Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
To vieš, už ma to prešlo, už som tú sračku dopil, takže v pohode :-)))))))))
Len som to chcel porovnať, lebo mi jedna tvrdila, že nealko pivo má menej cukru, resp. je menej diabetologicky závadné ako alko, tak som porovnával Birrel nealko neochutený /alkohol 0,5%/ a chcel som porovnať tento Braník 10-ku. Birell mal tabuľku, Braník nie....
Tak neviem, kto mal pravdu :-)
Ale díky za info.
to by si nikto nedovolil tak brutálne porušiť zákon, radšej sa toho napíše viac minule som dostal dobrú radu od kontroly aby som na etiketu s uhorkami písal " môže obsahovať stopy zeleru a horčice" lebo ak by sa našlo pri rozbore vzorky čo nie je na etikete , tak likvidácia celej šarže a pokuta 1000 a potom 10 000
Na tom som sa už párkrát zasmial, že na úplne inom výrobku bolo že stopy arašídov a podobne......
Ale to je v poriadku, lenže som myslel, že je povinné uvádzať obsah látok a tam nič nebolo...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
Nandrolon
To vieš, už ma to prešlo, už som tú sračku dopil, takže v pohode :-)))))))))
Len som to chcel porovnať, lebo mi jedna tvrdila, že nealko pivo má menej cukru, resp. je menej diabetologicky závadné ako alko, tak som porovnával Birrel nealko neochutený /alkohol 0,5%/ a chcel som porovnať tento Braník 10-ku. Birell mal tabuľku, Braník nie....
Tak neviem, kto mal pravdu :-)
Ale díky za info.
to by si nikto nedovolil tak brutálne porušiť zákon, radšej sa toho napíše viac minule som dostal dobrú radu od kontroly aby som na etiketu s uhorkami písal " môže obsahovať stopy zeleru a horčice" lebo ak by sa našlo pri rozbore vzorky čo nie je na etikete , tak likvidácia celej šarže a pokuta 1000 a potom 10 000
Na tom som sa už párkrát zasmial, že na úplne inom výrobku bolo že stopy arašídov a podobne......
Ale to je v poriadku, lenže som myslel, že je povinné uvádzať obsah látok a tam nič nebolo...
za chvíľu budeme uvádzať že obsahuje stopy nanoplatov a mikro plastov
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pozdravujem :-)
https://www.topky.sk/cl/15/208970/Na...Zije-na-Orave-
Jožin.jpg  
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
No ako, už si sa zamyslel, na akom poznaní staviaš "svoj" názor.??

Napíš si do vyhľadávača napríklad:
Amtorg Trading Corporation, stačí aj "amtorg" a wiki

Alebo skús "lend-lease".
Dodané do ruska 4 500 000 000 zalatené 722 000 000 zbytok až na 100 000 000 s predĺženou splarnosťou do roku 2030 odpustené.
Ale ty nechceš vedieť že ten istý kapitál to najprv investične a pomocou roztočil v Nemecku (Opel, Ford, Ig Farben letecká výroba) a potom zase v ZSSR s pomocou bojujúcicm stranám. a tie predvojnové úvery na investičné celky chceli len splácať obilím (v dobe hladu a neúrody), napriek tomu že že im ZSSR ponúkalo zlato. Lenže toto ti tvoji školitelia nenapísali do nôt. Rotschild a Rokckefeler nikdy neprehávajú. To platilo už v dobách keď viedol vojny Napoleon a keď sa bili angláni s frantíkmi
Pletieš dve na tri.
Pletieš si roky 1922 s rokmi 1932-6 a roky 1942-5.
Všetko to máš namiešané do jedného guľáša.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
Nandrolon
anet
Vedci z Martina odhalili značnú nepresnosť antigénových testov.
https://www.ta3.com/clanok/1199190/a...v-martine.html
Ojojoooj, to je teda novina.
Ale ak bude premiér kkt. Naď, tak začne testovať, že jedna palička do každého otvoru, aby nasypal prachy spriaznenej Matovičovej firme.
Takže muži 7 paličiek, ženy 8 paličiek :-)))))))))))))))))
nekecaj však sa žiadne ag testy ešte nekupovali lebo uvidíš ako ti bjuty natrhne kruhový sval.
myslíš tých 16 000 000 , čo si tu včera klamal ?
no teda daj, ukáž kto a kedy ich kupoval
lebo my sme sa o tom bavili...o tvojom klamstve 16 mil

a čo si tam zas namixoval dokopy o tom rusku ))))))))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Teraz čítam na nete, že od polnoci niektoré krajiny prerušujú verejnú dopravu z Anglicka a iné o tomto kroku zvažujú (čiže zatvoria aj tak).
Tak to som ale včul veľmi zvedavý, či cigáni ostanú na sviatky na Ostrovoch alebo donesú pľuhavstvo sem...
...a vôbec, dajú si karantenisti nejaký telemost ohľadom situácie alebo rozhodne niekto iný, trebárs Mikas ? Lebo Plačko si také niečo na zodpovednosť veru nevezme.
" Prerušenie leteckého či vlakového spojenia s Britániou ohlásili predtým viaceré európske štáty po tom, čo sa v Spojenom kráľovstve objavil nový, infekčnejší kmeň koronavírusu. "

" 21:42 Karanténa po príchode z Veľkej Británie bude povinná aj na Slovensku. Oznámil to minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO) na facebooku. Novú mutáciu koronavírusu nevedia niektoré európske PCR testy odhaliť. Povinnosť karantény pre všetkých občanov prichádzajúcich z Veľkej Británie sa zavádza od dnešnej polnoci. Môže byť ukončená až po absolvovaní RT-PCR testu s negatívnym výsledkom, ktorý sa odoberá najskôr na 5. deň od pricestovania na územie SR. "

ČO k tomuto dodať ???
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Aj ty?
:-))))))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Čistá provokácia...dilino ju začal tým, že reagoval na môj príspevok, na ktorý už reagoval....podotýkam, že ide o môj príspevok spred týždňa...PRED TÝŽDŇOM som ho dal.
Si myslel, že budem na jeho drísty reagovať...lenže smola, serem mu na jeho hlavu.
Máš pravdu, bolo to asi predtýždňom, čo ste tu s Nandrolonom velebili Pútina.
Priam ste ho tu velebili a na druhej strane ste robili z novinára hlupáčika.

PS
Ešte musím doplniť reakciu na tvoj príspevok v tom, že ja som si myslel, že budeš reagovať.
Nie ty nekašleš na mňa, ty ignoeuješ každú argumentáciu. Hnevá ťa, že nemáš žiadne argumenty, ale aj tak si namýšľaš, že máš predsa právo na názor. Názor si maj aký len chceš, ten ti nikto neberie. Ja poukazujem len na to, že tu sústavne klameš.
---------------------------
Viem že si bol vychovaný na bolševickej propagande, ktorá sa ti dostala pod kožou a zostala ti zarytá v hlave. Denno denne to tu demonštruješ svojimi príspevkami a stále nevieš pochopiť jednoduché fakty.
---------------------------
Vieš, vôbec nieje pravda, že vďaka VOSR dokázali bolševici vybudovať sovietskú ekonomiku a rovnako nieje pravda, že Činska ekonomika rastie vďaka komunistickej vláde v Pekingu. Tie ekonomiky prosperovali vďaka nezištnej pomoci z USA. Dôkazov je celá kopa a dokonca to dáva aj logiku, ale tebe to hlava stále neberie. Pritom tu sám vypisuješ, že si niečo ľahko objednáš cez Číňana. Chápeš že aj to je dôkaz, že reaguješ na dobrý, tebe výhodný trh, ktorý v iných prípadoch tak popieraš.??
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon tu písal, že si toho putina pozrel,
ale zrejme si nevšimol, že Putin vôbec neodpovedal na položenú otázku.
Otázka bola ohľadne jeho postoja k jednaniu o Ukrajine.
Vôvec sa nepýtal na agresiu v konaní USA.
-------------------------------------------
Taktiež si nevšimol, aký bledý bol ten blonďatý Putin pri počúvaní otázky a aký červený po svojej odpovedi. Zrejme mu to samému bolo trápne a preto sa začal tak neskutočne červenať.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Niekto to tu riadne upratal a riadne premazal.
Zaujímal by ma skutočný dôvod takého konania.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/c...321_domaci_pmk

A naši sa zas iba nečinne prizerajú situácii.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/c...321_domaci_pmk

A naši sa zas iba nečinne prizerajú situácii.....
Šak sú v karanténe... to stačí.... . A až vylezú - tak prílety ešte podporia....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandrolon
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/c...321_domaci_pmk

A naši sa zas iba nečinne prizerajú situácii.....
Šak sú v karanténe... to stačí.... . A až vylezú - tak prílety ešte podporia....
Akurát, že morgoši chodia odtiaľ na autiskách, takže vlastne neprídu z anglicka, ale z tunajšieho susedného štátu, takže v žiadnej karanténe nebudú.
No, Eurotunnel je síce zavretý /ktovie či pre všetkú dopravu/, ale v rámci opatrení by ho bolo treba odstreliť a zaplaviť.
:-)))))))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ved uz aj cesi "zmutovali" tak co riesite
https://www.ta3.com/clanok/1199211/m...azenie-sa.html
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

No kým sa u nás niekto zobudí,tak to bude rozlezené.....
Kopa ludí z Čiech sa chystá na Slovensko.....už pred týždňom česi mali v správach,že sa obnovili vlaky na Slov. a ešte boli pridané ďalšie.A akurát vtedy sa začalo hovoriť o lockdowne.
Ja nechápem,k čomu to vôbec je......máme lockdown,ale že sa sem valia stovky ludí,to je v pohode.Čo na tom,že budú mať neg.pcr test,keď je starý 72hodín....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
No kým sa u nás niekto zobudí,tak to bude rozlezené.....
Kopa ludí z Čiech sa chystá na Slovensko.....už pred týždňom česi mali v správach,že sa obnovili vlaky na Slov. a ešte boli pridané ďalšie.A akurát vtedy sa začalo hovoriť o lockdowne.
Ja nechápem,k čomu to vôbec je......máme lockdown,ale že sa sem valia stovky ludí,to je v pohode.Čo na tom,že budú mať neg.pcr test,keď je starý 72hodín....
Ukázalo sa že ľudia nie sú opice a vojačikovia ktorí konajú na povel (smieš nesmieš) A sa pozerám na tretie kolo testovania čo organizoval igi a jeho komplici a včerajšie a dnešné dobrovoľné testovacie dni v Trenčíne aký výsledok? Fakt, nech teda igi aj s "veľkým" vojačikom nechajú všetko tak a idú od válovov, dá sa to aj bez nich
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Vianočný hymnus na lásku
Vianocny hymnus na lasku.jpg  
7 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Voľakedy najväčšia a najvulgárnejšia nadávka bola "Ty k...a nakazená" alebo "ty k...t nakazený" ale dnes pri toľkých pozitívnych(nakazených) je to len konštatovanie zdravotného stavu v spojení s hodnotením osoby(funkcionára) .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Výzva lekárov obyvateľstvu aj vláde, proste všetkým. Viceprezident Slov. lekár. spoločnosti, prezident Slov. lekár. komory ... dobrovoľne sa izolovať a nestretávať sa celoplošne, pretože na to doplatíme všetci.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať