Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lubko6394
buchač
Od polnoci nebudú povolené ani len bubliny...

No a teraz si povedzme, že o čom to všetko vlastne bolo ? Mám na mysli všetky vyhlášky, lokdovny, tačdavny a iné.
Ja vravím, že o dvoch veciach :
- o hovne
- o ničom

Ale hlavne, že boli otvorené zjazdovky, kostoly, hotely.....
Ale premiersky blázon vypisuje stupídne statusy, háda sa so všetkými, zodpovednosť prijať nechce...občas si poplače. No nezabudne na klasiku " lebo Fico " ...
Zaujímavé ale je že bojovníkov za slobodu dnes akosi nepočuť. To už nikto nebojuje za otvorené reštiky a fitká ? Čo budú dávať do tých boxov v Nitre ak žiaden problém nie je ? Ak by boli spustili aj školy tak by toho bolo viac. A vinný je matovič lebo chcel testovať celoplošne a povinne. Nepovinne príde 30 percent a účinok bude blízky nule a aj tak sa to Sulíkovi podarilo odsabotovať, na rozdiel od prezidentky ktorá spochybnila testy na poslednú chvíľu a napriek tomu to dopadlo inak. Ale obhájili sme základné práva a slobody v tom že sa nemusíme testovať a demokraticky môžeme chytiť Covid.
lubko, sorry
za reštiky a fitka sulík bojoval v 10-11....otvorili sa ?? sám si odpovedz

v 11-12 sulík bojoval, aby sa zatvorili kostoly, vlaky Sadarmo pre dôchodcov a lyžiarske strediská..
zatvorili sa ???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bjuty smis
lujza.j
.
a ty tu nadávaš niekomu do prasiat, keď decko nemá fotečku zo školy

bluhaháá
Ja sa chystam do toho karantenneho tabora.....uz to mam vyskusane...ked som si dovolila odmietnut..brilantnu akciu testovania.....a henten tchor ma doma zavrel na 14dni...na kolko zas zavrie tych...co farmako šmakocinku odmietne pol roka?!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lujza.j
bjuty smis
lujza.j
.
a ty tu nadávaš niekomu do prasiat, keď decko nemá fotečku zo školy

bluhaháá
Ja sa chystam do toho karantenneho tabora.....uz to mam vyskusane...ked som si dovolila odmietnut..brilantnu akciu testovania.....a henten tchor ma doma zavrel na 14dni...na kolko zas zavrie tych...co farmako šmakocinku odmietne pol roka?!
v kuse ho tu a jeho vládne opatrenia hejtuješ..
ked dostaneš výtku, tak si vzor dodržiavanía opatrení


dáš sa zaočkovať ?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Ja sa chystam do toho karantenneho tabora.....uz to mam vyskusane...ked som si dovolila odmietnut..brilantnu akciu testovania.....a henten tchor ma doma zavrel na 14dni...na kolko zas zavrie tych...co farmako šmakocinku odmietne pol roka?!
šak si to môžeš skrátiť. Stačí sa dobre zavesiť za teplákovú bundu.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lubko6394
buchač
Od polnoci nebudú povolené ani len bubliny...

No a teraz si povedzme, že o čom to všetko vlastne bolo ? Mám na mysli všetky vyhlášky, lokdovny, tačdavny a iné.
Ja vravím, že o dvoch veciach :
- o hovne
- o ničom

Ale hlavne, že boli otvorené zjazdovky, kostoly, hotely.....
Ale premiersky blázon vypisuje stupídne statusy, háda sa so všetkými, zodpovednosť prijať nechce...občas si poplače. No nezabudne na klasiku " lebo Fico " ...
Zaujímavé ale je že bojovníkov za slobodu dnes akosi nepočuť. To už nikto nebojuje za otvorené reštiky a fitká ? Čo budú dávať do tých boxov v Nitre ak žiaden problém nie je ? Ak by boli spustili aj školy tak by toho bolo viac. A vinný je matovič lebo chcel testovať celoplošne a povinne. Nepovinne príde 30 percent a účinok bude blízky nule a aj tak sa to Sulíkovi podarilo odsabotovať, na rozdiel od prezidentky ktorá spochybnila testy na poslednú chvíľu a napriek tomu to dopadlo inak. Ale obhájili sme základné práva a slobody v tom že sa nemusíme testovať a demokraticky môžeme chytiť Covid.
Testovanie nezabráni nakazeniu ani nelieči, ale zodpovedným správaním sa aj bez testovania eliminuje do veľkej miery onemocnenie. A ešte k tomu pochybné testy viď Naď Ag negat PCR pozit, budeš si platiť každý druhý deň PCR aby si mohol smelo behať mimo domu? A tie rúška čo zachytávajú len kvapôčky s vírusom, samotný vírus je tak malý že prejde cez akúkoľvek látku
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

teba by už mali izolovať....
alebo, ked tomu tak rozumieš, prednášať na všetky univerzity v azii, kde nosia rúška..
Naposledy upravil bjuty smis : 31.12.20 at 19:04
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
teba by už mali izolovať....
alebo, ked tomu tak rozumieš, prednášať na všetky univerzity v azii, kde nosia rúška..
alebo pobiehať od rána do večera ako naď po negatívnom ag teste a večer pozitínom pcr .koľkých nakazil? sám dokázal že nie test ale zodpovednosť eliminuje nakazenie iných a nám vysvetľuje aké je nutné bezpečné pre zdravie človeka sa nechať ag testovať ty nedokážeš súvisle čítať kde som písal že sa má chodiť bez rúšok?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

A tie rúška čo zachytávajú len kvapôčky s vírusom, samotný vírus je tak malý že prejde cez akúkoľvek látku

tak čo si týmto chcel povedať ??
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bjuty smis
lujza.j
bjuty smis
lujza.j
.
a ty tu nadávaš niekomu do prasiat, keď decko nemá fotečku zo školy

bluhaháá
Ja sa chystam do toho karantenneho tabora.....uz to mam vyskusane...ked som si dovolila odmietnut..brilantnu akciu testovania.....a henten tchor ma doma zavrel na 14dni...na kolko zas zavrie tych...co farmako šmakocinku odmietne pol roka?!
v kuse ho tu a jeho vládne opatrenia hejtuješ..
ked dostaneš výtku, tak si vzor dodržiavanía opatrení


dáš sa zaočkovať ?
Aky vytku...mne je tvoja ...alebo kohokolvek vytka šumafuk...ako tie smisne minutky myslis
Ake opatrenia...tento chaos..co tu je....kde su klesnute cisla...po testovacke....kde su klesnute cisla...po zatvorenych...prevadzkach.....ci to som ja na vine...lebo som sa nedala otestovat?!

Ja a dodrziavanie opatreni....tie ktore maju logiku dodrziavam....ale tie mi nikto nemusi...nariadovat!
Masku nosim v obchode,na urade a vonku kde je vacsia frekvencia ludi...ked som sama so sebou nie...to si ju potom aj doma mozem dat...v kazdej jednej bunde maska a aj v taske..ak by som nahodou niekoho stretla...urcite ju nenosim ked prsi ci kapenky su kuzelne..jedina vec na svete bez gravitacie?!a pomedzi kapenky...ci ako...dopluvam az do KE..
Ano nadavam na opatrenia...nic nevyriesili....ci ano...nieco mi uslo?! Ale ved ten koho sa netykaju..ten je spokojnucky......ja mam doma dvoch..ktorych sa tykaju....ale to je tebe jedno aj tebe podobnym....
Zaockovat sa nedam....ak...ak ja budem chciet a vakcinou aku ja budem chciet- proste si pockam....a potom ved to je "ochrana"na 8mesiacov...to nie je ochrana proti smrti do konca zivota....si budem radsej budovat dalej imunutu....
4 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lubko6394
Neber to tragicky. Ak sa zaočkujú všetci čo budú chcieť nebude dôvod aby tí ostatní chodili bez nich na ich vlastné riziko. Aj tak sa čudujem že toho Banáša do nemocnice vzali. Však len chrípočka. Mal vyfasovať acilpyrín a 2 litre lipového čaju a otočka ešte pred vrátnicou. Alebo ho vrátnik prinútil služobnou zbraňou vstúpiť do nemocnice a nechať sa proti svojej vôli liečiť ? Aj reverz existuje.
No ty si tiež prípad. Navážaš sa do Banáša. On si nebodaj toho kovida sám vyrobil?
Už chýba len aby si sa začal navážať do nakazených zdravotníkov, lebo zrejme nedodržiavali opatrenia. Inak by sa predsa nemohli nakaziť.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
bjuty smis
lujza.j
bjuty smis
lujza.j
.
a ty tu nadávaš niekomu do prasiat, keď decko nemá fotečku zo školy

bluhaháá
Ja sa chystam do toho karantenneho tabora.....uz to mam vyskusane...ked som si dovolila odmietnut..brilantnu akciu testovania.....a henten tchor ma doma zavrel na 14dni...na kolko zas zavrie tych...co farmako šmakocinku odmietne pol roka?!
v kuse ho tu a jeho vládne opatrenia hejtuješ..
ked dostaneš výtku, tak si vzor dodržiavanía opatrení


dáš sa zaočkovať ?
Aky vytku...mne je tvoja ...alebo kohokolvek vytka šumafuk...ako tie smisne minutky myslis
Ake opatrenia...tento chaos..co tu je....kde su klesnute cisla...po testovacke....kde su klesnute cisla...po zatvorenych...prevadzkach.....ci to som ja na vine...lebo som sa nedala otestovat?!

Ja a dodrziavanie opatreni....tie ktore maju logiku dodrziavam....ale tie mi nikto nemusi...nariadovat!
Masku nosim v obchode,na urade a vonku kde je vacsia frekvencia ludi...ked som sama so sebou nie...to si ju potom aj doma mozem dat...v kazdej jednej bunde maska a aj v taske..ak by som nahodou niekoho stretla...urcite ju nenosim ked prsi ci kapenky su kuzelne..jedina vec na svete bez gravitacie?!a pomedzi kapenky...ci ako...dopluvam az do KE..
Ano nadavam na opatrenia...nic nevyriesili....ci ano...nieco mi uslo?! Ale ved ten koho sa netykaju..ten je spokojnucky......ja mam doma dvoch..ktorych sa tykaju....ale to je tebe jedno aj tebe podobnym....
Zaockovat sa nedam....ak...ak ja budem chciet a vakcinou aku ja budem chciet- proste si pockam....a potom ved to je "ochrana"na 8mesiacov...to nie je ochrana proti smrti do konca zivota....si budem radsej budovat dalej imunutu....
nie som proti vakcinácii, ale musím mať možnosť výberu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
lubko6394
Neber to tragicky. Ak sa zaočkujú všetci čo budú chcieť nebude dôvod aby tí ostatní chodili bez nich na ich vlastné riziko. Aj tak sa čudujem že toho Banáša do nemocnice vzali. Však len chrípočka. Mal vyfasovať acilpyrín a 2 litre lipového čaju a otočka ešte pred vrátnicou. Alebo ho vrátnik prinútil služobnou zbraňou vstúpiť do nemocnice a nechať sa proti svojej vôli liečiť ? Aj reverz existuje.
No ty si tiež prípad. Navážaš sa do Banáša. On si nebodaj toho kovida sám vyrobil?
Už chýba len aby si sa začal navážať do nakazených zdravotníkov, lebo zrejme nedodržiavali opatrenia. Inak by sa predsa nemohli nakaziť.
a nenosia len rúška.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
nie som proti vakcinácii, ale musím mať možnosť výberu
A nemáš? Áno alebo nie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jupiii...decko do 24.1..zas zatvoreneee....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

U niekoho asi aj takto 24.12.2020
FB_IMG_1608838602545.jpg  
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
U niekoho asi aj takto 24.12.2020
Ešte obrázok dvoch, ako trtkajú "od zadu" s nasadenými rúškami.
:-)))))))))))))))))))))))))
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
„Hlavný hygienik zakázal vo svojej vyhláške Matovičovi a ministrom podať demisiu.
Obáva sa obrovských osláv a následného nekontrolovateľného šírenia vírusu“
3 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-))))
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V Prahe ohňostroj nad celým mestom, začali večer, aby mohli skončiť do 21.00.
Tak sa iba pýtam, prečo sa nezakazuje v predstihu predaj pyrotechniky, ale niečím asi predsa treba dopĺňať štátnu kasu.
U nás nevídané ticho, sem-tam niečo počuť zo sídliska. Oproti predchádzajúcim rokom je to poriadny rozdiel.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
V Prahe ohňostroj nad celým mestom, začali večer, aby mohli skončiť do 21.00.
Tak sa iba pýtam, prečo sa nezakazuje v predstihu predaj pyrotechniky, ale niečím asi predsa treba dopĺňať štátnu kasu.
U nás nevídané ticho, sem-tam niečo počuť zo sídliska. Oproti predchádzajúcim rokom je to poriadny rozdiel.
Pyrotechniku proste nejde zakázať. To nie je kostol, alebo reštika. Funguje medzinárodný trh a objednáva sa cez net, dokonca aj tie "neprístupné" pyrotechniky....
A hlavne tí, ktorí to berú trochu vážnejšie, tak majú na rok zásoby, alebo aspoň polovičné, čo aj tak stačí... Pri správnom skladovaní 10r. nie je problém /u vojenských ani 50/. To nie je chlieb, čo je za 3 dni plesnivý.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať