Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
Odborník na protokol Marek Trubač: VIEME, kedy nám vo svete urobil Matovič najväčšiu HANBU!
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...utm_source=P1D
:-)) Vždy ked sa ukáže?
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
nevymýšľaj, druháci chodia do škôl.....
Zas si si neprečítal celý text, a ani tí dvaja, čo ti dali plusy.
Chodiť chodia, ale nemajú spracované prvácke učivo, jasne je to napísané už v titulku článku.
Terajší druháci čítajú na úrovni slabikovania. Chýbajú im tri mesiace z minulého školského roka. Starší žiaci napríklad zasa nevedia rysovať, pretože sa to dištančne nemajú ako naučiť.

Učitelia to vedia asi najlepšie posúdiť. Pekne klesne kvalita vedomostí v tomto čase a hlavne pri týchto opatreniach. To sa nieže ponesie, ale odnesie na drvivej väčšine.
Žiaci z 2. st.sa aj tak spolu stretávajú.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
Ak sem náhodou zablúdi aj nejaký poslanec NR - výzva - ZASTAVTE KONEČNE TOHTO BLÁZNA ROBIŤ Z OBČANOV POKUSNÉ ZVIERATÁ A NEZATVÁRAJTE ICH DO "KLIETOK"!
A ako ho majú poslanci zastaviť? On má v parlamente 94 hlasov istých, nebudú si píliť konár pod sebou.
A na referendum príde zase iba 20%, teda zase bude neplatné.
Ostáva iba vziať si vzor z USA z roku 1963. Len kto sa obetuje?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
bjuty smis
nevymýšľaj, druháci chodia do škôl.....
Zas si si neprečítal celý text, a ani tí dvaja, čo ti dali plusy.
Chodiť chodia, ale nemajú spracované prvácke učivo, jasne je to napísané už v titulku článku.
Terajší druháci čítajú na úrovni slabikovania. Chýbajú im tri mesiace z minulého školského roka. Starší žiaci napríklad zasa nevedia rysovať, pretože sa to dištančne nemajú ako naučiť.

Učitelia to vedia asi najlepšie posúdiť. Pekne klesne kvalita vedomostí v tomto čase a hlavne pri týchto opatreniach. To sa nieže ponesie, ale odnesie na drvivej väčšine.
Žiaci z 2. st.sa aj tak spolu stretávajú.
budú montéri na linky
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
budú montéri na linky
Čo tam po montéroch. Budú hlavne voliči OLAjNO.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
nevymýšľaj, druháci chodia do škôl.....
Zas si si neprečítal celý text, a ani tí dvaja, čo ti dali plusy.
Chodiť chodia, ale nemajú spracované prvácke učivo, jasne je to napísané už v titulku článku.
Terajší druháci čítajú na úrovni slabikovania. Chýbajú im tri mesiace z minulého školského roka. Starší žiaci napríklad zasa nevedia rysovať, pretože sa to dištančne nemajú ako naučiť.

Učitelia to vedia asi najlepšie posúdiť. Pekne klesne kvalita vedomostí v tomto čase a hlavne pri týchto opatreniach. To sa nieže ponesie, ale odnesie na drvivej väčšine.
Žiaci z 2. st.sa aj tak spolu stretávajú.
nečítávam tvoje linky
reagoval som na tvoj príspevok......to bolo klamstvo

skôr by ma zujímalo, kde ty chodíš na tých odborníkov.....odborník na protokol ))
a to známy klamár a podvodník, gašparovičov dlhoročný hovorca
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
výzva - ZASTAVTE KONEČNE TOHTO BLÁZNA
Pozerám TA3 - Tak Takto, začalo to tým, že sa Matelko vyhráža odchodom z koalície ... podľa odborníka si otvára EXIT ... celkom odvážne hovoril. Tak už nech ide ...
3 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

anet
misoft
výzva - ZASTAVTE KONEČNE TOHTO BLÁZNA
Pozerám TA3 - Tak Takto, začalo to tým, že sa Matelko vyhráža odchodom z koalície ... podľa odborníka si otvára EXIT ... celkom odvážne hovoril. Tak už nech ide ...
Nepozerám telku - tá vyhrážka súvisí aj s testovaním, alebo len s volbou generálneho prokurátora ?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54
korela
bjuty smis
nevymýšľaj, druháci chodia do škôl.....
Zas si si neprečítal celý text, a ani tí dvaja, čo ti dali plusy.
Chodiť chodia, ale nemajú spracované prvácke učivo, jasne je to napísané už v titulku článku.
Terajší druháci čítajú na úrovni slabikovania. Chýbajú im tri mesiace z minulého školského roka. Starší žiaci napríklad zasa nevedia rysovať, pretože sa to dištančne nemajú ako naučiť.

Učitelia to vedia asi najlepšie posúdiť. Pekne klesne kvalita vedomostí v tomto čase a hlavne pri týchto opatreniach. To sa nieže ponesie, ale odnesie na drvivej väčšine.
Žiaci z 2. st.sa aj tak spolu stretávajú.
budú montéri na linky
:-))-alebo po starom-potrebujeme aj robotnícku triedu :-))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

veronikasad
anet
misoft
výzva - ZASTAVTE KONEČNE TOHTO BLÁZNA
Pozerám TA3 - Tak Takto, začalo to tým, že sa Matelko vyhráža odchodom z koalície ... podľa odborníka si otvára EXIT ... celkom odvážne hovoril. Tak už nech ide ...
Nepozerám telku - tá vyhrážka súvisí aj s testovaním, alebo len s volbou generálneho prokurátora ?
:-)) Ja dúfam že so všetkým.Zapnúť telku a nevidieť nášho premiera začína byť ako neuskutočiteľný sen :-))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

veronikasad
Nepozerám telku
Ani ja, cez net kukám https://www.ta3.com/live.html
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
nevymýšľaj, druháci chodia do škôl.....
Zas si si neprečítal celý text, a ani tí dvaja, čo ti dali plusy.
Chodiť chodia, ale nemajú spracované prvácke učivo, jasne je to napísané už v titulku článku.
Terajší druháci čítajú na úrovni slabikovania. Chýbajú im tri mesiace z minulého školského roka. Starší žiaci napríklad zasa nevedia rysovať, pretože sa to dištančne nemajú ako naučiť.

Učitelia to vedia asi najlepšie posúdiť. Pekne klesne kvalita vedomostí v tomto čase a hlavne pri týchto opatreniach. To sa nieže ponesie, ale odnesie na drvivej väčšine.
Žiaci z 2. st.sa aj tak spolu stretávajú.
nečítávam tvoje linky
reagoval som na tvoj príspevok......to bolo klamstvo

skôr by ma zujímalo, kde ty chodíš na tých odborníkov.....odborník na protokol ))
a to známy klamár a podvodník, gašparovičov dlhoročný hovorca
Našla si ho Pluska, nie ja, a mohla osloviť ktoréhokoľvek zo Slovenska. Pravidlá rovnaké.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

v pohode
len či nemyslíš, že by mali tvoje " odkazy " väčšiu pridanú hodnotu, keby ich vraveli všeobecne uznávané osobnosti..
a ty stále skrachovancov - opozičných múdrosráčov....
zvukár, onuca, edo, toto, čo klamalo na x krát pri gašparovičovej strelbe na polovníkov..

keby to boli osobnosti z vedy, kultúry........aspoň diplomacie..so zahraničnými skúsenosťami, čo niečo aj prežili
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
v pohode
len či nemyslíš, že by mali tvoje " odkazy " väčšiu pridanú hodnotu, keby ich vraveli všeobecne uznávané osobnosti..
a ty stále skrachovancov - opozičných múdrosráčov....
zvukár, onuca, edo, toto, čo klamalo na x krát pri gašparovičovej strelbe na polovníkov..

keby to boli osobnosti z vedy, kultúry........aspoň diplomacie..so zahraničnými skúsenosťami, čo niečo aj prežili
LENON je odborník
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
misoft
výzva - ZASTAVTE KONEČNE TOHTO BLÁZNA
Pozerám TA3 - Tak Takto, začalo to tým, že sa Matelko vyhráža odchodom z koalície ... podľa odborníka si otvára EXIT ... celkom odvážne hovoril. Tak už nech ide ...
Už včera bolo neskoro!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmm... Minul sa mi chlieb, takže šup do obchodu (9:00 ) - a tam? Skoro ani nohy (presnejšie 5 dôchodcov)! Dôchodcovia sa akosi "nehrnuli" na svoju dvojhodinovku. Zato ale od vchodu za ten čas vrátili 15 ľudí (pretože boli "primladí"). Logika naruby.
Pritom tí "mladí" často urobia svoje nákupy za pár minút, dôchodca sa tam prechádza i pol hodiny a odnesie si 10 rožkov.... Má vôbec význam takéto nariadenie? Podľa mňa - NEMÁ!
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
v pohode
len či nemyslíš, že by mali tvoje " odkazy " väčšiu pridanú hodnotu, keby ich vraveli všeobecne uznávané osobnosti..
a ty stále skrachovancov - opozičných múdrosráčov....
zvukár, onuca, edo, toto, čo klamalo na x krát pri gašparovičovej strelbe na polovníkov..

keby to boli osobnosti z vedy, kultúry........aspoň diplomacie..so zahraničnými skúsenosťami, čo niečo aj prežili
Ak ti nevyhovuje Trubač, tak si nájdi články s inými osobnosťami, ale mám pocit, že tie nemajú akosi v tomto období sa k nemu nejako vyjadrovať.
A pokiaľ som si všimla, tak ostatní spomínaní nemajú u neho veľkú váhu, neberie ich názory, iba svoje.
Začnite ich vyťahovať vy.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

veronikasad
anet
misoft
výzva - ZASTAVTE KONEČNE TOHTO BLÁZNA
Pozerám TA3 - Tak Takto, začalo to tým, že sa Matelko vyhráža odchodom z koalície ... podľa odborníka si otvára EXIT ... celkom odvážne hovoril. Tak už nech ide ...
Nepozerám telku - tá vyhrážka súvisí aj s testovaním, alebo len s volbou generálneho prokurátora ?
Matovič pohrozil odchodom z koalície. Kvôli voľbe generálneho prokurátora
https://slovensko.hnonline.sk/225284...ho-prokuratora
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

korela
veronikasad
anet
misoft
výzva - ZASTAVTE KONEČNE TOHTO BLÁZNA
Pozerám TA3 - Tak Takto, začalo to tým, že sa Matelko vyhráža odchodom z koalície ... podľa odborníka si otvára EXIT ... celkom odvážne hovoril. Tak už nech ide ...
Nepozerám telku - tá vyhrážka súvisí aj s testovaním, alebo len s volbou generálneho prokurátora ?
Matovič pohrozil odchodom z koalície. Kvôli voľbe generálneho prokurátora
https://slovensko.hnonline.sk/225284...ho-prokuratora
myslela som si to, najskôr treba minuť tuším 16 mil. testov ...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Hmmm... Minul sa mi chlieb, takže šup do obchodu (9:00 ) - a tam? Skoro ani nohy (presnejšie 5 dôchodcov)! Dôchodcovia sa akosi "nehrnuli" na svoju dvojhodinovku. Zato ale od vchodu za ten čas vrátili 15 ľudí (pretože boli "primladí"). Logika naruby.
Pritom tí "mladí" často urobia svoje nákupy za pár minút, dôchodca sa tam prechádza i pol hodiny a odnesie si 10 rožkov.... Má vôbec význam takéto nariadenie? Podľa mňa - NEMÁ!
Čia logika ?

Poviem ti, že čia ? Predsa logika na ruby je od tých prijedrbaných obchodníkov. Áno, platí, že :
- obchody a nákupné centrá – 1 osoba na 15m2
- vyhradené hodiny potravín a drogérie pre seniorov nad 65 rokov v čase 9:00-11:00.

Vidíš tam, že nik iný nesmie ísť do obchodu ?
To len predajcom drbe a sú predposratí z celého Múdrosráča a ostatných dilinov.

Čo ja chodím do obchodov, tak nemám žiaden, ale že absolútne žiaden problém...a ani iní, oveľa mladší.
Ono totiž na skle predajní je nalepený papier s upozornením, že čas 9:00-11:00 je PREDNOSTNE vyhradený pre seniorov.
Lenže pre väčšie obchody (Lidl, Billa.....) je jednoduchšie postaviť SBS a otočiť mladších ta het.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať