Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra hospodárstva, ktorý nie je schopný nakúpiť testy, aby sme si zachránili životy, zdravie a aby sme si ochránili ekonomiku, aby sme dostali deti do škôl a otvorili reštaurácie. Mrzí ma to, prepáčte. Možno som zlý premiér, ale tieto následky nemienim znášať,“ povedal Matovič.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Tweety
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.
bjuty smis
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
Aj najväčší "rúbač" typu Žiga namá dosah na výrub lesov a jeho predaj...to by mal pochopiť snáď každý.
Žiga je obvinený z dávania úplatku ohľadom bratranca. No horšie je to, že Žiga úplatky bral. Kto vie, ten vie...keby začali všetci rozprávať, tak Žigovi nepomôže ništ...veľmi rýchlo by bol odsúdený.
No druhá stránka mince je, že majitelia lesov (urbárnici a či obce) rúbu jak zmyslov zbavený a keďže chcú vyvážať, tak dávajú úplatky. Čo som počul, tak vývoz dreva počas miništrovania Žigu sa nemohol udiať bez jeho patričného schválenia.
Ono aj tie vyrúbané pásy majú čo do seba...beriem aj lykožrúta, videl som na vlastné oči, že aká spúšť je za ním...samozrejmé sú aj následky víchric....ale čo je veľa, to je veľa.
Lebo vyvážať tisícky kubíkov do zahraničia a sem nosiť drevotrieskový nábytok typu Ikea je pľundrovanie...

...a keďže ja lesy rád...takže Žigovi prajem príjemný pobyt v ťurme.
Naposledy upravil buchač : 17.12.20 at 16:31
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

veronikasad
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra hospodárstva, ktorý nie je schopný nakúpiť testy, aby sme si zachránili životy, zdravie a aby sme si ochránili ekonomiku, aby sme dostali deti do škôl a otvorili reštaurácie. Mrzí ma to, prepáčte. Možno som zlý premiér, ale tieto následky nemienim znášať,“ povedal Matovič.
Nuž čo? Kotleba im zaspieva " Rež a rúbaj ...

Keby sa narodil pred 2020timi rokmi ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takých žigožrútov je na Slovensku viac ako dosť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
veronikasad
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.
To už je vrchol politickej "kultúry!
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
buchač
veronikasad
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.
To už je vrchol politickej "kultúry!
Za chvíľu ho bude chcieť postaviť k múru a zastreliť. Ako minule Žigu.
Taký malý, chrabrý esesáčik. On ide ešte niekomu nadávať do fašistov...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Premiér nazval Sulíka idiotom, lebo nedokáže nakúpiť testy, pri čom sa mu triasol hlas a hovoril plačlivým tónom.

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čítam "príbehy" z obchoďákov - môj záver: a práve PRETO do Kau...u NECHODÍM!!! Ani do LI**, ani do BI***! (Bez reklamy!) Chodím do T****. Dôvod? Scan & Shop! Vozík na žetón, taška, batoh na háčiku, vyberiem tovar - píp - šup do tašky, batohu... atď. Vozík NEOPÚŠŤAM, ťahám si ho všade! Prídem ku kase, skenerom urobím pip na QR kód, načíta, ťuknem, priložím pudiľár, zoberiem bloček a už som preč!

Toto je dnešné nakupovanie! Nie ukladať do "kamiónu", potom vykladať z neho, pípať a dávať na váhu vedľa, zaplatiť, odísť a ešte potom ukladať do tašky.... Takto už mám uložené, po zaplatení ma NIČ nezdržuje.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Moja 3/4 dorazila z roboty nas*atá jak ***** - učiteľka v MŠ - odmena 450€ = 5/6 platu mojej 3/4.
Odmena mojej 3/4 (držte sa!!!!!) = 20€.
A to ešte zriaďovateľ oznámil - učiteľky - budúci rok +8% zvýšenie, nepedagogickí pracovníci - zmrazenie platov!
A akú majú prácu?
Učka s deťmi 4-5 hodín. Ak sa decko poserká, pociká, ak niečo rozleje - volajú upratovačku, lebo učiteľka to ROBIŤ NEBUDE!!! Ak sa deti najedia, kuchárky a upratovačky pozbierajú, upracú! Pravidelne dezinfenkcia soc. zariadení! Výmena prádla, upratovanie chodieb, izieb. To robí upratovačka (8 hodín denne), učiteľka len sedí a sem tam niečo s deckami robí. V lete dokonca direchtorka posielala na výpomoc učiteľkám upratovačky, lebo učiteľky "neustrážili" deti!
A tak učka na výplatu 1700€ v hrubom, moja 3/4 610€ v hrubom. Rozdiel (bez pár €) skoro tisícka!

Odkazujem mojej - za tak malý plat predsa nemôžeš veľa robiť. Takže si zober náplň práce zo sebou a keď ti povedia, aby si pomáhala s deckami učiteľke - prečítaj im náplň práce a odkáž im, že toto tam uvedené nie je. Nech si učiteľky svoj plat ZASLÚŽIA!!!
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Odmena mojej 3/4 (držte sa!!!!!) = 20€.
Ja len k tomuto, zvyšok neriešim.

Vieš, čo som raz urobil, keď som bol u železnice ?
Na Deň železničiarov sa dávali odmeny. Podpisovanie vo výplatnici tak, že som videl len svoju kolónku. Suma nie je podstatná, ale činila 100 Kčs. Skoro ma vystrelo...
Nuž som šmaril pero, vysral sa na všetko a šiel domov...to bolo v piatok.
Hneď v pondelok za mnou prišla pokladníčka s novou výplatnicou...suma bola podstatne vyššia.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
Premiér nazval Sulíka idiotom, lebo nedokáže nakúpiť testy, pri čom sa mu triasol hlas a hovoril plačlivým tónom.

Hmm ... " mrzí ma ", aby ho to ešte nemrzelo, alebo mrazilo z toho ... až sa mu bude z kečky pariť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - možno... u teba... kedysi. Ak by toto moja urobila (čo nemôže - prichádza na účet, zriaďovateľ mesto) - tak do 3 mesiacov má padáka.
Len ti naznačím meno primátora - Záhorčák!
Podobné som i ja (v št. službe) zažil - "otvoril" som si hubu na najvyššieho šéfa (upozornenie na nedodržiavanie bezp. opatrení) - výsledok?
1,5 roka bez osobného ohodnotenia, 2 roky absolútne bez akejkoľvek odmeny!
Naposledy upravil misoft : 17.12.20 at 17:12
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
Moja 3/4 dorazila z roboty nas*atá jak ***** - učiteľka v MŠ - odmena 450€ = 5/6 platu mojej 3/4.
Odmena mojej 3/4 (držte sa!!!!!) = 20€.
A to ešte zriaďovateľ oznámil - učiteľky - budúci rok +8% zvýšenie, nepedagogickí pracovníci - zmrazenie platov!
A akú majú prácu?
Učka s deťmi 4-5 hodín. Ak sa decko poserká, pociká, ak niečo rozleje - volajú upratovačku, lebo učiteľka to ROBIŤ NEBUDE!!! Ak sa deti najedia, kuchárky a upratovačky pozbierajú, upracú! Pravidelne dezinfenkcia soc. zariadení! Výmena prádla, upratovanie chodieb, izieb. To robí upratovačka (8 hodín denne), učiteľka len sedí a sem tam niečo s deckami robí. V lete dokonca direchtorka posielala na výpomoc učiteľkám upratovačky, lebo učiteľky "neustrážili" deti!
A tak učka na výplatu 1700€ v hrubom, moja 3/4 610€ v hrubom. Rozdiel (bez pár €) skoro tisícka!

Odkazujem mojej - za tak malý plat predsa nemôžeš veľa robiť. Takže si zober náplň práce zo sebou a keď ti povedia, aby si pomáhala s deckami učiteľke - prečítaj im náplň práce a odkáž im, že toto tam uvedené nie je. Nech si učiteľky svoj plat ZASLÚŽIA!!!
To je tá sociálna spravodlivosť. Ale Krajňák jej to spravodlivo zohľadní na dôchodku. Veď spravodlivo reformuje dôchodkový systém. Až potom bude vyskakovať ... Krajňák. A tvoju 3/4 zmrazí, ako minimálny dôchodok.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť ))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
)
pred pár rokmi bolo medzi politikmi v diskusiách populárne také prirovnanie...
ked niečo vyzerá ako kačka, chodí ako kačka a kváka ako kačka, väčšinou je to kačka....
tak preto..
zase zlahčuješ zlodejiny smerákov....
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

veronikasad
buchač
veronikasad
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.
To už je vrchol politickej "kultúry!

Veronika, Bohu žiaľ, to ešte nie je vrchol politickej kultúry. Ten ešte len príde. O tom som presvedčená.
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jarka, očakávaš že sa budú fackovať priamo pred kamerami ?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jarka 1
veronikasad
buchač
veronikasad
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.
To už je vrchol politickej "kultúry!

Veronika, Bohu žiaľ, to ešte nie je vrchol politickej kultúry. Ten ešte len príde. O tom som presvedčená.
Presne.
Mne by sa páčila hromadná bitka ako v /Ruskom?/ parlamente viac rokov späť. Mali by ho tam poriadne vyfackať, že by sa schoval pod lavicu.
:-)))
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Presne na ten rusky parlament som myslela
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
buchač
Premiér nazval Sulíka idiotom, lebo nedokáže nakúpiť testy, pri čom sa mu triasol hlas a hovoril plačlivým tónom.

Hmm ... " mrzí ma ", aby ho to ešte nemrzelo, alebo mrazilo z toho ... až sa mu bude z kečky pariť.
Zas sa babe čosi prisnilo.?? Predčasne sa tešíš.
Mne sa zdá, že vám ešte stále neprišli nové noty.
Zrazu neviete, ako ďalej trolovať?
----------------------------
Zjavne sa Matovič konečne rozhodol a pšle Riška na striedačku (na poslaneckú lavicu).
Matovič nieje Radičová a určite nepotrebuje, aby mu Riško držal povestný balóónik.
Riškovi poslanci určite nebudú hlasovať proti koalícii len preto, že je Sulík taký idiot. Jasé ako facka, že budú hlasovať za všetko, čo sa v koalícii navrhne. Určite sa preto nespoja so Snerom, Hlasom a Kotlebom.
Ak to Matovič navrhne, pokojne si odhlasujú aj zníženie platov.
0 3
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať