Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
To chce odstup.
" a ja som najmúdrejší na svete "

No spanombohom, panenkamaria ochraňuj ten zázrak!
Naposledy upravil kopretinka : 17.12.20 at 11:09
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nech sa páči.
Doporučujem pozrieť každému jednému, ktorý sa aspoň trochu zaujíma o covid, očkovanie a vývoj vakcín:
http://www.tvlux.sk/archiv/play/24565
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
Zase klameš ako vždy.
Prečo vláda nevydala zákaz cestovania z okresu do okresu, ako tomu bolo na dušičky??? Prečo stavebne nezahradila menšie hraničné prechody, tak, ako to bolo pár mesiacov späť? Prečo sa nenasypali kamene na horské maličké hraničné prechody, taktiež ako pár mesiacov späť?
Ako obmedzila pendlerov, keď ani jeden jediný na Kysuciach nebol kontrolovaný žiadnou hliadkou /píšem o tých, ktorý dochádzajú DENNE/???
Mala možnosť zaviesť tvrdšie opatrenia, no nezaviedla ich.
Ja napr. nechodím momentálne do ČR a PL.
Denno denne ale čítam na FB, že na nákupy do Biedronky v pohode, policajti nikde, taktiež do ČR. To čo má znamenať? Vláda nás vôbec nechráni, keď to nekontroluje???
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
Som nasrata jak perun ... odniesla som dceru do skoly, reku ... rychlo na nakup do 9 hod. stiham. Pobehujem jak s peprom v zadku, kosik klasicky zaparkovany aby nezavadzal, supeeer vacsia polovica nakupena, aj radu na klobasu som si vystala ... idem pre baterky. Vratim sa, kosik fuc Pobehujem ako debil, nenasla som ... tak rychlo zacat nakup od znova, schmatnem skatulu, hadzem nakup. Ledva som do 9 hod. stihla, pred kaufom uz zastup dochodcov, cakajucich na kosiky. Popod nos som si zafrflala, bodaj by ti ta vianocna klobasa zabehla
Teraz predychavam
Vieš - ja sa ti čudujem!
Bola si tam pred 9:00? Bola. Tak si mohla nakupovať ďalej! To obmedzenie neznamená to, že tí, čo majú -65 MUSIA okamžite z obchodu vypadnúť. V tej dobe sa NEPOVOLÍ vstup osobám pod 65+! To je ROZDIEL.
Nikto ťa nemá právo VYHNAŤ z obchodu (ako prašivú ovcu) ak si už tam, len preto, lebo nemáš 65+ rokov.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
Zase klameš ako vždy.
Prečo vláda nevydala zákaz cestovania z okresu do okresu, ako tomu bolo na dušičky??? Prečo stavebne nezahradila menšie hraničné prechody, tak, ako to bolo pár mesiacov späť? Prečo sa nenasypali kamene na horské maličké hraničné prechody, taktiež ako pár mesiacov späť?
Ako obmedzila pendlerov, keď ani jeden jediný na Kysuciach nebol kontrolovaný žiadnou hliadkou /píšem o tých, ktorý dochádzajú DENNE/???
Mala možnosť zaviesť tvrdšie opatrenia, no nezaviedla ich.
Ja napr. nechodím momentálne do ČR a PL.
Denno denne ale čítam na FB, že na nákupy do Biedronky v pohode, policajti nikde, taktiež do ČR. To čo má znamenať? Vláda nás vôbec nechráni, keď to nekontroluje???
čo si ty, kefalíne predstavuješ pod takým slovom , že klamstvo ?
a k tomu ešte : ako vždy

je to o našej zodpovednosti, nie o kontrole vlády

ak toto nepochopíte, tak,...tak nič..kto by to aj od teba čakal...
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ale tak ja zase fakt nemusim nakupovat v dave, takze sa snazim cim skor ... a padam. Ked som do Kaufu vosla, bolo tam par ludi, zrazu sa nahrnuli, pri mase sa zacali tvorit dlhe rady, na ovoci a zelenine na husto ... ulicky sa zdali zrazu akosi velmi uzke
Uz na nakup nepojdem, az po sviatkoch na pecivo.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

anet
Som nasrata jak perun ... odniesla som dceru do skoly, reku ... rychlo na nakup do 9 hod. stiham. Pobehujem jak s peprom v zadku, kosik klasicky zaparkovany aby nezavadzal, supeeer vacsia polovica nakupena, aj radu na klobasu som si vystala ... idem pre baterky. Vratim sa, kosik fuc Pobehujem ako debil, nenasla som ... tak rychlo zacat nakup od znova, schmatnem skatulu, hadzem nakup. Ledva som do 9 hod. stihla, pred kaufom uz zastup dochodcov, cakajucich na kosiky. Popod nos som si zafrflala, bodaj by ti ta vianocna klobasa zabehla
Teraz predychavam
Nechápem....ten dotyčný ukradne cudzí kôš a potom to ide zaplatiť?
Alebo tam bol niekto ako ty,že nechal koš a utekal si niekde niečo zobrať a cestou späť schmatol prvý koš,ktorý zbadal?
Alebo to odpratali zamestnanci,lebo zákazníci bežne robia,že nechajú nákup a idú preč z obchodu....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
anet
Som nasrata jak perun ... odniesla som dceru do skoly, reku ... rychlo na nakup do 9 hod. stiham. Pobehujem jak s peprom v zadku, kosik klasicky zaparkovany aby nezavadzal, supeeer vacsia polovica nakupena, aj radu na klobasu som si vystala ... idem pre baterky. Vratim sa, kosik fuc Pobehujem ako debil, nenasla som ... tak rychlo zacat nakup od znova, schmatnem skatulu, hadzem nakup. Ledva som do 9 hod. stihla, pred kaufom uz zastup dochodcov, cakajucich na kosiky. Popod nos som si zafrflala, bodaj by ti ta vianocna klobasa zabehla
Teraz predychavam
Nechápem....ten dotyčný ukradne cudzí kôš a potom to ide zaplatiť?
Alebo tam bol niekto ako ty,že nechal koš a utekal si niekde niečo zobrať a cestou späť schmatol prvý koš,ktorý zbadal?
Alebo to odpratali zamestnanci,lebo zákazníci bežne robia,že nechajú nákup a idú preč z obchodu....
skôr tá druhá varianta.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kopretinka
Nechápem....ten dotyčný ukradne cudzí kôš a potom to ide zaplatiť?
Alebo tam bol niekto ako ty,že nechal koš a utekal si niekde niečo zobrať a cestou späť schmatol prvý koš,ktorý zbadal?
Alebo to odpratali zamestnanci,lebo zákazníci bežne robia,že nechajú nákup a idú preč z obchodu....
Ani ja nechapem, ved aj ked vezmem omylom iny kosik, tak vidim ze je tam min. XY veci, ktore tam nedal. Behala som po obchodaku, no nenasla som ho.
Inak uz sa mi to raz stalo, lenze vtedy som nasla cely nakup vyhadzany normalne na zelenine. Tak som sa opytala asi troch dokladacov tovaru, ci nahodou nenasli povyhadzovany nakup ... lebo fakt sa mi nechcelo zas stat v rade na klobasu (nastastie som tam mala znamu, ta mi vzala klobasu aj salamu). Vybehla som z kaufu spotena jak pes
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
skôr tá druhá varianta.
Viem si predstavit, ze upracu zaparkovane kosiky ktore tam ludia nechali niekedy pred koncom zmeny, ked uz tam je malo ludi. Ale rano? Dav ludi, vsade je zaparkovany nejaky kosik s nakupom.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
kopretinka
Nechápem....ten dotyčný ukradne cudzí kôš a potom to ide zaplatiť?
Alebo tam bol niekto ako ty,že nechal koš a utekal si niekde niečo zobrať a cestou späť schmatol prvý koš,ktorý zbadal?
Alebo to odpratali zamestnanci,lebo zákazníci bežne robia,že nechajú nákup a idú preč z obchodu....
Ani ja nechapem, ved aj ked vezmem omylom iny kosik, tak vidim ze je tam min. XY veci, ktore tam nedal. Behala som po obchodaku, no nenasla som ho.
Inak uz sa mi to raz stalo, lenze vtedy som nasla cely nakup vyhadzany normalne na zelenine. Tak som sa opytala asi troch dokladacov tovaru, ci nahodou nenasli povyhadzovany nakup ... lebo fakt sa mi nechcelo zas stat v rade na klobasu (nastastie som tam mala znamu, ta mi vzala klobasu aj salamu). Vybehla som z kaufu spotena jak pes
v začiatkoch, vlastne ešte nedávno sa vkladali eurovky do vozíka. ak si nebola v strehu v inej uličke preložili z tvojho do takého čo mal žeton a dávaj von s prázdnym. pripravení mali odomykač, tak sa ani stým nehrali. teraz opustené vozíky strčia zamestnanci do skladu a keď je volnejšie vykladajú naspäť
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
anet
kopretinka
Nechápem....ten dotyčný ukradne cudzí kôš a potom to ide zaplatiť?
Alebo tam bol niekto ako ty,že nechal koš a utekal si niekde niečo zobrať a cestou späť schmatol prvý koš,ktorý zbadal?
Alebo to odpratali zamestnanci,lebo zákazníci bežne robia,že nechajú nákup a idú preč z obchodu....
Ani ja nechapem, ved aj ked vezmem omylom iny kosik, tak vidim ze je tam min. XY veci, ktore tam nedal. Behala som po obchodaku, no nenasla som ho.
Inak uz sa mi to raz stalo, lenze vtedy som nasla cely nakup vyhadzany normalne na zelenine. Tak som sa opytala asi troch dokladacov tovaru, ci nahodou nenasli povyhadzovany nakup ... lebo fakt sa mi nechcelo zas stat v rade na klobasu (nastastie som tam mala znamu, ta mi vzala klobasu aj salamu). Vybehla som z kaufu spotena jak pes
v začiatkoch, vlastne ešte nedávno sa vkladali eurovky do vozíka. ak si nebola v strehu v inej uličke preložili z tvojho do takého čo mal žeton a dávaj von s prázdnym. pripravení mali odomykač, tak sa ani stým nehrali. teraz opustené vozíky strčia zamestnanci do skladu a keď je volnejšie vykladajú naspäť
Teda vynaliezavosť je bezhraničná. :-(
Moja skúsenosť - až doma som si všimla, že mi chýba položka z košíka, síce ešte z nezaplateného tovaru, ale doma mi chýbala. Niekto nemá problém najmä pred pokladňou si vytiahnuť niečo z cudzieho, čo si zabudol nabrať. Načo by sa vracal, všakže?
Zlaté donášky.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cenu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bol, ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
Naposledy upravil Tweety : 17.12.20 at 12:21
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

korela
pavol54
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Doteraz tam nemali bývalého prezidenta PZ a to je už niečo.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kuriér má prísť vyzdvihnúť balík. Rozmedzie od 8.00 do 18.30. :-)) Mám pootvorené okno na 1 cm, skáčem ku každému autu, ktoré uberá rýchlosť.
A druhý má prísť s knihou, nie pre mňa.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Tweety
Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cestu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bo, l ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
nemyslíš vážne, prišla si o karfiol? vymenili ti ho?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mila123
Tweety
Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cestu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bo, l ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
nemyslíš vážne, prišla si o karfiol? vymenili ti ho?
Áno, našiel sa nejaký šikovník, čo počas nákupu stihol vymeniť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať