Vianoce.
Lockownové Vianoce budú mať iba posratí ľudia, pre ktorých sú určené. Ak by nebolo tých posratých viac ako je zdravé, mohli sme ich nemať. Ja ich teda mať určite nebudem, neviem ako ty.
Ale asi ti to bude vyhovovať, nemusíš kupovať darčeky....

Ináč mi pripomínaš jednu známu, ktorá žije s partnerom asi 15 rokov a majú už 2 deti, samozrejme nezobratí a ani sa do toho nehrnú. Keď začala korona v marci, mamka ich začala tlačiť do svadby. Tipni si kvôi čomu?
Lebo sa vyjadrila, že však svadbu robiť nebudú "keď sa nedá, tak sa nedá". Pritom to nie sú žiadni chudáci, ktorí majú hlboko do vrecka, práve naopak..... Lenže tí skupáni by kedy mohli robiť svadbu bez hostí aby ušetrili? Však by ich celá dedina vysmiala a museli by chodiť kanálmi.
:-))
Proste vypočítavým ľuďom toto náramne vyhovuje.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Píšeš, ako keby sa to teba týkalo....
...a kurwa, si píš, že sa ma to týka...!!!

To si si nevšimol určité narážky už dávno, ktoré som občas urval do príspevku ?
Teba sa to ale netýka...lebo ty by si chcel takúto situáciu " aspoň ešte rok "...hlavne, že sa smeješ jak drbnutý.
Kuwa, inú by si spieval, ak by si prišiel na pár mesiacov o podstatnú časť mzdy, prípadne by si dostal len pár šušňov.
...ale účty platiť je potrebné.

Aby si bol v obraze...tak takúto situáciu som zažil/li práve po nežnej revolúcii.
...a vtedy neboli ešte úrady práce, takže to boli tvrdé mesiace, pekných pár mesiacov.
Čo ti idú zobrať dôchodok, alebo platíš výživné na svojich vnukov ako moja suseda? Ale to je jej problém.
Dôchodok ti neznížia a nehnevaj sa, ale určite toľko financií už nepotrebuješ, ako mladá rodina, napr. ja.
Takže áno, dotýka sa ma to viac ako teba, ale však si treba dať aj prestávku a nie stáť iba denne v kolónach.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať