Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
korela
Ide o myšlienku v nadpise, pravdivý argument. To stačí.

Kojící žena na veřejnosti je problém, prsa na obálce časopisu ale nikomu nevadí, říká Strnadová

(https://video.aktualne.cz/dvtv/ochut...ted=1557320335)
Si nadhodila velmi tazku temu. Nadpis je pravdivy, ale kojit na verejnosti? Mozno iba v Gratyslave.
Lebo takymito clankami to v buducnosti moze velmi daleko zajst.
... ked si bezne "žerú tváre" heteraci /Lujza to tak nejak paradne pomenovala/ na verejnosti /fuj/, tak mozme aj my - homolytici :-)))))))))
... ked sa bozkavaju na verejnosti homosexuali, chceme aj my, so sex partnermi vo veku 9 rokov
... potom pride jano z dolnej, dovedie si ovcu.... a uz viete, co bude chciet!
:-)))))))))))))))))))))))))
No čo Jano bude chcieť aby sa naučila variť, či?
Nie, on sa bude chciet s nou na verejnosti tiez iba bozkavat. Vytrt .... si ju uz doma v sukromi.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Potešilo ma že poisťovňa dôvera má za vlaňajšok dvojnásobný zisk 35 milionov (z povinných odvodov ) ale medici sa na ňu neobrátili s fotkami s plesnivými nemocnicami stačilo by možno zvýšiť platby nemocniciam, sestričky dochtori sú nedocenení kvalitnejší idú na západ a menej kvalitní čo ostali sa mýlia pri operáciách, Teda Pelegríni by mohol buchnúť po stole a nariadiť väčšie platby, či tie nemocnice sa budú udržovať z našich daní?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Verejné je opakom súkromného. Ja si pod tým predstavujem ako matka dojčenie mimo svojho súkromia na verejnom priestore, kde sa dokonca ani nikto nemusí nachádzať, ev. môžem byť otočená chrbtom okolo prítomným s decentne zahalenými prsiami. Ide o kontakt medzi dojčaťom a matkou, ty spomínaš už erotický kontakt. Je v tom hádam rozdiel, či nie?
https://ahojmama.pravda.sk/clanky/lu...75-clanok.html

Cyan dnes 13:58
Aj kakanie je normalne, kludne preto mozete s dietatom aj kakat na chodniku, v banke, v autobuse a nikto sa na vas nemoze zle pozerat. Skuste vysvetlit malemu dietatu, ze nemoze len tak volne kakat. Kakanie nie je alternativny zivotny styl, je normalne, ale ludia nie su dostatocne oboznameni.
Nenechavajme kakanie za dverami, spolu to dokazeme mile matky!

1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
korela
Verejné je opakom súkromného. Ja si pod tým predstavujem ako matka dojčenie mimo svojho súkromia na verejnom priestore, kde sa dokonca ani nikto nemusí nachádzať, ev. môžem byť otočená chrbtom okolo prítomným s decentne zahalenými prsiami. Ide o kontakt medzi dojčaťom a matkou, ty spomínaš už erotický kontakt. Je v tom hádam rozdiel, či nie?
Samozrejme ze je. Ja hovorim z praxe, kde sa "dojciace aktivistky" priam predvadzaju. Tam, kde nikto nie je, sa moze robit hocico /komu to ujde vhod/. Tak to ale funguje aj teraz. Clanok mi prisiel o niecom inom ako pises /cital som iba nadpis/. Podla nadpisu som dedukoval - ak ludom nevadia hole cicky v casakoch, nevadia im ani v reale...
Mne nevadi v podstate nic ani v casakoch, ani v reale, ale nechcem, az to pozeraju moje malolete deti.
V ZOO Ostrava /chodime pravidelne/ maju postavene "kutiky na kojenie". Tie "normalne" idu tam, tie exhib. budu kojit hocikde. Vzdy je to o nature.
Tento poznáš Mamička chce kojiť malé dieťa ale to odmieta tak mu dohovára " Musíš piť lebo keď nebudeš dáme ujovi Po chvíľke hovorí pán dieťaťu rýchlo sa rozhodni lebo ja už som prešiel tretiu zastávku."
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
korela
Verejné je opakom súkromného. Ja si pod tým predstavujem ako matka dojčenie mimo svojho súkromia na verejnom priestore, kde sa dokonca ani nikto nemusí nachádzať, ev. môžem byť otočená chrbtom okolo prítomným s decentne zahalenými prsiami. Ide o kontakt medzi dojčaťom a matkou, ty spomínaš už erotický kontakt. Je v tom hádam rozdiel, či nie?
Samozrejme ze je. Ja hovorim z praxe, kde sa "dojciace aktivistky" priam predvadzaju. Tam, kde nikto nie je, sa moze robit hocico /komu to ujde vhod/. Tak to ale funguje aj teraz. Clanok mi prisiel o niecom inom ako pises /cital som iba nadpis/. Podla nadpisu som dedukoval - ak ludom nevadia hole cicky v casakoch, nevadia im ani v reale...
Mne nevadi v podstate nic ani v casakoch, ani v reale, ale nechcem, az to pozeraju moje malolete deti.
V ZOO Ostrava /chodime pravidelne/ maju postavene "kutiky na kojenie". Tie "normalne" idu tam, tie exhib. budu kojit hocikde. Vzdy je to o nature.
Ešte dobre, že burky nemusime nosiť, ... ty kútik
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Betty - práve tebe by sa možno aj zišla :-))))))))))))

Ako je to u nás, alebo sú Česi zase vpredu? https://www.lidovky.cz/domov/stat-co..._ln_domov_ele?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ja ked scem, ta ti ju založim
Miro, ty si trafený málo, ale presne
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bettylou
Ja ked scem, ta ti ju založim
Miro, ty si trafený málo, ale presne
Nepokušaj, lebo pôjdeš do kútika ZOO kojiť :-)))))))))))))))))))
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Slintáč sa zase nezaprel
https://dopice.sk/mXg
- ktosi písal v diskusii, že asi už obzeral nové a výhodné pozemky
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nejde ani tak o chyžné, ale ako podnik alebo aj vlastná hotelová práčovňa operie bielizeň. Hotely na kontrolu nad praním bielizne v mimohotelovej práčovni vôbec nemajú dosah.
Vyhnúť sa farebným uterákom najmä kvôli očiam.
Ja som prinútila nosiť deti na exkurzie a pod. nielen uteráky, ale celé posteľné prádlo, aj keby na cestách menili pobyt každý deň.
Skúsenosť je neprenosná.

Niektoré chyžné odporúčajú: Do hotela si berte vlastný uterák
https://restauracie.etrend.sk/restau...itm_position=2

Ako vraví MUDr. Lukeš, propagátor kyseliny fosforečnej, zje to, čo si uvarí vlastnými rukami.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

korela, nemenovať, lebo si ho buchy hneď zaradí do zoznamu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Nejde ani tak o chyžné, ...
-----------------------
Skúsenosť je neprenosná.
------------------------
Niektoré chyžné odporúčajú: Do hotela si berte vlastný uterák
https://restauracie.etrend.sk/restau...itm_position=2
Ale ide o chyžné...tomu ver.
No skôr ide o hotelových hostí...poniektorí sú také hovadá, že to nie je normálne.
Dcéra pred rokmi brigádovala dve sezóny v jednom luxusnom hoteli na Cypruse. Najväčšie svine, hovadá, kuwy, bordelári boli z toho vyspelého Západu...Angličania, Nemci,...
Tie jej postrehy nie sú publikovateľné.
----------------------------
To už nie je skúsenosť...tomu ja vravím paranoja
----------------------------
Ako vraví MUDr. Lukeš...?

Pozri sa na to asi takto.
Ty si obdivovateľka všeliakých webov...tvoja vec.
No je dobré pozrieť sa na to aj z druhej strany....viď.
https://manipulatori.cz/lekar-mudr-p...pomylena-veda/

Tá príprava stravy znamená aj to, že si všetko dopestuje, odchová...???
No asi ťažko.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
korela, nemenovať, lebo si ho buchy hneď zaradí do zoznamu
Neskoro...

Mne je jedno...keby som sa mal riadiť všetkými radami z netu alebo aj z ordinácií, tak sa zbláznim.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

V zivote nie cudzi uterak.....vzdy a vsade taham vlastne....
Ludia su mega humusaci...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Nejde ani tak o chyžné, ...
-----------------------
Skúsenosť je neprenosná.
------------------------
Niektoré chyžné odporúčajú: Do hotela si berte vlastný uterák
https://restauracie.etrend.sk/restau...itm_position=2
Ale ide o chyžné...tomu ver.
No skôr ide o hotelových hostí...poniektorí sú také hovadá, že to nie je normálne.
Dcéra pred rokmi brigádovala dve sezóny v jednom luxusnom hoteli na Cypruse. Najväčšie svine, hovadá, kuwy, bordelári boli z toho vyspelého Západu...Angličania, Nemci,...
Tie jej postrehy nie sú publikovateľné.
----------------------------
To už nie je skúsenosť...tomu ja vravím paranoja
----------------------------
Ako vraví MUDr. Lukeš...?

Pozri sa na to asi takto.
Ty si obdivovateľka všeliakých webov...tvoja vec.
No je dobré pozrieť sa na to aj z druhej strany....viď.
https://manipulatori.cz/lekar-mudr-p...pomylena-veda/

Tá príprava stravy znamená aj to, že si všetko dopestuje, odchová...???
No asi ťažko.
Dávam ti za pravdu o hotelových hosťoch. Posteľné prádlo, najmä hosťami "obľúbené" podušky, s ktorými si čistia topánky, alebo použijú ako rohožku. Mestskú špina po daždi, sa nedá vyprať, iba vyhodiť.
.
Ty máš tuším zmapované všetky články s TČM. :-)
Ja som na Lukeša narazila náhodou a zaujal ma tou kys. fosforečnou pred pár rokmi. A čo sa týka prípravy teplého aj studeného jedla, tak osobne mi ide najmä o cudziu energiu v ňom zakódovanú, nakoľko skoro vo všetkom sa nachádza voda. A ako vieme aj z MHD, niektorým Slovákom stačí slovná zásoba s jedným podst. menom a slovesom, budú takto diskutovať hodiny a vedia o čom je reč.
Neboj, nevyhýbam sa donáškam teplého jedla, keď musím. Aj keď viem, že všetko preháňajú cez mikrovlnky. Tie nemusím a nemám ju.

A čo sa týka jogurtov, dajú sa jednoducho vyrobiť aj doma a lacnejšie, o balenom pečive a chlebe je dávno známe, že po pár hodinách vznikajú plesne, plus ak ešte v pekárni predtým popadalo na zem. Stačí, aby sa po ceste do predajne prepravovalo v horúčavách a plus ležalo na regáloch v obchode, kde na ne svieti slnko. Ako napr. v Bille na Bajkalskej, kde bolo úplne zelené. Zelené.
Všadeprítomný ľudský faktor pri potravinách urobí svoje.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Buchy, súhlasiť nemusíš, ale keď už chceš kritizovať, tak to urob sám, alebo lepšie hľadaj, lebo zvyčajne priložíš samé kraviny. 100x horšie, ako to, čo chceš kritizovať.
Môj pes má viac rozumu, ako tvoj kritik.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bukovský raz ukazoval svoju chladničku, v mrazničkovej časti mal sebou pripravený chlieb na celý týždeň.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
Buchy, súhlasiť nemusíš, ale keď už chceš kritizovať, tak to urob sám, alebo lepšie hľadaj, lebo zvyčajne priložíš samé kraviny. 100x horšie, ako to, čo chceš kritizovať.
Môj pes má viac rozumu, ako tvoj kritik.
Keď spomínaš toho psa, nevie niekto, prečo môj posledný pes mi chodí výlučne na záhradné fialky, celé, samozrejme, že mu nejde iba o kvietky, a predchádzajúcim stačila tráva?
Čo také obsahujú?
Alebo min. som začala vytvárať v trávniku nepokosený ostrovček pre chrobač, boli tam púpavy a tak, no kde si začal líhať? Presne tam.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte toto ma dnes zaujalo.
https://medialne.etrend.sk/tlac/capu...r-rovnaky.html

.

U mňa suverénne viedlo jej foto ((( :-))))), čo má na FB a použilo ho aj niekoľko médií, určite je z vlastného archívu. Pekne vyretušovaná.

A tiež niekoľko reklám v predvolebnej kampani, kde mala väčším písmom zvýraznenú meno, a pod ním ďaleko menším priezvisko. Familiárne vnucovanie pozornosti.
13.02.2019, 21:38
Domáce správy


https://www.aktuality.sk/clanok/6671...redat-podcast/



0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Na Lukeša som tu dávno dávala link ja, okrem tej kyseliny fosforečnej a cukru pre mozog ma zaujal aj tým liečením deti. Treba si to prečítať, mal najnižšiu chorobnosť v kraji.
Citujem kritika: přitom princip výroby všech roztíratelných tuků je obdobný atď Tu predsa v prvom rade nejde o spracovanie, ale obsah základný materiál. Môj pes miluje maslo, keď pečieme koláče, uteká do záhrady a skáče od radosti, lebo vie, že obal z neho dostane vylízať. Niekedy mu natriem kúsok chleba, naučil ma, ktorý nikdy nemám kupovať. Detto pri iných výrobkoch.
S tými fialkami si mi prekvapila, mám ich, ale nevšíma si ich. Psy žerú pýr. A jedna perlička k tomu balenému chlebu, jedna predavačka mi povedala, že ho nikdy nekupuje, lebo vždy ten obal cíti.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať