Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
buchač
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...


tu máš niečo s diskusii...aby si nepovedal, že len smer )))

Dnes som mohol rozobrať viacej tém, ktoré ma zdvihli zo stoličky. Napr. ako vie vagabund Lučanský nakloniť nejakými spravodajskými hrami verejnú mienku na svoju stranu. Ako Rtvs pozve do relácie dvoch opozičných politikov Pellegriniho a Sulíka, ktorí vo vzájomnom súzvuku kritizujú vládu. Ale nakoniec som si vybral toho mamľasa Pellegriniho, ktorý zase porozprával neuveriteľné veci. Takže po poriadku.
Pellegrini kritizuje Sulíka, že je vo vláde ako prívesok a jeho slovo nemá žiadnu váhu. Peťko asi zabudol ako keď nastúpil za predsedu vlády, tak predseda parlamentu Danko vyhlásil, že k Pellegrinimu nemá žiadny rešpekt, nie je pre neho partner na diskusiu a on bude rokovať iba s

Ficom.

Peťko asi zabudol ako s ministerkou zdravotníctva Kálavskou predstavil reformu zdravotníctva a ani jeden poslanec

Smeru

za ňu nehlasoval. Pellegrini bol síce chvíľu predseda vlády, ale bol nikto.
Pellegrini vyhlásil, že za jeho vlády boli rozpracované všetky zatýkania a aj ich vlastná štátna tajomníčka Jankovská bola zadržaná za bývalej vlády. Že táto vláda na tom nemá žiadnu zásluhu. Asi teda myslí, že vďaka bývalej

smeráckej vláde

sedia vo väzení smerácki zločinci Kičura, Jankovská, Gašpar, Lučanský, Bodor, Kováčik, Haščák, Kvietik, Makó, sudcovia a ďalší grázli. Toto nebudem ďalej komentovať.
Pellegrini kritizoval, že v lete sa mali zavrieť hranice. K tomu by som mal len jeden postreh. Zavrieť hranice bolo nemysliteľné, to by sa ľudia vzbúrili a Pellegrini to dobre vie. Vláda urobila to, čo mohla. Vyzvala ľudí, aby necestovali na zahraničné dovolenky a ani jeden člen vlády nebol na dovolenke v zahraničí. A čo urobili Pellegrini, Saková, Tomáš? Boli na zahraničnej dovolenke v Chorvátsku.
Pellegrini kritizoval chaos v opatreniach. Podľa mňa je chaos, keď Pellegrini zavedie lockdown, keď je 61 nakazených na celom Slovensku, zavrie všetky obchody a prevádzky bez toho, aby čo i len rozmýšľal o kompenzáciách. Saková k tomu dodá, veď to nie je ich problém, peniaze na to bude hľadať nová vláda. Testovalo sa 200 testami denne na celom Slovensku, ochranné prostriedky si ľudia museli šiť sami doma, lebo jednak neboli k dispozícii a jednak Pellegrini spochybňoval ich nosenie. Štátne hmotné rezervy boli prázdne a ich predseda si za predražené nákupy zbytočných rýchlotestov kupoval byty a zlaté tehličky. Toto je podľa mňa chaos, ale na to si asi nespomína.
Pellegrini nevie rozdiel ani medzi testovaním a očkovaním. Asi 4 krát v relácii povedal, že sme očkovali ľudí.
Pred mesiacom tvrdí, že očkovanie má byť povinné pre rizikovú skupinu ľudí, pred týždňom tvrdí že on očkovanie nebude odporúčať a dnes ho spochybňuje. Čistá schyzofrénia.
Pellegrini vždy príde s riešeniami až po funuse. Mudruje, čo sa malo urobiť pred mesiacom, ale vtedy bol ticho a žiadne riešenia nemal. Keď sa rieši aktuálna situácia, tak vždy je zalezený niekde v diere, nikto ani nevie, že existuje. Z diery vylezie po mesiaci a je najmúdrejší.
Na jednej strane Raší kritizoval vládu že pustila deti na prvom stupni do školy, na druhej strane sa Pellegrini sťažuje, že deti nie sú v škole.
Na jednej strane hovorí o lockdowne a na druhej strane o otváraní reštaurácii.
Na jednej strane hovorí o slabých kompenzáciách, na druhej strane on nikomu nekompenzoval ani euro.
Boh stál pri tebe, Pellegrini, že si po prepuknutí pandémie odchádzal z vlády, lebo taký chaos aký by si tu ty zaviedol svet nevidel.

Reagovať | 180 lifeislife
Hmm ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
buchač
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...
Budem sa opakovať, dávať argumenty ? ...kuwa, a na čo ?
Ale inak ? Vcelku si z testovania premostil inde...žeby preto, lebo nemáš argumenty ?

Poznámka k citovanému príspevku.
Či Pelle, či Raši, či ten alebo onen sú v opozícii. Takže nie oni sú na riešenie situácie, na to sú iní. Opozícia je na kritiku a nie na riešenie.
Ale bolo by zaujímavé obrátiť situáciu, teda ak by sa to dalo. Bolo by zaujímavé vidieť, čo by stváral Blázon v parlamente, aké zhromaždenia by organizoval, čo všetko by podnikol...
ha ha ha
ja som premostil
úplne presne som to to rozpísal...mám ti to skopírovať ?
skôr sa mi zdá, že si si uvedomil ako si prestrelil, ked si písal 50 na 50 dobrovolne
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
pavol54
počúvam na slovensku 1 reláciu v nej výpoveď rusína Dohoviča, odznela veta z histórie "dajte nám človeka, my už vinu nájdeme" Aké príznačné na dnešnú dobu.
Ja prvé, čo som dnes dal do Googlu tak to bolo Milan Lučanský... Čakám, že prehrá boj o život, keď klikoval v cele, prinajlepšom bude mať časť mozgu odumretého a bude dýchať...
Potom by trebalo už iba krvavé povstanie SR 2020.
Ľudkovia, kde to žijete?
Kolíková hneď ráno (teraz v nedelu) prišla s informáciou, že sa Lučanskému v base nič nestalo. Že tie táraniny sú čisté klamstvo.
No a vy "informovaní" s "vlastným" názorom, ešte aj o druhej po obede?
Tak to je naozaj sila.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor
ajááj..a kolko )

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....
Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ".
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor
ajááj..a kolko )

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....
Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ".
Zrejme nieje pokrytec a formalista.
To však neznamená, že tu na svojej strane nikoho nemá.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sito
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor
ajááj..a kolko )

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....
Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ".
a ?
má to aj pointu ?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
buchač
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...
Budem sa opakovať, dávať argumenty ? ...kuwa, a na čo ?
Ale inak ? Vcelku si z testovania premostil inde...žeby preto, lebo nemáš argumenty ?

Poznámka k citovanému príspevku.
Či Pelle, či Raši, či ten alebo onen sú v opozícii. Takže nie oni sú na riešenie situácie, na to sú iní. Opozícia je na kritiku a nie na riešenie.
Ale bolo by zaujímavé obrátiť situáciu, teda ak by sa to dalo. Bolo by zaujímavé vidieť, čo by stváral Blázon v parlamente, aké zhromaždenia by organizoval, čo všetko by podnikol...
Ty dávaš argumenty, a k čomu, prosím ťa?
Či bolo testovanie dobrovolné?
Či bolo niečim podmienené?
Či vám nejaký "múdrosráč" siahol na slobodu? Na vašu "slobodu"?
--------------------
Ty sa nepýtaš, či to bolo potrebné a načo to bolo dobré? Ty ktorého vlastné zdravie je viac, ako vlastná česť? Ano, ja ti to tu píšem (jar88).
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
bjuty smis
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor
Zjavne pochádzaš z bohatej famílie, či?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Prečo potom prvotné info bolo, že sa mu to stalo pri cvičení? Vo väzbe nie je fitko a pri kľukoch si ťažko rozmlátiš ksicht...
Tu si zjavne začal uvažovať logicky, ale nakoniec si to ako obyčajne vzdal a nedokončil.
Jednoducho to bolo nad tvoje možmosti. Nemyslím tým tvoje fyzické možnosti.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
sito
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor
ajááj..a kolko )

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....
Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ".
Zrejme nieje pokrytec a formalista.
To však neznamená, že tu na svojej strane nikoho nemá.
To ja netvrdím, že nemá niekoho za chrbtom. To v tých úvodzovkách je uvedené v jeho profile. Dva závery z toho. 1. Buď sa nikto verejne k nemu nehlási. 2. Alebo sa hlásia húfne a on ich odmieta. Z jeho strany tu má jedného isto, Ten z druhej strany na to nevypadá, že?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...
To môžeš aj bez testovania.
teba je tu škoda
mali by ťa vziať do epidemiologickej komisie
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
Nandrolon
Prečo potom prvotné info bolo, že sa mu to stalo pri cvičení? Vo väzbe nie je fitko a pri kľukoch si ťažko rozmlátiš ksicht...
Tu si zjavne začal uvažovať logicky, ale nakoniec si to ako obyčajne vzdal a nedokončil.
Jednoducho to bolo nad tvoje možmosti. Nemyslím tým tvoje fyzické možnosti.
Nand...

Ty si to poobede nepočul, čo povedala? Najprv padol na posteľ, kovovú. A až potom robil kliky. Vraj jeho verzia. Ráno sa kontrole nepozdávalo jeho oko a tá ho poslala doktorovi do Ružomberka a odtiaľ do trestnej nemocnice v Trenčíne. Takže, dočkaj času ako hus klasu. Uvidíme, či pôjdu ľudia do ulíc?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
sito
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor
ajááj..a kolko )

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....
Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ".
a ?
má to aj pointu ?
Pre teba? NIE!
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
No dáš mi nejaké linky odkiaľ čerpať alebo nie?
Ty pýtaš rybu, alebo udicu?
Alebo chceš vedieť v ktorom rybníku a na ktorom mieste je nejaká ryba?
-----------------------------
Poviem ti tajomstvo. Každá demagógia obsahuje nejakú pravdu, je to základ propagandy.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
bjuty smis
buchač
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...
Budem sa opakovať, dávať argumenty ? ...kuwa, a na čo ?
Ale inak ? Vcelku si z testovania premostil inde...žeby preto, lebo nemáš argumenty ?

Poznámka k citovanému príspevku.
Či Pelle, či Raši, či ten alebo onen sú v opozícii. Takže nie oni sú na riešenie situácie, na to sú iní. Opozícia je na kritiku a nie na riešenie.
Ale bolo by zaujímavé obrátiť situáciu, teda ak by sa to dalo. Bolo by zaujímavé vidieť, čo by stváral Blázon v parlamente, aké zhromaždenia by organizoval, čo všetko by podnikol...
Juraj, a to Ty si naňho vystrelil túto salvu argumentov?

"No neviem? Máš 5 707 príspevkov. A povedal by som, že minimálne v siedmych si nespomenul fica, smer, voccu, fašistov, atď." Bude zasa omluva?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sito
bjuty smis
sito
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor
ajááj..a kolko )

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....
Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ".
a ?
má to aj pointu ?
Pre tebe? NIE!
ty chodíš fakt na poradu hladať kamarátov ??
ty nežiješ reálny život ?
si ňáka 16 r. puberťáčka ?

sito, pozrel som na tvoj profil..a hned mi udrelo, koľko máš odkazov....čo keby si sa skúsil držať hneď toho prvého, z tohto mesiaca od hulenica ? ))))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
korela
bjuty smis
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...
To môžeš aj bez testovania.
teba je tu škoda
mali by ťa vziať do epidemiologickej komisie
Teraz už môžu, už je to jedno.
Tak či tak to dopadne zle.
Jadiná nádej je, ak má Peková pravdu v tom, že do vánoc bude po koroně.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

To ako ťa napadlo, že sito žije normálny život a že puberťááčka?
Veď on tu básni už asi 12 rokov.
To by musel začať písať už od 4 rokov a v tom veku ešte nevedel ani len bľabotať TaTa.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
To ako ťa napadlo, že sito žije normálny život a že puberťááčka?
Veď on tu básni už asi 12 rokov.
To by musel začať písať už od 4 rokov a v tom veku ešte nevedel ani len bľabotať TaTa.
no posmieva sa mi, že tu nemám pridaných nejakých imaginárnych kamarátov
on tu má už 32 ks
a potom mu tu vypisujú takéto odkazy


4 Odkazy a pochvaly

- 01.12.20 17:23 - permalink

Prestaň byt k.o.k.o.t, ale daj si na tom fakt záležať.


a nedá si aj tak na tom fakt záležať )
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
sito
bjuty smis
sito
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor
ajááj..a kolko )

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....
Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ".
a ?
má to aj pointu ?
Pre tebe? NIE!
ty chodíš fakt na poradu hladať kamarátov ??
ty nežiješ reálny život ?
si ňáka 16 r. puberťáčka ?

sito, pozrel som na tvoj profil..a hned mi udrelo, koľko máš odkazov....čo keby si sa skúsil držať hneď toho prvého, z tohto mesiaca od hulenica ? ))))
No to je zasa môj kámoš. Ale on má každú chvíľu iný názov, nick.

V téme dole si môžeš prečítať prečo dospel k takému rozhodnutiu. Z ničoho nič? U ňho je to normálne a známe.

https://www.porada.sk/t324675-ako-vy...bytovkou.html#
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať