Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vymyslíš si debilinu, odpovieš si na nu a mna začneš urážať .....
kde ja vylučujem z tej tvojej grcanice babky ? to na čo reaguješ ?

želať smrť a choroby...ty si proste odpad...hovno
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Nepotešilo.
Čítam, že fašista Matovič aj so svojími modroknižkárskymi bojovníkmi si dali schváliť, že do parlamentu môžu prísť aj pozitívni?
Bol by som veľmi rád, keby zaúradovala karma, všetci sa tam vzájomne nakazili, prípadne aj niečo tvrdšie. Hlavne, aby si prípadné úmrtia a poškodenia zdravia Covidom odniesli iba ich samotné rodiny a nie obyčajní ľudia.

No čo, kde sú ochranári zdravia a zástancovia očkovania z porady?
Zrazu vám nevadí, že niekto si pôjde na zasadanie kľudne s pozitívnym testom, prípadne rovno chorý a ani netestovaný?
Tento počin vysvetlil údajne Krajčí tým, že sa dnes nachádza slovenské zdravotníctvo dvomi tretinami v súkromných rukách. Aj preto to dnešné zasadanie je také, aké je.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88
Ten RUSKÝ mobil, je niečo, ako slovenský pežot, kia, jaguár a podobné.
Aj tu na slovensku bude vývoj pre porše, ale vo výrobe a vývoji to tak nefunguje. Tam je to akosi zložitejšie.
-------------------------------------------------
Ak by rusi chceli vyrábať vlastný smartfón, museli by požiadať číňanov, aby im skonštruovali a vyrobili vhodný fúrik (kolečko).
Ty si tiež taký oný - porše.... ani napísať to správne nevieš.
Ten RUSKY mobil je aspoň malý, ale predtým vyrobili aj russkyje džigitáľky.... mali malú chybičku - priveľkú spotrebu, hľa. (Inak - oni by nežiadali - jednoducho by to okopírovali.... ako kedysi japonské FTV - oni sú schopní okopírovať i čínske kópie)..
digitalky.jpg  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
vymyslíš si debilinu, odpovieš si na nu a mna začneš urážať .....
kde ja vylučujem z tej tvojej grcanice babky ? to na čo reaguješ ?

želať smrť a choroby...ty si proste odpad...hovno
Kde som ja želal smrť a choroby? Cituj to ty degenerát, či náhodou nedávaš z vlastnej iniciatívy iný význam a nevytrhávaš to z kontextu, ako som to napísal?
Ty debil?
Len som reagoval na to, že si chcel odo mňa nejaký zoznam.
Ak by KVôLI tomuto /Matovičovému opatreniu/ mal niekto exnúť, tak by som bol logicky radšej, aby to bol niekto iný, ako tá 70-ročná babka ktorú môže nakaziť niekde na ulici. Kto by sa mal najviac najesť svojej "vlastnej medicíny" keď nie členovia domácnosti???
Máš to trochu pomýlené, ale to máš vždy...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty si radšej pozri FB svojho voccu, lebo toto, čo predváza tak je fakt omyl prírody a mal byť asi spontánne potratený, nejakým zázrakom ho porodili.
Toto ja hanba nad hanbou, keď som si to prečítal, tak som už videl asi všetko...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ty ešte stále drichmeš ožratý a pošťatý na tom wc, ako si sa tu chválil ?
už nevieš, čo píšeš ani za 10 minút ??
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
ty ešte stále drichmeš ožratý a pošťatý na tom wc, ako si sa tu chválil ?
už nevieš, čo píšeš ani za 10 minút ??
Ja viem, ale ty tu nonstop klameš.
Ináč vysvetli mi ten voccov status, že ich potom bude "presviedčať"?
Veď ako vzorné dcérenky a manželka by mali stáť v prvom rade sami od seba. Takto to vypadá, že sú to len kotlebove filcky čítajúce vaše hlavnespravy a infovojnu....

Pošťatý?, to si videl niekde doma vo svojej rodine? lebo ako vždy klameš, nakoľko som to nepísal...
Kde som? makám narozdiel od teba v práci a za pol hodiny si to šoférujem domov, lebo potom už robím z domu.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

akého voccu ?
toho máte iba vy
koho si tu videl pobehovať v gardistickej uniforme a ostatní ho zdravili ?

ja ani len nie som na facebooku...
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
akého voccu ?
toho máte iba vy
koho si tu videl pobehovať v gardistickej uniforme a ostatní ho zdravili ?

ja ani len nie som na facebooku...
Čo máš proti uniformám, čo si Naď?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
pavol54
Ty to tu píšeš ako triezvy alebo si si už niečo šlahol?
Ale koliesko (veľké či malé) sa vynašlo asi 6000 rokov PNL(pred našim letopočtom) v mezopotámii,
On je síce (možno) triezvy, ale je "šľahnutý"...nie ani tak silno, ale kuwa presne po hlave.
Ono sa asi dejiny zmenili...lebo ja viem tak, že koleso vynašli Sumeri...či ?
Tak ako vždy v minulosti neviete akosi udržať myšlienku, tak ste dopadli aj teraz.
---------------------------
Neriešili sme koliesko, ale fúrik (kolečko). Je to niečo podobné tragaču.
A pred tým sme riešili buchačov omyl, že v rusku je balšája téchnika a že dali dohromady extra výkonný smartfón. Podal to tak, že kam sa na nich hrabú krachujúci západniari.
-----------------------------
Nakoniec musel zožrať skutočnosť, že sa jedná o výtvor NADNÁRODNEJ KORPORÁCIE, ktorá rusov iba zneužíva na tvorbu svojho zisku z ich vykorisťovania.
Veď ako nám tu nedávno napísal náš vševed Nandrolon, spoločnosti sa zakladajú len za účelom vytvárania zisku a ničoho iného.
Naposledy upravil jar88 : 28.12.20 at 13:37
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žeby sa to k lepšiemu obracalo? Inokedy ani v marci ešte neboli....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Ty si celý tragač...a k tomu aj ONÝ.

Žereš ty, žere, žere tvoja žena, žere tvoja vnučka, žerete celá rodina...šak sviňa ako sviňa.
To teda zízam,
aký si si rozpálený, alebo až nepríčetný. Čo že ťa tak rozbujačilo?
Veď som ti nesiahol na VOSR a ani na Rudoarmejcov, ani nepopieram výťazstvo Červenej Armády nad Nemeckom, nepohanil som ani tvoju ČSLA a dokonca ani vedúcu silu KSČ.
Dokonca ani len toho tvojho úžasného Putinka som nespomenul.
Tak čo sa deje?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taropicala
Nandrolon

Ešte k tým deťom. Nemyslíš, že aj 70 ročná babka je niekoho dieťa?
Zdravým rozumom odhadujem,že (na 98% ) je 70 ročný hocikto (aj slobodná , nie len babka) pravdepodobne sirota.
Stále je to dieťa svojich zomrelých rodičov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Žeby sa to k lepšiemu obracalo? Inokedy ani v marci ešte neboli....
za rok 2019 som podal 15.02.2020 takže aspoň DPPO muselo byť
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
taropicala
Nandrolon

Ešte k tým deťom. Nemyslíš, že aj 70 ročná babka je niekoho dieťa?
Zdravým rozumom odhadujem,že (na 98% ) je 70 ročný hocikto (aj slobodná , nie len babka) pravdepodobne sirota.
Stále je to dieťa svojich zomrelých rodičov.
Moja babka sa dostala prvý raz ležať do nemocnice 91 ročná tak prežívala ten šok že stále požadovala po lekárke aby prišli za ňou deti. Telefonicky to vybavila a keď prišli všetko bielovlasí, tak sa neveriacky pýtala : Vy ste ich deti?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nááááááá!!!!!!
A je to tu!
https://www.teraz.sk/slovensko/nudzo...52-clanok.html
Možnosť opakovane na 40 predĺžovať núdzový stav. Píše sa síce o akejsi poistke, ale predpoklad je, že bude "prepálená".
A tiež obmedzenia nedotknutelnosti osoby, jej súkromia a obmedzenia slobody pohybu a pobytu.
Pri trnafskom Magorkovi sa môže stať čokoľvek.... u neho si nikto nie je istý.....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Nááááááá!!!!!!
A je to tu!
https://www.teraz.sk/slovensko/nudzo...52-clanok.html
Možnosť opakovane na 40 predĺžovať núdzový stav. Píše sa síce o akejsi poistke, ale predpoklad je, že bude "prepálená".
A tiež obmedzenia nedotknutelnosti osoby, jej súkromia a obmedzenia slobody pohybu a pobytu.
Pri trnafskom Magorkovi sa môže stať čokoľvek.... u neho si nikto nie je istý.....
v tomto okamžiku je asi najdôležitejšie to, že môžu lekárom nariadiť prácu. Nemože sa v stredu stať, že sa 80% nielen súkromných lekárov rozhodne, že nejdú do práce. Naša nemocnica je už plná, už nepríjma. Je len otázkou času, kým sa to presunie južnejšie
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som bol dnes v nemocnici. Na lôžkových oddeleniach som nebol /možno ty si bola/, ale gigantické komunistické chodby až na pár ľudí zívali prázdnotou. Čo mám kolegov, tak VÄČŠINA lekárov je do 8 marca vrátane celých Vianoc doma. Kolega volal, tak aj bez odborného vyšetrenia mu musela dať sestra e-recept, lebo už nemal lieky.
By som tých "sviatkujúcich lekárov" postavil ku páse a nie ľutoval...
Vačšinou to tak býva, že najviac drístajú tí, čo celé Vianoce a Nový rok trčia doma pri misiach so žrádlom.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Ja som bol dnes v nemocnici. Na lôžkových oddeleniach som nebol /možno ty si bola/, ale gigantické komunistické chodby až na pár ľudí zívali prázdnotou. Čo mám kolegov, tak VÄČŠINA lekárov je do 8 marca vrátane celých Vianoc doma. Kolega volal, tak aj bez odborného vyšetrenia mu musela dať sestra e-recept, lebo už nemal lieky.
By som tých "sviatkujúcich lekárov" postavil ku páse a nie ľutoval...
Vačšinou to tak býva, že najviac drístajú tí, čo celé Vianoce a Nový rok trčia doma pri misiach so žrádlom.
v nemocnici, teda poliklinike som bola aj ja. Bola som dať ukončiť pn blízkej osoby, len už nie je. Definitívne. Naozaj tam nebolo veľa ludí, lebo robia viacmenej na objednávku. To ale neznamená, že lôžkové oddelenie je na tom podobne. Tam doslova padajú na hubu https://www.facebook.com/kulkovskymi...24253442617490
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať