Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Odbocim ... mam rada mojich FB priatelov, niektori su tak spravne prasteny. Mam taku, co je posadnuta plameniakmi aj taku, co si tento rok ozdobila palmu
130305894_10224424291421551_4013840084533777064_n.jpg  
130827329_10224424287501453_1459618755388736144_n.jpg  
130028885_10224424287221446_87378920847996374_n.jpg  
1/1
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?
vocca už zatvára takže asi hej
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Reálne zhrnutá situácia.

https://tv.pravda.sk/relacie/ide-o-p...iadaju-vlastni
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?
vocca už zatvára takže asi hej
nezatvára
odsúdili ho, ale odvolal sa
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Refresher informuje, že policajný exprezident Lučanský si chcel vo väzbe neúspešne siahnuť na život obesením. Portál tvrdí, že informáciu o pokuse o samovraždu mu potvrdili tri nezávisle zdroje z prostredia nemocnice, vysokej politiky a Národnej kriminálnej agenutúry. Lučanský je stále v nemocnici.

Policajný exprezident čelí v kauze Judáš obvineniu z korupčnej činnosti, pričom na úplatkoch si mal prilepšiť až o 510-tisíc eur
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?
...šišmaria, ty máš bohový inštinkt, intuíciu. Nie je mi jedno kto vládne ľudu, vraj luze. Ale viem, že hrabľami sa hrabe k sebe. A myslím si, že ani jeden sa s hrabľami nenarodil, či? No ale s hrabľami treba hrabať seno, odjakživa. Ale elita ich používa na hrabanie, peňazí. Alebo zdieranie tých, čo hrabú seno.

Môj názor na politiku? Jedno mi je, či ľavý, či pravý, každý hrabe z ľudí. Žiaľ, aj história dokazuje, že politika nakoniec vyhrá. Prečo? Veď aj dnes sú takí, ktorí pomáhajú a chránia. Ale koho chránia Oca tvojho!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Refresher informuje, že policajný exprezident Lučanský si chcel vo väzbe neúspešne siahnuť na život obesením. Portál tvrdí, že informáciu o pokuse o samovraždu mu potvrdili tri nezávisle zdroje z prostredia nemocnice, vysokej politiky a Národnej kriminálnej agenutúry. Lučanský je stále v nemocnici.

Policajný exprezident čelí v kauze Judáš obvineniu z korupčnej činnosti, pričom na úplatkoch si mal prilepšiť až o 510-tisíc eur
To je nová metóda samovraždy zlomenina očnice a oko z jamky von?
Som myslel, že si trochu inteligentnejší. Dokonca teraz jeden truľo písal, že asi pri obesení na plachte mu to povolilo a spadol na stoličku a zem. Na to dostal truľo otázku, či ma v cele inštalovaný v strope háčik na tú plachtu, hneď bol ticho...
Tieto zranenia mi viac inklinujú k poriadnej nakladačke päsťou, boxerom, palicou, alebo aj obuškom. Prial by som si jeho uzdravenie a následnú výpoveď. Ak to bol ale pokus o vraždu, tak bohužiaľ k výpovedi nedôjde.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sito
bjuty smis
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?
...šišmaria, ty máš bohový inštinkt, intuíciu. Nie je mi jedno kto vládne ľudu, vraj luze. Ale viem, že hrabľami sa hrabe k sebe. A myslím si, že ani jeden sa s hrabľami nenarodil, či? No ale s hrabľami treba hrabať seno, odjakživa. Ale elita ich používa na hrabanie, peňazí. Alebo zdieranie tých, čo hrabú seno.

Môj názor na politiku? Jedno mi je, či ľavý, či pravý, každý hrabe z ľudí. Žiaľ, aj história dokazuje, že politika nakoniec vyhrá. Prečo? Veď aj dnes sú takí, ktorí pomáhajú a chránia. Ale koho chránia Oca tvojho!
inštinkt aj inštuíciu mám výborné..
môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil...

ja nikomu neupieram vyjadriť nespokojnosť...protest proti vláde...akejkoľvek

ale organizátor odsúdený fašista na 4 roky ?
už tu ľudom úplne yebe ???

však si zorganizujte demokratickú opozíciu

to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
Refresher informuje, že policajný exprezident Lučanský si chcel vo väzbe neúspešne siahnuť na život obesením. Portál tvrdí, že informáciu o pokuse o samovraždu mu potvrdili tri nezávisle zdroje z prostredia nemocnice, vysokej politiky a Národnej kriminálnej agenutúry. Lučanský je stále v nemocnici.

Policajný exprezident čelí v kauze Judáš obvineniu z korupčnej činnosti, pričom na úplatkoch si mal prilepšiť až o 510-tisíc eur
A štranek praskol a zároveň prezidentovi praskla aj cievka v oku. Ty tomu veríš? Ja nie!

Dopadne ako tí neprispôsobiví chlapci z východu, sami sa fackali. Slovenská spravodlivosť. A Kolíkova jej zahlobí strieborný kolík, takže neskoná na koliku, stále bude cicať krv Slovenského národa, ľudu.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sito
bjuty smis
Refresher informuje, že policajný exprezident Lučanský si chcel vo väzbe neúspešne siahnuť na život obesením. Portál tvrdí, že informáciu o pokuse o samovraždu mu potvrdili tri nezávisle zdroje z prostredia nemocnice, vysokej politiky a Národnej kriminálnej agenutúry. Lučanský je stále v nemocnici.

Policajný exprezident čelí v kauze Judáš obvineniu z korupčnej činnosti, pričom na úplatkoch si mal prilepšiť až o 510-tisíc eur
A štranek praskol a zároveň prezidentovi praskla aj cievka v oku. Ty tomu veríš? Ja nie!

Dopadne ako tí neprispôsobiví chlapci z východu, sami sa fackali. Slovenská spravodlivosť. A Kolíkova jej zahlobí strieborný kolík, takže neskoná na koliku, stále bude cicať krv Slovenského národa, ľudu.
verím
určite viac ako tomu, že ho dobili a tie sprostosti s dolámanou lebkou a vypadnutým okom

tá prasknutá cievka k tomu pasuje

ale najmä..má špičkových advokátov...a mlčia
vieš čo by tu vyvádzali, keby mu naozaj ublížili...akú mediálny cirkus....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prečo potom prvotné info bolo, že sa mu to stalo pri cvičení? Vo väzbe nie je fitko a pri kľukoch si ťažko rozmlátiš ksicht...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Refresher informuje, že policajný exprezident Lučanský si chcel vo väzbe neúspešne siahnuť na život obesením. Portál tvrdí, že informáciu o pokuse o samovraždu mu potvrdili tri nezávisle zdroje z prostredia nemocnice, vysokej politiky a Národnej kriminálnej agenutúry. Lučanský je stále v nemocnici.

Policajný exprezident čelí v kauze Judáš obvineniu z korupčnej činnosti, pričom na úplatkoch si mal prilepšiť až o 510-tisíc eur
To je nová metóda samovraždy zlomenina očnice a oko z jamky von?
Som myslel, že si trochu inteligentnejší. Dokonca teraz jeden truľo písal, že asi pri obesení na plachte mu to povolilo a spadol na stoličku a zem. Na to dostal truľo otázku, či ma v cele inštalovaný v strope háčik na tú plachtu, hneď bol ticho...
Tieto zranenia mi viac inklinujú k poriadnej nakladačke päsťou, boxerom, palicou, alebo aj obuškom. Prial by som si jeho uzdravenie a následnú výpoveď. Ak to bol ale pokus o vraždu, tak bohužiaľ k výpovedi nedôjde.
ty sa radšej nemontuj, ked sa bavíme seriozne ...
ked sa provokujeme tak ok
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty a seriózne? To je nepodarený vtip. Radšej si pozri to video z protestu, ktorý som tu už avizoval v strede týždňa.
Dobre a pravdivo skandujú. Dúfam, že Matovičovi z toho nepraskne cievka, lebo budú písať, že ten čokel je neschopný sa aj obesiť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Miki sa silno tesil,ze ide dnu...
A ake media by robili čoromoro?!tietó....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

neurážaj sa...len sebe škodíš
vekom prídeš k rozumu a poznaniu...
dúfam ).
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty a mňa uraziť? Si fakt fandíš.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
sito
bjuty smis
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?
...šišmaria, ty máš bohový inštinkt, intuíciu. Nie je mi jedno kto vládne ľudu, vraj luze. Ale viem, že hrabľami sa hrabe k sebe. A myslím si, že ani jeden sa s hrabľami nenarodil, či? No ale s hrabľami treba hrabať seno, odjakživa. Ale elita ich používa na hrabanie, peňazí. Alebo zdieranie tých, čo hrabú seno.

Môj názor na politiku? Jedno mi je, či ľavý, či pravý, každý hrabe z ľudí. Žiaľ, aj história dokazuje, že politika nakoniec vyhrá. Prečo? Veď aj dnes sú takí, ktorí pomáhajú a chránia. Ale koho chránia Oca tvojho!
inštinkt aj inštuíciu mám výborné..
môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil...

ja nikomu neupieram vyjadriť nespokojnosť...protest proti vláde...akejkoľvek

ale organizátor odsúdený fašista na 4 roky ?
už tu ľudom úplne yebe ???

však si zorganizujte demokratickú opozíciu

to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??

"inštinkt aj inštuíciu mám výborné.."

No áno! Ale čítanie s pochopením? Čítanie ti ide.

"môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil..."

Volil som svojvoľne, dobrovoľne, slobodne. Výsledok ma potešil. Ale výsledok po výsledku? Krútim hlavou, nie, nepotešil. Žiaden človek, ktorý sa rozhodne vstúpiť do politiky, stať sa politikom nevstupuje do politiky so záručným listom. Či tebe ho predložili?

"už tu ľudom úplne yebe ???"

Ľuďom, nie! Ale s ľudom tu niekto vy.ebáva? Oje.bava. Nie si to ty?

"to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??"

Nuž čo, zlepil si zlepenec podľa tvojho pohľadu, svedomia, Sú to len politici, samozrejme bez záruky.

šašovič donútil všetkých, ktorí sa s ním dali do politického spolku podpísať záruku, že budú tak tancovať ako on bude pískať. No asi sa nenaučil pískať podľa nôt. A tak si každá partia vyskakuje ako chce. No do jednotného taktu ich nedostane šašová muzika, ale hrozba, že podá demisiu a vláda padne. To nie! Koryto je koryto a je len na štyri roky. A my nežereme z neho ešte ani rok. Vydržať, vydržať, nažrať sa nám treba z toho koryta, do sýta.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Ty a mňa uraziť? Si fakt fandíš.
kde sa ťa ja snaží uraziť ?
slušne komunikem....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sito
bjuty smis
sito
bjuty smis
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?
...šišmaria, ty máš bohový inštinkt, intuíciu. Nie je mi jedno kto vládne ľudu, vraj luze. Ale viem, že hrabľami sa hrabe k sebe. A myslím si, že ani jeden sa s hrabľami nenarodil, či? No ale s hrabľami treba hrabať seno, odjakživa. Ale elita ich používa na hrabanie, peňazí. Alebo zdieranie tých, čo hrabú seno.

Môj názor na politiku? Jedno mi je, či ľavý, či pravý, každý hrabe z ľudí. Žiaľ, aj história dokazuje, že politika nakoniec vyhrá. Prečo? Veď aj dnes sú takí, ktorí pomáhajú a chránia. Ale koho chránia Oca tvojho!
inštinkt aj inštuíciu mám výborné..
môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil...

ja nikomu neupieram vyjadriť nespokojnosť...protest proti vláde...akejkoľvek

ale organizátor odsúdený fašista na 4 roky ?
už tu ľudom úplne yebe ???

však si zorganizujte demokratickú opozíciu

to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??

"inštinkt aj inštuíciu mám výborné.."

No áno! Ale čítanie s pochopením? Čítanie ti ide.

"môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil..."

Volil som svojvoľne, dobrovoľne, slobodne. Výsledok ma potešil. Ale výsledok po výsledku? Krútim hlavou, nie, nepotešil. Žiaden človek, ktorý sa rozhodne vstúpiť do politiky, stať sa politikom nevstupuje do politiky so záručným listom. Či tebe ho predložili?

"už tu ľudom úplne yebe ???"

Ľuďom, nie! Ale s ľudom tu niekto vy.ebáva? Oje.bava. Nie si to ty?

"to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??"

Nuž čo, zlepil si zlepenec podľa tvojho pohľadu, svedomia, Sú to len politici, samozrejme bez záruky.

šašovič donútil všetkých, ktorí sa s ním dali do politického spolku podpísať záruku, že budú tak tancovať ako on bude pískať. No asi sa nenaučil pískať podľa nôt. A tak si každá partia vyskakuje ako chce. No do jednotného taktu ich nedostane šašová muzika, ale hrozba, že podá demisiu a vláda padne. To nie! Koryto je koryto a je len na štyri roky. A my nežereme z neho ešte ani rok. Vydržať, vydržať, nažrať sa nám treba z toho koryta, do sýta.
ver či never, ja som reagoval na buchača
po prvých vetách som si myslel, že je to on a ani som poriadne nezaregistroval autora príspevku....

takže vynechaj to, koho si ty volil,...to by patrilo buchačovi..
aj ked by som bol teda rád počul, koho si ty volil....ja sas
ale ostatné ?
veľmi dobre píšem...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať