Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Výzva lekárov obyvateľstvu aj vláde, proste všetkým. Viceprezident Slov. lekár. spoločnosti, prezident Slov. lekár. komory ... dobrovoľne sa izolovať a nestretávať sa celoplošne, pretože na to doplatíme všetci.
Keď som si to vypočul, prvé čo ma napadlo titanic, ešte veseliaci sa nič netušiaci cestujúci a tí hudobníci ako hrali do poslednej chvíle "K tebe Bože blíž...." lebo im už nič iné neostávalo
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

17:04

Jozef Banáš je hospitalizovaný s covidom v nemocnici. Informovala o tom jeho dcéra Adela Vinczeová na sociálnych sieťach. Banáš dlhodobo spochybňuje, že koronavírus je nebezpečné ochorenie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
Výzva lekárov obyvateľstvu aj vláde, proste všetkým. Viceprezident Slov. lekár. spoločnosti, prezident Slov. lekár. komory ... dobrovoľne sa izolovať a nestretávať sa celoplošne, pretože na to doplatíme všetci.
Keď som si to vypočul, prvé čo ma napadlo titanic, ešte veseliaci sa nič netušiaci cestujúci a tí hudobníci ako hrali do poslednej chvíle "K tebe Bože blíž...." lebo im už nič iné neostávalo
Tak to začínalo pri všetkých morových úderoch.
Ľudia z praxe, malo by sa im veriť. Spomínali aj Ružin. nemocnicu, už v lete sa odkladali operácie s dobrým posunom k vôli covidu. A koľko ľudí čaká na operácie dnes.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mutácia už aj u nás https://www.ta3.com/clanok/1199344/m...ude-tazsi.html
zas nič, čo by sme už nevedeli
https://www.ctvnews.ca/health/corona...irus-1.5241380
The only way to spot a mutated version of SARS-CoV-2 is to sequence the virus's entire genome, but Denmark and Britain are the only countries in Europe that do so on a routine basis.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Myslím si,že to u nás bolo skôr,ako to v británii objavili....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
Myslím si,že to u nás bolo skôr,ako to v británii objavili....
Žeby ju k nám priniesol jeden z pozitívnych ministrov (meno ma rýchlo nenapadá), ktorý v rozhovore prezradil že pravidelne pendluje medzi Britániou a SK, lebo vo VB žije jeho rodina? ...
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Výzva lekárov obyvateľstvu aj vláde, proste všetkým. Viceprezident Slov. lekár. spoločnosti, prezident Slov. lekár. komory ... dobrovoľne sa izolovať a nestretávať sa celoplošne, pretože na to doplatíme všetci.
S takýmto príhovorom mohol prísť už deň po tom, ako sa dozvedel o celoplošnom testovaní obyvateľstva na kovid. Mohol si odpustiť spochybňovanie AG testov a nemusel by teraz zachraäovať zdravotníkov. Predseda vlády hovoril o vážnosti tohoto ochorenia už dlho pred testovaním, ale to bolo v jeho očiach strašenie, stresovanie a vydieranie spoločnosti.
-------------------------------------
Naviac som zvedavý s akým novoročným príhovorom príde naša prezidentka.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
17:04

Jozef Banáš je hospitalizovaný s covidom v nemocnici. Informovala o tom jeho dcéra Adela Vinczeová na sociálnych sieťach. Banáš dlhodobo spochybňuje, že koronavírus je nebezpečné ochorenie.
To je ten nosatý ŠTBák?

Keď som včera prišiel z ČR, bol som kolegu po nejaké veci, ktorý je doma s covidom, čo myslíš, mal niekto z nás rúško???
:-)))))))))))))))))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
korela
Výzva lekárov obyvateľstvu aj vláde, proste všetkým. Viceprezident Slov. lekár. spoločnosti, prezident Slov. lekár. komory ... dobrovoľne sa izolovať a nestretávať sa celoplošne, pretože na to doplatíme všetci.
S takýmto príhovorom mohol prísť už deň po tom, ako sa dozvedel o celoplošnom testovaní obyvateľstva na kovid. Mohol si odpustiť spochybňovanie AG testov a nemusel by teraz zachraäovať zdravotníkov. Predseda vlády hovoril o vážnosti tohoto ochorenia už dlho pred testovaním, ale to bolo v jeho očiach strašenie, stresovanie a vydieranie spoločnosti.
-------------------------------------
Naviac som zvedavý s akým novoročným príhovorom príde naša prezidentka.
čo si sľuboval igi od testovania? testovanie neznamená liečenie Ak mu vtedy jasne povedal že je to na h..o, tak vybľakoval že treba vymeniť predsedu lekárskej komory. Povedz mi ty chytrák s čím ten igi prišiel v rámci boja proti covidu s ničím respektíve len s tým že ponižoval a zhadzoval tých čo mu povedali že jeho kroky sú na hovno. Bukovský stále donekonečna opakuje čo máme robiť aby sme sa chránili lenže on mu odporučí aby vrátil diplom lenže igi na rozdiel od neho nemá čo vrátiť veď on diplom žiadny nezískal. Veď to už dnes aj vrany na poli krákajú, aj tí najblbší vedia, že základ prevencie je imunita organizmu a koľko že dávok vitamínu D nám zabezpečil? koľko propagačných vídeí ako sa chrániť zabezpečil? keby miesto 7 mil na nejaké noviny ktoré nikto čítať nebude investoval do propagácie prevencie miesto toho bude plakať ako samu bráni v testovaní testovaní testovaní a ako je nepochopený. NKU potvrdil že v prvej vlne to nebolo dostatočne zvládnuté, však aj vybľakoval že "prázdne sklady", ale druhú vlnu, o ktorej sa vedelo že príde vôbec nezvládol ako ako organizačne tak ani materiálne To konštatuje NKU, nie ja
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Igi by mal vrátiť rodný list a sám sa dekapitovať. Takto by najviac pomohol SR.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Igi by mal vrátiť rodný list a sám sa dekapitovať. Takto by najviac pomohol SR.
deň po voľbách bolo pozde. Inak Naháňajú tu nejakých za kriminálne činy minulosti (údajné) a tých za dnešné čo spôsobujú stav taký aký je kedy budú vyšetrovať ? až po voľbách? napr.: prečo býva jeden člen vlády v anglicku ako dodržiava pandemické správanie? a tých príkladov porušenia niekedy respektíve spravidla na hranici trestných činov by sa dalo narátať Plebs si povie keď nemusí panstvo ktoré o korone niečo vie prečo by som musel ja? "Však nedodržiavajú tak nás oje...ú". Potom stačí nejaký konšpirátor ktorý to vhodne naformuluje, už od dôb socíku sa viac verilo rôznym ľudovým rozprávaniam ako oficiálnym správam lebo aj vtedy nám to viac vyhovovalo a stačí a taký jar, čo nasplieta, čím väčšou hlúposťou príde o to je väčší geroj.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

veronikasad
kopretinka
Myslím si,že to u nás bolo skôr,ako to v británii objavili....
Žeby ju k nám priniesol jeden z pozitívnych ministrov (meno ma rýchlo nenapadá), ktorý v rozhovore prezradil že pravidelne pendluje medzi Britániou a SK, lebo vo VB žije jeho rodina? ...
Holý
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

kopretinka
Myslím si,že to u nás bolo skôr,ako to v británii objavili....
Vírus mutuje a bude mutovať.Vírusy zabíjajú a budú zabíjať.Vypnite tých blbých novinárov s ich hysteriou lebo panické poruchy letia do nebies.Hlavne u mladých ľudí a dospievajúcich
Radšej keby médiá začali dávať cez Vianoce-Bol raz jeden život.Bolo by to užitočnejšie ako štatistika Covidu v Antarktíde.
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Igi by mal vrátiť rodný list a sám sa dekapitovať. Takto by najviac pomohol SR.
deň po voľbách bolo pozde. Inak Naháňajú tu nejakých za kriminálne činy minulosti (údajné) a tých za dnešné čo spôsobujú stav taký aký je kedy budú vyšetrovať ? až po voľbách? napr.: prečo býva jeden člen vlády v anglicku ako dodržiava pandemické správanie? a tých príkladov porušenia niekedy respektíve spravidla na hranici trestných činov by sa dalo narátať Plebs si povie keď nemusí panstvo ktoré o korone niečo vie prečo by som musel ja? "Však nedodržiavajú tak nás oje...ú". Potom stačí nejaký konšpirátor ktorý to vhodne naformuluje, už od dôb socíku sa viac verilo rôznym ľudovým rozprávaniam ako oficiálnym správam lebo aj vtedy nám to viac vyhovovalo a stačí a taký jar, čo nasplieta, čím väčšou hlúposťou príde o to je väčší geroj.
Najväčšie svinstvo je, keď niektorým nám to brutálne obmedzilo život /ale sme zodpovední, tak to rešpektujeme/ a niektorí si z toho robia úplne srandu. Tí, ktorí si z toho robia srandu, tak musíme rozdeliť na 2 kapitoly:
1. - debili, ktorí nevystrčia nohy z domu počas celého života
2. - manažéri, politici, ktorí DENNE cestujú do zahraničia a späť a ktorých sa vôbec tento stav OSOBNE nedotýka a ešte buzerujú ostatných. Lebo ma dokáže vytočiť názor, že: "ty chrániš rúškom mňa a ja chránim rúškom teba". Áno, bolo by to super, ale vo firme je to tak, že pupkatý k***t chodí bez rúška a ostatných by strieľal /keby mohol/ za nenosenie rúška.
Odjakživa ma učili, že tak isto sa treba správať k nadriadeným ako k podriadeným. A ak je niekto nadriadený "na vrchole" /majiteľ firmy/, tak nie je Pán Boh a treba mu to v oprávnených situáciách dať najavo.
Normálne by som takého úmyselne nakazil....
Na TV LUX bola taká relácia, resp. kázeň, že smrťou sa všetci vyrovnáme, teda budeme v jednotnej línii a to je tá jediná spravodlivosť na tomto svete /smrť/.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
kopretinka
Myslím si,že to u nás bolo skôr,ako to v británii objavili....
Vírus mutuje a bude mutovať.Vírusy zabíjajú a budú zabíjať.Vypnite tých blbých novinárov s ich hysteriou lebo panické poruchy letia do nebies.Hlavne u mladých ľudí a dospievajúcich
Radšej keby médiá začali dávať cez Vianoce-Bol raz jeden život.Bolo by to užitočnejšie ako štatistika Covidu v Antarktíde.
Bol raz jeden život.


.... všetky časti mám nahraté na USB kľúči a pozerajú mi to moje deti a ja s nimi....



Kedy urobia "kapitalisti" podobný seriál? Aha, už urobili, ale v hlavných úlohách sú iba židia v koncentrákoch.....
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Súhlasím až na tú vetu o kapitalistoch.Nebola k ničomu dobrá.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Súhlasím až na tú vetu o kapitalistoch.Nebola k ničomu dobrá.
A ako im mám nadávať?
Liberáli?
Demokrati?
Kapitalisti?
Alebo ako?
Lebo takýto seriál nenatočí súkromná spoločnosť /ktorá je založená IBA za účelom zisku, pre nič iné/, takže by bola na tom iba stratová /v dnešnej dobe/.
Síce to bol francúzsky seriál, ale teraz vzniklo čo? Myslíš, že ak by niečo také vzniklo, tak by ho tu niekto nadaboval, ešte k tomu 26 častí?
Naposledy upravil Nandrolon : 23.12.20 at 07:17
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To natočili Francuzi nie?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
To natočili Francuzi nie?
len tá 9. časť je pre niekoho zbytočná - však bezmozgovci.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Bol raz jeden zivot je super tiez to mam pre dceru.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať