Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
Veronika, mestám, obciam predsa štát refunduje vynaložené finančné prostriedky, ktoré museli použiť na testovanie,
Tejto hlúposti sa nedá dať nič iné, ako urvať nesúhlasné.
1 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kopretinka
Mila123
veronikasad
misoft
anet
Dnes padol prvý sneh, začínam sa cítiť vianočne
Hmmm.... i mestá a obce sa budú o chvíľu cítiť "vianočne" .... nebudú stíhať čistiť chodníky, pokuty už dávať nemôžu.....
nebude za co čistiť chodníky, euraciky sa rozkotúľali na plošné testovanie...
Veronika, mestám, obciam predsa štát refunduje vynaložené finančné prostriedky, ktoré museli použiť na testovanie,
Jeho blahorodie povedalo,že samosprávy si majú všetko zabezpečiť samy,nič o preplatení nehovoril. Presne tak im to preplatia,ako tým študentom,čo mali zmluvy,ale nechcú zaplatiť,lebo nemajú vzdelanie.
aspoň nevymýšľaj...kde to povedalo ???

Vláda preplatí samosprávam výdavky za záchranné práce počas prvej vlny pandémie koronavírusu

Obciam a mestám rozdelí 7,86 milióna eur. Návrh na úhradu výdavkov súvisiacich so záchrannými prácami počas mimoriadnej situácie vo štvrtok 19. novembra 2020 predložil na rokovanie vlády minister vnútra Roman Mikulec. Finančné prostriedky sa uvoľnia z kapitoly Všeobecná pokladničná správa do rozpočtu Ministerstva vnútra SR. Rezort vnútra zabezpečí ich presun dotknutým samosprávam do 4. decembra.

Mestá a obce mohli požiadať do 4. septembra o preplatenie nákladov okresné úrady, ktoré ich požiadavky overovali. V prípade, že to do tohto termínu nestihli, budú zaradené do ďalšieho kola úhrady výdavkov. Z celkového počtu 2 930 subjektov miestnej samosprávy požiadalo o refundáciu necelá polovica. Finančné prostriedky (spolu presne 7 858 210,07 eura) pôjdu do rozpočtov 13 mestských častí Bratislavy, 20 mestských častí Košíc, 130 miest a 1244 obcí.


a tí študenti s kým mali zmluvu, že im nezaplatili ??
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Možno ústnu.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nie..mali písomnú s nemocnicou v ružomberku
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešteže tak.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nie je všetko zlato, čo sa blyští...a keď to ide z úst Oberchuja Naďa, tak sa jedná zvyčajne o hovno, klamstvo, zavádzanie, lož, luhanie..

https://www.noviny.sk/slovensko/5714...evideli-odmenu
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

MO povedalo - bude im to preplatené (i tých 500€!), VN Ružomberok - NEBUDE to preplatené, lebo to neboli zdravotníci!. MN opätovne - BUDE to preplatené!. VN Ružomberok - no my ešte nevieme, či bude..... (furt hľadajú dôvod na nepreplatenie). Právnik - musia to preplatiť, majú s nimi písomné zmluvy. A ak hľadajú dôvody, že to neboli hento a toto - MALI to riešiť pred podpisom zmlúv. Teraz platí PAPIER a uzavretá zmluva.

Čo sa nákladov týka... štát pošle prachy, ale!!!
Dostanú ich okresné úrady a tie rozdelia. A tam tiež sedia ľudia, ktorí by sa radi nabalili.
V telke bolo - romulánska osada - ohradená, nonstop strážená policajtami, vojakmi, mestskými policajtami. Jeden OÚ (okresný úrad) preplatil všetko, druhý neuznal náklady a zaplatil len po 8 hodín. Ale miestna samospráva MUSELA im to všetko zaplatiť.
Tak isto - náklady na miestnosti, ich stráženie, zabezpečenie. Niekde to preplatili všetko, inde NIČ. A to sa miestne samosprávy (obecné úrady) postarali aj o to, aby bola dezinfekcia, mali pitný režim, mali stravu.
Takže?
Bláznovič vymyslí "super" akciu, potom sa ROZHODUJE, či preplatiť, alebo nie, nakoniec povie áno, ale o tom, kto koľko dostane, rozhoduje nejaký picmoch na OÚ, ktorý si svojvoľne určuje, kto koľko dostane. Ak by naši mocipáni mali "gule", tak tých rádoby úradníkov, ktorí si určujú sami, kto a koľko, by na sekundu VYRAZILI z tých úradov. BEZ ROZDIELU náboženstva, etnika, straníckej príslušnosti, vzdelania, odbornosti a BEZ nejakého ODSTUPNÉHO!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Mila123
Veronika, mestám, obciam predsa štát refunduje vynaložené finančné prostriedky, ktoré museli použiť na testovanie,
Tejto hlúposti sa nedá dať nič iné, ako urvať nesúhlasné.
Akosi ten inteligentný príspevok nemôžem nájsť. Čo už, dostal zrejme veľa mínusiek, tak ho radšej urodzenosť zmazala, aby nebola pokazená reputácia....
To je také čestné a charakterné konanie :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ich urodzenosť nám (áno, onikám si) môže oné...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Ich urodzenosť nám (áno, onikám si) môže oné...
Škoda, že počet absolvovaných VŠ nemá aj vedľajší účinok zvýšenia IQ.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ale hej, aj má.
Akurát to nefunguje na národ slepičí...česť výnimkám.
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
Ich urodzenosť nám (áno, onikám si) môže oné...
Ty si oný, keď si onikáš?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

anet
Tento rok si rozšírim aj tradičnú vianočnú zbierku o...
kukám (a závidím?) - že babička Goldie fakt dobre vyzerá na 75 rokov
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Katy a R
kukám (a závidím?) - že babička Goldie fakt dobre vyzerá na 75 rokov
Katy aj ty máš 75? Radšej sa ani nepriznávaj, lebo nám zase zvýšia vek odchodu do dôchodku.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

marjankaj
Katy aj ty máš 75? Radšej sa ani nepriznávaj, lebo nám zase zvýšia vek odchodu do dôchodku.
janko - no už ma zase neštvi a nepreháňaj! (sa mi tlak zvýšil!) ... ja len som si povzdychla pri pohľade na tú fotku (si pamätník - film "Kaktusový kvet"? - tie mini šatočky čo tam nosila).
A mňa sa už zvyšovanie dôchodkového veru netýka. Len či bude mať kto robiť na tie dôchodky!??
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Protest v Trnave pred domom Igora Matoviča

https://www.facebook.com/ereport.sk/...70288943091648
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Katy a R
marjankaj
Katy aj ty máš 75? Radšej sa ani nepriznávaj, lebo nám zase zvýšia vek odchodu do dôchodku.
janko - no už ma zase neštvi a nepreháňaj! (sa mi tlak zvýšil!) ...
Katy tak to ma mrzí. Tlak je sviňa. Mne namerali v pondelok 170/90. Nič mi na to nedali, asi už nado mnou zlomili palicu. Asi ťa už nebudem dlho štvať.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Protest v Trnave pred domom Igora Matoviča

https://www.facebook.com/ereport.sk/...70288943091648
Kedy to bolo včera, alebo dnes?
Časy komentárov ma mätú...
Naposledy upravil Nandrolon : 28.11.20 at 17:02
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Kedy to bolo včera, alebo dnes? Časy komentárov ma mätú...
Včera, dnes a zítra
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
buchač
Protest v Trnave pred domom Igora Matoviča

https://www.facebook.com/ereport.sk/...70288943091648
Kedy to bolo včera, alebo dnes?
Časy komentárov ma mätú...
Nenatiahlo mu mesto nový koberec? Pekná čierna rovná cesta, ako nová.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať