Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

sito
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
ale teraz vôbec nie je téma zločiny rusov, či američanov....
tém je, že podla neho som zaujatý voči slovanom a germánom...
Pavol, veď so to tu písal, že vie, ale nevie! Vie čítať, ale nechápe, čo číta. Určitá skupina Slovanov bola "komunisti" Určitá skupina, prevažná väčšina Germánov bola "nacistami", teda v tej dobe hodne veľa, no nebolo to 100 %. Boli aj Nemci,čo boli ľudia. A neboli v tej dobe zaslepený ako je v dnešnej dobe zaslepený bjuty a jeho kámoši.
sito
snažíš sa tu vykrúcať ako had a dávať svojím kecom vyšší zmysel, ako keby som netušil čo germáni boli
ale povedz nám, ako aj táto verzia podporuje tvoje tvrdenia ??

prečo mám ted zášť, či nenávisť či čo si to tam trepal voči slovanom ?
prečo voči iným rasam ??
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
sito
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
ale teraz vôbec nie je téma zločiny rusov, či američanov....
tém je, že podla neho som zaujatý voči slovanom a germánom...
Pavol, veď so to tu písal, že vie, ale nevie! Vie čítať, ale nechápe, čo číta. Určitá skupina Slovanov bola "komunisti" Určitá skupina, prevažná väčšina Germánov bola "nacistami", teda v tej dobe hodne veľa, no nebolo to 100 %. Boli aj Nemci,čo boli ľudia. A neboli v tej dobe zaslepený ako je v dnešnej dobe zaslepený bjuty a jeho kámoši.
sito
snažíš sa tu vykrúcať ako had a dávať svojím kecom vyšší zmysel, ako keby som netušil čo germáni boli
ale povedz nám, ako aj táto verzia podporuje tvoje tvrdenia ??

prečo mám ted zášť, či nenávisť či čo si to tam trepal voči slovanom ?
prečo voči iným rasam ??
Ži! Rozmýšľaj! " prečo je človek, človeku predátorom? "
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

dobre !
budem žiť !
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
dobre !
budem žiť !
A budeš nad tými jeho "múdrosťami" aj rozmýšľať?
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
dobre !
budem žiť !
panebože, zasa si nepochopil. Dôraz som kládol na tú druhú vetu! To medzi úvodzovkami, to chápem, že nechápeš.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Však to je tu sám historik. Hoši, nechcete ísť doučovať dejepis?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
bjuty smis
dobre !
budem žiť !
A budeš nad tými jeho "múdrosťami" aj rozmýšľať?
Však mu pomôž! Ako hahaha havran!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
bjuty smis
dobre !
budem žiť !
A budeš nad tými jeho "múdrosťami" aj rozmýšľať?
))))))
jasné, len nech už prestane......
vidíš, že je úplne mimo a ešte to chce dať na inteleguána ))
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Však to je tu sám historik. Hoši, nechcete ísť doučovať dejepis?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))
A ktorého myslíš? " sám " sám seba? Tiež tu vieš zatrepať, zamiešať históriu, svoju, ktorá môže trošku zmeniť poradu, ale nie dejiny.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Len pre objasnenie.

Zlatý Bažant 12, sklenená pollitrová fľaša pre trh ČR /kúpený pár mesiacov späť v ČR, na etikete písané iba po česky/, obsah alkoholu 5,0%.

Zlatý bažant 12, sklenená pollitrová fľaša pre SR trh /kúpený u nás, na etikete všetko iba po slovensky/, obsah alkoholu 4,7%

Podotýkam, že sa nejedná o žiadnu edíciu ako "73" alebo iné, špeciálne edície.
Fľaša našeho je mierne bacuľatá /tak ako bola vždy/, fľaša českého je takmer totožná s fľašou Pilsneru.
A to už nespomínam o tom, že ak je v akcii v ČR tá 12-ka, je výrazne lacnejšia ako u nás...
Čo už, Česi mali vždy kvalitnejšie pivo ako naši, dokonca aj to naše je v Čechách kvalitnejšie, smutné.....
Naposledy upravil Nandrolon : 15.12.20 at 16:01
bazant.png  
bazant2.jpg  
1/1
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Len pre objasnenie.

Zlatý Bažant 12, sklenená pollitrová fľaša pre trh ČR /kúpený pár mesiacov späť v ČR, na etikete písané iba po česky/, obsah alkoholu 5,0%.

Zlatý bažant 12, sklenená pollitrová fľaša pre SR trh /kúpený u nás, na etikete všetko iba po slovensky/, obsah alkoholu 4,7%

Podotýkam, že sa nejedná o žiadnu edíciu ako "73" alebo iné, špeciálne edície.
Fľaša našeho je mierne bacuľatá /tak ako bola vždy/, fľaša českého je takmer totožná s fľašou Pilsneru.
A to už nespomínam o tom, že ak je v akcii v ČR tá 12-ka, je výrazne lacnejšia ako u nás...
Čo už, Česi mali vždy kvalitnejšie pivo ako naši, dokonca aj to naše je v Čechách kvalitnejšie, smutné.....
Hmm, A nepoužívajú na určenie % alkoholu v pive kurzom koruny k €? A či vždy a všade mali kvalitnejšie ...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Hmm, pribudoll obrázok. A teraz povedz ktorá fľaška je pre Čechov, a ktorá pre Slovákov? A v ktorej je 5 % alkoholu a v ktorej 4,7 % alkoholu?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď ste pri pive, kto varí pivá pre Lidl.
Hodnotenie viac ako 30 pív od veľmi dobrých až po doslova hnusné a aj nepiteľné.
https://www.pivnici.cz/piva-varena-pro/lidl/
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
Keď ste pri pive, kto varí pivá pre Lidl.
Hodnotenie viac ako 30 pív od veľmi dobrých až po doslova hnusné a aj nepiteľné.
https://www.pivnici.cz/piva-varena-pro/lidl/
Korela, preboha Ty nevieš, že všetko sa vyrába v Číne. Ostatné štáty, len pestujú ... či pančujú?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Hodnotenia 12877 pív.
Českých 5798.
https://www.pivnici.cz/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Keď ste pri pive, kto varí pivá pre Lidl.
Hodnotenie viac ako 30 pív od veľmi dobrých až po doslova hnusné a aj nepiteľné.
https://www.pivnici.cz/piva-varena-pro/lidl/
U mňa by to nebolo moc objektívne, lebo za 1. nie som pivár a za 2. mne chutia viac silnejšie pivá, napr. z toho lidla si občas kúpim tie "Steam-y". Ináč kladne hodnotím aj ostatné IPA z iných obchodov, ale u mňa vyhráva čierny Primátor Double 24. Ostatné lacné IPY sú podľa mňa umelo doliehovavané.
Sem-tam pozriem www.pivnirecenze.cz
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Však to je tu sám historik. Hoši, nechcete ísť doučovať dejepis?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))
Ak by si mal naozaj záujem dozvedieť sa niečo o skutočnej minulosti, tak tu máš čosi, čo stojí za to.
Ale to by si si musel zavolať k sledovaniu aj svojho otca (vraj bol učiteľ) a nechať si to patrične objasniť.


Následne ti môžem pridať ĎALŠIE a potom ĎALŠIE.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

O videách už som ti čosi písal, a stále to platí.
Nemám záujem skúmať žiadne dejiny, nie som historik.
:-)))))))
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
sito
buchač
jar88
buchač
bjuty smis
že to neschvaluješ, to je výborné
Samozrejme, že neschvaľujem...a vravím to už dávno. Ono čítať poniektoré "príspevky" ku článkom je niekedy doslova grc.
Hajzla Naďa a či Blázna teraz neriešme...aj keď si za to môžu sami.

Ale čo povedať na niektoré príspevky k úmrtiu Štafana Kožku ???
https://www.topky.sk/cl/100313/20225...-Stefan-Kozka-
Veď to nie je normálne.
O jedného z vás menej.
Už je tam, asi za boha, za národ.
Ja sa len čudujem, že kde sú mentoristi Porady...že im toto nevadí, fakt sa čudujem.
Opustili krčmu.
Neopustili! Prebehli na druhú stranu!!!
Ak som napísal, že jar88 je debil (a asi to je pravda) - tak akosi záhadne príspevok ZMIZOL (a pritom 2x súhlasné). Ale to že ten debo jar88 de facto sa raduje a schvaľuje, že umelec skonal - to NECHALI.

FUJ na takýchto mravokárcov! Tým dali najavo, že ak označíš niekoho, kto sa zo skonu človeka raduje - tak je zlý a ten druhý je dobrý?
Že vám morálka po PAPULI nedala - zaslúžili by ste si aspoň 1000x.
Zjavne si preskočil moje vyjadrenie.
Onvedel, alebo aspoň mohol vedieť, že je nakazený a aj tak chodil do divadle bez rúška.
Jednoducho popierač kovidu.
Nakoniec musel priznať, že je to naozaj riadna hnusoba. Ako povedal Matovič.
-------------------------------
Tebe to ešte ani teraz nedochádza?
Od začiatku to bolo každému uvažujúcemu človeku jasné. Už v dobe, keď tu bolo prvých 5 - 10 prípadov, sme mali informácie z Talianska, kde je zdravotníctvo na podstatne lepšej úrovni, ako tu na slovensku a po smerácko národniarskom rabovaní.
Vyčkaj času (tak asi 5 až 10 dní) a potom napíš.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
O videách už som ti čosi písal, a stále to platí.
Nemám záujem skúmať žiadne dejiny, nie som historik.
:-)))))))
Tak sa k tomu láskavo nevyjadruj.
Načo papagájuješ veci o ktorých vieš veľké guľové.
Aj holohaust, Tiso a Hlinka sú už len dejiny, rovnako ako SNP a Imperializmus a studená vojna a tak ďalej.
----------------------------
Prd o tom vieš, ale máš na to "vlastný názor". A je jasné, že máš aj na to právo, rovnako ako máš právo na slobodu. Tada aj vieš o čo pri tej slobode ide.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať