Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť ))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
)
pred pár rokmi bolo medzi politikmi v diskusiách populárne také prirovnanie...
ked niečo vyzerá ako kačka, chodí ako kačka a kváka ako kačka, väčšinou je to kačka....
tak preto..
zase zlahčuješ zlodejiny smerákov....
ty si zase vymýšľaš a máš prioritu svoju frustráciu ventilovať takýmto spôsobom. tak daj jedného odsúdeného smeráka alebo vôbec politika okrem tých z SNS za teplý plyn. Rovno môžeme povedať že zlodej kričí chyťte zlodeja a najviac tu kričíš ty.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Jarka 1
veronikasad
buchač
veronikasad
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.
To už je vrchol politickej "kultúry!

Veronika, Bohu žiaľ, to ešte nie je vrchol politickej kultúry. Ten ešte len príde. O tom som presvedčená.
Presne.
Mne by sa páčila hromadná bitka ako v /Ruskom?/ parlamente viac rokov späť. Mali by ho tam poriadne vyfackať, že by sa schoval pod lavicu.
:-)))
nebolo to v ukrajinskom ?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ukrajina je náš vzor.


2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

veronikasad
Jarka, očakávaš že sa budú fackovať priamo pred kamerami ?
Dúfam, že sa netešíš na Pelevládu.
25% hlas
10% smer
15% kotketa
a plus 1% od koho????
--------------------------------
Po novom roku budú plné basy a do tej doby padnú aj preferencie.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
sito
buchač
Premiér nazval Sulíka idiotom, lebo nedokáže nakúpiť testy, pri čom sa mu triasol hlas a hovoril plačlivým tónom.

Hmm ... " mrzí ma ", aby ho to ešte nemrzelo, alebo mrazilo z toho ... až sa mu bude z kečky pariť.
Zas sa babe čosi prisnilo.?? Predčasne sa tešíš.
Mne sa zdá, že vám ešte stále neprišli nové noty.
Zrazu neviete, ako ďalej trolovať?
----------------------------
Zjavne sa Matovič konečne rozhodol a pšle Riška na striedačku (na poslaneckú lavicu).
Matovič nieje Radičová a určite nepotrebuje, aby mu Riško držal povestný balóónik.
Riškovi poslanci určite nebudú hlasovať proti koalícii len preto, že je Sulík taký idiot. Jasé ako facka, že budú hlasovať za všetko, čo sa v koalícii navrhne. Určite sa preto nespoja so Snerom, Hlasom a Kotlebom.
Ak to Matovič navrhne, pokojne si odhlasujú aj zníženie platov.
Dočkaj času ako hus klasu. Takže, vydržať!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť ))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
)
pred pár rokmi bolo medzi politikmi v diskusiách populárne také prirovnanie...
ked niečo vyzerá ako kačka, chodí ako kačka a kváka ako kačka, väčšinou je to kačka....
tak preto..
zase zlahčuješ zlodejiny smerákov....
ty si zase vymýšľaš a máš prioritu svoju frustráciu ventilovať takýmto spôsobom. tak daj jedného odsúdeného smeráka alebo vôbec politika okrem tých z SNS za teplý plyn. Rovno môžeme povedať že zlodej kričí chyťte zlodeja a najviac tu kričíš ty.
Nuž čo, káčer. Keby bol husák, tak by gágal.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

A Kličko stojí bokom.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
jar88
sito
buchač
Premiér nazval Sulíka idiotom, lebo nedokáže nakúpiť testy, pri čom sa mu triasol hlas a hovoril plačlivým tónom.

Hmm ... " mrzí ma ", aby ho to ešte nemrzelo, alebo mrazilo z toho ... až sa mu bude z kečky pariť.
Zas sa babe čosi prisnilo.?? Predčasne sa tešíš.
Mne sa zdá, že vám ešte stále neprišli nové noty.
Zrazu neviete, ako ďalej trolovať?
----------------------------
Zjavne sa Matovič konečne rozhodol a pšle Riška na striedačku (na poslaneckú lavicu).
Matovič nieje Radičová a určite nepotrebuje, aby mu Riško držal povestný balóónik.
Riškovi poslanci určite nebudú hlasovať proti koalícii len preto, že je Sulík taký idiot. Jasé ako facka, že budú hlasovať za všetko, čo sa v koalícii navrhne. Určite sa preto nespoja so Snerom, Hlasom a Kotlebom.
Ak to Matovič navrhne, pokojne si odhlasujú aj zníženie platov.
Dočkaj času ako hus klasu. Takže, vydržať!
Nebuď naivný, nedočkáš sa.
Matovič vie že takých, ako našich pár Poraďákov, nemnóško. Óčeň málo.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Vieš kto sú Pelého voliči?
Všetko sú tí sklamaní od Robka. Nič iné, ako hlúpaci za ním nepôjde. No a tých už veľa nemáme.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť ))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
)
pred pár rokmi bolo medzi politikmi v diskusiách populárne také prirovnanie...
ked niečo vyzerá ako kačka, chodí ako kačka a kváka ako kačka, väčšinou je to kačka....
tak preto..
zase zlahčuješ zlodejiny smerákov....
ty si zase vymýšľaš a máš prioritu svoju frustráciu ventilovať takýmto spôsobom. tak daj jedného odsúdeného smeráka alebo vôbec politika okrem tých z SNS za teplý plyn. Rovno môžeme povedať že zlodej kričí chyťte zlodeja a najviac tu kričíš ty.
priorita
frustrácia

sú len 2 mesiace, čo sme duška k. zavreli...
vieš ktorého...61 : 0
mal v šuplíku schovaných 110 dalších prípadov...

oprav si otázku na :

tak daj jedného odsúdeného smeráka za vlády fica a termostata....

no však práve preto sme tých tvojích hnali...........
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Politici sú pominuteľní, politika? NIE! Keď sa pominú politici, pominú sa aj ich voliči. Noví politici, noví voliči. Politika nie je nová. Politika je vždy špinavá vec, všade. Jedno či ľavý, či pravý. Každému je bližšia košeľa ako kabát. Takže, čo si vyberú dnešní prváci, toho sa asi nedočkám. Ak by náhodou, tak isto to nebude Mečiar, Dzurinda, Fico, Kiska, Matovič, atď

Prečítal si to tak ako to je napísane, ale ...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť ))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
)
pred pár rokmi bolo medzi politikmi v diskusiách populárne také prirovnanie...
ked niečo vyzerá ako kačka, chodí ako kačka a kváka ako kačka, väčšinou je to kačka....
tak preto..
zase zlahčuješ zlodejiny smerákov....
ty si zase vymýšľaš a máš prioritu svoju frustráciu ventilovať takýmto spôsobom. tak daj jedného odsúdeného smeráka alebo vôbec politika okrem tých z SNS za teplý plyn. Rovno môžeme povedať že zlodej kričí chyťte zlodeja a najviac tu kričíš ty.
priorita
frustrácia

sú len 2 mesiace, čo sme duška k. zavreli...
vieš ktorého...61 : 0
mal v šuplíku schovaných 110 dalších prípadov...

oprav si otázku na :

tak daj jedného odsúdeného smeráka za vlády fica a termostata....

no však práve preto sme tých tvojích hnali...........
ty tak môžeš zavrieť do šuplíku vieš čo ale to bolí. nerozumieš tomu žiadnych 110 schovaných
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
Politici sú pominuteľní, politika? NIE! Keď sa pominú politici, pominú sa aj ich voliči. Noví politici, noví voliči. Politika nie je nová. Politika je vždy špinavá vec, všade. Jedno či ľavý, či pravý. Každému je bližšia košeľa ako kabát. Takže, čo si vyberú dnešní prváci, toho sa asi nedočkám. Ak by náhodou, tak isto to nebude Mečiar, Dzurinda, Fico, Kiska, Matovič, atď

Prečítal si to tak ako to je napísane, ale ...
Vieš ako sa šíri kovid? Nie?
Nuž najskôr je jeden, potom dvaja a neskôr 6 a 12 a 20, 60, 90, 180, 300 a to pršlo možno len desať dní. Teraz si ptedstav ďalších 10 dní. No a to sú len koviďáci.
-----------------------------------
Čo myslíš, ako to bude s tými, čo sa rozhodnú kajať. Myslíš že im bude stačiť používať rúško a nikto sa už nenakazí nutkaním ku kajaniu? Veru nie, veru nie.
Polovica Ficovoličov má masielko na hlave a dúfajú, že ich Pele orúškuje. A Matovič to vie.
Čo myslíš, že Remišová pracuje iba na nových eurofondoch? Veru nie, veru nie.
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
sito
Politici sú pominuteľní, politika? NIE! Keď sa pominú politici, pominú sa aj ich voliči. Noví politici, noví voliči. Politika nie je nová. Politika je vždy špinavá vec, všade. Jedno či ľavý, či pravý. Každému je bližšia košeľa ako kabát. Takže, čo si vyberú dnešní prváci, toho sa asi nedočkám. Ak by náhodou, tak isto to nebude Mečiar, Dzurinda, Fico, Kiska, Matovič, atď

Prečítal si to tak ako to je napísane, ale ...
Vieš ako sa šíri kovid? Nie?
Nuž najskôr je jeden, potom dvaja a neskôr 6 a 12 a 20, 60, 90, 180, 300 a to pršlo možno len desať dní. Teraz si ptedstav ďalších 10 dní. No a to sú len koviďáci.
-----------------------------------
Čo myslíš, ako to bude s tými, čo sa rozhodnú kajať. Myslíš že im bude stačiť používať rúško a nikto sa už nenakazí nutkaním ku kajaniu? Veru nie, veru nie.
Polovica Ficovoličov má masielko na hlave a dúfajú, že ich Pele orúškuje. A Matovič to vie.
Čo myslíš, že Remišová pracuje iba na nových eurofondoch? Veru nie, veru nie.
šaško šaškovič, tiež podvádzal. Ale, orgány si toho neskoro všimli. Doba, doba prešlá. Takže, akože nie. Skutok sa vraj stal, ale už je to v pase a nesedí v base.

A vieš odkiaľ prišla a po kom prevzala politickú stranu? Naučil ju jeho triky ako s peniazmi

" Dočkaj času ako hus klasu ". Takže, vydržať!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Cakam kto bude dalsi..kto mu flaskne po hubje....anca to uz nebude....ta bola prva.....a teda to uz pekna minulost...ze odvtedy mu nik...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Cakam kto bude dalsi..kto mu flaskne po hubje....anca to uz nebude....ta bola prva.....a teda to uz pekna minulost...ze odvtedy mu nik...
Údajne dostal na toaletách, mimo kamier, píšem údajne, lebo samozrejme som pri tom ja osobne nebol, ale to ešte neznamená, že je to výmysel. Keďže viem, čo vyvádza, tak tomu verím.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Za mojej "ery"nepamatam taku šuškandu....a viem ich zopar....ale cas a prilezitost nato bol za roky co som tam nie som....a zistovat sa mi veru nechce....tento tchor ani za myslienku nestoji...my sme pre neho hovna a on pre mna este vacsie....
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
jar88
sito
Politici sú pominuteľní, politika? NIE! Keď sa pominú politici, pominú sa aj ich voliči. Noví politici, noví voliči. Politika nie je nová. Politika je vždy špinavá vec, všade. Jedno či ľavý, či pravý. Každému je bližšia košeľa ako kabát. Takže, čo si vyberú dnešní prváci, toho sa asi nedočkám. Ak by náhodou, tak isto to nebude Mečiar, Dzurinda, Fico, Kiska, Matovič, atď

Prečítal si to tak ako to je napísane, ale ...
Vieš ako sa šíri kovid? Nie?
Nuž najskôr je jeden, potom dvaja a neskôr 6 a 12 a 20, 60, 90, 180, 300 a to pršlo možno len desať dní. Teraz si ptedstav ďalších 10 dní. No a to sú len koviďáci.
-----------------------------------
Čo myslíš, ako to bude s tými, čo sa rozhodnú kajať. Myslíš že im bude stačiť používať rúško a nikto sa už nenakazí nutkaním ku kajaniu? Veru nie, veru nie.
Polovica Ficovoličov má masielko na hlave a dúfajú, že ich Pele orúškuje. A Matovič to vie.
Čo myslíš, že Remišová pracuje iba na nových eurofondoch? Veru nie, veru nie.
šaško šaškovič, tiež podvádzal. Ale, orgány si toho neskoro všimli. Doba, doba prešlá. Takže, akože nie. Skutok sa vraj stal, ale už je to v pase a nesedí v base.

A vieš odkiaľ prišla a po kom prevzala politickú stranu? Naučil ju jeho triky ako s peniazmi

" Dočkaj času ako hus klasu ". Takže, vydržať!
Zas tvrdíš hlúposť a demonštruješ tu, že ničomu nerozumieš.
Čo si tvoj orgán neskoro všimol? Veď mal kontrolu, dostal nezákonne pokutu, podal odpor a vyhral. Nenechal sa šikanovať a nebol ochotný ich podplácať.
To isté som mal aj ja. Kontrolorka DÚ prišla s návrhom, že 3 stovečky stačia. Povedal som jej, že majú kávu a minerálku neobmedyene a to im musí stačiť. Pod tromi stovečkami si predstavovala 300 000 Kčs.
Následne chcela dodaniť 690 000 Kčs. Skončilo to až na ministerstve financií, jasné že zamietnutím. To sa písal rok 2002 až 2004. Dodnes sa s tým nevysporiadali, lebo som mal nevyvrátiteľne preukázané výdavky na všetky jazdy a cesťáky.
Prešla doba a ja viem, že skutok sa stal, ale DÚ sa tým už 10 rokov akosi nechce zaoberať.
Museli by priznať zneužívanie právomoci verejného činiteľa.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
lujza.j
Cakam kto bude dalsi..kto mu flaskne po hubje....anca to uz nebude....ta bola prva.....a teda to uz pekna minulost...ze odvtedy mu nik...
Údajne dostal na toaletách, mimo kamier, píšem údajne, lebo samozrejme som pri tom ja osobne nebol, ale to ešte neznamená, že je to výmysel. Keďže viem, čo vyvádza, tak tomu verím.
Ty veríš všetkému, čoho sa babe zachcelo.
Hlavne hlúpostiam.
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Haloóó, trolovia,
ešte stále nemáte nové šlabikáre.??
Ešte stále vám neprišiel "vlastný názor":??
0 3
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať