Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
Práve som dopozeral video s Eduardom Chmelárom, zas tam táral o záujmoch USA a ako ich s podporu takých, ako je Naď u nás presadzujú.
No a práve takých chrapúňov a hovad, aké predstavuje spomínaný Chmelár, som tu nechcel mať.


Ako je vidieť, nemá žiadny šajn o NATO a radšej by volil Putinovské Rusko. No nieje práve toto hovado.??
jedinečný, ty máš problém pochopiť takéto veci " kde sa dvaja bijú, tretí víťazí "

V druhej boli dvaja hlavný rivali adolo a josif. A ľudia? Neboli tretí, ľudia boli až na 100 štvrtom mieste.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
a teraz korelácia s príspevkom jar88
Ten je len frfloš ... takže neriešim

Mlada, odhodlana zdravotnicka ... i tak to celkom nezvladla ...
https://www.news.com.au/lifestyle/he...43bdb3e3155ae7
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pozitívny PCR test na koronavírus potvrdil dnes večer i minister obrany Jaroslav Naď....
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-koronavirus/

Kto ostáva ešte do komplet zoznamu krízovníkov ?
Mikas, Krčméry a Jarčuška. Ak to chytia prví dvaja, pfúúúú...

Remišová je tiež potvrdená...Sulíka to asi tiež neminie.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Pozitívny PCR test na koronavírus potvrdil dnes večer i minister obrany Jaroslav Naď....
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-koronavirus/

Kto ostáva ešte do komplet zoznamu krízovníkov ?
Mikas, Krčméry a Jarčuška. Ak to chytia prví dvaja, pfúúúú...

Remišová je tiež potvrdená...Sulíka to asi tiež neminie.
ja im vôbec neverím oni sú schopní zohrať divadielko aj v tomto, minimálne igimu sa nedá veriť
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito
jar88
Práve som dopozeral video s Eduardom Chmelárom, zas tam táral o záujmoch USA a ako ich s podporu takých, ako je Naď u nás presadzujú.
No a práve takých chrapúňov a hovad, aké predstavuje spomínaný Chmelár, som tu nechcel mať.


Ako je vidieť, nemá žiadny šajn o NATO a radšej by volil Putinovské Rusko. No nieje práve toto hovado.??
jedinečný, ty máš problém pochopiť takéto veci " kde sa dvaja bijú, tretí víťazí "

V druhej boli dvaja hlavný rivali adolo a josif. A ľudia? Neboli tretí, ľudia boli až na 100 štvrtom mieste.
Omyl len jeden bojovník(kapitál ktorý sa postupne posúval raz v prospech jedného potom v prospech druhého) a mal dve figúrky
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Krcmery nemoze byt pozitivny, predpokladam ze o nom hovoril Jarcuska, ked spominal uznavanu osobu, ktora sa da pred kamerami zaockovat.
Mmch ved aj Jarcuska uz vyzera byt v "ohrozenom" veku ... tak aj on by mohol
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nech robia, čo len chcú.
Včul som čítal status Múdrosráča Yebnutého...aj som slzičku vyronil na tými slovami, vetami.
Kuwa, ale ľudia sú jak drbnutí...čo všetko sú mu schopní popísať a lichotiť mu...niečo neskutočné...to už nie je obdiv, to je zaslepenosť.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
pavol54
a teraz korelácia s príspevkom jar88
Ten je len frfloš ... takže neriešim

Mlada, odhodlana zdravotnicka ... i tak to celkom nezvladla ...
https://www.news.com.au/lifestyle/he...43bdb3e3155ae7
nie je pravda, je nositeľ ideologickej platformy šíriacej nenávisť, a to sú chorí ľudia
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Nech robia, čo len chcú.
Včul som čítal status Múdrosráča Yebnutého...aj som slzičku vyronil na tými slovami, vetami.
Kuwa, ale ľudia sú jak drbnutí...čo všetko sú mu schopní popísať a lichotiť mu...niečo neskutočné...to už nie je obdiv, to je zaslepenosť.
ako by im zahral na city? lepší ako vilo rozboril
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Krcmery nemoze byt pozitivny, predpokladam ze o nom hovoril Jarcuska, ked spominal uznavanu osobu, ktora sa da pred kamerami zaockovat.
Mmch ved aj Jarcuska uz vyzera byt v "ohrozenom" veku ... tak aj on by mohol
Rátaj dátumy...a daj si do súvislosti.
Jarčuška ale nie je tlstý jak Mikas a Krčmery....a oni asi už majú aj nejaké zdravotné problémy.
Jarčuška aj športuje (respektíve športoval), čo je preň plus.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ja som strašne zvedavá,kto bude ten prvý zaočkovaný.Podľa mňa ešte neprebehlo losovanie o čierneho petra.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
Ja som strašne zvedavá,kto bude ten prvý zaočkovaný.Podľa mňa ešte neprebehlo losovanie o čierneho petra.
na vojne veliteľ išiel vždy prvý u nás môže ísť svätá trojica naraz(je to do ruky nie do stehna), aké losovanie. Ale vraj tí čo boli pozitívni na očkovanie nemôžu a sme doma, babička
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ja vychadzam z toho, ze bolo spomenute, ze medzi prvymi budu ockovany aj studenti mediciny.
Ak si dobre spominam, Krcmery bol ten co to zaciatkom roku (ked este hovoril ze corona je do velkej noci fuc) medikom vytkol, ze ich je minimum zaockovanych proti chripke. Takze myslim si ze Krcmery pojde "prikladom".
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
na vojne veliteľ išiel vždy prvý
velitel zduuuchol a bez priepustky
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
kopretinka
Ja som strašne zvedavá,kto bude ten prvý zaočkovaný.Podľa mňa ešte neprebehlo losovanie o čierneho petra.
na vojne veliteľ išiel vždy prvý u nás môže ísť svätá trojica naraz(je to do ruky nie do stehna), aké losovanie. Ale vraj tí čo boli pozitívni na očkovanie nemôžu a sme doma, babička
No,matelko si zabezpečil pozitivitu,takže má pokoj na 3mesiace,podľa najnovších výskumov až 6.......a za ten čas sa všeličo udeje,aj zabudne na očkovanie....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Ak si dobre spominam, Krcmery bol ten co to zaciatkom roku (ked este hovoril ze corona je do velkej noci fuc).
Ja si zas spomínam na iné.
Od začiatku som vravel, že Krčméry toho nahovoril...a nie iba on. Takých prognostikov bolo plno a nejak im predpovede nevyšli.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tsss, ani z daleka sa nechyta na plan z bublinami
Ked som to pocuvala skoro som pukla smiechom. Nevadi, no ... bublin bude viac ale bublifuk iba jeden
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ja matelkovi neverím tú smsku covidovú,veď to môže byť hocikoho
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

sito
bjuty smis
ako krásne si my slovač vieme zaželať pekné vianoce )
ara, tak vieme, že ide to tebe až tak, až tak, že ti z toho ...
O takých ako ty píšem..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Vtip týždňa :TA3 moderátor sa pýta Krčméryho:Ako mám vedieť akú vakcínu si môžem vybrať ?
Odpoveď: Najbohatšie arabské krajinu používajú vakcínu sinak z Číny je na princípe naočkovania polomŕtvym vírusom za účelom vytvorenia imunity. (Sputnik je niečo podobné)
Moja otázka: Kde takú vakcínu na Slovensku zoženiem?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať