Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tvoje predpoklady ma nejak neinteresujú...
To keby som napísal skratku " OMG " , tak čo by si predpokladal ???
Ale inak ? Pozri si, čo sú to skratky v internetovom slangu...budeš v obraze.

Ale šak na Orave nemáte žiaden slang, tak niet ani o čom...
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
Ka "konšpiračných" teóriách sú práve dôležité tie riadky, ktoré "poukazujú" na tie "skryté" riadky, ktoré tam nie sú. Teda: konšpirátor to číta tak, aby to JEMU vyhovovalo a predkladá to ako HOTOVÚ vec. V tebou uvedenom prípade - priamo "avizuje", že ten vakcinačný pas bude vlastne COVID pas - nad celkovým obsahom sa nezamýšľa, predkladá upravené, pozmenené návrhy ako hotové fakty. A o to je to horšie, že duchom pribrzdení to berú ako skutočnosť (bez overenia faktov, bez čítania pôvodného textu) a začnú panikáriť, presadzovať svoje zvrátené názory aj cestou odporu, obštrukcií a falošných riešení (viď Magian a jeho penicilínovo borovičková terapia - čo sa nečudujem u zaostalého stredoškolského pedagóga s titulom Ing. ekonómie, teda nič z oboru, proti ktorému protestoval a zavádzal).
Prepáč, ale takto som sa nad tým nikdy nezamýšľala, pretože si myslím, že nik nie je tak blbý (po tvojom duchom pribrzdený).
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jj, znamená Jo,jo, teda áno, áno.
Vy na Ukrajine máte odkedy české skratky?? A OMG, to sú vo videách omajgádi.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
misoft
Ka "konšpiračných" teóriách sú práve dôležité tie riadky, ktoré "poukazujú" na tie "skryté" riadky, ktoré tam nie sú. Teda: konšpirátor to číta tak, aby to JEMU vyhovovalo a predkladá to ako HOTOVÚ vec. V tebou uvedenom prípade - priamo "avizuje", že ten vakcinačný pas bude vlastne COVID pas - nad celkovým obsahom sa nezamýšľa, predkladá upravené, pozmenené návrhy ako hotové fakty. A o to je to horšie, že duchom pribrzdení to berú ako skutočnosť (bez overenia faktov, bez čítania pôvodného textu) a začnú panikáriť, presadzovať svoje zvrátené názory aj cestou odporu, obštrukcií a falošných riešení (viď Magian a jeho penicilínovo borovičková terapia - čo sa nečudujem u zaostalého stredoškolského pedagóga s titulom Ing. ekonómie, teda nič z oboru, proti ktorému protestoval a zavádzal).
Prepáč, ale takto som sa nad tým nikdy nezamýšľala, pretože si myslím, že nik nie je tak blbý (po tvojom duchom pribrzdený).
Pozeral som "Válečné projekty", ten diel o jednotkách SS.
Matovič = Heinrich Himmler.
Kto neverí, nech si ten diel pozrie. Na Hitlera Matovič nemá, ten je oveľa inteligentnejší /Hitler/, ako pribrzdený HH /Matovič/.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Šlohla som z netu ... vraj uvažovanie konšpirátora.
128005598_10215101659088369_6204581661588066704_o.jpg  
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Jj, znamená Jo,jo, teda áno, áno.
Vy na Ukrajine máte odkedy české skratky?? A OMG, to sú vo videách omajgádi.
Fakt si pribrzdený...

Dnes je piatok
na Orave chlastu sviatok .
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Jj, znamená Jo,jo, teda áno, áno.
Vy na Ukrajine máte odkedy české skratky?? A OMG, to sú vo videách omajgádi.
No hej - OMG = oh majn god (vydanie US) - v reklame OMG - Oh My Gold (oh majn gold)...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Jj, znamená Jo,jo, teda áno, áno.
Vy na Ukrajine máte odkedy české skratky?? A OMG, to sú vo videách omajgádi.
Fakt si pribrzdený...

Dnes je piatok
na Orave chlastu sviatok .
Zase si sa zrúbal andrenalínom z klávesnice?
Však to máš horšie ako vypiť pol litra borovičky ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo skratka LPG?
Automobilisti = Liquid Petroleum Gas
Našinci = Lopatou Po Gebuli
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami Pozri príspevok
Má právo chrániť svoju firmu.Myslím,že do buducna sa na to musia prijať zákony.Tie cirkusy ako napr.v KE jednoducho budú musieť prestať.
Spomenul som si na tento tvoj príspevok po minulej debate.....

Má právo sa chrániť aj pacient pred Vami?

Má právo /ak žiadate vy od neho/ pýtať negatívny RT-PCR aj od Vás?

Lebo ja mám známu, ktorá jednoducho odmietla ísť na povinné testovanie /obidve kolá/. Samozrejme, že jej zamestnávateľovi /lekárke/ to nebolo po vôli, tak proste povedala, že aj tak nejde. Po 4 dňoch ju prosíkala /lekárka svoju sestričku/ nech príde do práce do nemocnice. Povedala, že nemá test. Odpoveď bola, nech príde do práce aj tak a aj jej povedala ktorým nezabezpečeným vchodom. Podotýkam, že lekárka je súkromník v nemocničnej budove a známa je zdravotná sestra.

Keďže známej vyhovovalo "protimatovičové správanie", tak do práce chodila. Pritom sa jedná o detskú ambulanciu.

BXL - čo ty na to???????????????????????? Ak by ti zdravotná sestra dala kopačky nie zo dňa na deň, ale z hodiny na hodinu? /išlo o odhlásenie sa zo ZP, teda ako keby o prerušenie pracovného pomeru/...

PS: áno, viem aj adresu, aj meno, aj priezvisko, aj funkciu, aj nemocnicu. Ale odvolávam sa na článok, že nemusíš vypovedať proti blízkej osobe, takže pre riťopichačov zase smola.....
Naposledy upravil Nandrolon : 27.11.20 at 18:44
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Lebo ja mám známu,
...
PS: áno, viem aj adresu, aj meno, aj priezvisko, aj funkciu, aj nemocnicu. Ale odvolávam sa na článok, že nemusíš vypovedať proti blízkej osobe, takže pre riťopichačov zase smola.....
Ty si celý riťopich.
Preštuduj si zákon, koho sa dotýka odmietnutie výpovede.
Nejakej známej sa to netýka...ale teda, že fest rozhodne nie...lebo to nie je blízka osoba.
Viď § 130 Trestného poriadku.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

anet
Ráno keď som naštartovala mi vyhrávala z rádia vianočná pieseň.
V škole sme sa s dcérou zapojili do ... viď. foto. škatulka odovzdaná
Aj ja s deckomvecer priniesla veci...
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Lebo ja mám známu,
...
PS: áno, viem aj adresu, aj meno, aj priezvisko, aj funkciu, aj nemocnicu. Ale odvolávam sa na článok, že nemusíš vypovedať proti blízkej osobe, takže pre riťopichačov zase smola.....
Ty si celý riťopich.
Preštuduj si zákon, koho sa dotýka odmietnutie výpovede.
Nejakej známej sa to netýka...ale teda, že fest rozhodne nie...lebo to nie je blízka osoba.
Viď § 130 Trestného poriadku.
Príspevok som editoval, predtým "známa" tam bolo napísané čosi iné....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dnes padol prvý sneh, začínam sa cítiť vianočne
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
Dnes padol prvý sneh, začínam sa cítiť vianočne
Hmmm.... i mestá a obce sa budú o chvíľu cítiť "vianočne" .... nebudú stíhať čistiť chodníky, pokuty už dávať nemôžu.....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
anet
Dnes padol prvý sneh, začínam sa cítiť vianočne
Hmmm.... i mestá a obce sa budú o chvíľu cítiť "vianočne" .... nebudú stíhať čistiť chodníky, pokuty už dávať nemôžu.....
nebude za co čistiť chodníky, euraciky sa rozkotúľali na plošné testovanie...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Juuuj, ale ste pesimisti. Odhadujem to tak, ze po 20.12. budeme i tak vsetci zatvoreny. Byvam na kopecku, tak len nech nasype, nech pocujem dzavot deti a za oknom vela snehuliakov...
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Juuuj, ale ste pesimisti. Odhadujem to tak, ze po 20.12. budeme i tak vsetci zatvoreny.
Jeden komentár z diskusie k článku :

" Minulý rok bol Október pekný, teplý, aj premiér bol teplý.
Tento rok bol Október totálne na k-ot, aj premiér je totálny k-ot. "

P.S.:
...aj podliak je totálny k-ot.
Naposledy upravil buchač : 28.11.20 at 14:34
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tento rok si rozšírim aj tradičnú vianočnú zbierku o...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Mila123
veronikasad
misoft
anet
Dnes padol prvý sneh, začínam sa cítiť vianočne
Hmmm.... i mestá a obce sa budú o chvíľu cítiť "vianočne" .... nebudú stíhať čistiť chodníky, pokuty už dávať nemôžu.....
nebude za co čistiť chodníky, euraciky sa rozkotúľali na plošné testovanie...
Veronika, mestám, obciam predsa štát refunduje vynaložené finančné prostriedky, ktoré museli použiť na testovanie,
Jeho blahorodie povedalo,že samosprávy si majú všetko zabezpečiť samy,nič o preplatení nehovoril. Presne tak im to preplatia,ako tým študentom,čo mali zmluvy,ale nechcú zaplatiť,lebo nemajú vzdelanie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať